Mobile app:
USA play-offs
Sporting Kansas City
4:2
Real Salt Lake
Atlanta United
3:1
New York City
New York Red Bulls
3:0
Columbus Crew
Friendlies
North Korea
01:10
Mongolia
Chinese Taipei
05:10
Hong Kong
Premier league
Liverpool
2:0
Fulham
Chelsea
0:0
Everton
Arsenal
1:1
Wolverhampton Wanderers
Manchester City
3:1
Manchester United
FA Cup
Barnet
1:1
Bristol Rovers
Chorley
2:2
Doncaster Rovers
Guiseley
4:3
Cambridge United
Mansfield
1:1
Charlton Athletic
Shrewsbury Town
1:1
Salford City
Weston Super Mare `
0:2
Wrexham
Port Vale
1:2
Sunderland
Bundesliga
RB Leipzig
3:0
Bayer Leverkusen
Eintracht Frankfurt
3:0
Schalke 04
2nd Bundesliga
FC Ingolstadt 04
1:1
Arminia Bielefeld
Magdeburg
2:3
Jahn Regensburg
Union Berlin
4:0
Greuther Fuerth
La Liga
Alaves
2:1
Huesca
Barcelona
3:4
Betis
Rayo Vallecano
2:2
Villarreal
Sevilla
2:1
Espanyol
Celta Vigo
2:4
Real Madrid
First Division A
Anderlecht
2:0
Gent
Kortrijk
0:2
Standard Liege
Royal Excel Mouscron
0:0
Genk
Superliga
River Plate
Post
Unión de Santa Fe
Independiente
2:1
Belgrano Cordoba
Gimnasia La Plata
0:3
Racing Club
Banfield
0:0
Lanus
San Martin de San Juan
Post
Boca Juniors
Liga MX
Toluca
0:1
U.N.A.M. Pumas
Santos Laguna
1:1
Club America
Copa Libertadores
Boca Juniors
2:2
River Plate
Serie A
Atalanta
4:1
Inter
Chievo
2:2
Bologna
Empoli
2:1
Udinese
Roma
4:1
Sampdoria
Sassuolo
1:1
Lazio
AC Milan
0:2
Juventus
Ligue 1
Bordeaux
0:0
Caen
Marseille
2:0
Dijon
Rennes
1:1
Nantes
AS Monaco
0:4
Paris Saint Germain
Serie B
Brescia
4:2
Verona
Cittadella
3:2
Venezia
Palermo
3:0
Pescara
Segunda Division
Granada
0:0
Numancia
Rayo Majadahonda
2:0
Almeria
Mallorca
3:0
Cordoba
Sporting Gijon
2:2
Malaga
Tenerife
0:0
Albacete
Seria C Girone B
Renate
1:0
Imolese
Rimini
2:0
Fermana
Teramo
2:2
Albinoleffe
Fano Alma J.
1:1
Ravenna
L.R. Vicenza Virtus
1:0
Sambenedettese
Feralpisalo
1:1
Virtus Verona
Giana Erminio
0:0
Sudtirol
Ternana
3:0
Gubbio
Vis Pesaro
1:1
Monza
Regionalliga Bayern
FC Nurnberg II
0:0
Bayern Munchen II
Seria C Group А
Cuneo
0:0
Pistoiese
Olbia
1:4
Gozzano
Pro Patria
1:0
Arzachena
US Alessandria Calcio
2:3
Carrarese
Lucchese
0:1
Pisa
Novara
2:2
Arezzo
Siena
0:2
Pro Vercelli
Albissola
1:0
Juventus U23
Piacenza
3:1
Piacenza
Seria C Girone C
Catania
0:2
Catanzaro
Argentina - Primera B Nacional
Guillermo Brown
0:0
Platense
Independiente Rivadavia
3:1
Gimnasia Jujuy
Atlético Mitre
2:1
Temperley
Argentina - Primera B Metropolitana
All Boys
Post
Flandria
Almirante Brown
Post
Deportivo Espanol
Sacachispas
Post
Deportivo Riestra
J.J. de Urquiza
Post
Tristan Suarez
Ascenso MX
Leones Negros
4:1
Celaya
Primera B - playoff
Cortulua
1:0
Cucuta
Llaneros
1:0
Real Cartagena
Eredivisie
Groningen
2:0
Heerenveen
ADO Den Haag
0:1
Az Alkmaar
Excelsior
1:7
Ajax
Heracles
0:2
Feyenoord
Bundesliga
Mattersburg
1:2
Hartberg
Wolfsberger AC
3:1
Rapid Wien
Austria Wien
0:2
Red Bull Salzburg
Erste Liga
Austria Lustenau
1:1
Wattens
Super League
Shanghai Shenhua
2:2
Shandong Luneng
Tianjin Quanjian
3:2
Shanghai SIPG
Beijing Renhe F.C.
0:0
Guangzhou R&F
Dalian Yifang F.C.
2:0
Changchun Yatai
Guangzhou Evergrande
5:1
Tianjin Teda
Guizhou Zhicheng
1:0
Chongqing Lifan
Hebei China Fortune
2:1
Beijing Guoan
Jiangsu Suning
4:0
Henan Jianye
League 1
Meizhou Meixian Techand
2:1
AET
Shaanxi Changan
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
1:2
1. FC Germania Egestorf/Langreder
Eintracht Norderstedt
5:1
BSV SW Rehden
Luneburger
3:0
FC St. Pauli II
TSV Havelse
1:1
Hannover 96 II
VfB Oldenburg
5:1
Lubeck
Holstein Kiel II
4:2
VfB Oldenburg
SV Drochtersen/Assel
2:2
Lupo Martini Wolfsburg
Regionalliga Nordost
Berliner
3:1
ZFC Meuselwitz
FSV Budissa Bautzen
1:1
Oberlausitz Neugersdorf
Lokomotive Leipzig
4:1
Hertha Berlin II
FC Germania Halberstadt
1:1
Bischofswerdaer
Regionalliga Sudwest
Hoffenheim II
4:0
TSV Eintracht Stadtallendorf
Segunda Division B Group 2
Oviedo B
0:0
Club Deportivo Vitoria
Racing Santander
3:1
Athletic Club II
Logrones
2:0
Gernika
Barakaldo
1:2
Calahorra
Mirandes
2:0
SD Amorebieta
Segunda Division B Group 1
Valladolid II
2:1
Internacional de Madrid
Atletico Madrid II
2:1
CF Salmantino
Unionistas de Salamanca
1:0
S. D. Ponferradina
Las Palmas Atlético
3:1
Guijuelo
Navalcarnero
3:1
Celta Vigo II
Rapido Bouzas
1:1
SS Reyes
Coruxo
2:1
Uniоn Adarve
Cultural Leonesa
1:1
Fuenlabrada
Pontevedra
2:2
Deportivo La Coruna II
Segunda Division B Group 3
Ebro
1:3
Atlético Baleares
Valencia Mestalla
1:1
Sabadell
Lleida Esportiu
2:0
Alcoyano
Badalona
0:0
Ejea
Teruel
1:0
Barcelona B
Hercules
1:1
Castellón
UD Cornella
2:1
Conquense
Segunda Division B Group 4
Granada II
0:3
UD Ibiza
Almería B
1:5
Sevilla Atletico
Linense
3:0
Ejido
UCAM Murcia
2:1
Villanovense
Don Benito
0:0
Real Murcia
Malaga B
0:1
Melilla
Marbella
1:0
Recreativo Huelva
Talavera
0:0
San Fernando
F.C. Cartagena
1:0
Badajoz
Primeira Liga
Guimaraes
2:0
Santa Clara
Tondela
1:3
Benfica
Sporting CP
2:1
Chaves
Segunda Liga
Arouca
2:0
Leixoes
Famalicao
2:1
Sporting Covilha
FC Porto B
2:1
Cova De Piedade
SC Braga B
0:1
Academica
3rd Liga
Unterhaching
6:0
Fortuna Koeln
Sonnenhof Großaspach
3:1
Preussen Munster
TFF 2. LIG White Group
Gaziantepspor
1:1
Manisaspor
Bayrampaşa
0:2
Sarıyer
BB Bodrumspor
2:1
Uşakspor
Ankara Demirspor
0:0
Amedspor
Eyupspor
1:2
Gumushanespor
Inegolspor
0:1
Sakaryaspor
Kastamonuspor
6:2
Hacettepe
Samsunspor
1:2
Keciorengucu
Sancaktepe Belediye
3:1
Nigde Belediyespor
2.Lig Red Group
Sanliurfaspor
2:1
Anadolu Selcukspor
Sivas Belediyespor
2:1
Tarsus İdman Yurdu
Bandirmaspor
0:1
Fatih Karagumruk
Bugsasspor
0:3
Tuzlaspor
Kirklarelispor
2:1
Fethiyespor
Zonguldak Kömürspor
0:3
Kahramanmarasspor AS
Super League
St Gallen
2:3
Young Boys
Zurich
1:2
Sion
Neuchatel Xamax
2:3
Grasshopper
Scottish Premiership
Livingston
0:0
Celtic
Rangers
7:1
Motherwell
ALKA Superliga
Hobro
1:0
Hjorring
Randers
1:1
Nordsjaelland
Aalborg
1:1
Copenhagen
Midtjylland
5:0
Vejle
Odense
2:1
Esbjerg
1st League
Opava
2:1
Banik Ostrava
Jablonec
3:1
Bohemians 1905
Teplice
0:0
Sigma Olomouc
Plzen
1:1
Pribram
Slavia Praha
3:1
Zlin
Premier league
FC Ufa
2:0
Spartak Moscow
Krasnodar
3:0
Yenisey Krasnoyarsk
Rubin
0:0
Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow
2:0
Zenit St. Petersburg
Serie A
Atletico MG
1:1
Palmeiras
Ceara
1:1
Internacional
Gremio
2:1
Vasco da Gama
Vitoria
2:2
Bahia
Fluminense
0:0
Sport Club do Recife
1st Division
Lyngby
1:3
Fredericia
Naestved
1:1
Hvidovre
Nykobing
3:1
Silkeborg
Roskilde
4:1
Koge
Thisted FC
0:1
Fremad Amager
Challenge League
Kriens
1:1
Lausanne-Sport
Aarau
3:0
Rapperswil-Jona
FC Vaduz
0:2
FC Wil
Eliteserien
Bodo Glimt
1:1
Valerenga
Kristiansund BK
3:1
Brann
Molde
2:0
Haugesund
Odd Ballklubb
0:3
Stabaek
Ranheim
1:2
Tromso
Sarpsborg
1:1
Sandefjord
Start
0:1
Rosenborg
Stromsgodset
2:2
Lillestrom
1. Division
Sogndal
0:1
Notodden
Floro
0:2
Mjondalen
Ham Kam
3:1
Ull/Kisa
Jerv
0:1
Tromsdalen
Levanger
3:4
Sandnes
Nest-Sotra
1:0
Asane
Strommen
0:1
Aalesund
Viking
3:1
Kongsvinger
Indonesia Liga 1
Arema
4:1
Perseru Serui
2nd League
Vlasim
2:1
Viktoria Zizkov
Slovan Varnsdorf
0:1
Dynamo České Budějovice
Hradec Kralove
4:1
Pardubice
Premier League
Qabala
1:3
Qarabag
Sumqayıt
1:4
Keshla FK
Primera Division - Clausura
Caracas FC
1:1
Deportivo Lara
Deportivo Táchira
1:0
Deportivo La Guaira
Primera Divisiоn - Clausura
Deportivo Municipal
2:2
Ayacucho Fc
Alianza Lima
2:1
Sport Huancayo
Melgar
0:1
Academia Cantolao
Super Lig
Bursaspor
1:2
Kasimpasa
Fenerbahce
2:0
Alanyaspor
Antalyaspor
1:2
Akhisar Belediye
Besiktas
1:2
Sivasspor
Super League
AEK Athens
0:2
Atromitos Athinon
PAOK
2:1
Panetolikos
Lamia
0:0
Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus
1:1
Panathinaikos
1. Lig
Elazigspor
3:2
Eskisehirspor
Umraniyespor
0:0
Altinordu
Altay
3:0
Adana Demirspor
Osmanlispor
1:0
İstanbulspor A.Ş.
Division Profesional Clausura
Cerro Porteno
3:1
General Diaz
Club Guarani
5:0
Club Atlético 3 de Febrero
Ekstraklasa
Miedz Legnica
0:4
Arka Gdynia
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
Jagiellonia
2:2
Lech Poznan
Primera A
Deportivo Cali
1:0
Dep. Pasto
Leones FC
2:2
Atletico Nacional
Millonarios
0:3
Independiente Santa Fe
Rionegro
1:0
Bucaramanga
Junior
1:2
Jaguares
Allsvenskan
Djurgarden
1:0
Sirius
Sundsvall
0:1
Dalkurd
Hacken
0:1
Norrkoping
Brommapojkarna
3:0
Trelleborg
Kalmar
0:1
AIK
Malmo FF
2:0
Elfsborg
Orebro
1:3
IFK Goteborg
Ostersunds FK
3:3
Hammarby
1st Liga
Puszcza Niepolomice
1:3
Rakow Czestochowa
Segunda Division - Clausura
Gran Valencia
3:1
Chico de Guayana
Yaracuy
4:2
Libertador FC
Ecuador - First Division
Aucas
2:1
Macara
Universidad Católica del Ecuador
2:2
Barcelona Guayaquil
Uruguay playoffs
Nacional De Football
1:2
AET
Penarol
Liga I
Dinamo Bucuresti
1:1
Steaua Bucuresti
Premier League
Haras El Hodoud
1:0
Ismaily
Petrojet
0:0
ENPPI
Wadi Degla
1:1
Al Masry
Prva Liga
Metalac
4:1
Javor
Sloboda Uzice
2:0
Radnicki 1923
Žarkovo
2:2
FC Zlatibor
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D.S. Vida
2:0
CD Olimpia
1 HNL
Istra 1961
1:2
HNK Rijeka
Lokomotiva Zagreb
0:1
Dinamo Zagreb
Premier League
Dynamo Kyiv
4:0
Mariupol
Vorskla Poltava
0:2
Shakhtar Donetsk
Super Liga
FC Nitra
1:2
Slovan Bratislava
Zemplin Michalovce
1:0
Spartak Trnava
Zlate. Moravce
0:1
Sereď
1st SNL
NK Domzale
1:1
NK Celje
Rudar Velenje
1:2
Olimpija Ljubljana
Krsko
1:3
Aluminij
A Lyga
Atlantas
1:5
Trakai
Kauno Zalgiris
1:2
Stumbras
Suduva Marijampole
1:2
Zalgiris Vilnius
First League
Hirnyk-Sport Komsomolsk
0:3
Dnipro-1
Prikarpatye
4:0
Ingulets
Rukh Vynnyky
0:3
Obolon-Brovar
Premier League
Cardiff Metropolitan University
2:3
Aberystwyth Town
Primera division Apertura
Jocoro
1:1
C.D. FAS
Alianza
4:1
Pasaquina
Audaz
0:0
Sonsonate
Santa Tecla
1:1
Municipal Limeno
Primera B
Deportes Valdivia
0:4
Santiago Wanderers
Cobresal
0:2
Santiago Morning
1st League
AEL Limassol
0:3
Apollon Limassol
Doxa Katokopias
1:2
Omonia
Alki Oroklinis
0:3
A. E. Kition Larnaca
Israeli Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1:2
Maccabi Tel Aviv
Beitar Jerusalem
2:3
Hapoel Beer Sheva
Premier League
Aktobe
0:2
Kaysar
Astana
4:0
Irtysh Pavlodar
Kairat Almaty
0:0
Shakhter Karagandy
Ordabasy
1:0
Atyrau
Tobol Kostanay
3:0
FC Kyzyl-Zhar SK
Zhetysu
3:1
Akzhayik
OTP Bank Liga
MeMezokovesd-Zori
1:0
MOL Vidi FC
A-League
Adelaide United
0:2
Perth Glory
Melbourne Victory
4:1
Central Coast Mariners
Super League
Kerala Blasters
1:3
Goa
Premier League
AmaZulu
0:0
Polokwane City
Cape Town City
3:1
Black Leopards
Indian I-Legue
Real Kashmir
0:2
NEROCA F.C.
Gokulam Kerala
3:1
Shillong Lajong
First Professional League
Botev Vratsa
1:0
Dunav Ruse
Slavia Sofia
1:1
Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets
1:0
Beroe
Premier
Torpedo Minsk
3:0
Dnepr Mogilev
Torpedo Zhodino
0:0
FC Luch Minsk
Premijer Liga
GOSK Gabela
1:0
FK Krupa
Sloboda
0:1
Siroki Brijeg
Zeljeznicar
2:3
FK Tuzla City
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..