Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Football today | Upcoming football matches with odds

Scottish Premiership
Rangers
15:00
St Mirren
Kilmarnock
16:30
Celtic
on TV
Eliteserien
Aalesund
17:00
Viking
Kristiansund BK
17:00
Start
Mjondalen
17:00
Haugesund
Stabaek
17:00
Odd Ballklubb
Stromsgodset
17:00
Sandefjord
Rosenborg
19:30
Sarpsborg
First Division A
St.Truiden
12:30
Gent
Zulte-Waregem
15:00
Genk
Mechelen
17:15
Anderlecht
Kortrijk
19:45
Waasland-Beveren
Italy play-offs
Frosinone
20:00
Pordenone
K League 1
Incheon United
11:00
Seongnam
Sangju Sangmu
11:00
Busan IPark
Premier league
FC Ufa
15:00
Krasnodar
Arsenal Tula
17:00
Akhmat Grozny
Spartak Moscow
18:00
PFC Sochi
Airtricity League
Derry City
17:00
Shamrock Rovers
on TV
Netherlands Eredivisie Comeback
Dordrecht
11:15
NAC Breda
De Graafschap
13:30
Volendam
Feyenoord
13:30
Sparta Rotterdam
on TV
Heracles
15:45
PEC Zwolle
First Professional League
Botev Plovdiv
16:45
Lokomotiv Plovdiv
Slavia Sofia
19:00
Cherno More Varna
Super League
Guangzhou Evergrande
11:00
Shandong Luneng
on TV
Guangzhou R&F
13:00
Jiangsu Suning
J. League
Sanfrecce Hiroshima
10:00
Shonan Bellmare
Cerezo Osaka
11:00
Tokyo
Friendlies
Werder Bremen
12:00
Eintracht Braunschweig
KFC Uerdingen 05
13:00
PSV
Schalke 04
18:00
VfL Osnabruck
Nimes
19:00
Marseille
Veikkausliiga
RoPS
15:00
IFK Marieham
IFK Marieham
16:30
Lahti
RoPS
16:30
Ilves
KuPS
16:30
HJK Helsinki
Lahti
16:30
Ilves
Inter Turku
16:30
Haka
Haka
16:30
Honka
Liga I
Chindia Targoviste
18:30
CS Mioveni
Super Liga
Dunajska Streda
17:00
Sereď
Superettan
Orgryte
13:30
Trelleborg
Swiss Cup
Young Boys
15:00
Sion
Polish Super Cup
Legia Warszawa
Post
Cracovia Krakow
Meistriliga
Paide Linnameeskond
11:00
Tallinna Kalev
Kalju Nomme
14:00
Trans Narva
Tammeka Tartu
17:00
FCI Levadia Tallinn
Israel - Toto Cup
Hapoel Haifa
18:00
Bnei Sakhnin
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
19:00
Maccabi Haifa
Taiwan Premier League
Hang Yuen
09:00
Taipower
Hasus Tsu
09:00
Taicheng Lions
Taichung Futuro
09:00
Ming Chuan
Tatung F.C.
09:00
Tainan City
Primera División
Fenix
1:0
HT'
Progreso
Deportivo Maldonado
0:1
HT'
Cerro
Boston River
15:15
Montevideo Wanderers
Nacional De Football
19:00
Penarol
Liga MX - Guard1aes
Cruz Azul
0:0
2'
Leon
Monterrey
01:06
Santos Laguna
Guadalajara
03:00
Puebla
U.N.A.M. Pumas
18:00
Juarez
Urvalsdeild
Valur
Post
Grotta
HK Kopavogs
Post
KR Reykiavik
Akraness
Post
Hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
Post
Akureyri
Stjarnan
Post
Fjolnir
Allsvenskan
Falkenbergs
13:30
Malmo FF
Hacken
13:30
Kalmar
Orebro
13:30
IFK Goteborg
Djurgarden
16:30
Hammarby
Mjallby
16:30
AIK
Ostersunds FK
16:30
Elfsborg
Division Profesional Clausura
Sol de America
21:00
River Plate Asunción
1st Deild
Vestri
Post
Magni
United Soccer League
Charlotte Independens
1:1
HT'
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
1:0
HT'
New York Red Bulls II
Birmingham Legion
0:0
25'
Atlanta United 2
Louisville City FC
01:00
Indy Eleven
OKC Energy
01:00
San Antonio
Saint Louis
01:00
FC Tulsa
Austin Bold
02:00
Rio Grande Valley
El Paso Locomotive
02:30
Colorado Springs Switchbacks
Portland Timbers II
03:00
Sacramento Republic
Reno 1868 FC
03:30
Tacoma Defiance
Las Vegas Lights FC
03:30
San Diego Loyals
Phoenix Rising
03:30
New Mexico United
USL LEAGUE ONE
Chattanooga Red Wolves Sc
Post
Greenville Triumph Sc
South Georgia Tormenta
01:00
Fort Lauderdale Strikers
North Texas
02:00
Chattanooga Red Wolves Sc
Fc Tucson
03:30
Union Omaha
Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo
Post
Arema
Persib Bandung
Post
Persita Tangerang
Primera B Clausura
Atletico FC
Post
Bogota FC
Barranquilla Fútbol Club
Post
Real San Andrés
Cortulua
Post
Fortaleza FC
Huila
Post
Leones FC
Llaneros
Post
Boca Juniors de Cali
Tigres
Post
Quindio
Unión Magdalena
Post
Orsomarso
Valledupar
Post
Real Cartagena
Liga 1 Movistar - Apertura
Sport Boys
Post
Sporting Cristal
Cienciano
Post
Atletico Grau
Alianza Universidad
Post
Carlos Mannucci
Cesar Vallejo
Post
Melgar
K League 2
Jeonnam Dragons
10:00
Seoul E-Land
Bucheon FC 1995
11:00
Suwon FC
North Macedonia Prva Liga
FK Belasica
16:30
Sileks
Makedonija G. P.
16:30
Rabotnicki
Renova
16:30
FC Struga
Pelister
16:30
Akademija Pandev
Shkupi 1927
16:30
Shkendija Tetovo
Georgia Erovnuli Liga
Chikhura
14:30
Dinamo Batumi
Serie B
Centro Sportivo Alagoano
01:00
Guaraní
Ponte Preta
0:0
2'
America Mineiro
Oeste
15:00
Chapecoense AF
Serie C Group A
Treze
20:00
Imperatriz
Premier League
Misr El Makasa
16:00
Aswan
Al Ahly
19:00
ENPPI
Super Liga
Macva
17:30
Crvena Zvezda
Spartak Subotica
18:00
Metalac
Mladost Lucani
18:00
Indjija
Napredak
18:00
Radnik Surdulica
Radnicki Nis
18:00
Novi Pazar
Backa Topola
18:00
FC Zlatibor
Cukaricki
19:30
Rad
Partizan Beograd
19:30
Javor
Vozdovac
19:30
Vojvodina
Proleter Novi Sad
19:30
Backa
Super Cup Armenia
FC Noah
16:00
FC Ararat-Armenia
National Division
Milsami Orhei
15:00
Codru Lozova
Sheriff Tiraspol
15:00
Sfintul Gheorghe
Premier League
FC Kyzyl-Zhar SK
Post
Shakhter Karagandy
Astana
Post
Zhetysu
FC Kyzyl-Zhar SK
Post
Kaysar
Okzhetpes
Post
Kairat Almaty
Shakhter Karagandy
Post
FC Caspiy
Taraz
Post
Tobol Kostanay
Nemzeti Bajnokság II
Debreceni EAC
16:30
Dorogi FC
Soroksar
16:30
Nyiregyhaza
Siofok
16:45
Debreceni VSC
Vasas
18:00
Csákvár
Gyirmot SE
18:00
Szombathelyi Haladas
Kaposvar
18:00
Kazincbarcika
Ajka
18:00
Békéscsaba
Szeged-Csanád
18:00
Szentlőrinc
Szolnoki MÁV FC
18:00
Budaörs
Ykkonen
VPS
15:00
AC Kajaani
FF Jaro
16:30
Musan Salama
Gnistan
16:30
VPS
KPV Kokkola
16:30
FF Jaro
Indonesia Liga 2 - West
Persekat Tegal
Post
Tiga Naga
Perserang Serang
Post
Psps Pekanbaru
Perseru Badak Lampung
Post
PSMS Medan
Psim Yogyakarta
Post
Semen Padang
Sriwijaya FC
Post
Cilegon United
Babel United
Post
Pskc Kota Cimahi
Tajikistan Vysshaya Liga
Cska Pamir
13:00
Fc Istaravshan
Khatlon
13:00
Regar-tadaz
Liga Nacional
Cobán Imperial
Post
Antigua
Comunicaciones Guatemala
Post
Guastatoya
Iztapa
Post
Xelaju
Deportivo Sanarate
Post
C.S.D. Municipal
Russian Professional Football League Group 1
Mashuk-KMV
14:00
FC Makhachkala
Legion Dynamo
14:30
Chernomorets Novorossiysk
Druzhba Maykop
15:00
Anzhi
Tuapse
15:00
Pfc Kuban
SKA Rostov
16:00
Spartak Nalchik
FC Krasnodar 3
17:00
FC Biolog-Novokubansk
Taganrog
17:00
Dynamo Stavropol
Kuban Holding
17:00
Yessentuki
Russian Professional Football League Group 2
Leningradets
12:00
Rodina
Zenit St. Petersburg II
12:00
Smolensk
Dolgoprudny
14:00
Chita
Kazanka Moscow
15:00
Kolomna
Tver Fc
15:00
Zenit Irkutsk
Murom
16:00
Znamya Truda
Russian Professional Football League Group 3
Strogino Moscow
14:00
Znamya Noginsk
Fk Khimik-Arsenal
14:00
Sokol Saratov
Krasny
15:00
FC Kaluga
Kvant Obninsk
15:00
Metallurg Vidnoe
FC Salyut Belgorod
15:00
Saturn Ramenskoye
Metallurg Lipetsk
15:00
Fakel-M Voronezh
FC Ryazan
16:00
Avangard Kursk
Russian Professional Football League Group 4
Orenburg 2
12:00
FC Novosibirsk
Lada Toljatti
12:00
Zvezda Perm
Nosta
14:00
Dynamo Barnaul
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
15:00
Krylya Sovetov 2
Volga Ulyanovsk
15:00
Ural 2
Volna Nizhny Novgorod Oblast
15:00
Chelyabinsk
Canadian Premier League
Valour Fc
Post
Cavalry Fc
FC Edmonton
Post
Pacific Fc
Third league - South-East
Rodopa Smolyan
16:00
Chernomorets Bs
Third league - North-East
Kubrat
16:00
Topoli 2010