Mobil uygulama:
Turkey play-offs
Gazisehir Gaziantep
2:0
Osmanlıspor Futbol Kulübü
Adana Demirspor
0:0
Hatayspor
Play-Offlar
VfL Wolfsburg II
3:1
FC Bayern München II
Dostluk Maçları
Guangzhou R&F
0:4
Borussia M'gladbach
Xanthi FC
0:0
Doxa Drama
BSG Chemie Leipzig
1:1
Fortuna Dusseldorf
Italy play-offs
Catanzaro
2:2
Feralpisalo
Catania
1:1
EZ
Potenza
Imolese
1:3
EZ
Monza
Pisa
2:1
Carrarese
Viterbese
0:2
Arezzo
Verona
0:0
Pescara
First Division A Europa League play-offs
Kortrijk
1:2
Charleroi
Süper Lig
Luzern
3:0
Zurich
St Gallen
4:1
Young Boys
FC Thun
1:2
Basel
Grasshopper
0:3
Sion
Neuchatel Xamax
1:1
FC Lugano
Hırvatistan Kupası
Dinamo Zagreb
1:3
HNK Rijeka
Hollanda play-offs
Excelsior
1:1
RKC Waalwijk
Den Bosch
0:1
Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam
3:0
TOP Oss
De Graafschap
2:0
Cambuur
Premier Lig
Ismaily
1:1
Al Ahly
Pyramids FC
2:0
Nogoom El Mostakbal
Kupa
Banik Ostrava
0:2
Slavia Praha
Serie B
Criciuma
1:0
Guaraní
Bragantino
2:0
Figueirense
Premier League
Mariupol
1:1
FC Oleksandriya
FK Lviv
0:0
Zorya Luhansk
Shakhtar Donetsk
1:1
Dynamo Kyiv
1.Lig
Dunarea Calarasi
2:0
Concordia
Dinamo Bucuresti
0:0
CSMS Iasi
Süper Lig
Indjija
3:0
Dinamo Vranje
Premier Lig
Vitebsk
3:0
Energetik-Gu Minsk
Torpedo Zhodino
0:1
Shakhter Soligorsk
Ykkönen
TPV
1:0
Ekenas
Greece play-offs
OFI
3:2
Platanias
Kupa
Strommen
2:1
EZ
Bodo Glimt
Arendal
0:2
Odd Ballklubb
Floro
0:1
Aalesund
Hodd
0:2
Sogndal
Jerv
1:2
Sandefjord
Baerum
2:1
Notodden
Asker
2:3
KFUM Oslo
Fredrikstad
0:2
Sarpsborg
Copa Sudamericana
River Plate Montevideo
0:0
Colon Santa Fe
Royal Pari FC
1:0
Macara
Universidad Católica del Ecuador
6:0
Melgar
Rionegro
3:2
Independiente
Union Espanola
0:3
Sporting Cristal
Unión La Calera
1:0
Atlético Mineiro
Zulia
2:1
Palestino
AFC Şampiyonlar Ligi
Melbourne Victory
1:3
Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers
2:1
Shandong Luneng
Guangzhou Evergrande
1:0
Daegu FC
Gyeongnam FC
2:0
Johor Darul Taкzim
Japonya Lig Kupasi
Jubilo Iwata
0:2
Shimizu
Kashiwa Reysol
1:1
Vegalta Sendai
Matsumoto Yamaga
0:0
Gamba Osaka
Sagan Tosu
0:1
Tokyo
Shonan Bellmare
2:2
Consadole Sapporo
V-Varen Nagasaki
3:1
Yokohama Marinos
Vissel Kobe
1:3
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
2:0
Oita Trinita
Kupa
Lokomotiv Moscow
1:0
Ural
1. SNL
Maribor
2:0
Krsko
HIT Gorica
0:0
Aluminij
NK Celje
0:2
Rudar Velenje
Olimpija Ljubljana
1:0
Mura
ND Triglav
1:4
NK Domzale
Virsliga
BFC Daugavpils
0:3
Ventspils
Rigas FS
0:1
Valmieras
Meistriliiga
Trans Narva
5:1
Maardu Linnameeskond
Tammeka Tartu
0:2
Flora Tallinn
Cezayir - 1. Lig
Bordj Bou Arreridj
1:0
Olympique Medea
Hussein Dey
1:2
Js Kabylie
Js Saoura
2:1
Es Setif
MO Bejaia
1:0
Cr Belouizdad
Tadjenant
0:0
Cs Constantine
USM Alger
1:1
Mc Oran
Usm Bel Abbes
2:1
MC Alger
Relegation/promotion play-offs
Vitosha Bistritsa
3:0
Vereya (Stara Zagora)
Septemvri Sofia
2:3
Dunav Ruse
Kupa
Ordabasy
1:1
Atyrau
Tobol Kostanay
1:0
Kaysar
Endonezya Super Liga
Persela Lamongan
2:2
Persipura Jayapura
Pusamania Borneo
2:0
Arema
North Macedonia Kupa
Makedonija G. P.
2:4
Pen
Akademija Pandev
A Lyga
Kauno Zalgiris
4:3
Stumbras
Suduva Marijampole
1:0
Zalgiris Vilnius
Kypello Kyprou
APOEL
0:2
AEL Limassol
Kupasi Moldova
Sheriff Tiraspol
1:0
EZ
Sfintul Gheorghe
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..