Mobil uygulama:
23:00 / 24.11.2019 / Torneo Federal A
Club Atlético Camioneros
1:1
[ 1:0 ]
Ferro Carril Oeste
MAÇ OLAYLAR
3'MOREIRA ALCIDES
NECULMAN DANIEL69'
89'TELLO LAUREANO
BENITEZ NELSON89'
PUAN DURUMU
Sir.
Takım
P
AG
OM
ZONA A
1.
Chaco For Ever
24
19-12
14
2.
Atlético Güemes
23
20-15
14
3.
Atletico Sarmiento
22
16-11
14
4.
Douglas Haig
22
15-17
14
5.
Boca Unidos
21
20-23
14
6.
Sportivo Las Parejas
19
13-10
14
7.
Central Norte
18
18-16
14
8.
Unión de Sunchales
18
17-15
14
9.
Defensores de Pronunciamiento
18
14-15
14
10.
San Martin de Formosa
18
17-19
14
11.
Defensores Villa Ramallo
17
11-11
14
12.
Sportivo Belgrano
17
16-17
14
13.
Crucero del Norte
16
12-14
14
14.
Juventud Unida
15
13-14
14
15.
Gimnasia Uruguay
9
8-20
14
ZONA B
1.
Deportivo Maipu
27
17-11
14
2.
Huracán Las Heras
26
14-9
14
3.
Villa Mitre
23
13-8
14
4.
Deportivo Madryn
22
17-7
14
5.
Ferro Carril Oeste
21
12-11
14
6.
Sansinena
21
11-10
14
7.
Cipolletti
18
16-16
14
8.
Sportivo Estudiantes
18
12-15
14
9.
Club Sportivo Penarol
17
14-12
14
10.
Club Atlético Camioneros
17
10-9
14
11.
Círculo Deportivo
16
14-16
14
12.
Sol de Mayo
15
14-19
14
13.
Desamparados
13
8-14
14
14.
Olimpo Bahia Blanca
12
9-15
14
15.
Juventud Unida Univ.
12
9-18
14
SON MAÇLAR Club Atlético Camioneros
Club Atlético Camioneros
2:0
07.12.19
Sportivo Estudiantes
Club Sportivo Penarol
0:0
01.12.19
Club Atlético Camioneros
Cipolletti
2:1
18.11.19
Club Atlético Camioneros
Club Atlético Camioneros
0:1
10.11.19
Deportivo Maipu
Villa Mitre
0:0
03.11.19
Club Atlético Camioneros
Club Atlético Camioneros
1:1
30.10.19
Círculo Deportivo
SON MAÇLAR Ferro Carril Oeste
Deportivo Maipu
0:1
07.12.19
Ferro Carril Oeste
Temperley
0:1
04.12.19
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril Oeste
1:3
02.12.19
Villa Mitre
Ferro Carril Oeste
1:0
25.11.19
Deportivo Morón
Barracas Central
0:0
19.11.19
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril Oeste
3:2
18.11.19
Círculo Deportivo
SONRAKİ MAÇLAR Club Atlético Camioneros
Club Atlético Camioneros
26.01.20
22:00
Deportivo Madryn
Olimpo Bahia Blanca
02.02.20
22:00
Club Atlético Camioneros
Club Atlético Camioneros
09.02.20
22:00
Huracán Las Heras
Sansinena
16.02.20
22:00
Club Atlético Camioneros
Club Atlético Camioneros
23.02.20
22:00
Sol de Mayo
Desamparados
01.03.20
22:00
Club Atlético Camioneros
SONRAKİ MAÇLAR Ferro Carril Oeste
Cipolletti
26.01.20
22:00
Ferro Carril Oeste
Platense
02.02.20
22:00
Ferro Carril Oeste
Ferro Carril Oeste
09.02.20
22:00
Club Sportivo Penarol
Ferro Carril Oeste
15.02.20
22:00
Independiente Rivadavia
Sportivo Estudiantes
16.02.20
22:00
Ferro Carril Oeste
Atlanta
22.02.20
22:00
Ferro Carril Oeste
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..