Мобилно приложение:
Първа лига
Арда (Кърджали)
2:0
Витоша (Бистрица)
Бундеслига
Борусия Дортмунд
3:3
Падерборн
Ла лига
Леванте
2:1
Майорка
Франция Лига 1
ПСЖ
2:0
Лил
Русия Премиер Лига
ФК Тамбов
2:3
Локомотив Москва
Купа на Португалия
Лейшоеш
1:4
Санта Клара
Варзим
1:0
Лоурес
Втора Бундеслига
Ерцгебирге Ауе
3:1
Санкт Паули
Бохум
1:1
Оснабрюк
Чемпиъншип
Фулъм
2:1
Куинс Парк Рейнджърс
Турция Супер Лига
Галатасарай
0:1
Истанбул ББ
Белгия Про Лига
Брюж
2:0
Остенде
Серия Б
Пескара
1:1
Кремонезе
Франция Лига 2
Каен
3:3
Льо Ман
Шатору
1:3
Лориен
Шамоа Ниор
2:1
Родез
Орлеан
0:1
Валенсиен
ФК Париж
2:0
Оксер
Аячо
1:1
Клермон Фут 63
Троа
0:4
Шамбли Оаз
Гренобъл Фут 38
1:1
Нанси
Украйна Премиер лига
Шахтьор Донецк
4:1
ФК Лвов
Дания Суперлига
Нордселанд
3:0
Рандерс
Испания Сегунда Дивизион
Спортинг Хихон
0:2
Тенерифе
Чехия Лига 1
Спарта Прага
3:3
Динамо Чешке Будейовице
Полша Екстракласа
Гурник Забже
2:2
Висла Плоцк
Лех Познан
3:0
Пяст Гливице
Румъния Лига 1
Клуж
4:0
Чиндия Търговище
Ерсте Холандия
Алмере Сити
0:2
Ден Бош
Де Граафшап
4:1
Йонг ПСВ
Дордрехт
2:3
Телстар
Екселсиор
1:2
Волендам
ФК Айндховен
0:3
Камбур
Гоу Ахед Ийгълс
1:1
Рода
Хелмонд Спорт
1:2
НЕК Нийминген
Йонг Утрехт
2:1
Йонг АЗ Алкмаар
МВВ Маастрихт
4:0
ТОП Осс
НАК Бреда
1:2
Йонг Аякс
Купа на Шотландия
Линлитгоу Роуз
1:4
Фолкърк
Хърватска 1 HNL
Динамо Загреб
1:1
Хайдук Сплит
Сърбия Супер лига
Партизан
6:2
Явор
Китай - Супер лига
Хенан Джануе
2:1
Тяндзин Цюендзиен
Шандонг Лунeнг
2:0
Чонгкинг Лифан
Шанхай Шънхуа
1:2
Пекин Гуоан
Вухан Зал
2:1
Гуанджоу Р&Ф
Германия Трета Лига
Карл Цайс Йена
0:3
Халешер
Регионална лига Бавария
Хеймщетен
2:2
Вакер Бургхаузен
Регионална лига Североизток
Ауербах
3:2
Унион Фюрстенвалде
Регионална лига Запад
СЦ Верл
2:0
Борусия Дортмунд II
Бразилия Серия Б
Сао Бенто
4:1
Лондрина
Гремио Еспортиво Бразил
2:2
Атлетико ГО
Турция 1.Лига
Аданаспор
1:1
Гиресунспор
Белгия Б
Вестерло
1:2
ОХ Льовен
Уелс Висша лига
Бари Таун
3:0
Пенибонт
Австралия А лига
Уестърн Сидни Уондърърс
2:3
Мелбърн Сити
Уругвай Примера дивисион
Монтевидео Уондърърс
2:1
Данубио
Дефенсор Спортинг
2:1
Насионал Монтевидео
Ювентуд
4:2
Серо
Ливърпул Монтевидео
0:1
Плаза Колония
Расинг Монтевидео
0:1
Бостън Ривър
Рампла Хуниорс
2:2
Ривър Плейт Монтевидео
Чили Примера дивизион
Унион Ла Калера
0:0
Депортес Икике
Кобресал
3:2
Унион Еспаньола
Парагвай Примера
Хенерал Диас
1:1
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
Северна Ирландия Премиершип
Гленавон
1:0
Линфийлд
Франция Национал
Пау
1:0
Арванш
Ред Стар
2:1
Шолет
Вилфранш
0:0
Конкарно
Безие
1:4
Лион-Дюшер
Бург Перона
4:0
Ле Пуй
Дюнкерк
2:2
Бастия-Борго
Газелек Аячо
0:0
Кевии Руан
Лавал
0:0
Кретей
Индонезия Лига 1
ПС ТНИ
1:2
ПСИС Семаранг
Мадура Юнайтед
1:2
Бхаянгкара
Втора Лига
Витковице
1:1
Височина Жихлава
Усти над Лабе
1:2
ФК Славой Вишехрад
Висша Лига
Сумгайът
2:1
Карабах
Австрия 2 Erste Liga
Аустриа Клагенфурт
2:1
Аустрия Виена II
Блау Вайс Линц
2:4
Лиеферинг
Грейцър АК
2:2
Амстетен
Капфенберг СВ
2:1
Форвартс Щайр
Хорн
0:1
Вакер Инсбрук
Швейцария Challenge League
Лозана
5:0
Вил
Примера Дивисион - Клаусура
Каракас
2:0
Арагуа
Гърция 2 Лига
АО Платаниас
1:3
Докса Драма
Полша 1 Лига
Вигри Сувалки
0:3
Стал Мелец
Медж Легница
1:3
Сандеця Нови Сонч
Подбескидже
2:1
Хойничанка Хойнице
Пуща
1:2
Одра Ополе
Премиър Лийг Интернешънъл Къп
Нюкасъл U23
1:1
Бенфика U23
Литва А Лига
Жалгирис Вилнюс
5:0
Атлантас Клайпеда
Сегунда Дивисион - Клаусура
Фуриал
2:3
Яракуянос
Лига III - Серия 1
Фореста Суцеава
4:1
Сомуз Фалтицени
Аеростар Бакъу
0:1
Фосани 2007
Чехлаул Пиатра Неамт
3:0
Таргу Сецуиесц
Пашкани
0:10
Спортинг Лиести
Ботосани II
0:2
Стинта Мирослава
Хусана Хуси
3:1
Бакау
Орзана Таргу Неамт
3:2
Оцелул Галац
Университатеа Дунареа
0:2
Буковина Ръдъуц
Лига III - Серия 2
Тунари
4:0
Дачия Унирея Браила
ФЦСБ II
1:3
Унирея Слобозия
Инаите Моделу
1:4
Глория Попести Леордени
Металул Бузау
1:4
Агричола Борчеа
Мостистеа Улму
2:0
Аксиополис Чернавода
Посейдон Май Лиману
4:1
Фаурей
Реколта Чеордже
1:6
Афумати
Виторул Янка
2:1
Медгидия
Лига III - Серия 3
Флакара Морени
3:0
Балотести
Прогресул Спартак
1:0
Александрия
Ведита Колонешти
2:0
Чътате Ръшнов
Блежой
2:1
Спортинг Рошиари
Слатина
2:0
Униреа Басков
Брашов
2:1
Астра Гюргево II
Пучоаса
7:1
Тракторул Чътате
Волунтари II
1:2
Университатя Крайова II
Румъния Лига III - Серия 4
АКС Гхирода
1:1
Флакара Хорезу
Поли Тимишоара
1:2
Крисул Кишинеу-Криш
Думбревица
3:4
Корвинул Хунедоара
Фортуна Бечикереку
0:0
Чътате Дева
Национал Себиш
4:2
Филиаши
Прогресул Печица
1:2
Глория Чермей
Шоймий Липова
4:1
Гилортул Търгу-Карбонести
Виторул Даести
0:2
Крайова 1948
Лига III - Серия 5
Униреа Деж
0:0
Унирея Алба Юлия
Глория Бистрица
1:0
Луцефарул Орадя
Виторул Селимбар
4:0
Одорхею Секуйеск
Ариесул 1907 Турда
1:1
АКС Комуна Рецеа