Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 08.05.2021

S.League
Tampines
2:2
Albirex Niigata Singapore
on TV
Tanjong Pagar Utd Fc
1:1
Garena Young Lions
on TV
Premier league
Leicester City
2:4
Newcastle United
on TV
Leeds United
3:1
Tottenham Hotspur
on TV
Sheffield United
0:2
Crystal Palace
on TV
Bundesliga
VfB Stuttgart
2:1
Augsburg
VfL Wolfsburg
3:0
Union Berlin
1899 Hoffenheim
4:2
Schalke 04
Borussia Dortmund
3:2
RB Leipzig
Werder Bremen
0:0
Bayer Leverkusen
Serie A
Spezia
1:4
Napoli
Udinese
1:1
Bologna
on TV
La Liga
Real Sociedad
2:0
Elche
on TV
Alaves
2:2
Levante
on TV
Barcelona
0:0
Atletico Madrid
on TV
2nd Bundesliga
Hannover 96
1:2
SV Darmstadt 98
Holstein Kiel
4:0
FC St. Pauli
Greuther Fuerth
2:2
Karlsruher SC
Wurzburger Kickers
1:3
VfL Osnabruck
Fortuna Dusseldorf
2:2
Eintracht Braunschweig
Championship
Blackburn Rovers
5:2
Birmingham City
Nottingham Forest
1:2
Preston North End
Queens Park Rangers
3:1
Luton Town
Coventry City
6:1
Millwall
Derby
3:3
Sheffield Wednesday
on TV
Middlesbrough
0:3
Wycombe Wanderers
Bristol City
1:3
Brentford
Barnsley
2:2
Norwich
Reading
2:2
Huddersfield
Cardiff City
1:1
Rotherham United
Watford
2:0
Swansea City
AFC Bournemouth
0:2
Stoke City
League Two
Morecambe
2:0
Bradford
Cambridge United
3:0
Grimsby
Southend
1:1
Newport County
Oldham
0:3
Forest Green Rovers
Carlisle United
0:0
Walsall
Cheltenham Town
4:1
Harrogate Town
Port Vale
0:3
Mansfield
Scunthorpe
0:1
Stevenage
Tranmere Rovers
0:0
Colchester United
Crawley Town
1:4
Bolton Wanderers
on TV
Exeter
1:1
Barrow
Salford City
3:0
Leyton Orient
Ligue 1
Lens
0:3
Lille
Nantes
3:0
Bordeaux
Lyon
4:1
Lorient
Primeira Liga
Famalicao
1:0
Santa Clara
Boavista
1:1
Tondela
Premier league
PFC Sochi
2:1
Rotor Volgograd
FC Ufa
0:0
Zenit St. Petersburg
Arsenal Tula
2:4
Rubin
Lokomotiv Moscow
0:0
Dinamo Moscow
Major League Soccer
Real Salt Lake
1:2
San Jose Earthquakes
on TV
First Division A Championship Play-offs
Genk
3:0
Club Brugge
Scottish play-offs
Elgin City
0:1
Edinburgh City
Stranraer
0:0
Dumbarton
Kelty Hearts
4:1
Brora Rangers
Raith Rovers
2:0
Dunfermline
Cove Rangers
1:1
Airdrieonians
Montrose
2:1
Morton
FA Cup Final
Dundee United
0:2
Hibernian
Eredivisie
Sparta Rotterdam
3:0
Vitesse
Twente
1:1
Heracles
Bundesliga
SCR Altach
2:1
Austria Wien
Hartberg
1:1
Ried
Admira Wacker
2:0
SKN St. Polten
Segunda Division
Tenerife
0:1
Almeria
Erste Liga
FC Blau-Weiss Linz
0:0
Lafnitz
Floridsdorfer AC
1:2
SV Horn
Vorwärts Steyr
1:4
Liefering
Wacker Innsbruck
5:1
Grazer AK
Austria Wien II
2:4
FC Dornbirn 1913
Austria Lustenau
4:2
Amstetten
Eerste Divisie
Den Bosch
4:1
Telstar
Jong AZ
2:1
Excelsior
Jong Ajax
1:1
De Graafschap
Go Ahead Eagles
2:1
NEC Nijmegen
Jong Utrecht
1:3
Almere City
Roda
2:1
FC Eindhoven
Jong PSV
0:1
Volendam
NAC Breda
2:0
MVV Maastricht
Helmond Sport
1:1
TOP Oss
Dordrecht
0:1
Cambuur
A-League
Newcastle Jets FC
1:1
Sydney
on TV
Western Sydney Wanderers
5:0
Western United
on TV
ALKA Superliga
Odense
1:0
Aalborg
1. Lig
Akhisar Belediye
1:1
Umraniyespor
1st League
Jablonec
4:1
Teplice
Zlin
1:1
Opava
Zbrojovka Brno
2:3
Mlada Boleslav
Plzen
3:3
Pribram
Ekstraklasa
Gornik Zabrze
3:1
Jagiellonia
Zaglebie Lubin
1:1
Pogon Szczecin
Podbeskidzie
1:1
Wisla Plock
Lechia Gdansk
1:1
Cracovia Krakow
Airtricity League
Derry City
1:1
Longford Town
Dundalk
0:1
Sligo Rovers
LigaPro
Feirense
4:1
Oliveirense
Allsvenskan
IFK Goteborg
1:1
Hacken
Hammarby
3:2
Sirius
Orebro
1:0
Halmstad
Elfsborg
2:2
Kalmar
USL Championship
New York Red Bulls II
1:1
Charleston Battery
Sporting Kansas City 2
1:1
OKC Energy
1st Division
Shelbourne
1:0
Athlone Town
Galway United
1:2
Bray Wanderers
Cork City
5:0
Wexford
Cabinteely
1:0
Cobh Ramblers
UCD
3:2
Treaty United
Suomen Cup
HJK Helsinki
4:5
Pen
KuPS
3rd Liga
Türkgücü-Ataspor München
1:2
Verl
Magdeburg
3:2
MSV Duisburg
FC Kaiserslautern
4:1
KFC Uerdingen 05
FC Ingolstadt 04
0:0
Saarbrucken
Hansa Rostock
0:0
FSV Zwickau
Wehen Wiesbaden
1:1
TSV 1860 Munich
Dynamo Dresden
2:0
Viktoria Koln
Copa Sudamericana
Deportes Tolima
1:1
Emelec
Argentina - Primera B Nacional
Deportivo Maipu
1:1
Atlético Mitre
TFF 2. LIG White Group
Niğde Anadolu FK
6:1
Uşakspor
Ankara Demirspor
3:1
Hekimoğlu Trabzon
Sancaktepe Belediye
0:3
24 Erzincanspor
Yeni Çorumspor
0:0
Sarıyer
Afjet Afyonspor
0:1
Zonguldak Kömürspor
Ergene Velimese Spor
2:2
Sanliurfaspor
Amedspor
4:1
Kahramanmarasspor AS
Inegolspor
2:0
Hacettepe
Kocaelispor
5:0
Gumushanespor
2.Lig Red Group
Bayburt Özel İdarespor
2:2
Pendikspor
Etimesgut Belediyespor
1:2
Karacabey
Kardemir Karabukspor
2:2
Kırşehir Belediyespor
Elazigspor
5:7
Sivas Belediyespor
Kastamonuspor
0:4
Sakaryaspor
Serik Belediyespor
3:0
Bak Spor Kulübü
1922 Konyaspor
2:0
Pazarspor
Tarsus İdman Yurdu
0:1
Kirklarelispor
Eyupspor
1:0
Van Spor
Turgutluspor
0:0
BB Bodrumspor
Segunda Division B Group 2
Leioa
2:1
Haro Deportivo
Liga De Expansion MX
Atletico Morelia
1:1
Club Atlante
1 HNL
HNK Gorica
1:0
NK Osijek
NK Varazdin
0:1
Hajduk Split
J. League
Sagan Tosu
0:0
Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus
1:0
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
0:2
Kawasaki Frontale
Super Liga
Proleter Novi Sad
3:0
Radnik Surdulica
Novi Pazar
4:1
Mladost Lucani
Vozdovac
4:2
Napredak
Super Liga
FK Pohronie
0:0
Zemplin Michalovce
MSK Zilina
5:3
AS Trencin
Zlate. Moravce
0:0
Spartak Trnava
Ruzomberok
1:1
FK Senica
Cymru Premier
Cardiff Metropolitan University
6:0
Cefn Druids
Bala Town
1:0
Penybont FC
Haverfordwest County
1:2
Newtown
The New Saints
3:0
Barry Town
Flint Town
0:0
Aberystwyth Town
1st Division
Fredericia
3:0
Koge
Helsingor
0:3
Viborg
Superettan
Landskrona Bols
1:0
AFC Eskilstuna
Falkenbergs
3:2
Orgryte
Vasteras
2:1
Jonkopings Sodra
Challenge League
Kriens
1:1
FC Thun
FC Chiasso
2:1
Winterthur
Neuchatel Xamax
2:2
FC Wil
Grasshopper
1:2
FC Stade Lausanne-Ouchy
Super League
Shandong Luneng
2:0
Qingdao Huanghai F.C.
Guangzhou R&F
2:4
Shenzhen F.C.
Nemzeti Bajnokság I
MeMezokovesd-Zori
5:1
MTK Budapest
MOL Fehérvár FC
23:00
Diosgyori
Budapest Honved
1:2
Ferencvaros
1st Division
Tom Tomsk
1:0
Yenisey Krasnoyarsk
Krylya Sovetov
6:0
FC Krasnodar 2
Spartak Moscow II
4:2
Shinnik Yaroslavl
Irtysh Omsk
0:4
Gazovik Orenburg
Fakel
0:0
Torpedo Moscow
Chertanovo Moscow
1:3
Nizhny Novgorod
Dynamo Bryansk
0:1
Chayka Peschanokopskoye
Neftekhimik
3:2
SKA-Khabarovsk
FC Volgar
1:1
FK Akron Togliatti
Spartak Vladikavkaz
0:0
FC Veles Moscow
National
Orleans
1:3
Le Mans
1st League
Doxa Katokopias
0:1
Ethnikos Achnas
Friendlies
Sogndal
0:1
Ham Kam
Mjondalen
1:1
Sarpsborg
Fredrikstad
4:2
Grorud
Sandnes
1:0
Bryne
Raufoss
2:3
Ull/Kisa
Slovenian 1st SNL
NK Tabor Sežana
0:1
NK Celje
Mura
2:2
NK Bravo
Israeli Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1:2
Maccabi Petah Tikva
Bnei Yehuda Tel Aviv
1:0
Hapoel Tel Aviv
Primera
OHiggins
1:4
Union Espanola
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Zeljeznicar
1:3
Siroki Brijeg
FK Mladost Doboj Kakanj
0:0
Radnik Bielina
Sloboda Tuzla
2:0
Olimpik Sarajevo
FK Borac Banja Luka
1:0
FK Krupa
Urvalsdeild
KR Reykiavik
1:3
Akureyri
1st Deild
Grindavik
3:1
Vestmannaeyar IBV
Grotta
4:3
Thor Akureyri
Afturelding
1:1
Kórdrengir
Selfoss
0:3
Vestri
2nd League
KOM
1:2
Grbalj
Arsenal Tivat
1:1
Berane
Jedinstvo B. Polje
1:2
Drezga
Igalo
2:3
Bokelj
Ibar
0:2
Mornar Bar
Meistriliga
Flora Tallinn
2:1
Tallinn Jk Legion
Tammeka Tartu
0:1
Kuressaare
England National League
Dover Athletic
Post
Stockport
Barnet
1:4
Notts County
Sutton United
2:0
Weymouth
Wealdstone
0:5
Dagenham & Redbridge FC
Woking
1:4
Chesterfield
Hartlepool United
2:4
Maidenhead United
Halifax Town
0:1
Boreham Wood
Wrexham
3:0
Yeovil Town
First Professional League
Ludogorets
1:2
Lokomotiv Plovdiv
Second Professional League
Neftochimic Burgas
2:1
Septemvri Simitli
Litex
1:1
Strumska Slava
Morocco Botola
Ittihad Tanger
2:0
Youssoufia Berrechid
2nd League
Hradec Kralove
2:1
Dukla Praha
Usti nad Labem
2:1
FK Blansko
MFK Chrudim
0:2
FK Fotbal Třinec
FK Slavoj Vysehrad
1:2
Slovan Varnsdorf
Prostějov
1:3
Lisen
Premier League
Keshla FK
0:1
Sumqayıt
Liga 1 Movistar - Apertura
Academia Cantolao
2:1
Sport Boys
UTC
0:1
Universidad San Martin
Alianza Lima
2:0
Deportivo Binacional
Venezuela Primera Division Oriental
Caracas FC
3:0
Mineros de Guayana
Ecuador - First Division
Macara
1:0
Deportivo Cuenca
Premier
Gomel
4:1
Slutsk
Rukh Brest
2:0
FC Sputnik Rechitsa
FC Minsk
3:3
Vitebsk
2nd SNL
Beltinci
3:0
Smartno
Jadran Dekani
1:1
Fuzinar
Nk Drava Ptuj
1:1
Krsko
Nd Bilje
1:1
ND Triglav
K League 1
Daegu FC
3:0
Incheon United
Jeju United
1:3
Suwon FC
Pohang Steelers
1:1
Gangwon Fc
Georgia Erovnuli Liga
Samtredia
2:2
FC Shukura
National Division
Zimbru Chisinau
0:1
Sheriff Tiraspol
Milsami Orhei
2:1
Sfintul Gheorghe
Greece Football League
Panachaiki
2:1
Trikala
Apollon Larissa F.C.
1:0
Ierapetra
Doxa Drama
2:4
Karaiskakis
First League
Obolon-Brovar
1:1
Metalist Kharkiv
Premier League
Taraz
0:1
Astana
FC Caspiy
0:0
Ordabasy
Kairat Almaty
1:1
Shakhter Karagandy
Kaysar
0:1
Akzhayik
1st Liga
GKS Tychy
3:1
Gornik Leczna
GKS Belchatow
0:3
Arka Gdynia
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Glogow
Sandecja Nowy Sacz
2:1
Korona Kielce
A Lyga
Hegelmann Litauen
2:1
Zalgiris Vilnius
FC Džiugas Telšiai
2:3
Dainava Alytus
Bolivia Primera División
Real Santa Cruz
1:0
Blooming
Saudi Professional League
Al-Shabab Riyadh
1:5
Al-Hilal Riyadh
Al-Taawon
4:2
Al Ahli Jeddah
Northern Ireland Championship
Ballinamallard United
Post
Dundela
Newry City
Post
Harland & Wolff Welders
Institute F.C.
Post
Ballyclare Comrades
Knockbreda
Post
Annagh United
Loughgall
Post
Dergview
Queens University
Post
Ards
Regionalliga Southwest
Astoria Walldorf
4:2
Mainz 05 II
SV Elversberg
3:0
Kickers Offenbach
VfB Stuttgart II
3:2
Bayern Alzenau
Giessen
1:2
SSV Ulm 1846
Fc Piramasens
2:0
VfR Aalen
TSV Schott Mainz
0:2
Freiburg II
TSV Eintracht Stadtallendorf
20:00
TSV Steinbach
KSV Hessen Kassel
2:2
TSG Balingen
FC 08 Homburg
1:1
Hoffenheim II
TuS Rot-Weiß Koblenz
3:0
Sonnenhof Großaspach
FSV Frankfurt
4:2
Bahlinger SC
TSV Steinbach
2:1
TSV Eintracht Stadtallendorf
Regionalliga West
SV Straelen
0:1
Bonner
VfB Homberg
0:3
SC Wiedenbrück 2000
Wuppertaler
1:2
Rot Weiss Essen
FC Koln II
1:0
FC Wegberg-Beeck
Alemannia Aachen
0:3
Sportfreunde Lotte
Preussen Munster
3:1
Fortuna Koeln
Borussia Moenchengladbach II
2:1
Fortuna Dusseldorf II
Oberhausen
2:1
Lippstadt
Fc Schalke 04 II
6:1
RW Ahlen
K League 2
Bucheon FC 1995
0:0
Sangju Sangmu
Albania Superliga
Kukesi
3:1
KF Vllaznia
Apolonia Fier
0:1
KF Laçi
KF Tirana
1:0
Kastrioti
Ghana Premier League
Asante Kotoko
3:1
Dreams F.C.
USL LEAGUE ONE
Fort Lauderdale Strikers
0:2
Union Omaha
Liga II
SCM Gloria Buzău
0:3
Concordia
Dunarea Calarasi
3:2
Rapid Bucuresti
Universitatea Cluj
2:3
ACS Comuna Recea
Pandurii
1:2
Farul Constanța
Ripensia Timișoara
1:0
Metaloglobus Bucuresti
FC Unirea 2004 Slobozia
1:0
CSM Școlar Reșița
Petrolul Ploiesti
2:0
Aerostar Bacau
J2 League
Ehime Fc
1:1
Fc Ryukyu
Romania Liga I Relegation
Gaz Metan Medias
2:1
Astra Giurgiu
Cyprus Division 2
Anagennisi Derynias
4:1
Onisilos Sotira 2014
Eny Digenis Ipsonas
0:5
Akritas Chlorakas
PO Xylotympou 2006
0:1
PAEEK
Achyronas Liopetri FC
2:3
Digenis Akritas M.
Aris Limassol
1:1
Ayia Napa FC
Othellos Athienou
1:0
Asil Lisis
Omonia Aradippou
2:0
Omonia Psevda
Enosis Neon THOI Lakatamia
0:0
AE Zakakiou
Alki Oroklinis
4:2
Kouris Erimis
Russian Professional Football League Group 2
Chita
2:1
Smolensk
Zenit Irkutsk
0:3
Luki-Energiya Velikiye Luki
Luxembourg National Division
US Hostert
0:3
Progres Niederkorn
Victoria Rosport
0:2
Wiltz
Racing FC Union Luxembourg
2:1
Una Strassen
Premier League 2 Division 1
Tottenham U23
1:6
Manchester City U23
West Ham U23
2:2
Arsenal U23
Everton U23
4:0
Southampton U23
Premier League 2 Division 2
Newcastle U23
1:2
Aston Villa U23
Poland II liga
Blekitni Stargard
2:3
Olimpia Grudziadz
Slask Wroclaw II
0:1
Lech II Poznan
Bytovia Bytow
0:2
Stal Rzeszow
Wigry Suwalki
0:1
Hutnik Nowa Huta
Garbarnia Kraków
2:2
Gornik Polkowice
Skra Czestochowa
2:2
Pogon Siedlce
Kks 1925 Kalisz
2:1
Katowice
Third league - South-East
Dimitrovgrad
1:0
Yambol
Rodopa Smolyan
1:2
Haskovo
Rozova dolina
5:1
Maritsa Plovdiv
Chernomorets Bs
3:0
Gigant Saedinenie
Spartak Plovdiv
3:0
Vereya (Stara Zagora)
Zagorets Nova Zagora
3:0
Borislav Parvomay
Third league - North-East
Shumen 2007
0:2
Ustrem Donchevo
Sportist Gen.Toshevo
2:3
Chernomorets Balchik
Svetkavitsa
3:0
Botev Novi Pazar
South-West
Pirin Razlog
1:1
Balkan Botevgrad
Botev Ihtiman
0:3
Vihren
Marek
0:0
Slivnishki geroi
Bansko
1:0
Pirin Gotse Delchev
Belasitsa Petrich
4:3
Nadezhda Dobroslavtsi
Granit Vladaya
3:2
Chavdar Etropole
Levski Chepintsi
1:1
Rilski Sportist
Velbazhd Kyustendil
2:0
Perun Kresna
Oborishte
4:0
Velbazhd
Romania Liga III Playoffs
AS Mostistea Ulmu
0:2
Steaua Bucuresti
SR Brasov
0:1
Vediţa Coloneşti
Bucovina Rădăuți
2:0
Dacia Unirea Braila
Otelul Galati
3:0
Foresta Suceava
Crișul Chișineu-Criș
0:2
Viitorul Selimbar
Magura Cisnadie
2:1
Șoimii Lipova
Minaur Baia Mare
0:0
Unirea Dej
Scm Zalau
2:0
CF Metalurgistul Cugir
Malaysia Super League
Sabah
0:1
Kedah
Uitm Fc
1:1
Kuala Lumpur
Penang
0:3
Johor Darul Takzim
Nigeria Premier League
Jigawa Stars
2:1
Lobi Stars
Campionato Primavera 1
Cagliari (U19)
0:2
Atalanta U19
Milan (U19)
2:1
Lazio (U19)
Sampdoria (U19)
6:1
Ascoli (U19)
Torino (U19)
3:1
Inter Milan U19
Roma U19
0:0
Spal (U19)
Bologna (U19)
1:4
Empoli (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..