Mobile app:
Major League Soccer
Sporting Kansas City
18:00
Seattle Sounders
Toronto FC
19:30
San Jose Earthquakes
United Soccer League
Bethlehem Steel
14:00
Louisville City FC
Tacoma Defiance
16:30
Fresno FC
World Cup U20
Mexico U20
09:30
Japan U20
Ecuador U20
12:00
Italy U20
Senegal U20
12:00
Colombia U20
Poland U20
14:30
Tahiti U20
England play-offs
Charlton Athletic
10:00
Sunderland
Germany play-offs
Bayern Munchen II
10:00
VfL Wolfsburg II
Mexico - Liga MX playoff
Leon
21:06
UANL Tigres
First Division A Europa League play-offs
Antwerp
12:00
Sporting Charleroi
Segunda División B - Playoffs
Fuenlabrada
06:00
Recreativo Huelva
Atletico Madrid II
06:00
Mirandes
Barakaldo
12:00
Hercules
Racing Santander
12:30
Atlético Baleares
Villarreal B
12:30
Melilla
Serie A
Torino
09:00
Lazio
Sampdoria
12:00
Juventus
Atalanta
14:30
Sassuolo
Cagliari
14:30
Udinese
Fiorentina
14:30
Genoa
Inter
14:30
Empoli
Roma
14:30
Parma
SPAL
14:30
AC Milan
Segunda Division
Almeria
06:00
Alcorcon
Gimnastic
10:00
Elche
Tenerife
12:00
Oviedo
Granada
13:00
Cadiz
Extremadura
14:00
Lugo
Italy play-offs
Rimini
09:00
Virtus Verona
Salernitana
12:00
Foggia
Pescara
15:00
Verona
Argentina - Primera B Nacional
Almagro
14:10
Central Córdoba
Primera B PB Apertura
Quindio
16:15
Chicó
Bundesliga
LASK Linz
11:00
Austria Wien
Red Bull Salzburg
11:00
SKN St. Polten
Wolfsberger AC
11:00
Sturm Graz
Erste Liga
Ried
04:30
Austria Klagenfurt
Vorwärts Steyr
04:30
FC Blau-Weiss Linz
Super League
Dalian Yifang F.C.
03:30
Shanghai Shenhua
Guangzhou Evergrande
05:30
Shenzhen F.C.
Shandong Luneng
07:35
Guangzhou R&F
Shanghai SIPG
07:35
Beijing Guoan
League 1
Qingdao Huanghai F.C.
07:30
Changchun Yatai
CAF Confederations Cup
Zamalek
16:00
Renaissance Sportive de Berkane
1st League
Jablonec
09:00
Slovan Liberec
Slavia Praha
09:00
Sparta Praha
Plzen
09:00
Banik Ostrava
Premier league
Akhmat Grozny
07:00
Rostov
Anzhi
07:00
Ural
CSKA Moscow
07:00
Krylya Sovetov
Dinamo Moscow
07:00
Arsenal Tula
Krasnodar
07:00
Rubin
Lokomotiv Moscow
07:00
FC Ufa
Gazovik Orenburg
07:00
Spartak Moscow
Zenit St. Petersburg
07:00
Yenisey Krasnoyarsk
Serie A
Flamengo
15:00
Atletico Paranaense
Santos
15:00
Internacional
Bahia
18:00
Fluminense
Corinthians
18:00
Sao Paulo
Cruzeiro
18:00
Chapecoense AF
Fortaleza FC
18:00
Vasco da Gama
Veikkausliiga
HJK Helsinki
11:30
KPV Kokkola
IFK Marieham
11:30
VPS
Challenge League
Aarau
10:00
Rapperswil-Jona
Lausanne-Sport
10:00
FC Vaduz
FC Wil
10:00
FC Chiasso
Winterthur
10:00
Schaffhausen
Servette FC
10:00
Kriens
Eliteserien
Mjondalen
12:00
Haugesund
Ranheim
12:00
Stromsgodset
Tromso
12:00
Molde
Brann
14:00
Rosenborg
1. Division
Sogndal
Post
Start
Skeid
12:00
Sandnes
Jerv
12:00
Aalesund
Kongsvinger
12:00
Nest-Sotra
Notodden
12:00
Raufoss
Strommen
12:00
Sandefjord
Scottish play-offs
St Mirren
10:00
Dundee United
Play-offs
Aarhus
12:00
Randers
Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
09:30
Persija Jakarta
Serie B
Atletico GO
15:00
Vitoria
Primera Division - Apertura
Aragua
17:00
Estudiantes de Mérida
Primera Divisiоn - Apertura
Deportivo Municipal
14:30
Molinos El Pirata
Alianza Lima
17:00
Deportivo Binacional
Super Lig
Fenerbahce
12:00
Antalyaspor
Goztepe
12:00
Ankaragucu
Kayserispor
12:00
Erzurum BB
Yeni Malatyaspor
12:00
Bursaspor
J. League
Yokohama Marinos
00:00
Jubilo Iwata
Sagan Tosu
01:00
Kashima Antlers
Urawa Red Diamonds
01:00
Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus
02:00
Matsumoto Yamaga
Vissel Kobe
02:00
Shonan Bellmare
Oita Trinita
03:00
Kawasaki Frontale
Turkey play-offs
Hatayspor
09:00
Adana Demirspor
Osmanlispor
14:00
Gazisehir Gaziantepe
Primera A
Deportes Tolima
18:15
Junior
Deportivo Cali
20:30
Atletico Nacional
Primera
Deportes Iquique
12:30
Universidad de Chile
Curicó Unido
15:00
Palestino
Universidad De Concepcion
17:30
OHiggins
Allsvenskan
Djurgarden
09:00
Ostersunds FK
Kalmar
11:30
Elfsborg
Superettan
Mjallby
09:00
GAIS Goteborg
Trelleborg
11:30
Osters
Serie C Group A
Sampaio Correa
16:00
Ferroviário
Segunda Division - Apertura
Titanes FC
16:00
Yaracuyanos
Angostura
17:00
Fundación AIFI
Ecuador - First Division
Aucas
13:00
Técnico Universitario
Mushuc Runa
15:15
Emelec
Delfín
17:30
Independiente del Valle
Serie C Group B
Ypiranga
14:30
Tombense
Remo
15:00
Atlético Acreano
Luverdense
16:00
Volta Redonda
Boa
17:00
Paysandu
Segunda Divisiоn
Comerciantes Unidos
16:30
Union Huaral
Cultural Santa Rosa
16:30
Cienciano
Liga I
Dunarea Calarasi
11:00
Gaz Metan Medias
Concordia
14:00
CSMS Iasi
Super Liga
Dinamo Vranje
10:00
Indjija
Liga Nacional
Antigua
13:30
Malacateco
1 HNL
Dinamo Zagreb
13:00
Hajduk Split
Lokomotiva Zagreb
13:00
HNK Gorica
NK Osijek
13:00
Inter Zapresic
Premier League
Dynamo Kyiv
10:00
FK Lviv
Shakhtar Donetsk
12:30
Mariupol
Zorya Luhansk
12:30
FC Oleksandriya
S.League
Balestier Khalsa
08:30
Home United
Virsliga
Liepaja
08:00
Valmieras
Ventspils
10:00
Riga
Cup
Kauno Zalgiris
06:00
FK Riteriai
Atlantas
10:00
Zalgiris Vilnius
First League
Ingulets
10:00
Balkany
Primera División
Montevideo Wanderers
14:00
Plaza Colonia
Racing Montevideo
14:00
Danubio
Boston River
14:00
Cerro
Penarol
17:00
Progreso
Primera B
Deportes Temuco
15:30
Deportes Valdivia
Santiago Wanderers
15:30
Santiago Morning
Nublense
15:30
Deportes Santa Cruz
Primera division Clausura
Alianza
17:00
Asuila
Honduras Liga Nacional Clausura
F.C. Motagua
18:00
CD Olimpia
Premier League
Taraz
06:00
Tobol Kostanay
Okzhetpes
07:00
Astana
Zhetysu
07:30
Kaysar
Irtysh Pavlodar
08:00
Atyrau
Shakhter Karagandy
08:00
Kairat Almaty
Aktobe
10:00
Ordabasy
Leumit League
Hapoel Akko
13:15
Maccabi Hertzliya
Copa de la Superliga
Boca Juniors
17:45
Argentinos Juniors
North Macedonia Prva Liga
Sileks
10:30
FK Belasica
Pobeda
10:30
Makedonija G. P.
Renova
10:30
Shkendija Tetovo
Rabotnicki
10:30
Shkupi 1927
Akademija Pandev
10:30
Vardar Skopje
Algeria - Legue 1
Olympique Medea
11:00
Js Saoura
Es Setif
17:30
MO Bejaia
Js Kabylie
17:30
Bordj Bou Arreridj
MC Alger
17:30
AS Ain M'lila
Mc Oran
17:30
Hussein Dey
Paradou Ac
17:30
Tadjenant
Cr Belouizdad
17:30
Usm Bel Abbes
Cs Constantine
17:30
USM Alger
Urvalsdeild
Akraness
13:00
Stjarnan
Fylkir
15:15
Hafnarfjordur
Valur
15:15
Breidablik
National Division
Sfintul Gheorghe
10:00
Petrocub
Milsami Orhei
12:00
Sheriff Tiraspol
Belarus Cup
Vitebsk
10:00
Shakhter Soligorsk
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..