Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 20.01.2021

Premier league
Leeds United
Post
Southampton
on TV
Manchester City
18:00
Aston Villa
on TV
Fulham
20:15
Manchester United
on TV
Championship
Norwich
18:00
Bristol City
on TV
Brentford
19:00
Luton Town
Cardiff City
19:00
Queens Park Rangers
Huddersfield
19:00
Millwall
Nottingham Forest
19:00
Middlesbrough
Birmingham City
19:45
Preston North End
Bundesliga
Schalke 04
17:30
FC Köln
on TV
Arminia Bielefeld
19:30
VfB Stuttgart
on TV
Augsburg
19:30
Bayern Munich
on TV
RB Leipzig
19:30
Union Berlin
on TV
SC Freiburg
19:30
Eintracht Frankfurt
on TV
La Liga
Getafe
18:00
Huesca
on TV
Betis
20:00
Celta Vigo
Villarreal
20:30
Granada
on TV
Scottish Premiership
Livingston
20:15
Celtic
on TV
Copa del Rey
Cordoba
18:00
Real Sociedad
on TV
Alcoyano
20:00
Real Madrid
on TV
FA Trophy
Boston Utd
19:45
Chesterfield
Serie A
Udinese
14:00
Atalanta
on TV
Ligue 1
Marseille
20:00
Lens
on TV
Italy Super Cup
Juventus
20:00
Napoli
on TV
First Division A
Kortrijk
15:30
St.Truiden
Eupen
17:45
Beerschot
Mechelen
17:45
Standard Liege
Antwerp
20:00
Cercle Brugge
Club Brugge
20:00
Oostende
Friendlies
Silkeborg
11:00
Sonderjyske
Randers
12:00
Vejle
Copenhagen
12:00
Helsingor
KNVB Beker
Emmen
15:30
Heerenveen
Feyenoord
17:45
Heracles
Az Alkmaar
20:00
Ajax
FA Cup
Clermont Foot 63
12:45
Grenoble Foot 38
Toulouse
17:00
Chamois Niortais
Nancy
17:30
Sochaux
Guingamp
20:00
Caen
A-League
Newcastle Jets FC
08:05
Brisbane Roar
on TV
Perth Glory
10:20
Adelaide United
on TV
Perth Glory
Post
Brisbane Roar
Super Lig
Hatayspor
13:00
Yeni Malatyaspor
Rizespor
13:00
Gaziantep FK
Galatasaray
16:00
Denizlispor
Super League
FC Lugano
17:00
Young Boys
St Gallen
17:00
FC Vaduz
1st League
Banik Ostrava
15:00
Slovacko
Dynamo České Budějovice
15:00
Pribram
Opava
17:00
Sparta Praha
Serie A
Botafogo
20:00
Atletico GO
Bahia
21:00
Atletico Paranaense
Gremio
22:15
Atlético Mineiro
Coritiba
23:30
Fluminense
League Cup
SC Braga
19:45
Benfica
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
Post
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Bnei Sakhnin
Post
Hapoel Beer Sheva
Beitar Jerusalem
Post
Hapoel Tel Aviv
Copa Argentina
Rosario Central
22:20
Boca Unidos
Seria C Girone B
Matelica
14:00
Carpi
Seria C Group А
US Alessandria Calcio
14:00
Como
Seria C Girone C
Bisceglie
14:00
Casertana
Campeonato Carioca
Friburguense
18:00
Americano Campos
Liga De Expansion MX
Cancun
01:05
Cimarrones de Sonora
Dorados
03:05
Venados
Tlaxcala
23:00
Atletico Morelia
Primera División
Montevideo City Torque
13:00
Fenix
River Plate Montevideo
20:00
CA Cerro
Cerro Largo
22:30
Nacional De Football
Primera A
Bucaramanga
00:40
Chicó
Primera
OHiggins
00:30
Universidad De Concepcion
Ligue I
Tataouine
Post
AS Soliman
Kairouanaise
Post
Etoile Sportive du Sahel
Olympique Beja
Post
Esperance
Club Africain
Post
Monastirienne
3rd Liga
Hallescher FC
18:00
Waldhof Mannheim
MSV Duisburg
18:00
Magdeburg
Indonesia Liga 1
Barito Putera
Post
Bhayangkara
Bali United Pusam
Post
Pusamania Borneo
Persik Kediri
Post
Persita Tangerang
Madura United
Post
Persebaya Surabaya
Regionalliga Southwest
Bahlinger SC
13:00
FSV Frankfurt
TSG Balingen
16:30
KSV Hessen Kassel
Sonnenhof Großaspach
17:00
TuS Rot-Weiß Koblenz
Kickers Offenbach
18:00
SV Elversberg
SSV Ulm 1846
18:00
Giessen
African Nations Championship
Cameroon
16:00
Mali
Burkina Faso
19:00
Zimbabwe
Albania Superliga
Apolonia Fier
12:45
Kukesi
Bylis
12:45
KF Vllaznia
Kastrioti
12:45
Teuta Durrës
KF Laçi
12:45
Skenderbeu Korce
Serie B
Parana
00:30
Cuiaba
Guaraní
19:00
Vitoria
Natutico Recife
22:15
Oeste
Premier League
Wadi Degla
12:30
Al Masry
Nemzeti Bajnokság I
Ferencvaros
19:00
Diosgyori
Indian Super League
Kerala Blasters
14:00
Bengaluru Fc
on TV
Greece Football League
Doxa Drama
Post
Ergotelis
Trikala
13:00
Apollon Larissa F.C.
Levadiakos
13:30
PAE Chania
1st League
Olympiakos Nicosia
13:00
Enosis Neon Paralimni
Indian I-Legue
Aizawl
08:30
Gokulam Kerala
Indian Arrows
13:30
NEROCA F.C.
Qatar Stars League
Al Khuraitiat
13:30
Al-Gharafa
Al Sadd
16:00
Al Khor
Al-Sailiya
16:00
Al-Ahli Doha
Cypriot Cup
APOEL
16:00
Apollon Limassol
Costa Rica Primera Division Clausura
Pérez Zeledón
21:00
C.S. Cartaginés
Deportivo Saprissa
21:00
Sporting San Jose
San Carlos
21:00
Guadalupe F.C.
Jicaral Sercoba
21:00
Limón F.C.
C.S. Herediano
21:00
Municipal Grecia
Santos de Guapiles
21:00
Alajuelense
Saudi Professional League
Dhamk
12:55
Al Batin
Al-Hilal Riyadh
15:10
Al-Taawon
Al-Nassr Riyadh
17:10
Al Wehda Club
Pro League
Shahr Khodro F.C.
11:30
Nassaji Mazandaran
Zob Ahan
11:30
Naft Masjed Soleyman
Paykan
11:30
Mes Rafsanjan
Premier League
Moroka Swallows
17:30
Chippa United
Black Leopards
17:30
Cape Town City
Maritzburg United
17:30
TS Galaxy F.C.
Orlando Pirates
17:30
Golden Arrows
Stellenbosch FC
17:30
Baroka
Supersport United
17:30
AmaZulu
Segunda Division B Group I - А
Salamanca CF UDS
15:30
Compostela
Segunda Division B Group III - B
Villarreal B
10:00
Pena Deportiva
Segunda Division B Group V- А
Navalcarnero
18:00
SS Reyes
Nigeria Premier League
Kwara United
15:00
Enyimba
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..