Mobile app:
Major League Soccer
Chicago Fire
13:00
Colorado Rapids
Philadelphia Union
13:00
Montreal Impact
Orlando City
15:00
Vancouver Whitecaps
Atlanta United
16:00
FC Dallas
Columbus Crew
19:30
Portland Timbers
New England Revolution
19:30
New York Red Bulls
San Jose Earthquakes
22:00
Sporting Kansas City
United Soccer League
New York Red Bulls II
13:00
Loudoun United
Bethlehem Steel
16:00
Indy Eleven
Birmingham Legion
17:00
Swope Park Rangers
Louisville City FC
19:00
Ottawa Fury
Pittsburgh Riverhounds
19:00
Saint Louis
Real Monarchs SLC
19:00
San Antonio
Charlotte Independens
19:00
North Carolina FC
Charleston Battery
19:30
Nashville SC
OKC Energy
20:30
Orange County SC
Rio Grande Valley
20:30
Las Vegas Lights FC
Portland Timbers II
22:00
Colorado Springs Switchbacks
Reno 1868 FC
22:00
New Mexico United
Phoenix Rising
22:30
Tacoma Defiance
Friendlies
Akraness
3:1
Breidablik
Grindavik
0:0
Fylkir
Premier league
Manchester City
1:0
Tottenham Hotspur
AFC Bournemouth
0:1
Fulham
Huddersfield
1:2
Watford
West Ham United
2:2
Leicester City
Wolverhampton Wanderers
0:0
Brighton
Newcastle United
12:30
Southampton
League One
Accrington
12:30
Luton Town
Bundesliga
Bayer Leverkusen
2:0
FC Nurnberg
Bayern Munich
1:0
Werder Bremen
Augsburg
6:0
VfB Stuttgart
FSV Mainz 05
3:1
Fortuna Dusseldorf
Borussia Monchengladbach
12:30
RB Leipzig
Schalke 04
14:30
1899 Hoffenheim
2nd Bundesliga
Hamburger SV
1:1
Erzgebirge Aue
Holstein Kiel
1:2
SC Paderborn 07
MSV Duisburg
2:2
SV Sandhausen
Greuther Fuerth
1:1
Union Berlin
La Liga
Celta Vigo
2:1
Girona
Eibar
0:1
Atletico Madrid
Rayo Vallecano
12:30
Huesca
Barcelona
14:45
Real Sociedad
Liga MX
Necaxa
18:00
Pachuca
Leon
18:06
Atlas
Cruz Azul
20:00
U.N.A.M. Pumas
UANL Tigres
20:00
Monarcas
Guadalajara
22:00
Puebla
First Division A Europa League play-offs
Union S.Gilloise
1:0
11'
Zulte-Waregem
Cercle Brugge
14:00
Kortrijk
Westerlo
14:00
Oostende
Eupen
14:30
St.Truiden
Serie A
Parma
1:1
AC Milan
Empoli
2:4
SPAL
Genoa
0:1
Torino
Lazio
1:2
Chievo
Udinese
1:1
Sassuolo
Bologna
3:0
Sampdoria
Cagliari
1:0
Frosinone
Juventus
0:1
11'
Fiorentina
Inter
14:30
Roma
Ligue 1
Guingamp
0:2
53'
Marseille
Nice
14:00
Caen
Nimes
14:00
Bordeaux
Strasbourg
14:00
Montpellier
Ligue 2
Grenoble Foot 38
0:2
Lens
Segunda Division
Lugo
1:2
Granada
Albacete
2:1
11'
Las Palmas
Gimnastic
0:0
10'
Sporting Gijon
Mallorca
14:00
Rayo Majadahonda
Seria C Girone B
Gubbio
2:2
Pordenone
Fano Alma J.
1:1
83'
Virtus Verona
Feralpisalo
0:2
79'
Triestina
Fermana
1:1
83'
Imolese
Giana Erminio
0:0
79'
Ternana
Sudtirol
0:1
82'
Renate
Ravenna
12:30
L.R. Vicenza Virtus
Albinoleffe
14:30
Monza
Rimini
14:30
Sambenedettese
Teramo
14:30
Vis Pesaro
Regionalliga Bayern
Greuther Fuerth II
2:3
FC Nurnberg II
VfR Garching
1:1
SpVgg Bayreuth
Seria C Group А
Pro Piacenza 1919
Post
Arzachena
Seria C Girone C
Bisceglie
0:1
Rieti
Juve Stabia
2:1
Vibonese
Paganese
2:1
Virtus Francavilla
Potenza
2:1
Viterbese
Reggina
1:0
Casertana
Rende
0:1
Trapani
Catanzaro
Post
Matera
Monopoli
0:1
83'
Cavese
Catania
12:30
Sicula Leonzio
Argentina - Primera B Nacional
Deportivo Morón
0:0
6'
Los Andes
Quilmes
12:05
Olimpo Bahia Blanca
Gimnasia Jujuy
15:00
Agropecuario
Instituto Córdoba
18:00
Gimnasia y Esgrima
Temperley
20:00
Platense
Argentina - Primera B Metropolitana
Atlanta
14:30
Defensores Unidos
Comunicaciones
14:30
San Miguel
Deportivo Espanol
14:30
Almirante Brown
Estudiantes B.A.
16:05
Barracas Central
Primera B PB Apertura
Popayán
15:00
Leones FC
Tigres
15:00
Llaneros
Atletico FC
16:00
Fortaleza FC
Orsomarso
16:00
Bogota FC
Valledupar
16:00
Chicó
Real Cartagena
17:00
Deportivo Pereira
Ascenso MX
Mineros de Zacatecas
20:00
Alebrijes Oaxaca
Atlеtico San Luis
22:00
Celaya
Eredivisie
Emmen
12:30
Utrecht
Groningen
12:30
Ajax
Vitesse
13:45
PEC Zwolle
Feyenoord
14:45
Az Alkmaar
VVV Venlo
14:45
De Graafschap
Bundesliga
Admira Wacker
1:1
55'
Hartberg
SCR Altach
1:0
55'
Rapid Wien
Mattersburg
1:0
55'
Wacker Innsbruck
Erste Liga
Wiener Neustadt
1:3
Austria Klagenfurt
Super League
Beijing Renhe F.C.
2:2
Shenzhen F.C.
Hebei China Fortune
0:1
Beijing Guoan
Henan Jianye
2:3
Tianjin Teda
League 1
Guizhou Zhicheng
1:4
Shanghai Shenxin
Liaoning Whowin
1:2
Hangzhou Greentown
Inner Mongolia Zhongyou
1:2
Qingdao Huanghai F.C.
Guangdong Southern Tigers
1:1
Changchun Yatai
Nantong Zhiyun
0:2
Meizhou Hakka
Regionalliga Nord
Lupo Martini Wolfsburg
1:1
BSV SW Rehden
Regionalliga Nordost
Berliner
4:1
FSV Wacker 90 Nordhausen
FSV Budissa Bautzen
0:4
Optik Rathenow
RW Erfurt
2:2
Viktoria Berlin
Regionalliga Sudwest
TSV Eintracht Stadtallendorf
2:6
SV Elversberg
Saarbrucken
0:0
Astoria Walldorf
Fc Piramasens
2:1
VfB Stuttgart II
FSV Frankfurt
2:2
SSV Ulm 1846
Hessen Dreieich
1:4
Hoffenheim II
TSG Balingen
2:2
Kickers Offenbach
TSV Steinbach
2:2
FC 08 HOMBURG
Waldhof Mannheim
1:0
Wormatia Worms
Segunda Division B Group 2
Real Sociedad II
0:1
Logrones
Mirandes
0:0
10'
Oviedo B
Segunda Division B Group 1
Valladolid II
0:0
41'
S. D. Ponferradina
Unionistas de Salamanca
12:30
Guijuelo
Segunda Division B Group 3
Levante B
0:2
54'
Atlético Baleares
Hercules
13:00
Sabadell
Alcoyano
14:30
UE Olot
Segunda Division B Group 4
Granada II
0:0
Marbella
Almería B
1:1
53'
Badajoz
Malaga B
0:0
12'
Villanovense
Jumilla
0:1
11'
Real Murcia
Don Benito
14:00
San Fernando
Primeira Liga
Belenenses
1:3
74'
Rio Ave
Moreirense
0:1
80'
Chaves
Feirense
13:00
SC Braga
FC Porto
15:30
Santa Clara
Segunda Liga
Pacos Ferreira
2:1
Viseu
Benfica B
1:0
8'
Famalicao
Academica
13:00
Mafra
Guimaraes B
13:00
Arouca
3rd Liga
VfL Osnabruck
2:0
VfR Aalen
Carl Zeiss Jena
3:1
Wehen Wiesbaden
Fortuna Koeln
1:1
Unterhaching
FSV Zwickau
2:0
Wurzburger Kickers
Hallescher FC
3:0
TSV 1860 Munich
Karlsruher SC
3:1
SV Meppen
Preussen Munster
1:0
Sonnenhof Großaspach
Super League
St Gallen
13:00
Luzern
Grasshopper
13:00
FC Thun
Scottish Premiership
Hearts
1:3
Rangers
Hamilton Academical
1:1
Motherwell
Kilmarnock
0:1
Aberdeen
Livingston
1:3
St Mirren
St Johnstone
2:0
Dundee
Scottish League One
Dumbarton
3:0
East Fife
Montrose
2:1
Airdrieonians
Stenhousemuir
0:3
Forfar Athletic
Stranraer
3:0
Brechin
Scottish League Two
Albion Rovers
3:2
Edinburgh City
Clyde
5:0
Berwick
Elgin City
1:2
Peterhead
Queens Park
0:3
Annan Athletic
Stirling Albion
0:1
Cowdenbeath
Scottish Championship
Falkirk
0:2
Morton
Inverness Ct
0:2
Dundee United
Partick Thistle
2:1
Alloa Athletic
Queen Of The South
2:1
Dunfermline
Premier league
FC Ufa
1:2
Arsenal Tula
Gazovik Orenburg
3:0
Rostov
Dinamo Moscow
1:0
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moscow
0:0
11'
CSKA Moscow
Krasnodar
14:00
Zenit St. Petersburg
Veikkausliiga
KuPS
0:3
Honka
VPS
2:2
KPV Kokkola
IFK Marieham
2:0
RoPS
Challenge League
Winterthur
2:2
53'
Servette FC
Kriens
0:0
41'
Schaffhausen
Rapperswil-Jona
0:0
10'
FC Vaduz
FC Chiasso
14:00
Lausanne-Sport
Copa do Brasil
Moto Club
15:00
Vila Nova
1st Division
Rotor Volgograd
0:1
Armavir
PFC Sochi
2:1
Chertanovo Moscow
Avangard Kursk
0:0
FC Tambov
Shinnik Yaroslavl
1:0
FC Tyumen
Zenit St. Petersburg II
1:2
Nizhny Novgorod
Spartak Moscow II
4:0
Mordovya
Fakel
1:3
SKA-Khabarovsk
Tom Tomsk
0:0
Luch Energiya Vladivostok
2nd League
Baník Sokolov
2:0
Vlasim
Pardubice
2:1
Prostějov
Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II
0:3
Wuppertaler
SC Wiedenbrück 2000
2:2
Kaan-Marienborn
SG Wattenscheid 09
3:1
Herkenrath
Rödinghausen
3:0
Bonner
Primera Division - Apertura
Metropolitanos
16:00
Zamora FC
Primera Divisiоn - Apertura
Molinos El Pirata
14:15
Alianza Lima
Ayacucho Fc
16:30
Academia Cantolao
Carlos Mannucci
18:45
Deportivo Binacional
Melgar
21:00
Alianza Universidad
Super Lig
Akhisar Belediye
1:2
Antalyaspor
Trabzonspor
2:1
Yeni Malatyaspor
Galatasaray
0:0
10'
Kayserispor
Goztepe
0:0
11'
Erzurum BB
1. Lig
Umraniyespor
2:2
Eskisehirspor
Giresunspor
0:3
Denizlispor
Genclerbirligi
12:30
İstanbulspor A.Ş.
J. League
Consadole Sapporo
3:0
Yokohama Marinos
Urawa Red Diamonds
1:0
Vissel Kobe
Matsumoto Yamaga
1:0
Sagan Tosu
Nagoya Grampus
1:0
Jubilo Iwata
Kashima Antlers
1:0
Vegalta Sendai
Shimizu
1:0
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
1:1
Oita Trinita
Division Profesional Clausura
Cerro Porteno
17:30
Club Olimpia
Libertad
19:15
River Plate Asunción
Ekstraklasa
Lechia Gdansk
0:2
Piast Gliwice
Jagiellonia
0:1
10'
Lech Poznan
Zaglebie Lubin
1:1
11'
Pogon Szczecin
Legia Warszawa
14:30
Cracovia Krakow
Primera A
Deportes Tolima
15:00
Alianza Petrolera
Once Caldas
15:00
La Equidad
Independiente Medellin
18:00
Jaguares
Independiente Santa Fe
21:00
Deportivo Cali
Primera
Palestino
15:00
Universidad Catolica
Huachipato
17:30
Colo Colo
Audax Italiano
20:00
Unión La Calera
Allsvenskan
Sundsvall
1:2
Kalmar
Sirius
0:1
Malmo FF
Superettan
Degerfors
1:2
Orgryte
1st Division
Cobh Ramblers
14:00
Longford Town
Premiership
Ballymena United
1:0
Coleraine
Cliftonville
2:0
Crusaders
Institute F.C.
0:1
Ards
Linfield
0:4
Glenavon FC
Warrenpoint Town
5:3
Dungannon Swifts
1st Liga
Garbarnia Kraków
0:0
Odra Opole
Warta Poznan
0:0
GKS Jastrzębie
Termalica Nieciecza
0:1
83'
Katowice
Stal Mielec
2:1
42'
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
0:0
8'
Puszcza Niepolomice
Ecuador - First Division
América de Quito
13:00
Aucas
Universidad Católica del Ecuador
15:15
Guayaquil City F.C.
L.D.U. Quito
18:00
Emelec
Liga I
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
14:00
CFR Cluj
Super Liga
Dinamo Vranje
1:0
Vozdovac
Backa
2:0
56'
Macva
Cukaricki
2:2
52'
Crvena Zvezda
Napredak
3:0
54'
Vojvodina
Rad
0:0
53'
Radnik Surdulica
Premier League
Petrojet
0:0
41'
Nogoom El Mostakbal
Prva Liga
Bezanija
2:3
Backa Topola
FC Zlatibor
0:0
Metalac
Indjija
0:0
Radnicki 1923
Sindjelic Beograd
1:3
Javor
Honduras Liga Nacional Apertura
Lobos UPNFM
21:00
Real C.D. España
1 HNL
Rudes Zagreb
1:2
Lokomotiva Zagreb
Inter Zapresic
2:2
85'
HNK Gorica
Hajduk Split
13:00
HNK Rijeka
Super Liga
FC Nitra
1:2
55'
Zlate. Moravce
MSK Zilina
0:1
56'
Sereď
Spartak Trnava
0:0
48'
FK Senica
Zemplin Michalovce
0:0
55'
Dunajska Streda
Sport Podbrezova
0:0
53'
AS Trencin
1st SNL
ND Triglav
2:1
Mura
Maribor
1:0
53'
Rudar Velenje
S.League
Hougang United
4:1
Geylang
DPMM
4:2
Warriors
Virsliga
Rigas FS
3:1
Riga
A Lyga
Palanga
2:1
Stumbras
Primera División
Fenix
15:00
Nacional De Football
Progreso
15:00
River Plate Montevideo
Rampla Juniors
15:00
Danubio
Penarol
18:00
CA Cerro
Premier League
Cardiff Metropolitan University
1:0
Aberystwyth Town
Cefn Druids
0:1
Carmarthen Town
Connah's Quay
1:1
Barry Town
Llanelli Town A.F.C.
0:4
Llandudno
The New Saints
14:30
Caernarfon
Primera division Apertura
Jocoro
17:30
Chalatenango
Isidro Metapan
21:45
Alianza
Primera B
Magallanes
0:0
11'
Santiago Morning
Deportes Puerto Montt
18:00
Union San Felipe
San Luis
19:00
Deportes Copiapó
1st League
Ermis
1:2
Alki Oroklinis
Pafos FC
0:0
12'
Doxa Katokopias
Premier League
Atyrau
1:2
Okzhetpes
Kaysar
0:0
Ordabasy
Irtysh Pavlodar
0:1
Aktobe
Kairat Almaty
0:1
Astana
Taraz
1:2
Shakhter Karagandy
Tobol Kostanay
0:0
Zhetysu
OTP Bank Liga
Debreceni
1:0
55'
Szombathelyi Haladas
Diosgyori
1:0
56'
Paks
MTK Budapest
0:1
55'
Kisvárda F.C.
Puskas Academy
0:0
57'
MeMezokovesd-Zori
Ujpest
0:0
54'
Budapest Honved
Ferencvaros
13:30
MOL Vidi FC
Meistriliga
Kalju Nomme
2:2
Tallinna Kalev
Maardu Linnameeskond
0:0
Tulevik Viljandi
Tammeka Tartu
1:2
Trans Narva
A-League
Brisbane Roar
1:6
Newcastle Jets FC
Central Coast Mariners
3:1
Western Sydney Wanderers
Copa de la Superliga
Aldosivi
12:15
Rosario Central
Lanus
14:30
Belgrano Cordoba
Talleres Cordoba
16:45
San Martin de San Juan
Godoy Cruz
19:00
Patronato
Premier League
Baroka
1:2
Mamelodi Sundowns
Algeria - Ligue 2
Amal Bou Saada
11:00
WA Tlemcen
ASO Chlef
11:00
El Eulma
JSM Bejaia
11:00
Usm El Harrach
MC Saida
11:00
JSM Skikda
RC Kouba
11:00
ASM Oran
Us Biskra
11:00
RC Relizane
USM Annaba
11:00
NC Magra
Usm Blida
11:00
Mostaganem
Telekom 1st CFL
Iskra Danilovgrad
0:1
Zeta
Lovcen
1:0
84'
Mornar Bar
Rudar Pljevlja
1:0
85'
Grbalj
Cup
Chippa United
14:15
Kaizer Chiefs
First Professional League
CSKA-Sofia
0:0
Levski Sofia
Ludogorets
13:00
Botev Plovdiv
Second Professional League
Chernomorets Balchik
0:0
Kariana Erden
Lokomotiv G. Oryahovitsa
1:2
Litex
Lokomotiv Sofia
0:1
Strumska Slava
Nesebar
2:3
Pirin Blagoevgrad
Third league - South-East
Sokol Markovo
1:1
Sozopol
National Division
Dinamo-auto Tiraspol
0:0
Milsami Orhei
Sheriff Tiraspol
1:1
51'
Codru Lozova
Premier
Slavia Mozyr
1:2
BATE
Torpedo Minsk
0:1
Dinamo Minsk
Gorodeya
0:0
10'
Torpedo Zhodino
Premijer Liga
Sloboda
1:1
84'
Sarajevo
Mladost Doboj Kakanj
1:1
52'
GOSK Gabela
Celik Zenica
1:0
52'
FK Tuzla City
Radnik Bielina
1:1
54'
Zvijezda 09
Siroki Brijeg
0:0
53'
Zrinjski
Zeljeznicar
14:00
FK Krupa
Northwest
Bansko
0:0
Vihren
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..