Mobile app:
Premier league
Everton
07:30
Chelsea
AFC Bournemouth
10:00
Liverpool
Tottenham Hotspur
10:00
Burnley
Watford
10:00
Crystal Palace
Manchester City
12:30
Manchester United
Championship
Huddersfield
07:30
Leeds United
Blackburn Rovers
10:00
Derby
Cardiff City
10:00
Barnsley
Fulham
10:00
Bristol City
Hull City
10:00
Stoke City
Luton Town
10:00
Wigan Athletic
Middlesbrough
10:00
Charlton Athletic
Queens Park Rangers
10:00
Preston North End
Reading
10:00
Birmingham City
Sheffield Wednesday
10:00
Brentford
League One
Blackpool
10:00
Fleetwood Town
Bolton Wanderers
10:00
AFC Wimbledon
Bristol Rovers
10:00
Southend
Burton Albion
10:00
Lincoln City
Bury
Post
Wycombe Wanderers
Coventry City
10:00
Ipswich
Doncaster Rovers
10:00
Milton Keynes Dons
Gillingham
10:00
Sunderland
Oxford United
10:00
Shrewsbury Town
Portsmouth
10:00
Peterborough
Rotherham United
10:00
Rochdale
Tranmere Rovers
10:00
Accrington
League Two
Forest Green Rovers
10:00
Scunthorpe
Grimsby
10:00
Swindon Town
Macclesfield Town
10:00
Crewe Alexandra
Mansfield
10:00
Cheltenham Town
Morecambe
10:00
Carlisle United
Oldham
10:00
Leyton Orient
Port Vale
10:00
Walsall
Stevenage
10:00
Crawley Town
Bradford
10:00
Newport County
Cambridge United
10:00
Plymouth Argyle
Colchester United
10:00
Salford City
Exeter
10:00
Northampton Town
Bundesliga
Borussia Dortmund
09:30
Fortuna Dusseldorf
Borussia Monchengladbach
09:30
Bayern Munich
Augsburg
09:30
FSV Mainz 05
RB Leipzig
09:30
1899 Hoffenheim
SC Freiburg
09:30
VfL Wolfsburg
Bayer Leverkusen
12:30
Schalke 04
2nd Bundesliga
Hannover 96
07:00
Erzgebirge Aue
Holstein Kiel
07:00
VfL Osnabruck
Greuther Fuerth
07:00
VfL Bochum
La Liga
Real Madrid
07:00
Espanyol
Granada
10:00
Alaves
Levante
12:30
Valencia
Barcelona
15:00
Mallorca
First Division A
Mechelen
12:00
Kortrijk
Cercle Brugge
14:00
Genk
Gent
14:00
Zulte-Waregem
St.Truiden
14:30
Club Brugge
Superliga
Huracan
15:35
Arsenal Sarandi
Atletico Tucuman
17:40
Newells Old Boys
Talleres Cordoba
17:40
Unión de Santa Fe
Lanus
19:45
Racing Club
CAF Champions League
F.C. Platinum
08:00
Etoile Sportive du Sahel
Petro Atlético
08:00
USM Alger
ZESCO United
11:00
Mazembe
Zamalek
12:00
Primeiro de Agosto
AC Casablanca
14:00
Mamelodi Sundowns
Mexico - Liga MX playoff
Necaxa
21:30
Monterrey
Serie A
Atalanta
09:00
Verona
Udinese
12:00
Napoli
Lazio
14:45
Juventus
Ligue 1
Montpellier
11:30
Paris Saint Germain
AS Monaco
14:00
Amiens
Nice
14:00
Metz
Rennes
14:00
Angers
Strasbourg
14:00
Toulouse
Serie B
Cittadella
09:00
Salernitana
Empoli
09:00
Ascoli
Pescara
09:00
Venezia
Spezia
09:00
Livorno
Chievo
12:00
Cremonese
Segunda Division
Huesca
10:00
Rayo Vallecano
Sporting Gijon
12:00
S. D. Ponferradina
Almeria
14:00
Mirandes
FA Cup
As Prix-les-mezieres
07:30
Quevilly
FC 4 Rivières 70
07:30
Bourg en Bresse Peronnas
Vandoeuvre
07:30
Red Star FC 93
Cote Chaude St Etienne
07:30
Le Puy
Annecy
08:00
Chambly Oise
Chartres
08:15
Caen
Stade Pontivy
08:15
Lorient
Tours
09:00
Club Franciscain
Saint-Pryvé-Saint-Mesmin
09:00
Saint-George
Cournon
09:00
Chamois Niortais
Hombourg Haut
09:00
Auxerre
Guichen FC
10:00
Le Rheu
Raon-l Étape
10:30
Boulay
Poitiers
11:00
Rodez
Saint Quentin
11:00
Grande-Synthe
Mulhouse
11:00
Epinal
Chilly
11:00
Fabrègues
Challans
12:00
Colomiers
Limonest
12:00
FC Villefranche
Rouen
12:00
Orleans
Croix
12:00
Entente SSG
Sablé-sur-Sarthe
12:00
Concarneau
Angoulême
12:00
Saint-Flour
Bergerac Perigord
12:00
Trélissac
Bayonne
12:00
Fontenay Le Comte
Chateaubriant
12:00
Saint Brieuc
Gonfreville
12:00
Creteil
RC Grasse
12:00
Athletico Marseille
Montceau Bourgogn
12:00
Racing Besançon
Plabennec
12:00
US Granville
Jeunesse Evolution
12:00
Belfort
Frejus-saint-raphael
12:30
Olympique Alès
Marssac
13:00
Pau
Seria C Girone B
Cesena
14:45
Fano Alma J.
Regionalliga Bayern
VfR Garching
08:00
Memmingen
Seria C Group А
Pro Vercelli
09:00
Pistoiese
Pianese
09:00
Pontedera
Siena
14:45
Como
Seria C Girone C
Paganese
11:30
Catanzaro
Primera A - playoff
America de Cali
16:00
Junior
Eredivisie
ADO Den Haag
12:30
Twente
PSV
13:45
Fortuna Sittard
VVV Venlo
13:45
Emmen
PEC Zwolle
14:45
Az Alkmaar
Bundesliga
Red Bull Salzburg
11:00
WSG Swarovski Tirol
Hartberg
11:00
SKN St. Polten
Wolfsberger AC
11:00
LASK Linz
Regionalliga Nord
Holstein Kiel II
07:00
Eintracht Norderstedt
Hannover 96 II
07:00
Heider SV
Weiche Flensburg
07:30
VfB Oldenburg
Altona 93
08:00
Jeddeloh
Luneburger
08:00
SV Drochtersen/Assel
Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer
07:30
Berliner
Altglienicke
07:30
Energie Cottbus
Regionalliga Sudwest
Bahlinger SC
08:00
Hoffenheim II
Bayern Alzenau
08:00
TSV Steinbach
Astoria Walldorf
08:00
TSG Balingen
Giessen
08:00
Fc Piramasens
Saarbrucken
08:00
TuS Rot-Weiß Koblenz
Mainz 05 II
08:00
FSV Frankfurt
SSV Ulm 1846
08:00
FC 08 Homburg
VfR Aalen
08:00
Kickers Offenbach
Segunda Division B Group 2
Real Sociedad II
10:00
SD Amorebieta
Guijuelo
11:00
Burgos CF
Segunda Division B Group 1
Real Madrid II
13:00
Internacional de Madrid
Segunda Division B Group 3
UE Cornellà
14:00
Sabadell
Segunda Division B Group 4
Sevilla Atletico
06:00
Recreativo Huelva
Primeira Liga
Maritimo
10:00
Santa Clara
Famalicao
13:00
Tondela
Aves
15:30
SC Braga
LigaPro
Penafiel
06:00
FC Porto B
Cova De Piedade
10:00
U.D. Vilafranquense
Nacional
10:00
Farense
Chaves
12:15
Oliveirense
England National League
Barrow
10:00
Aldershot Town
Chesterfield
10:00
Bromley
Dagenham & Redbridge FC
10:00
Maidenhead United
Dover Athletic
10:00
Boreham Wood
Eastleigh
10:00
Ebbsfleet United
Harrogate Town
10:00
Torquay United
Notts County
10:00
Sutton United
Stockport
10:00
Chorley
Woking
10:00
Hartlepool United
Wrexham
10:00
Solihull Moors
Yeovil Town
10:00
Halifax Town
Barnet
12:20
AFC Fylde
3rd Liga
TSV 1860 Munich
08:00
Sonnenhof Großaspach
Carl Zeiss Jena
08:00
Unterhaching
FC Kaiserslautern
08:00
Hallescher FC
Magdeburg
08:00
FC Ingolstadt 04
Wurzburger Kickers
08:00
Viktoria Koln
KFC Uerdingen 05
08:00
Hansa Rostock
TFF 2. LIG White Group
Bak Spor Kulübü
05:30
Hacettepe
Super League
Young Boys
13:00
Luzern
Neuchatel Xamax
13:00
FC Lugano
Scottish Premiership
Hamilton Academical
10:00
St Mirren
Hibernian
10:00
Aberdeen
Livingston
10:00
Kilmarnock
Motherwell
10:00
Hearts
Scottish League One
Clyde
10:00
Forfar Athletic
Dumbarton
10:00
Montrose
East Fife
10:00
Falkirk
Peterhead
10:00
Stranraer
Raith Rovers
10:00
Airdrieonians
Scottish League Two
Albion Rovers
10:00
Queens Park
Cowdenbeath
10:00
Elgin City
Edinburgh City
10:00
Cove Rangers
Stenhousemuir
10:00
Annan Athletic
Stirling Albion
10:00
Brechin
Scottish Championship
Inverness Ct
10:00
Ayr Utd
Queen Of The South
10:00
Partick Thistle
Arbroath
10:00
Dundee
Dundee United
10:00
Alloa Athletic
Dunfermline
10:00
Morton
Second Division B
Beerschot Wilrijk
11:00
Virton
Lokeren
14:30
Roeselare
1st League
Opava
08:30
Jablonec
Teplice
08:30
Zlin
Slovacko
11:00
Plzen
Premier league
FC Tambov
06:00
Gazovik Orenburg
Krasnodar
08:30
CSKA Moscow
Akhmat Grozny
11:00
FC Ufa
Challenge League
FC Chiasso
11:00
Grasshopper
Kriens
11:30
FC Wil
Norway play-offs
Start
12:00
Lillestrom
Indonesia Liga 1
Persela Lamongan
03:30
PSM Makassar
PSS Sleman
06:30
Persib Bandung
Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
Post
Verl
Alemannia Aachen
08:00
Wuppertaler
Lippstadt
08:00
Fortuna Dusseldorf II
Rödinghausen
08:00
Borussia Moenchengladbach II
TuS Haltern
08:00
Sportfreunde Lotte
VfB Homberg
08:00
SV Bergisch Gladbach 09
Oberhausen
10:30
Fc Schalke 04 II
Super Lig
Yeni Malatyaspor
07:00
Sivasspor
Ankaragucu
09:30
Goztepe
Galatasaray
12:00
Alanyaspor
Super League
PAOK
11:00
Xanthi FC
AEK Athens
12:30
Panionios
Panetolikos
13:00
Olympiakos Piraeus
1. Lig
Hatayspor
06:00
Boluspor
Fatih Karagumruk
08:30
Balikesirspor
Akhisar Belediye
11:00
İstanbulspor A.Ş.
J. League
Consadole Sapporo
00:00
Kawasaki Frontale
Matsumoto Yamaga
00:00
Shonan Bellmare
Nagoya Grampus
00:00
Kashima Antlers
Oita Trinita
00:00
Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima
00:00
Vegalta Sendai
Shimizu
00:00
Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds
00:00
Gamba Osaka
Vissel Kobe
00:00
Jubilo Iwata
Yokohama Marinos
00:00
Tokyo
Division Profesional Clausura
Sportivo Luqueño
16:00
Cerro Porteno
Club Nacional
18:00
Club Sportivo San Lorenzo
Greece Football League
Kalamata
08:00
Trikala
Ekstraklasa
Jagiellonia
09:00
Zaglebie Lubin
Lech Poznan
11:30
LKS Lodz
Lechia Gdansk
14:00
Wisla Plock
NIFL Premiership
Carrick Rangers
10:00
Institute F.C.
Coleraine
10:00
Glentoran
Crusaders
10:00
Ballymena United
Dungannon Swifts
10:00
Warrenpoint Town
Glenavon FC
10:00
Larne
Linfield
10:00
Cliftonville
Segunda Division - Apertura
Gran Valencia
14:30
Yaracuyanos
Ecuador - First Division
Macara
16:00
Delfín
L.D.U. Quito
19:00
Aucas
Segunda Divisiоn
Chavelines Juniors
13:00
Deportivo Llacuabamba
Atletico Grau
15:15
Deportivo Coopsol
Argentina - Primera B Nacional
Almagro
17:10
Tigre
Argentina - Division 3 Metropolitana
Acassuso
15:00
San Telmo
Argentino de Quilmes
15:00
Deportivo Armenio
UAI Urquiza
15:00
Almirante Brown
Villa San Carlos
15:00
Flandria
Torneo Federal A
Gimnasia Uruguay
15:00
Atletico Sarmiento
Club Atlético Camioneros
15:00
Sportivo Estudiantes
Círculo Deportivo
15:00
Deportivo Madryn
Sol de Mayo
15:00
Sansinena
Sportivo Belgrano
15:30
San Martin de Formosa
Juventud Unida Univ.
15:30
Olimpo Bahia Blanca
Villa Mitre
16:00
Club Sportivo Penarol
Crucero del Norte
16:00
Atlético Güemes
Unión de Sunchales
16:30
Sportivo Las Parejas
Defensores Villa Ramallo
18:00
Juventud Unida
Boca Unidos
19:30
Douglas Haig
Chaco For Ever
19:45
Defensores de Pronunciamiento
Liga I
Chindia Targoviste
11:00
CSMS Iasi
AFC Hermannstadt
13:30
Dinamo Bucuresti
Super Liga
Crvena Zvezda
09:30
Spartak Subotica
Prva Liga
FC Zlatibor
07:00
Radnicki 1923
Novi Pazar
10:00
Smederevo 1924
1 HNL
HNK Gorica
09:00
Slaven Belupo
Inter Zapresic
11:30
Hajduk Split
Premier League
FC Oleksandriya
07:00
Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka
10:00
Dnipro-1
Super Liga
FC Nitra
08:00
AS Trencin
FK Pohronie
08:00
Sereď
Ruzomberok
08:00
Zlate. Moravce
Zemplin Michalovce
08:00
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
09:30
Dunajska Streda
Liga II
CSM Școlar Reșița
04:00
CS Mioveni
Metaloglobus Bucuresti
04:00
Miercurea Ciuc
Gloria Buzău
04:00
Ripensia Timișoara
AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele
Post
Daco-Getica București
Dunarea Calarasi
05:00
Farul Constanța
FC Politehnica Timișoara
07:00
Pandurii
Concordia
09:00
Rapid Bucuresti
1st League
Anorthosis
10:00
AEL Limassol
Olympiakos Nicosia
12:00
APOEL
Israeli Premier League
Hapoel Raanana
08:00
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Haifa
10:30
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
11:30
Sektzia Nes Tziona
Maccabi Tel Aviv
12:50
Maccabi Netanya
Nemzeti Bajnokság I
MeMezokovesd-Zori
08:30
Diosgyori
Ujpest
11:00
Kisvárda F.C.
Zalaegerszeg
11:00
Kaposvar
Debreceni
11:00
Budapest Honved
MOL Fehérvár FC
11:00
Paks
A-League
Wellington Phoenix
01:00
Western Sydney Wanderers
Sydney
03:30
Brisbane Roar
Super League
Northeast United
09:00
Atletico de Kolkata
Premier League
Baroka
08:30
Orlando Pirates
Black Leopards
08:30
AmaZulu
Cape Town City
11:00
Chippa United
Kaizer Chiefs
13:15
Bloemfontein Celtic
North Macedonia Prva Liga
Sileks
07:00
Akademija Pandev
Algeria - Legue 1
Cr Belouizdad
09:00
Js Saoura
Es Setif
09:00
AS Ain M'lila
Hussein Dey
09:00
NC Magra
Usm Bel Abbes
09:00
MC Alger
Us Biskra
10:00
Bordj Bou Arreridj
Paradou Ac
Post
Cs Constantine
Algeria - Ligue 2
Arzew
09:00
WA Tlemcen