Mobile app:
USA play-offs
Atlanta United
1:0
New England Revolution
Seattle Sounders
4:3
AET
FC Dallas
Toronto FC
5:1
AET
DC United
Real Salt Lake
2:1
Portland Timbers
United Soccer League
Charleston Battery
5:1
Bethlehem Steel
Real Monarchs SLC
3:0
Sacramento Republic
Tulsa Roughnecks
0:3
Reno 1868 FC
Charlotte Independens
3:1
Ottawa Fury
Hartford Athletic
2:1
Tampa Bay Rowdies
North Carolina FC
1:0
Saint Louis
Loudoun United
7:3
New York Red Bulls II
Memphis 901 FC
1:2
Louisville City FC
Nashville SC
3:0
Atlanta United 2
San Antonio
2:2
Colorado Springs Switchbacks
New Mexico United
2:0
Las Vegas Lights FC
Los Angeles Galaxy II
2:0
El Paso Locomotive
Orange County SC
2:0
Fresno FC
Tacoma Defiance
3:1
Austin Bold
Premier league
Everton
2:0
West Ham United
Leicester City
2:1
Burnley
Tottenham Hotspur
1:1
Watford
Wolverhampton Wanderers
1:1
Southampton
Aston Villa
2:1
Brighton
AFC Bournemouth
0:0
Norwich
Chelsea
1:0
Newcastle United
Crystal Palace
0:2
Manchester City
Championship
Blackburn Rovers
2:2
Huddersfield
Barnsley
1:1
Swansea City
Brentford
3:2
Millwall
Charlton Athletic
3:0
Derby
Hull City
2:3
Queens Park Rangers
Leeds United
1:0
Birmingham City
Luton Town
3:0
Bristol City
Middlesbrough
0:1
West Bromwich Albion
Reading
1:0
Preston North End
Stoke City
2:0
Fulham
League One
AFC Wimbledon
1:0
Portsmouth
Bolton Wanderers
1:3
Rochdale
Bury
10:00
Blackpool
Doncaster Rovers
2:0
Bristol Rovers
Fleetwood Town
4:1
Burton Albion
Gillingham
1:2
Peterborough
Milton Keynes Dons
0:0
Coventry City
Rotherham United
1:2
Oxford United
Wycombe Wanderers
1:0
Sunderland
League Two
Port Vale
1:1
Stevenage
Walsall
1:2
Cheltenham Town
Bradford
2:1
Crawley Town
Cambridge United
4:0
Exeter
Colchester United
0:1
Morecambe
Crewe Alexandra
3:1
Swindon Town
Forest Green Rovers
2:2
Mansfield
Grimsby
0:4
Leyton Orient
Newport County
2:1
Scunthorpe
Northampton Town
2:0
Salford City
Oldham
0:1
Macclesfield Town
Plymouth Argyle
2:0
Carlisle United
Bundesliga
Augsburg
2:2
Bayern Munich
Fortuna Dusseldorf
1:0
FSV Mainz 05
RB Leipzig
1:1
VfL Wolfsburg
Union Berlin
2:0
SC Freiburg
Werder Bremen
1:1
Hertha Berlin
Borussia Dortmund
1:0
Borussia Monchengladbach
2nd Bundesliga
FC St. Pauli
0:1
SV Darmstadt 98
Jahn Regensburg
1:0
SV Sandhausen
Wehen Wiesbaden
0:0
FC Heidenheim
La Liga
Eibar
0:3
Barcelona
Atletico Madrid
1:1
Valencia
Getafe
2:0
Leganes
Mallorca
1:0
Real Madrid
First Division A
Standard Liege
1:0
Genk
Kortrijk
2:0
Zulte-Waregem
Oostende
2:3
Eupen
Gent
2:0
Waasland-Beveren
Superliga
Banfield
1:2
Atletico Tucuman
Independiente
0:1
Argentinos Juniors
Patronato
1:3
Newells Old Boys
Talleres Cordoba
2:4
Lanus
Liga MX
Cruz Azul
2:3
Monarcas
Pachuca
0:1
Jurez
Necaxa
2:2
Club America
Serie A
Lazio
3:3
Atalanta
Napoli
2:0
Verona
Juventus
2:1
Bologna
Ligue 1
Lyon
0:0
Dijon
Toulouse
2:1
Lille
Angers
0:1
Brest
Metz
1:0
Nantes
Nimes
1:1
Amiens
Reims
1:0
Montpellier
Serie B
Juve Stabia
4:2
Pordenone
Pescara
1:2
Spezia
Venezia
1:0
Salernitana
Virtus Entella
1:1
Trapani
Benevento
1:0
Perugia
Ligue 2
Le Havre
2:2
Lorient
Segunda Division
Alcorcon
2:2
Almeria
S. D. Ponferradina
1:1
Numancia
Elche
0:1
Sporting Gijon
Lugo
3:2
Huesca
Extremadura
0:3
Rayo Vallecano
Seria C Girone B
Sudtirol
3:0
Gubbio
Ravenna
1:2
Arzignano Valchiampo
Sambenedettese
1:2
Virtus Verona
Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen
0:2
TSV Aubstadt
TSV Rain am Lech
0:3
VfB Eichstätt
SV Schalding-Heining
0:3
FC Nurnberg II
SV Heimstetten
0:3
SpVgg Bayreuth
1860 Rosenheim
0:2
Greuther Fuerth II
Viktoria Aschaffenburg
3:0
FV Illertissen
VfR Garching
0:2
Augsburg II
Seria C Group
Pro Patria
1:1
Pro Vercelli
Pianese
1:1
Monza
Arezzo
1:1
US Alessandria Calcio
Seria C Girone C
Picerno
0:0
Virtus Francavilla
Viterbese
6:1
Rende
Ascenso MX
Zacatepec
0:0
Cimarrones de Sonora
Correcaminos
2:3
Alebrijes Oaxaca
Eredivisie
Az Alkmaar
2:4
Heerenveen
RKC Waalwijk
1:2
Ajax
Twente
0:1
Willem II
Utrecht
3:0
PSV
VVV Venlo
0:4
Vitesse
Bundesliga
LASK Linz
7:2
Mattersburg
SCR Altach
1:4
Admira Wacker
Sturm Graz
1:1
Red Bull Salzburg
Erste Liga
Liefering
0:1
Ried
FC Dornbirn 1913
2:2
FC Juniors OÖ
Super League
Guangzhou R&F
1:3
Shandong Luneng
Beijing Guoan
0:2
Shanghai SIPG
League 1
Qingdao Huanghai F.C.
1:0
Beijing Sport University
Inner Mongolia Zhongyou
3:1
Shanghai Shenxin
Sichuan Longfor
4:2
Xinjiang Tianshan
Liaoning Whowin
1:3
Guangdong Southern Tigers
Meizhou Hakka
1:2
Heilongjiang Lava Spring
Shijiazhuang Ever Bright
2:1
Guizhou Zhicheng
Hangzhou Greentown
1:2
Nantong Zhiyun
KNVB Beker
FC s-Gravenzande
1:3
SteDoCo
Regionalliga Nord
Hannover 96 II
0:1
Eintracht Norderstedt
Jeddeloh
1:3
Hamburger SV II
Regionalliga Nordost
Optik Rathenow
2:1
Dynamo Berlin
Lichtenberg 47
1:1
Viktoria Berlin
Altglienicke
4:1
FC Germania Halberstadt
Auerbach
5:2
FSV Wacker 90 Nordhausen
ZFC Meuselwitz
1:4
Berliner
Regionalliga Sudwest
Bahlinger SC
3:4
Saarbrucken
FC 08 Homburg
4:2
TSG Balingen
Fc Piramasens
0:0
FSV Frankfurt
Kickers Offenbach
1:3
Mainz 05 II
Freiburg II
3:1
Giessen
SSV Ulm 1846
3:1
Hoffenheim II
SV Elversberg
3:1
Astoria Walldorf
TSV Steinbach
1:1
TuS Rot-Weiß Koblenz
VfR Aalen
1:0
Bayern Alzenau
Segunda Division B Group 2
Real Unión
0:1
Athletic Club II
Osasuna II
2:0
Unionistas de Salamanca
SD Amorebieta
0:1
Logrones
Valladolid II
1:0
Alavés B
Arenas de Getxo
0:2
Burgos CF
Segunda Division B Group 3
Llagostera
1:1
Barcelona B
Villarreal B
1:3
Lleida Esportiu
Levante B
3:1
UE Cornellà
Copa Portugal
Condeixa
0:1
Rio Ave
Sintra
4:3
Pen
Guimaraes
Viseu
3:1
Real SC
Louletano D.C.
1:2
AET
Pacos Ferreira
Espinho
2:1
U.D. Vilafranquense
Amora
0:1
Sanjoanense
Fabril Barreiro
1:3
Moreirense
Pevidem
0:2
Belenenses
Penafiel
0:2
Gil Vicente
Farense
5:2
Aves
Feirense
3:0
Tondela
Academica
2:1
Portimonense
Coimbrões
0:5
FC Porto
Leca
1:3
SC Braga
3rd Liga
Magdeburg
0:1
Hansa Rostock
Preussen Munster
1:1
Sonnenhof Großaspach
TSV 1860 Munich
0:1
KFC Uerdingen 05
Waldhof Mannheim
0:4
Hallescher FC
Eintracht Braunschweig
0:0
Unterhaching
FC Ingolstadt 04
1:1
Chemnitzer
TFF 2. LIG White Group
Hacettepe
1:0
Hekimoğlu Trabzon
Manisa Büyükşehir Belediyesi
4:2
Pendikspor
Sancaktepe Belediye
1:0
Sarıyer
2.Lig Red Group
Van Spor
0:0
Sivas Belediyespor
Eyupspor
0:2
Ankara Demirspor
Tuzlaspor
3:2
BB Bodrumspor
Super League
Young Boys
4:1
Neuchatel Xamax
Basel
3:1
FC Thun
Scottish Premiership
Celtic
6:0
Ross County
Hamilton Academical
1:1
Hibernian
Kilmarnock
2:1
Livingston
Motherwell
0:3
Aberdeen
St Mirren
2:0
St Johnstone
Scottish League One
Airdrieonians
1:3
Montrose
Clyde
2:2
Raith Rovers
East Fife
1:0
Forfar Athletic
Falkirk
4:0
Peterhead
Stranraer
0:0
Dumbarton
Scottish Championship
Arbroath
1:0
Morton
Dundee
1:3
Partick Thistle
Dunfermline
3:2
Ayr Utd
Inverness Ct
2:2
Alloa Athletic
Queen Of The South
4:0
Dundee United
Second Division B
Roeselare
3:0
Union S.Gilloise
Beerschot Wilrijk
2:1
Virton
1st League
Slovan Liberec
2:2
Jablonec
Zlin
0:2
Mlada Boleslav
Sigma Olomouc
1:3
Dynamo České Budějovice
Slavia Praha
3:1
Pribram
Premier league
FC Tambov
1:2
Ural
Spartak Moscow
0:0
Rubin
Zenit St. Petersburg
6:1
Rostov
Serie A
Fortaleza
2:1
Gremio
Corinthians
1:2
Cruzeiro
Veikkausliiga
HIFK Helsinki
2:0
RoPS
Honka
3:0
IFK Marieham
Ilves
2:1
HJK Helsinki
Inter Turku
0:2
KuPS
KPV Kokkola
2:3
VPS
SJK
0:0
Lahti
1st Division
Vejle
3:0
Kolding IF
Challenge League
FC Chiasso
0:1
Kriens
FC Stade Lausanne-Ouchy
0:3
FC Wil
Winterthur
1:0
FC Vaduz
Schaffhausen
1:1
Grasshopper
Eliteserien
Kristiansund BK
2:2
Rosenborg
Valerenga
0:2
Stabaek
1. Division
Kongsvinger
2:1
Ham Kam
FA Cup
Auchinleck Talbot
1:0
Cove Rangers
Penicuik Athletic
Post
Stenhousemuir
Albion Rovers
1:1
Fort William
Annan Athletic
2:2
Brechin
Cowdenbeath
1:1
Broxburn Athletic
East Kilbride
3:1
Gretna
Elgin City
3:1
Berwick
Formartine Utd
2:2
Gala Fairydean Rovers
Lochee United
1:1
BSC Glasgow
Rothes
1:3
Inverurie Loco Works
Stirling Albion
2:0
Strathspey Thistle
Stirling University
10:00
Linlithgow Rose
Clachnacuddin
0:7
Brora Rangers
Spartans Edinburgh
0:2
Queens Park
1st Division
SKA-Khabarovsk
1:1
Tom Tomsk
Luch Vladivostok
0:1
Yenisey Krasnoyarsk
Avangard Kursk
2:1
Tekstilshchik Ivanovo
Mordovya
0:3
FC Krasnodar 2
Nizhny Novgorod
1:0
Khimki
Fakel
0:4
Shinnik Yaroslavl
Armavir
0:0
Rotor Volgograd
Chayka Peschanokopskoye
2:1
Spartak Moscow II
Baltika
1:0
Neftekhimik
Torpedo Moscow
0:1
Chertanovo Moscow
Indonesia Liga 1
PS TIRA
0:2
Bhayangkara
2nd League
Pardubice
1:0
FK Fotbal Třinec
Baník Sokolov
1:2
Lisen
FK Slavoj Vysehrad
1:1
Vysocina Jihlava
Prostějov
2:1
Viktoria Zizkov
Regionalliga West
SV Bergisch Gladbach 09
1:2
Rot Weiss Essen
Fc Schalke 04 II
1:2
TuS Haltern
Fortuna Koeln
2:0
Sportfreunde Lotte
Oberhausen
1:0
Rödinghausen
SG Wattenscheid 09
3:0
Fortuna Dusseldorf II
Lippstadt
2:2
VfB Homberg
Bonner
1:1
Borussia Dortmund II
Borussia Moenchengladbach II
4:1
Wuppertaler
Premier League
Qabala
1:1
Qarabag
Keshla FK
1:1
Sabah fc
Serie B
Oeste
0:1
Amrica Mineiro
Ponte Preta
1:1
Bragantino
Vila Nova
2:2
Coritiba
Operário PR
2:1
Sao Bento
Paran
0:1
Figueirense
Primera Division - Clausura
Metropolitanos
Post
Deportivo Anzotegui
Aragua
2:2
Deportivo Lara
Monagas
0:1
Estudiantes de Caracas
Primera Divisin - Clausura
Ayacucho Fc
1:1
Union Comercio
Academia Cantolao
1:2
Real Garcilaso
Sport Boys
0:0
Universidad San Martin
Super Lig
Antalyaspor
0:6
Genclerbirligi
Istanbul Basaksehir
2:1
Goztepe
Trabzonspor
4:1
Gazisehir Gaziantepe
Ankaragucu
0:0
Besiktas
Super League
Olympiakos Piraeus
2:1
OFI
Panetolikos
2:2
Larisa
1. Lig
Hatayspor
2:1
Adana Demirspor
Bursaspor
2:1
Umraniyespor
Menemen Belediye
0:0
Erzurum BB
J. League
Vissel Kobe
1:3
Tokyo
Gamba Osaka
2:2
Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus
0:2
Vegalta Sendai
Shimizu
1:2
Sanfrecce Hiroshima
Yokohama Marinos
3:1
Shonan Bellmare
Jubilo Iwata
2:2
Sagan Tosu
Division Profesional Clausura
Libertad
1:0
Sol de America
River Plate Asunción
0:1
Club Olimpia
Copa Premier Centroamericana
CD Olimpia
20:00
Alianza
Real C.D. España
22:00
Comunicaciones Guatemala
Ekstraklasa
Korona Kielce
0:1
Wisla Plock
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznan
Jagiellonia
3:2
Cracovia Krakow
Airtricity League
Sligo Rovers
1:2
Derry City
Primera A
Patriotas
1:0
Dep. Pasto
Once Caldas
1:1
Huila
America de Cali
2:1
Atletico Nacional
Deportes Tolima
2:1
Cucuta
Junior
1:0
Millonarios
Primera
Palestino
Post
Union Espanola
Audax Italiano
Post
Cobresal
Allsvenskan
Helsingborg
0:2
Hacken
Ostersunds FK
2:0
Sirius
Superettan
GAIS Goteborg
0:1
Varbergs
Brommapojkarna
2:1
Dalkurd
Vasteras
2:2
Mjallby
NIFL Premiership
Carrick Rangers
1:0
Dungannon Swifts
Crusaders
0:2
Coleraine
Institute F.C.
0:3
Cliftonville
Linfield
2:1
Ballymena United
Warrenpoint Town
1:3
Glenavon FC
1st Liga
Olimpia Grudziadz
2:2
Radomiak Radom
Warta Poznan
2:3
Zaglebie Sosnowiec
Podbeskidzie
0:2
GKS Jastrzębie
Termalica Nieciecza
2:1
GKS Belchatow
Segunda Division - Clausura
Universidad Central de Venezuela
1:1
Angostura
Yaracuyanos
3:0
Petroleros de Anzoategui
CD Hermanos Colmenares
1:0
Titanes FC
Ecuador - First Division
Independiente del Valle
4:0
Aucas
Guayaquil City F.C.
0:1
El Nacional
Macara
1:1
Deportivo Cuenca
Segunda Divisin
Cultural Santa Rosa
Post
Sport Victoria
Argentina - Primera B Nacional
Nueva Chicago
0:1
Alvarado
Estudiantes de Río Cuarto
1:1
Belgrano Cordoba
Argentina - Division 3 Metropolitana
Acassuso
2:2
UAI Urquiza
Argentino de Quilmes
1:1
Talleres Remedios
Colegiales
1:2
Defensores Unidos
Torneo Federal A
Juventud Unida
0:0
Douglas Haig
Deportivo Madryn
0:1
Sportivo Estudiantes
Gimnasia Uruguay
1:1
Crucero del Norte
Club Sportivo Penarol
1:2
Huracán Las Heras
San Martin de Formosa
1:1
Atlético Güemes
Villa Mitre
0:1
Juventud Unida Univ.
Defensores Villa Ramallo
2:0
Chaco For Ever
Sportivo Belgrano
2:2
Unión de Sunchales
Atletico Sarmiento
3:1
Defensores de Pronunciamiento
Central Norte
6:2
Boca Unidos
Liga I
CFR Cluj
2:0
Universitatea Craiova
Super Liga
Mladost Lucani
1:0
Partizan Beograd
Spartak Subotica
3:0
Indjija
Vozdovac
2:0
Macva
Javor
3:2
Backa Topola
Proleter Novi Sad
2:1
Radnik Surdulica
Radnicki Nis
4:1
Napredak
Premier League
Al Ahly
Post
Zamalek
Zamalek
2:1
Al Mokawloon
Prva Liga
Grafičar
1:0
Sindjelic Beograd
Buducnost Dobanovci
1:2
FC Zlatibor
Radnicki Pirot
3:0
Backa
Zemun
0:0
Radnicki 1923
Liga Nacional
Siquinala
1:2
Deportivo Sanarate
Xelaju
0:0
Malacateco
Honduras Liga Nacional Apertura
Club Deportivo Honduras Progreso
0:1
C.D. Real Sociedad
1 HNL
NK Varazdin
1:0
Istra 1961
Slaven Belupo
1:2
HNK Rijeka
Premier League
Karpaty Lviv
0:0
FK Lviv
Zorya Luhansk
2:1
Desna Chernihiv
Super Liga
FC Nitra
1:2
Ruzomberok
MSK Zilina
1:1
Zemplin Michalovce
Sereď
2:1
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
2:1
FK Pohronie
1st SNL
Mura
2:2
ND Triglav
Olimpija Ljubljana
6:0
Rudar Velenje
NK Celje
2:1
NK Domzale
Virsliga
Ventspils
2:1
Riga
Rigas FS
2:0
BFC Daugavpils
A Lyga
FK Riteriai
0:0
Kauno Zalgiris
FK Panevezys
1:1
Atlantas
Zalgiris Vilnius
3:0
Stumbras
First League
Ahrobiznes Volochysk
2:0
Chornomorets Odesa
Balkany
1:1
Kremin Kremenchuk
Zorya-Akademia Bilozirya
0:0
Prikarpatye
Hirnyk-Sport Komsomolsk
2:4
Volyn Lutsk
FC Mynai
2:0
Avanhard Kramatorsk
Metalist Kharkiv
2:1
Obolon-Brovar
Primera División
Fenix
0:2
Plaza Colonia
Progreso
2:1
Danubio
Nacional De Football
2:0
CA Cerro
Cymru Premier
Airbus UK
2:0
Newtown
Bala Town
1:1
Barry Town
Cardiff Metropolitan University
0:1
Connah's Quay
Penybont FC
2:3
The New Saints
Primera division Apertura
Santa Tecla
3:1
Sonsonate
Chalatenango
0:2
Alianza
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Herediano
3:1
San Carlos
Primera B
Deportes La Serena
4:0
Union San Felipe
Magallanes
Post
Cobreloa
Rangers de Talca
0:1
Santiago Wanderers
Deportes Melipilla
Post
Deportes Copiapó
Deportes Santa Cruz
1:1
Deportes Valdivia
San Luis
Post
Santiago Morning
Liga II
Dunarea Calarasi
3:2
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Gloria Buzău
0:0
ACS Viitorul Târgu Jiu
Metaloglobus Bucuresti
1:0
CSM Școlar Reșița
Sportul Snagov
3:2
Pandurii
Petrolul Ploiesti
3:0
Concordia
Miercurea Ciuc
1:0
Rapid Bucuresti
Liga III - Serie 1
Foresta Suceava
10:0
CSM Pascani
Bucovina Rădăuți
4:1
CMS Focsani 2007
Husana Husi
0:4
Ceahlaul Piatra Neamt
Somuz Falticeni
2:1
FC Botosani II
Targu Secuiesc
3:4
Otelul Galati
Universitatea Dunarea
0:2
Aerostar Bacau
CS Sporting Liesti
1:3
Stiinta Miroslava
Liga III - Serie 2
Axiopolis Cernavoda
1:1
Dacia Unirea Braila
CS Afumati
8:1
FC Agricola Borcea
Gloria Popesti Leordeni
0:1
Metalul Buzau
AS Mostistea Ulmu
1:0
CS Tunari
Poseidon Mai Limanu
3:2
FCSB II
FC Unirea 2004 Slobozia
4:4
CS Medgidia
CS Faurei
3:2
C.S. Viitorul Ianca
Liga III - Serie 3
Cetate Râșnov
1:3
Astra Giurgiu II
Sporting Rosiori
1:0
Tractorul Cetate
Liga III - Serie 4
Viitorul Dăești
2:0
Poli Timisoara
Corvinul Hunedoara
3:1
Gloria Cermei
Craiova 1948
5:0
Crișul Chișineu-Criș
Flacăra Horezu
1:0
Cetate Deva
CS Gilortul Târgu Cărbunești
0:0
ACS Progresul Pecica
Național Sebiș
0:2
ACS Ghiroda
Liga III - Serie 5
ACS Industria Galda
0:0
CS Sanatatea Cluj
ACS Comuna Recea
2:0
Viitorul Selimbar
CS Luceafarul Oradea
3:0
Odorheiu Secuiesc
CF Metalurgistul Cugir
3:1
FC Zalău
Minaur Baia Mare
1:0
Unirea Alba Iulia
1st League
APOEL
2:0
Doxa Katokopias
Ethnikos Achnas
1:0
Apollon Limassol
Israeli Premier League
Hapoel Tel Aviv
2:1
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Beer Sheva
2:1
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Hadera
1:0
Maccabi Netanya
Sektzia Nes Tziona
0:4
Beitar Jerusalem
Premier League
Atyrau
0:3
Zhetysu
Irtysh Pavlodar
2:1
Kaysar
Nemzeti Bajnokság I
Debreceni
2:1
Diosgyori
MeMezokovesd-Zori
0:0
MOL Fehérvár FC
Puskas Academy
4:2
Paks
Zalaegerszeg
0:1
Budapest Honved
Kaposvar
0:2
Kisvárda F.C.
Ferencvaros
1:0
Ujpest
Meistriliga
FCI Levadia Tallinn
2:1
Kuressaare
Paide Linnameeskond
2:1
Tallinna Kalev
Trans Narva
5:2
Maardu Linnameeskond
A-League
Western United
1:1
Perth Glory
Central Coast Mariners
1:1
Newcastle Jets FC
North Macedonia Prva Liga
Borec Veles
2:1
Shkupi 1927
Makedonija G. P.
1:1
Vardar Skopje
Rabotnicki
1:2
FC Struga
Sileks
3:0
Renova
Algeria - Ligue 2
Amal Bou Saada
1:0
MO Bejaia
Arzew
2:1
Tadjenant
ASM Oran
1:1
USM Annaba
RC Relizane
1:2
RC Arbaa
El Eulma
0:4
Olympique Medea
WA Tlemcen
3:1
JSM Skikda
Telekom 1st CFL
KOM
2:3
Buducnost Podgorica
Rudar Pljevlja
3:1
OFK Titograd Podgorica
Zeta
1:1
Petrovac
Iskra Danilovgrad
2:0
Sutjeska
FC Podgorica
1:1
Grbalj
Singapore Cup
Balestier Khalsa
0:2
Tampines
Geylang
0:2
Albirex Niigata Singapore