Мобільний додаток:
Премьер-Лига
Шахтер Донецк
4:1
ФК Львів
Премьер-Лига
Тамбов
2:3
Локомотив Москва
Бундеслига
Боруссия Дортмунд
3:3
Падерборн
Примера-Дивизион
Леванте
2:1
Мальорка
Про-Лига
Клуб Брюгге
2:0
Остенде
Лига 1
ПСЖ
2:0
Лилль
Серия В
Пескара
1:1
Кремонезе
Кубок Шотландии
Линлитгоу Роуз
1:4
Фалкирк
2. Бундеслига
Эрцгебирге Ауе
3:1
Санкт-Паули
Бохум
1:1
Оснабрюк
Чемпионат
Фулхэм
2:1
Куинз Парк Рейнджерс
Суперлига
Галатасарай
0:1
Истанбул ББ
Лига 2
Аяччо
1:1
Клермон Фут 63
Труа
0:4
Шамбли Уаза
Гренобль Фут 38
1:1
Нанси
Кан
3:3
Льо Ман
Шатору
1:3
Лорьян
Шамоа Ниор
2:1
Родез
Орлеан
0:1
Валансьен
ФК Париж
2:0
Осер
Сегунда-Дивизион
Спортинг Хихон
0:2
Тенерифе
1. Лига
Аустриа Клагенфурт
2:1
Аустрия Вена II
Блау-Вайс Линц
2:4
Лиферинг
Грацер AK
2:2
Амстетен
Капфенбергер
2:1
Vorwärts Steyr
Хорн
0:1
Вакер Инсбрук
Первый дивизион
НАК Бреда
1:2
Йонг Аякс
Омниворлд
0:2
Ден Босх
Де Графсхап
4:1
Йонг ПСВ
Дордрехт
2:3
Телстар
Эксельсиор
1:2
Волендам
Эйндховен
0:3
Камбююр
Гоу Эхед Иглз
1:1
Рода ЮК
Хелмонд Спорт
1:2
НЕК
Йонг Утрехт
2:1
Йонг АЗ
МВВ
4:0
ТОП Осс
Кубок Португалии
Лейшойнш
1:4
Санта-Клара
Варзим
1:0
Лоурес
Данія Суперлига
Нордсьелланд
3:0
Рандерс
1.Лига
Аданаспор
1:1
Гиресунспор
Чешская лига
Спарта Прага
3:3
Динамо Ческе-Будеёвице
Экстракласа
Гурник Забже
2:2
Висла Плоцк
Лех Познань
3:0
Пяст Гливице
3. Лига
Карл Цайс Йена
0:3
Халлешер ФК
Регионаллига
Хеймщетен
2:2
Вакер Бургхаузен
Регионаллига Северо-восток
Ауербах
3:2
Унион Фюрстенвалде
Премьер-Лига
Сумгайът
2:1
Карабах
Серие Б
Сао Бенто
4:1
Лондрина
Гремио Еспортиво Бразил
2:2
Атлетико Гоияниенсе
1. Хорваткая национальная лига
Динамо Загреб
1:1
Хайдук Сплит
Второй дивизион
Вестерло
1:2
ОХ Левен
Лига I
ЧФР Клуж
4:0
Чиндия Търговище
Суперлига
Партизан
6:2
Явор Иваньица
Премьер-Лига
Барри Таун ФК
3:0
Пенібонт
Лига вызова
Лозанна Спортс
5:0
Виль
Суперлига
Хенан Цзяние
2:1
Тяньцзинь Тяньхай
Шандонг Луненг
2:0
Чонгцинь Лифан
Шанхай Шенхуа
1:2
Бейджин Гуоан
Ухань Чжоэр
2:1
Чангша Гинде
Насьональ
По
1:0
Арванш
Безие
1:4
Лион Дюшер
Бург-Пероннас
4:0
Ле Пуй
Дюнкерк
2:2
Бастия-Борго
Газелек Аяччо
0:0
Кевии Руан
Лаваль
0:0
Кретей
Ред Стар
2:1
СО Шольте
Вильфранш
0:0
ЮС Конкарно
Индонезия Лига 1
ПС ТНИ
1:2
ПСИС Семаранг
Мадура Юнайтед
1:2
Бхаянгкара
Примера-Дивизион
Монтевидео Уондерерс
2:1
Данубио
Дефенсор Спортинг
2:1
Насьонал Монтевидео
Хувентуд
4:2
Серо
Ливерпуль Монтевидео
0:1
Пласа Колония
Расинг Монтевидео
0:1
Бостон Ривер
Рампла Хуниорс
2:2
Ривер Плейт Монтевидео
Примера-Дивизион
Унион Ла-Калера
0:0
Мунисипаль Икике
Кобресаль
3:2
Унион Эспаньола
Профессиональный дивизион
Хенераль Диас
1:1
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
А-Лига
Вестерн Сидней Уондерерс
2:3
Мельбурн Харт
Премьершип
Гленавон
1:0
Линфилд
2. Лига Beyaz
Витковице
1:1
Высочина Йиглава
Усти над Лабе
1:2
Славой Вышеград
Регионаллига Запад
СЦ Верл
2:0
Боруссия Дортмунд II
Первая профессиональная лига
Арда
2:0
ФК Витоша Бистрица
Чемпионат Венесуэлы по футболу - Клаусура
Каракас
2:0
Арагуа
В Этники
АО Платаниас
1:3
Докса Драма
Лига I
Вигры Сувалки
0:3
КС ФКС Сталь Мелец
Медзь Легница
1:3
Сандеция Новы Сач
Подбескидже Бельско-Бяла
2:1
Хойничанка Хойнице
Пуща
1:2
Одра Ополе
А-Лига
Жальгирис
5:0
Атлантас
Второй дивизион Венесуэлы по футболу - Клаусура
Фуриал
2:3
Яракуянос
Лига III - Серия 1
Фореста Суцеава
4:1
Сомуз Фалтицени
Аеростар Бакъу
0:1
Фосани 2007
Чехлаул Пиатра Неамт
3:0
Таргу Сецуиесц
Паскани
0:10
Спортинг Лиести
Ботосани II
0:2
Стинта Мирослава
Хусана Хуси
3:1
Бакау
Орзана Таргу Неамт
3:2
Оцелул Галац
Университатеа Дунареа
0:2
Буковина Ръдъуц
Лига III - Серия 2
Тунари
4:0
Дачия Унирея Браила
ФЦСБ II
1:3
Унирея Слобозия
Инаите Моделу
1:4
Глория Попести Леордени
Металул Бузау
1:4
Агричола Борчеа
Мостистеа Улму
2:0
Аксиополис Чернавода
Посейдон Май Лиману
4:1
Фаурей
Реколта Чеордже
1:6
Афумати
Виторул Янка
2:1
Медгидия
Лига III - Серия 3
Блежой
2:1
Спортинг Рошиари
Слатина
2:0
Униреа Басков
Брашов
2:1
Астра Гюргево II
Пучоаса
7:1
Тракторул Четате
Волунтари II
1:2
Университатя Крайова II
Флакара Морени
3:0
Балотести
Прогресул Спартак
1:0
Александрия
Ведита Колонешти
2:0
Чътате Ръшнов
Румъния Лига III - Серия 4
Фортуна Бечикереку
0:0
Чътате Дева
Национал Себиш
4:2
Филиаши
Прогресул Печица
1:2
Глория Чермей
Шоймий Липова
4:1
Гилортул Тыргу-Кэрбунешти
Виторул Деєшть
0:2
Крайова 1948
АКС Гхирода
1:1
Флакара Хорезу
АКС Поли Тимишоара
1:2
Крисул Кишинеу-Криш
Думбревіца
3:4
Корвинул Хунедоара
Лига III - Серия 5
Арісул 1907 Турда
1:1
АКС Коммуна Рчеа
Авантул Регин
2:1
АКС Индустрия Галда
ЧФР Клуж II
0:2
Металургістул Кугір
Санмартин
1:2
Мінаур Бая Маре
ФК Залау
2:1
Санататеа Клуж
Униря Деж
0:0
Унирея Алба Юлия
Глория Бистрица
1:0
Луцефарул Орадя
Віторул Селімбар
4:0
Одорхею Секуєск
Премьер-лига Международный кубок
Ньюкасл U23
1:1
Бенфика U23
Премьер-Лига 2 Дивизия 1
Брайтон U23
3:5
Ливерпуль U23
Блэкберн U23
0:3
Манчестър Сити U23
Эвертон U23
1:3
Тоттенхэм (U23)
Премьер-Лига 2 Дивизия 2
Фулхэм U23
1:1
Суонси U23
Манчестер Юнайтед (U23)
3:0
Сандерленд U23
Вест Хэм U23
4:0
Астон Вилла U23
Third league - South-East
Созопол
1:0
Загорец (Н.З.)
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..