Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 16.01.2021

Висша лига
Уулвърхемптън
2:3
Уест Бромич Албиън
по ТВ
Лийдс
0:1
Брайтън
по ТВ
Уест Хям
1:0
Бърнли
по ТВ
Фулъм
0:1
Челси
по ТВ
Лестър
2:0
Саутхямптън
по ТВ
Чемпиъншип
Мидълзбро
0:1
Бирмингам
по ТВ
Блекбърн
1:1
Стоук Сити
Борнемут
0:1
Лутън
Бристол Сити
2:0
Престън НЕ
Кардиф
1:2
Норич
Дарби Каунти
0:1
Родъръм
Нотингам Форест
3:1
Милуол
Уотфорд
2:0
Хъдърсфийлд
по ТВ
Барнзли
0:2
Суонзи
по ТВ
Серия А
Болоня
1:0
Верона
по ТВ
Торино
0:0
Специя
по ТВ
Сампдория
2:1
Удинезе
по ТВ
Купа на Испания
Пеня Депортива
1:4
СП
Валядолид
Алмерия
5:0
Алавес
по ТВ
Хирона
2:0
Кадис
по ТВ
Фуенлабрада
2:4
СД
Леванте
Леганес
0:1
СП
Севиля
Райо Валекано
2:0
Елче
Бундеслига
Хофенхайм
0:0
Арминия Билефелд
Борусия Дортмунд
1:1
Майнц 05
Кьолн
0:0
Херта Берлин
Волфсбург
2:2
РБ Лайпциг
по ТВ
Вердер
2:0
Аугсбург
Щутгарт
2:2
Борусия Мьонхенгладбах
по ТВ
Франция Лига 1
Марсилия
1:2
Ним
Анже
0:1
ПСЖ
по ТВ
Приятелски
Етър (Велико Търново)
3:0
Спартак Плевен
Ружомберок
2:2
Татран Липтовски Микулаш
Гирмот
0:0
Залаегерсег
Осиек
2:2
МОЛ Фехервар
Залцбург
6:0
Форвартс Щайр
Нордселанд
4:2
Хелзингор
Вейле
отл
Орхус Фремад
Цюрих
отл
Вил
Сеница
2:1
Лишен
Люнгби
5:2
ХИК
Вашаш
1:2
Дунайска Стреда
Висла Краков
2:2
Жилина
Шльонск Вроцлав
4:1
Нови Пазар
Берое
3:0
Янтра (Габрово)
Септември (София)
0:4
ЦСКА 1948
Черно море
4:1
Созопол
Металац
4:0
Земун
Термалица Нечеча
0:2
Краковия
Брьондби
1:2
Колдинг ИФ
Рандерс
5:3
Есберг
Йънг Бойс
5:1
Стад Лозана Уши
Залцбург
1:3
ВШГ Сваровски
Залцбург
15:00
ВШГ Сваровски
Залцбург
0:0
Амстетен
Сервет
0:0
Ксамакс
Рийд
3:1
Жуниорс ОО
Санкт Пьолтен
0:1
Блау Вайс Линц
Пушкас Академия
5:0
Уйпещ
Целие
1:1
Нафта
Андерлехт
0:1
Юнион Синт Гилис
Базел
0:0
Киасо
Хартберг
1:3
Аустриа Клагенфурт
Раков Честочова
2:2
Мариупол
Диосгьор
3:2
Мезьоковежд-Жори
Санкт Гален
16:00
Алтах
Алтах
0:2
Санкт Гален
ЛАСК Линц
5:0
Лафниц
Грасхопърс
3:2
Аустрия Лустенау
Йънг Бойс
3:2
Аарау
Пушкас Академия
3:0
Халадаш
МТК Будапеща
0:1
Хонвед
Цюрих
1:1
Винтертур
Ередивизия
Еммен
1:4
Витес
по ТВ
Спарта Ротердам
3:5
ПСВ Айндховен
по ТВ
Утрехт
2:0
Хераклес
ФК Цволе
0:2
Фортуна Ситард
АЗ Алкмаар
2:1
Адо Ден Хааг
Белгия Про Лига
Остенде
2:1
Кортрийк
Мускрон-Перувелц
2:0
Генк
Ваасланд-Беверен
1:5
Зулте Варегем
Шарльороа
0:1
Мехелен
Португалия Супер Лига
Пасош Ферейра
2:0
Брага
Тондела
3:1
Боависта
Шотландия Висша Лига
Селтик
0:0
Ливингстън
Хамилтън
0:0
Дънди Юнайтед
Хибърниън
2:0
Килмарнък
Рос Каунти
4:1
Абърдийн
Сейнт Джонстън
1:0
Сейнт Мирън
Турция Супер Лига
Коняспор
2:3
Гьозтепе
Газиантеп ФК
2:1
Кайзериспор
Истанбул ББ
1:1
Сивасспор
Анталияспор
1:1
Трабзонспор
Втора Бундеслига
Ерцгебирге Ауе
0:3
Фортуна Дюселдорф
Хановер 96
2:3
Санкт Паули
Бохум
3:1
Нюрнберг
Англия Първа лига
АФК Уимбълдън
0:3
Съндърланд
Питърбъро
3:0
Милтън Кийнс Донс
Плимут
1:1
Крю Александра
Рочдейл
3:3
Уигън
Шросбъри
отл
Линкълн
Суиндън
1:2
Донкастър
Акрингтън
0:1
Джилингам
Бристъл Роувърс
0:1
Чарлтън
Бъртън
0:1
Ипсуич
Флийтууд Таун
0:1
Портсмут
Хъл Сити
1:1
Блякпул
Англия Втора лига
Бароу
1:0
Скънторп
Болтън
1:1
Челтнъм
Брадфорд
отл
Кроули
Колчестър
1:1
Кембридж
Форест Грийн Роувърс
1:1
Порт Вейл
Гримзби
0:0
Саутенд
Лейтън
2:0
Моркамб
Мансфийлд
отл
Карлайл
Нюпорт
0:0
Салфорд Сити
Стивънидж
0:0
Транмиър
Уолсол
1:1
Олдъм
Серия Б
Читадела
1:0
Асколи
Монца
2:2
Козенца
Пиза
1:0
Бреша
Порденоне
2:0
Венеция
Реджина
0:1
Лече
Франция Лига 2
Троа
2:1
Сошо
Тулуза
2:0
Гренобъл Фут 38
Аячо
1:0
Каен
Амиен
0:0
Льо Авър
Оксер
4:1
Шатору
Клермон Фут 63
5:0
Дюнкерк
Гингам
0:0
Нанси
Родез
1:0
Пау
Гърция Суперлига
Астерас Триполис
2:0
Панетоликос
Лариса
0:1
Аполон Смирнис
Бразилия Серия А
Палмейрас
1:1
Гремио
Шампионат на африканските нации
Камерун
1:0
Зимбабве
Мали
1:0
Буркина Фасо
Чехия Лига 1
Млада Болеслав
1:1
Збройовка Бърно
Опава
0:0
Фастав Злин
Словачко
2:0
Карвина
Слован Либерец
1:1
Бохемианс Прага
Славия Прага
3:1
Сигма Оломуц
Австралия А лига
Мелбърн Виктори
отл
Уелингтън Фоеникс
Сидни
1:1
Уестърн Сидни Уондърърс
Мелбърн Сити
2:1
Уестърн Юнайтед
Румъния Лига 1
Динамо Букурещ
0:1
Чиндия Търговище
Мексико Пример дивизион
Некакса
1:0
Атлетико Сан Луис
Хуарез
0:0
Тихуана
Кипър
Омония Никозия
2:0
Етникос Ахнас
Анортозис
2:0
Неа Саламис
Гърция 2 Лига
Паначаики
1:1
Трикала
Иерапетра
14:45
Диагорас
Караискакис
14:45
Левадиакос
Германия Трета Лига
Унтерхахинг
0:2
Магдебург
Любек
отл
Ханза Рощок
Динамо Дрезден
отл
Веен Вийсбаден
Саарбрюкен
отл
Цвикау
Халешер
0:4
Байерн Мюнхен II
СЦ Верл
1:1
Кайзерслаутерн
Трофей на футболната асоциация
ФК Хавант анд Уотърлувил
3:0
Олтринкам
Оксфорд Сити
4:2
Харингей Бороуг
Бат Сити
0:1
Питърбро Спортс
Сътън Юнайтед
3:1
Дагенам и Редбридж
Мейдстоун Юнайтед
2:1
Доркинг
Леймаунт
0:1
Дарлингтън
Хорнчърч
3:0
СД
Кингс Лин
Стокпорт
1:2
Нотс Каунти
Английска национална конференция
Рексъм
3:1
Доувър Атлетик
Португалия Лига 2 Хонра
Лейшоеш
1:0
Шавеш
Бенфика Б
2:2
Академика Коимбра
Визела
3:1
Пенафиел
Ерсте Нидерландия
ТОП Осс
1:4
Телстар
Северна Ирландия Чемпиъншип
Логгъл
отл
Баликлер Комрейдс
Харланд & Уолф Уелдърс
отл
Инститют
Кнокбреда
отл
Дъндела
Ардс
отл
Балинамалард Юнайтед
Анаг Юнайтед
отл
Дергвю
Нюри Сити
отл
Куинс Юниверсити
Северна Ирландия Премиершип
Балимена Юнайтед
отл
Крусейдърс
Карик Рейнджърс
отл
Гленавон
Портадаун
отл
Дънганън Суифтс
Варенпойнт таун
отл
Гленторан
Клифтонвил
отл
Ларн
Албания Суперлига
Аполония Фиер
1:0
Ляч
Скендербеу Корча
1:2
Партизани
КФ Тирана
2:1
Кастриоти
Уелс Висша лига
Карнарвън
отл
Абъристуит Таун
Цефн Друидс
отл
Бари Таун
Флинт Таун
отл
Дъ Ню Сейнтс
Пенибонт
отл
ГАП Конас Кий
Шотландия Първа Дивизия
Фолкърк
отл
Монтроуз
Клайд
отл
Ийст Файв
Дъмбартън
отл
Форфар Атлетик
Партик Тисъл
отл
Коув Рейнджърс
Питърхед
отл
Еърдриониънс
Шотландия Втора дивизия
Стърлинг Албиън
отл
Бречин Сити
Анан Атлетик
отл
Каудънбийт
Елгин Сити
отл
Единбург Сити
Куйнс Парк
отл
Странрар
Стенхаусмюър
отл
Албион Ровьрс
Шотландия Чемпиъншип
Алоа Атлетик
1:3
Хартс
Куин оф Саут
2:2
Арброут
Рейт Роувърс
отл
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
Серия С Група Б
Арецо
0:2
Чезена
Фано
1:1
Губио
Имолезе
2:0
Мателика
Фермана
2:1
Леняго Салус
Мантова
0:0
Триестина
Регионална лига Югозапад
Айнтрахт Щадталендорф
0:3
Балинген
Гисен
1:0
Байерн Алзенау
Улм 1846
4:0
Пирмазенс
ФСВ Франкфурт
2:1
Майнц 05 II
Хасен Касел
2:2
Хофенхайм II
Елверсберг
4:0
Зоненхоф Гросашпах
Шот Майнц
1:3
Стайнбах
ТуС Рот-Вайс Кобленц
1:0
Балингер
Щутгарт II
1:2
Фрайбург II
Астория Валдорф
1:0
Аален
Улм 1846
4:0
Пирмазенс
Регионална лига Запад
Бонер
0:1
ШФ Лоте
Фортуна Дюселдорф II
0:2
Щрален
Фортуна Кьолн
3:0
Бергиш Гладбах 09
Пройсен Мюнстер
2:0
Родингхаузен
Ален
0:1
Вуперталер
Рот-Вайс Оберхаузен
5:0
Вегберг-Беек
Виденбрюк
0:0
Рот Вайс Есен
Липщат
3:1
Хомберг
Серия С Група А
Лукезе
1:1
Ренате
Пистоиезе
1:1
Гиана Ерминио
Про Патрия
0:0
Алесандрия Калчо
Серия С Група С
Турис
1:1
Вибонезе
Авелино
1:0
Кавезе
Уругвай Примера дивисион
Данубио
0:3
Серо Ларго
Серо
1:1
Пенярол
Чили Примера дивизион
Курико Унидо
1:3
ОХигинс
Хуачипато
4:0
Сантяго Уондърърс
Примера Б Апертура
Унион Магдалена
1:2
Янерос
Реал Картагена
2:1
Кортулуа
Орсомарсо
2:2
Баранкиля
ФК Форталеса
отл
Тигрес ФК
Богота
отл
Леонес
Реал Сан Андрес
отл
Атлетико Уила
Бразилия Серия Б
Сампайо Кореа
2:1
Парана
Америка Минейро
1:1
Ботафого СП
Центро Спортиво Алагоано
1:1
Авай
Шампионат Кариока
Нова Игуасу
1:0
Фрибургензе
Америка РЖ
20:00
Сампайо Корея
Американо Кампос
3:2
Ад Кабофриензе
Салвадор - Примера дивизион Апертура
Асуила
1:0
Луиз Ангел Фирпо
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
ФК Лимон
0:2
Алахуеленсе
Алжир - Лига 1
Тлемсен
0:2
Кабулие
Магра
0:0
Парадоу
Ес Сетиф
0:1
МК Алжир
Белоуиздад
1:1
Мс Оран
УСМ Алжир
3:1
Релизан
Индия Супер Лига
Мумбай
0:0
Хайдерабад
Индонезия Лига 1
Бхаянгкара
отл
Персита Тангеранг
Пусамания Борнео
отл
Мадура Юнайтед
ПСИС Семаранг
отл
Бали Юнайтед
Персик Кедири
отл
ПСС Слеман
Персебая Сурабая
отл
Барито Путера
Южна Африка
Суперспорт Юнайтед
0:0
Мамелоди Съндаунс
Голдън Ероуз
1:0
Цакума Мадзивадила
Блумфонтейн Селтик
1:1
Стеленбош
ТС Галакси
0:1
Чипа Юнайтед
Кейптаун Сити
1:2
Кайзер Чифс
Барока
0:1
Морока Суолоус
Виетнам В Лига 1
Бекамекс Бин Дуонг
1:0
Тхан Хоа
Сонг Лам Нгхе Ан
1:1
Бин Дин
Виеттел
0:1
Хай Фонг
Бразилия Серия C - Група D
Ремо
0:1
Лондрина
Ипиранга
1:0
Пайсанду
Испания Сегунда Дивизион B група I - A
Компостела
0:0
Унионистас де Саламанка
Испания Сегунда Дивизион B група I - Б
Марино де Луанко
1:0
Нумансия
Културал Леонеса
отл
Спортинг Хихон II
Испания Сегунда Дивизион Б група II - А
Лейоа
1:1
Реал Сосиедад II
Алавес Б
0:1
Реал Юнион
Атлетик Билбао II
1:1
Аренас де Гетхо
Португалете
0:1
Расинг Сантандер
Ларедо
1:3
СД Аморебиета
Сегунда Дивизион Б група IV - A
Линенсе
1:0
Марино
Сегунда Дивизион B група V - A
Реал Мадрид II
отл
Лас Розас
Нова Зеландия Премиершип
Окланд Сити ФК
2:1
Уондърърс
Кентърбъри Юнайтед
1:0
Ийстърн Събърбс
Премиер Лига Малта
Гзира Юнайтед
4:1
Флориана
Хибърнианс
1:0
Слима Уондърърс
Балзан
0:1
Таршиен Рейнбоус
Лига Лоуленд
Сивил Сървис Стролерс
отл
Вале оф Лейтен
Далбити Стар
отл
Стерлинг Юниверсити
Келти Хартс
отл
БСК Глазгоу
Спартанс Единбург
отл
Ист Килбрайд
Берик Рейнджърс
отл
Каледониан Брейвс
Единбург Юниверсити
отл
Бонириг Роуз
Гала Феърдийн Роувърс
отл
Ист Стърлингшър
ФК Гретна 2008
отл
Къмбърнолд Колтс
Хайленд Лига
Брора Рейнджърс
отл
Найрн Каунти
Бъки Тисъл
отл
Туриф Юнайтед
Клачнакадин
отл
Форт Уилям
Формартин Юнайтед
отл
Ротхес
Фрейзърбърг
отл
Деверонвейл
Хънтли
отл
Инверъри Локо Уъркс
Кейт
отл
Лусимаут
Стратспай Тисъл
отл
Уик Академи
Танзания Висша Лига
Коастал Юнион
отл
Азам
Симба
отл
Митбуа Шугър
Танзания Призънс
отл
КМС
Додома Джиджи
отл
ЖКТ Танзания
Гана Висша лига
Либърти Про ФК
1:2
Ебусуа Дуарфс
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.