Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

UEFA Champions League
Manchester City
0:1
37'
Lyon
TV'de
Pro Lig
Genk
1:1
OH Leuven
Charleroi
1:0
Oostende
Gent
1:2
Kortrijk
Premiership
Celtic
Gönder
Aberdeen
Hamilton Academical
0:1
St Mirren
Kilmarnock
1:2
St Johnstone
Ross County
1:2
Dundee United
Hibernian
0:0
Motherwell
Armenian Premier League
Fc Van
2:1
Gandzasar
Netherlands Eredivisie Comeback
De Graafschap
5:1
Heerenveen
PSV
1:1
Vitesse
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
2:1
Botev Vratsa
Arda
1:1
Levski Sofia
Veikkausliiga
HJK Helsinki
1:1
Honka
Ilves
0:0
SJK
Premier Lig
Finn Harps
0:1
Bohemians
Shelbourne
1:1
Derry City
Allsvenskan
Orebro
0:3
Djurgarden
Premier Lig
Zamalek
0:0
73'
Misr El Makasa
1st Division
Shamrock Rovers II
2:0
Wexford
Shamrock Rovers II
17:00
Wexford
Nemzeti Bajnokság I
Paks
1:2
Ujpest
Zalaegerszeg
3:3
MOL Fehérvár FC
Regionalliga Northeast
Berliner
3:2
Union Furstenwalde
Bischofswerdaer
2:0
Auerbach
Energie Cottbus
1:2
Lichtenberg 47
Luckenwalde
1:0
FC Germania Halberstadt
Optik Rathenow
0:2
ZFC Meuselwitz
Carl Zeiss Jena
1:1
Babelsberg 03
Hertha Berlin II
3:1
Lokomotive Leipzig
BSG Chemie Leipzig
3:1
Dynamo Berlin
Chemnitzer
1:2
Viktoria Berlin
Serie B
Amrica Mineiro
1:1
Operário PR
Ponte Preta
3:3
Vitoria
Paran
3:1
Juventude
Botafogo SP
0:1
Guaraní
Brasil de Pelotas
0:0
7'
Oeste
Confianca
Gönder
Avai
Belarusian First League
Smorgon
Gönder
FC Sputnik Rechitsa
FC Granit Mikashevichi
Gönder
Krumkachy Minsk
Lida
Gönder
Orsha
K League 1
FC Seoul
2:1
Sangju Sangmu
Suwon Bluewings
1:3
Jeonbuk
Ulsan Hyundai
2:0
Pohang Steelers
K League 2
Ansan Greeners
0:0
Jeonnam Dragons
FC Anyang
2:1
Bucheon FC 1995
K League 3
Chuncheon Fc
2:1
Cheongju FC
Gyeongju Citizen
2:2
Changwon City
Hwaseong Fc
1:0
Gimpo Citizen
Pyeongtaek Citizen
0:2
Gangneung City FC
Yangju Citizen FC
1:2
Jeonju Fc
Busan Transport.Corp
1:2
Gimhae City
Cheonan City
1:2
Mokpo City
Daejeon Korail
0:0
Gyeongju Khnp
Second Professional League
Septemvri Sofia
3:0
Neftochimic Burgas
Strumska Slava
Gönder
Dunav Ruse
Dobrudzha
0:1
Ludogorets II
Kariana Erden
3:0
Septemvri Simitli
Lokomotiv Sofia
2:0
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Litex
3:2
Sozopol
Vitosha Bistritsa
0:0
FC Hebar Pazardzhik
Pirin Blagoevgrad
4:1
Yantra 2019 Gabrovo
1. HNL
HNK Rijeka
2:1
Sibenik
NK Osijek
0:0
73'
Slaven Belupo
Premier Lig
Dinamo Moscow
0:0
Rotor Volgograd
Rubin
1:1
Ural
CSKA Moscow
2:1
FC Tambov
Lokomotiv Moscow
1:0
Krasnodar
Rostov
0:2
Zenit St. Petersburg
Japon 1. Ligi
Consadole Sapporo
1:6
Kawasaki Frontale
Vegalta Sendai
0:0
Shimizu
Yokohama FC
4:2
Shonan Bellmare
Oita Trinita
1:0
Yokohama Marinos
Tokyo
1:0
Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol
1:3
Cerezo Osaka
Sagan Tosu
Gönder
Gamba Osaka
Urawa Red Diamonds
1:0
Sanfrecce Hiroshima
Süper Lig
Indjija
1:0
Napredak
FC Zlatibor
1:5
Cukaricki
Novi Pazar
2:3
Javor
Radnicki Nis
1:0
Macva
Radnik Surdulica
0:2
Partizan Beograd
Süper Lig
AS Trencin
2:4
MSK Zilina
Ruzomberok
0:0
Sereď
Spartak Trnava
1:1
FK Pohronie
Dunajska Streda
6:0
FC Nitra
Vion Zl. Moravce
2:1
Slovan Bratislava
FK Senica
3:0
Zemplin Michalovce
Superettan
Dalkurd
1:1
Halmstad
Sundsvall
3:0
GAIS Goteborg
Osters
4:2
Brage
Eliteserien
Sarpsborg
2:1
Molde
Ykkönen
KooTeePee
2:0
VPS
AC Oulu
17:00
MyPa
KooTeePee
17:00
KPV Kokkola
Musan Salama
17:00
VPS
Musan Salama
1:3
AC Oulu
CSL
Shandong Luneng
2:0
Shenzhen F.C.
Kupa
Naftan
Gönder
Gorodeya
Gomel
Gönder
Shakhter Soligorsk
2. SNL
Jadran Dekani
0:0
Brežice
Rudar Velenje
1:2
Nd Bilje
Nk Drava Ptuj
2:3
Fuzinar
Nafta Lendava
2:0
Primorje
Radomlje
0:1
Smartno
ND Triglav
18:30
Krka
Krka
3:1
ND Triglav
Israel - Toto Cup
Hapoel Hadera
0:1
Maccabi Netanya
Maccabi Petah Tikva
1:4
Hapoel Kfar Saba
Esiliiga
FC Nomme United
1:0
FCI Levadia II
Flora Tallinn II
5:1
Elva
JK Vaprus Vändra
2:3
Parnu Vaprus
Birinci Bölüm
Liverpool Montevideo
2:2
Fenix
River Plate Montevideo
2:2
68'
Nacional De Football
Montevideo Wanderers
23:30
Deportivo Maldonado
Birinci Bölüm
Puebla
0:1
Pachuca
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
FK Mladost Doboj Kakanj
2:5
FK Tuzla City
Sloboda Tuzla
0:2
Zeljeznicar
Velež Mostar
2:0
FK Krupa
Úrvalsdeild
Valur
1:0
Akureyri
Akraness
3:2
Fylkir
Profesyonel Lig Clausura
Sportivo Luqueño
2:2
Sol de America
1.Lig
FK Jezero
1:0
Rudar Pljevlja
FC Podgorica
0:0
81'
OFK Titograd Podgorica
Sutjeska
3:3
82'
Petrovac
Zeta
0:1
80'
Iskra Danilovgrad
1. Deild
Afturelding
0:0
Vestri
Leiknir F.
4:3
Grindavik
Leiknir R.
3:3
Thor Akureyri
Magni
1:4
Keflavik
Vikingur Olafsvik
1:2
81'
Throttur Reykjavik
Meistriliiga
Tallinn Jk Legion
0:6
Kalju Nomme
Tulevik Viljandi
1:3
Paide Linnameeskond
Premier League
AmaZulu
0:0
Baroka
Stellenbosch FC
1:0
Golden Arrows
Polokwane City
2:3
Kaizer Chiefs
Orlando Pirates
0:0
Bidvest Wits
A Ligi
Sydney
1:2
Western United
TV'de
Serie C Group A
Vila Nova
23:00
Paysandu
Imperatriz
Gönder
Jacuipense
Serie C Group B
Tombense
22:00
São José
Dostluk Maçları
Universitatea Cluj
6:2
FC Zalău
Jong AZ
3:3
Jong Utrecht
Karvina
1:1
FK Fotbal Třinec
VfL Wolfsburg
0:1
Eintracht Braunschweig
Chojniczanka Chojnice
2:0
Bytovia Bytow
Hannover 96
3:1
Roda
Heracles
2:0
Go Ahead Eagles
Lyngby
4:3
HIK
Borussia M'gladbach
4:0
MSV Duisburg
Emmen
1:0
Telstar
Dijon
0:0
Nimes
Stockport
0:2
Fleetwood Town
Randers
2:1
Helsingor
FSV Mainz 05
6:0
Wurzburger Kickers
SC Freiburg
1:1
Karlsruher SC
Union Berlin
2:0
Dynamo Dresden
Lorient
1:0
Guingamp
Linfield
0:1
Stoke City
VfL Bochum
0:0
KFC Uerdingen 05
TSV 1860 Munich
2:0
SpVgg Bayreuth
Arminia Bielefeld
1:1
VfL Osnabruck
FC Nurnberg
1:2
Augsburg
Holstein Kiel
2:1
FC St. Pauli
MVV Maastricht
1:3
Westerlo
NAC Breda
0:0
ADO Den Haag
Rapid Wien
3:0
Slovan Liberec
Nantes
3:1
Le Havre
Sturm Graz
1:1
Opava
Swindon Town
2:1
Coventry City
Fenerbahce A.Ş.
4:0
İstanbulspor A.Ş.
TSV Hartberg
1:4
Banik Ostrava
De Graafschap
17:30
Heerenveen
Jablonec
2:1
Vysocina Jihlava
Bohemians 1905
1:1
Teplice
Pribram
1:3
Dukla Praha
Zlin
1:2
Zbrojovka Brno
Sigma Olomouc
3:0
Prostějov
SV Straelen
3:0
NEC Nijmegen
Strasbourg
2:3
Metz
Angers
1:0
Saint-Etienne
Admira Wacker
3:2
Slovacko
Metz
0:0
Strasbourg
Az Alkmaar
0:2
AS Monaco
Reims
3:1
Midtjylland
Nea Salamis
0:1
Ermis
Maribor
6:1
HIT Gorica
Schalke 04
4:5
Verl
Auxerre
0:0
Bordeaux
Nice
3:2
Rennes
Lens
0:0
Sparta Rotterdam
Amiens
1:2
Troyes
Lens
1:0
Dijon
Toulouse
1:2
Chamois Niortais
Grenoble Foot 38
4:0
Clermont Foot 63
Pro Lig
Esteghlal
1:1
Paykan
Gol Gohar
3:3
Persepolis
Nassaji Mazandaran
0:0
Zob Ahan
Pars Jonoubi Jam
0:0
Foolad Fc
Saipa F.C.
0:0
Naft Masjed Soleyman
Sanat Naft
3:1
Shahin Bushehr
Sepahan
2:0
Shahr Khodro F.C.
Tractor Sazi
2:1
Machine Sazi Tabriz
North Macedonia 1.Lig
Rabotnicki
2:0
FK Belasica
Süper Lig
Zemun
3:1
Trayal Kruševac
Ecuador - First Division
Deportivo Cuenca
1:1
Guayaquil City FC
Barcelona Guayaquil
1:0
Orense SC
Ligai futboli Tocikiston
Istiklol Dushanbe
4:0
Khujand
USL LEAGUE ONE
Orlando City II
1:1
Fort Lauderdale StrikersFort Lauderdale Strikers
Forward Madison
4:0
South Georgia Tormenta
Liga 1 Movistar - Cılış
Atletico Grau
Gönder
Alianza Universidad
Ayacucho Fc
Gönder
Sport Huancayo
Deportivo Binacional
Gönder
Academia Cantolao
Deportivo Municipal
Gönder
Cienciano
Sporting Cristal
Gönder
Alianza Lima
Universitario de Deportes
Gönder
Universidad San Martin
UTC
Gönder
Cesar Vallejo
Carlos Mannucci
Gönder
Deportivo LLacubamba
Cusco FC
Gönder
Sport Boys
Melgar
Gönder
Carlos Stein
Ulusal Lig
Codru Lozova
17:00
Petrocub
Dinamo-auto Tiraspol
17:00
Sheriff Tiraspol
Speranta Nisporeni
17:00
Milsami Orhei
Premier Lig
Kaysar
Gönder
FC Caspiy
FC Kyzyl-Zhar SK
Gönder
Astana
Irtysh Pavlodar
Gönder
Tobol Kostanay
Okzhetpes
Gönder
Zhetysu
Shakhter Karagandy
Gönder
Ordabasy
Taraz
Gönder
Kairat Almaty
Astana
Gönder
Taraz
Kaysar
Gönder
Okzhetpes
Kairat Almaty
Gönder
Shakhter Karagandy
Ordabasy
Gönder
Taraz
Tobol Kostanay
Gönder
Zhetysu
Russian Professional Football League Group 1
FC Makhachkala
1:0
Taganrog
Anzhi Makhachkala
1:0
SKA Rostov
FC Biolog-Novokubansk
2:4
Kuban Holding
Spartak Nalchik
0:0
Legion Dynamo
Dynamo Stavropol
3:0
Druzhba Maykop
Inter Cherkessk
3:2
Tuapse
Chernomorets Novorossiysk
1:0
FC Krasnodar 3
Pfc Kuban
4:1
Mashuk-KMV
Russian Professional Football League Group 2
Znamya Truda
0:2
Kazanka Moscow
Rodina
4:3
Dinamo Moscow 2
Luki-Energiya Velikiye Luki
4:1
Zenit St. Petersburg II
Torpedo Vladimir
1:2
Leningradets
Kolomna
2:3
Murom
Smolensk
1:0
Zvezda St Petersburg
Russian Professional Football League Group 3
FC Kaluga
1:2
FC Ryazan
Sokol Saratov
5:0
Kvant Obninsk
Avangard Kursk
1:1
Fk Khimik-Arsenal
Znamya Noginsk
Gönder
Metallurg Lipetsk
FC Salyut Belgorod
3:0
Strogino Moscow
Saturn Ramenskoye
Gönder
Sakhalin