Mobile app:
Premier league
Newcastle United
1:2
Wolverhampton Wanderers
Bundesliga
FSV Mainz 05
1:1
Hannover 96
Borussia Monchengladbach
3:0
VfB Stuttgart
2nd Bundesliga
Arminia Bielefeld
1:1
SV Sandhausen
Dynamo Dresden
0:2
Holstein Kiel
Magdeburg
1:1
Union Berlin
La Liga
Eibar
4:4
Levante
Huesca
0:1
Real Madrid
Real Sociedad
1:2
Valladolid
Betis
2:0
Rayo Vallecano
First Division A
Cercle Brugge
0:3
Antwerp
Anderlecht
1:1
Sporting Charleroi
Gent
2:0
Eupen
Superliga
Argentinos Juniors
1:2
Aldosivi
Gimnasia La Plata
2:2
Huracan
Boca Juniors
Post
Atletico Tucuman
Racing Club
1:0
San Martin de San Juan
Rosario Central
Post
River Plate
Copa Libertadores
River Plate
3:1
AET
Boca Juniors
Mexico - Liga MX playoff
Club America
6:1
U.N.A.M. Pumas
Serie A
Sassuolo
3:3
Fiorentina
Empoli
2:1
Bologna
Parma
1:1
Chievo
Udinese
1:3
Atalanta
Genoa
1:1
SPAL
AC Milan
0:0
Torino
Ligue 1
Strasbourg
2:2
Caen
Lille
1:1
Reims
Serie B
Cremonese
0:0
Cittadella
Livorno
3:1
Foggia
Benevento
0:1
Verona
Segunda Division
Alcorcon
0:1
Reus Deportiu
Cadiz
1:0
Rayo Majadahonda
Elche
0:0
Sporting Gijon
Lugo
4:2
Las Palmas
Real Zaragoza
0:0
Cordoba
FA Cup
Oissel
0:1
Metz
Olympique Strasbourg
1:0
Epinal
Neslois
0:1
Gravelines
Noisy-le-Grand
2:1
Lège-Cap-Ferret
Annecy Le Vieux
1:3
Andrézieux
Chapelains
0:1
Aurillac
Longueau
2:1
Lannion
As Prix-les-mezieres
2:3
Pen
Saint Quentin
Vannes
2:3
Brest
Creteil
8:9
Pen
Limonest
Sete
2:0
Rodez
Thaon
3:6
AET
Valenciennes
Challans
0:1
Niort
Seria C Girone B
Sambenedettese
1:0
Sudtirol
Seria C Group А
Arezzo
1:1
US Alessandria Calcio
Carrarese
2:1
Pistoiese
Juventus U23
1:3
Pisa
Novara
2:2
Lucchese
Olbia
0:0
Siena
Piacenza
3:1
Arzachena
Pro Patria
1:1
Gozzano
Albissola
0:1
Virtus Entella
Pontedera
2:1
Piacenza
Seria C Girone C
Cavese
1:1
Potenza
Bisceglie
1:0
Catania
Casertana
0:1
Monopoli
Matera
3:1
Rende
Vibonese
1:1
Siracusa
Virtus Francavilla
0:1
Catanzaro
Sicula Leonzio
1:2
Reggina
Argentina - Primera B Nacional
Gimnasia y Esgrima
2:1
Atletico De Rafaela
Instituto Córdoba
1:1
Quilmes
Eredivisie
Utrecht
3:1
Heracles
Emmen
1:4
Feyenoord
VVV Venlo
0:0
Groningen
NAC Breda
2:1
Vitesse
Bundesliga
Mattersburg
2:1
Austria Wien
Hartberg
2:2
Wacker Innsbruck
Rapid Wien
0:0
Sturm Graz
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
2:0
Holstein Kiel II
Eintracht Norderstedt
1:6
VfL Wolfsburg II
VfB Oldenburg
Post
Hannover 96 II
Regionalliga Nordost
Berliner
4:4
Union Furstenwalde
Lokomotive Leipzig
0:0
Viktoria Berlin
Auerbach
Post
RW Erfurt
Segunda Division B Group 2
Real Sociedad II
4:2
Club Deportivo Vitoria
Sporting Gijon II
3:1
Athletic Club II
Izarra
3:2
Gernika
Mirandes
1:0
Logrones
Racing Santander
2:0
Leioa
Barakaldo
1:0
Gimnástica de Torrelavega
Langreo
2:0
Tudelano
Segunda Division B Group 1
Valladolid II
1:0
Burgos CF
Las Palmas Atlético
2:2
Rapido Bouzas
Internacional de Madrid
0:2
S. D. Ponferradina
Atletico Madrid II
1:1
Coruxo
Celta Vigo II
1:0
Fuenlabrada
Navalcarnero
1:1
CF Salmantino
Cultural Leonesa
1:0
Guijuelo
Pontevedra
3:1
Uniоn Adarve
Segunda Division B Group 3
Ebro
0:0
UE Olot
Valencia Mestalla
1:1
Atlético Baleares
Alcoyano
0:0
Ejea
Teruel
0:4
Espanyol B
Badalona
1:2
Barcelona B
Lleida Esportiu
3:0
Conquense
Castellón
0:1
Sabadell
Hercules
1:0
Peralada
UD Cornella
2:0
Villarreal B
Segunda Division B Group 4
Almería B
1:3
Real Murcia
Sevilla Atletico
0:0
Atlético Sanluqueño
Granada II
4:1
Talavera
Melilla
0:0
Villanovense
UCAM Murcia
3:0
Ejido
Don Benito
0:1
Marbella
Malaga B
2:2
Badajoz
Jumilla
0:0
UD Ibiza
Linense
2:0
Recreativo Huelva
F.C. Cartagena
2:0
San Fernando
Primeira Liga
Moreirense
0:1
Santa Clara
Nacional
0:0
Boavista
Guimaraes
3:2
Rio Ave
Sporting CP
4:1
Aves
Segunda Liga
Penafiel
3:2
Guimaraes B
Arouca
0:1
Varzim
Oliveirense
1:2
Pacos Ferreira
SC Braga B
6:1
Mafra
3rd Liga
Sportfreunde Lotte
0:0
Unterhaching
VfR Aalen
3:3
Energie Cottbus
TFF 2. LIG White Group
BB Bodrumspor
1:0
Gumushanespor
Gaziantepspor
1:4
Sancaktepe Belediye
Inegolspor
0:1
Eyupspor
Kastamonuspor
1:0
Amedspor
Nigde Belediyespor
1:0
Ankara Demirspor
Bayrampaşa
0:1
Sakaryaspor
2.Lig Red Group
Sanliurfaspor
2:0
Menemen Belediye
Anadolu Selcukspor
1:1
Tokatspor
Bandirmaspor
1:2
Tuzlaspor
Bugsasspor
2:2
Zonguldak Kömürspor
Etimesgut Belediyespor
2:0
Sivas Belediyespor
Fatih Karagumruk
4:2
Darica Genclerbirligi
Manisa Büyükşehir Belediyesi
4:0
Kahramanmarasspor AS
Tarsus İdman Yurdu
2:1
Kirklarelispor
Super League
Grasshopper
2:3
Luzern
Basel
2:0
Zurich
FC Lugano
2:2
Sion
Scottish Premiership
Dundee
1:1
Rangers
ALKA Superliga
Hjorring
0:1
Randers
Aalborg
2:4
Horsens
Copenhagen
3:0
Esbjerg
Vejle
1:2
Brondby
Second Division B
Lommel United
0:2
Union S.Gilloise
1st League
Sparta Praha
0:1
Teplice
Premier league
Dinamo Moscow
4:0
Ural
Krasnodar
1:1
FC Ufa
Zenit St. Petersburg
1:2
Rubin
Challenge League
Winterthur
0:0
FC Wil
Norway play-offs
Aalesund
1:1
Stabaek
Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura
0:2
Perseru Serui
Persija Jakarta
2:1
Mitra Kukar
PSM Makassar
5:1
PSMS Medan
Pusamania Borneo
1:3
PS TIRA
Arema
2:1
Sriwijaya FC
Premier League
Sabah fc
1:2
Keshla FK
Zira
0:6
Qarabag
Sabail
0:0
Qabala
Neftchi Baku
0:0
Sumqayıt
Super Lig
Erzurum BB
1:3
Yeni Malatyaspor
Bursaspor
0:2
Antalyaspor
Akhisar Belediye
3:0
Fenerbahce
Super League
Xanthi FC
1:1
Olympiakos Piraeus
OFI
3:1
Panathinaikos
Atromitos Athinon
4:2
Aris Thessaloniki
PAOK
2:1
Larisa
1. Lig
Hatayspor
2:0
Boluspor
Umraniyespor
2:1
Elazigspor
Denizlispor
0:0
Genclerbirligi
Eskisehirspor
1:0
Altay
Japanese Cup
Urawa Red Diamonds
1:0
Vegalta Sendai
Ekstraklasa
Gornik Zabrze
1:3
Miedz Legnica
Lechia Gdansk
0:0
Legia Warszawa
1st Liga
Wigry Suwalki
Post
Odra Opole
Liga I
CSMS Iasi
1:0
Dunarea Calarasi
Astra Giurgiu
3:1
Concordia
Super Liga
Dinamo Vranje
1:2
Vozdovac
Macva
1:2
Radnik Surdulica
Radnicki Nis
3:0
Spartak Subotica
Zemun
0:3
Mladost Lucani
Backa
0:0
Vojvodina
Proleter Novi Sad
0:0
Cukaricki
Rad
0:3
Partizan Beograd
Premier League
Al Ahly
2:0
El Geish
Prva Liga
Radnicki 1923
1:1
Sindjelic Beograd
FK Teleoptik
1:2
Metalac
Borac Cacak
2:0
FC Zlatibor
Trayal Kruševac
1:0
Žarkovo
Indjija
2:0
Bezanija
Novi Pazar
1:2
Buducnost Dobanovci
Liga Nacional
CD Olimpia
0:2
F.C. Motagua
1 HNL
Inter Zapresic
0:2
Dinamo Zagreb
HNK Gorica
1:2
NK Osijek
Premier League
Olimpik Donetsk
1:1
Desna Chernihiv
FC Oleksandriya
1:2
FK Lviv
1st SNL
Mura
0:0
ND Triglav
Aluminij
4:1
NK Celje
Primera division Apertura
Santa Tecla
2:0
Asuila
1st League
Anorthosis
3:1
Doxa Katokopias
APOEL
4:0
Nea Salamis
Israeli Premier League
Hapoel Raanana
0:3
Hapoel Haifa
Maccabi Netanya
1:0
Hapoel Hadera
A-League
Newcastle Jets FC
2:0
Brisbane Roar
Super League
Bengaluru Fc
1:1
Mumbai FC
Indian I-Legue
Churchill Brothers
4:1
Aizawl
First Professional League
Septemvri Sofia
2:1
Dunav Ruse
Vereya Stara Zagora
0:1
CSKA-Sofia
Ludogorets
2:0
Slavia Sofia
Premier League 2 Division 2
Sunderland U23
0:1
Wolverhampton U23
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..