Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

Süper Lig
Gazisehir Gaziantep FK
13:30
Evkur Yeni Malatyaspor
TV'de
Medipol Basaksehir FK
16:00
Denizlispor
TV'de
Çaykur Rizespor Kulübü
19:00
Galatasaray A.Ş.
TV'de
1. Lig
Umraniyespor
13:30
Menemen Belediye
TV'de
Teleset Mobilya Akhisarspor
16:00
Ankaraspor
TV'de
İstanbulspor A.Ş.
16:00
Akın Çorap Giresunspor
TV'de
Altay
19:00
Bursaspor
TV'de
Bundesliga
Borussia Dortmund
17:30
FC Koln
TV'de
Augsburg
17:30
SC Freiburg
RB Leipzig
17:30
Arminia Bielefeld
Union Berlin
17:30
Eintracht Frankfurt
VfB Stuttgart
17:30
Bayern Munich
TV'de
Borussia M'gladbach
20:30
Schalke 04
TV'de
2. Bundesliga
Jahn Regensburg
15:00
Wurzburger Kickers
Karlsruher SC
15:00
SC Paderborn 07
SV Sandhausen
15:00
Erzgebirge Aue
Primeira Liga
Tondela
0:2
Guimaraes
Santa Clara
21:00
FC Porto
Sporting CP
23:30
Moreirense
Kuzey İrlanda Championship
Queens University
Gönder
Harland & Wolff Welders
Ballinamallard United
Gönder
Loughgall
Annagh United
Gönder
Institute F.C.
Ballyclare Comrades
Gönder
Knockbreda
Dundela
Gönder
Ards
Newry City
Gönder
Dergview
Premier Lig
Brighton
15:30
Liverpool
TV'de
Manchester City
18:00
Burnley
TV'de
Everton
20:30
Leeds United
TV'de
West Bromwich Albion
23:00
Sheffield United
TV'de
FA upasi
Morecambe
15:30
Solihull Moors
Gillingham
16:00
Exeter
Newport County
16:00
Salford City
Bradford
18:00
Oldham
Cheltenham Town
18:00
Crewe Alexandra
Harrogate Town
18:00
Blackpool
Plymouth Argyle
18:00
Lincoln City
Portsmouth
18:00
Kings Lynn
Peterborough
20:30
Chorley
La Liga
Elche
16:00
Cadiz
TV'de
Valencia
18:15
Atletico Madrid
TV'de
Huesca
20:30
Sevilla
TV'de
Real Madrid
23:00
Alaves
TV'de
2. Lig
Sabadell
18:00
Fuenlabrada
Rayo Vallecano
20:15
F.C. Cartagena
Mirandes
22:30
Castellón
Seri A
Sassuolo
17:00
Inter
TV'de
Benevento
20:00
Juventus
TV'de
Atalanta
22:45
Verona
TV'de
Ligue 1
Marsilya
19:00
Nantes
TV'de
Paris Saint Germain
23:00
Bordeaux
TV'de
Serie B
Brescia
16:00
Frosinone
Empoli
16:00
L.R. Vicenza Virtus
Pescara
16:00
Pordenone
Pisa
16:00
Cittadella
Venezia
16:00
Ascoli
Monza
18:00
Reggina
Bundesliga
Admira Wacker
19:00
TSV Hartberg
SKN St. Polten
19:00
Red Bull Salzburg
Sturm Graz
19:00
WSG Swarovski Tirol
Ligue 2
Grenoble Foot 38
17:00
FC Paris
TV'de
Toulouse
17:00
Chamois Niortais
TV'de
Ajaccio
21:00
Chambly Oise
Auxerre
21:00
Valenciennes
Caen
21:00
Chateauroux
Clermont Foot 63
21:00
Nancy
Dunkerque
21:00
Pau
Troyes
21:00
Amiens
Rodez
21:00
Guingamp
Sochaux
21:00
Le Havre
Seri A
Palmeiras
23:00
Atletico Paranaense
Santos
23:00
Sport Club do Recife
Eerste Divisie
Roda
16:00
Excelsior
Dordrecht
18:30
Jong Ajax
Lega Pro 1 Grup C
Vibonese
17:00
Ternana
Championship
Reading
15:30
Bristol City
TV'de
Birmingham City
18:00
Millwall
Blackburn Rovers
18:00
Barnsley
Cardiff City
18:00
Luton Town
Derby
18:00
Wycombe Wanderers
Huddersfield
18:00
Middlesbrough
Norwich
18:00
Coventry City
Rotherham United
18:00
AFC Bournemouth
Sheffield Wednesday
18:00
Stoke City
TV'de
Watford
18:00
Preston North End
Eredivisie
Emmen
20:45
Ajax
ADO Den Haag
22:00
Heerenveen
VVV Venlo
23:00
PEC Zwolle
Süper Lig
FC Vaduz
20:15
Sion
Servette FC
22:30
Luzern
Pro Lig
St.Truiden
18:15
Waasland-Beveren
Cercle Brugge
20:30
Genk
Royal Excel Mouscron
22:45
Club Brugge
1. Lig
Airdrieonians
18:00
Cove Rangers
East Fife
Gönder
Clyde
Montrose
18:00
Partick
Peterhead
18:00
Forfar Athletic
2. Lig
Albion Rovers
18:00
Stirling Albion
Annan Athletic
18:00
Edinburgh City
Brechin
18:00
Stranraer
Elgin City
18:00
Cowdenbeath
Queens Park
18:00
Stenhousemuir
2.Lig
Lierse
22:45
Westerlo
Çek Ligi
Pribram
16:00
Mlada Boleslav
Karvina
18:00
Zlin
Slovacko
18:00
Opava
Dynamo České Budějovice
20:30
Plzen
Ekstraklasa
Stal Mielec
17:00
Jagiellonia
Podbeskidzie
19:30
Slask Wroclaw
Wisla Krakow
22:00
Zaglebie Lubin
LigaPro
Viseu
14:00
Penafiel
Cova De Piedade
18:00
Feirense
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
16:45
Budafoki MTE
MOL Fehérvár FC
19:00
Zalaegerszeg
Ferencvaros
21:30
MTK Budapest
3rd Liga
Hallescher FC
16:00
Viktoria Koln
Hansa Rostock
16:00
FC Bayern München II
Unterhaching
16:00
Wehen Wiesbaden
TSV 1860 Munich
16:00
Türkgücü-Ataspor München
Lubeck
16:00
Waldhof Mannheim
FSV Zwickau
16:00
Magdeburg
Lega Pro 1 Grup B
Imolese
22:45
Arezzo
Serie B
Oeste
1:1
Amrica Mineiro
Operário PR
1:0
Paran
Sampaio Correa
0:1
Brasil de Pelotas
Cruzeiro
03:30
Confianca
Cuiaba
04:30
Avai
Centro Sportivo Alagoano
22:00
Ponte Preta
Second Professional League
Kariana Erden
15:30
Strumska Slava
Minyor Pernik
15:30
Yantra 2019 Gabrovo
Neftochimic Burgas
15:30
Sozopol
Pirin Blagoevgrad
Gönder
Vitosha Bistritsa
1. HNL
NK Varazdin
17:00
Istra 1961
HNK Gorica
19:05
Lokomotiva Zagreb
Premier League
FC Oleksandriya
15:00
Rukh Lviv
Dynamo Kyiv
18:00
Vorskla Poltava
Dnipro-1
20:30
Shakhtar Donetsk
Premier Lig
Arsenal Tula
14:00
Zenit St. Petersburg
Khimki
16:30
Krasnodar
Akhmat Grozny
19:00
Lokomotiv Moscow
Rostov
19:00
Dinamo Moscow
Japon 1. Ligi
Nagoya Grampus
08:00
Oita Trinita
Sanfrecce Hiroshima
08:00
Consadole Sapporo
Süper Lig
Macva
15:00
Indjija
Süper Lig
Vion Zl. Moravce
16:00
Zemplin Michalovce
Ruzomberok
16:00
FC Nitra
MSK Zilina
16:00
FK Pohronie
Spartak Trnava
18:15
Dunajska Streda
Cymru Premier
Connah's Quay
16:30
Barry Town
Caernarfon
17:30
Haverfordwest County
Flint Town
17:30
Cardiff Metropolitan University
The New Saints
17:30
Aberystwyth Town
1.Lig
Skive
15:00
Fredericia
Koge
16:00
Esbjerg
Superettan
Degerfors
17:00
Sundsvall
GAIS Goteborg
17:00
Akropolis
Halmstad
17:00
Orgryte
Jonkopings Sodra
17:00
Trelleborg
Osters
17:00
Ljungskile SK
Umeå FC
17:00
Vasteras
Eliteserien
Viking
18:00
Start
Brann
20:00
Aalesund
Romanya Kupası
Turris Turnu Măgurele
12:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Sanmartin
13:00
Dunarea Calarasi
Craiova 1948
14:15
FC Politehnica Timișoara
Concordia
14:30
Botosani
Farul Constanța
14:30
FC Academica Clinceni
ACS Viitorul Târgu Jiu
14:30
FC Arges Pitesti
Ceahlaul Piatra Neamt
19:00
Petrolul Ploiesti
Dinamo Bucuresti
21:45
Viitorul Constanta
2. SNL
Jadran Dekani
Gönder
Nk Dob
Krsko
Gönder
Primorje
Nk Drava Ptuj
Gönder
Beltinci
Nafta Lendava
Gönder
Fuzinar
Radomlje
Gönder
Brežice
ND Triglav
Gönder
Nd Bilje
Rudar Velenje
Gönder
Smartno
AFC Şampiyonlar Ligi
Vissel Kobe
13:00
Guangzhou Evergrande
Yokohama Marinos
16:00
Shanghai SIPG
Chinese FA Cup
Wuhan Zall F.C.
09:30
Taizhou Yuanda
Beijing Guoan
14:35
Chengdu Qianbao
Esiliiga
Flora Tallinn II
19:00
Tammeka Tartu II
1. Lig
Anorthosis
17:00
Enosis Neon Paralimni
Nea Salamis
19:30
APOEL
1. SNL
Mura
16:15
Luka Koper
Maribor
19:15
NK Tabor Sežana
Birinci Bölüm
Fenix
16:00
Deportivo Maldonado
Danubio
23:00
Penarol
Israeli Premier League
Maccabi Petah Tikva
16:00
Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin
18:20
FC Ashdod
Bnei Yehuda Tel Aviv
20:50
Hapoel Tel Aviv
Primera A
Independiente Medellin
0:2
59'
Deportivo Pereira
Millonarios
04:00
Once Caldas
Erste Liga
Vorwärts Steyr
16:30
FC Juniors OÖ
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
Olimpik Sarajevo
15:00
FK Tuzla City
Sloboda Tuzla
15:00
Zrinjski
Velež Mostar
17:00
Sarajevo
FK Borac Banja Luka
19:00
Siroki Brijeg
1.Lig
Tromso
17:00
Ranheim
S Ligi
Hougang United
12:30
Tanjong Pagar Utd Fc
Balestier Khalsa
12:30
Geylang
Profesyonel Lig Clausura
Guairena
1:0
HT'
Club Sportivo San Lorenzo
Meistriliiga
Tallinna Kalev
14:00
Kuressaare
Trans Narva
14:00
Tallinn Jk Legion
Premier League
Orlando Pirates
16:30
Baroka
TS Galaxy F.C.
16:30
Golden Arrows
Mamelodi Sundowns
19:00
Stellenbosch FC
AmaZulu
21:15
Cape Town City
NIFL Premiership
Coleraine
18:00
Larne
Glenavon FC
18:00
Crusaders
Glentoran
18:00
Dungannon Swifts
Cliftonville
18:00
Portadown
Warrenpoint Town
20:30
Linfield
Ulusal
Annecy
19:00
Quevilly
Cholet
20:00
Red Star FC 93
Cezayir - 1. Lig
NC Magra
16:30
ASO Chlef
Olympique Medea
16:30
Js Saoura
Us Biskra
17:00
JSM Skikda
USM Alger
18:00
Es Setif
AS Ain M'lila
Gönder
Cr Belouizdad
Usm Bel Abbes
Gönder
MC Alger
Serie C Group A
Paysandu
02:00
Botafogo RB
Treze
23:00
Vila Nova
Serie C Group B
Brusque
21:00
Volta Redonda
São José
21:00
Criciuma
Boa
22:00
Sao Bento
Ituano
22:00
Ypiranga
Londrina
22:00
Tombense
Turkmenistan Ýokary Liga
Ahal FK
13:00
FC Asgabat
Altyn Asyr
13:00
Nebitci
Merw
13:00
Kopetdag Asgabat
Şagadam
13:00
FC Energetik
Lig Kupası
Alloa Athletic
18:00
Hearts
Arbroath
18:00
Dunfermline
Hibernian
18:00
Dundee
Livingston
18:00
Ayr Utd
Motherwell
18:00
St Johnstone
St Mirren
20:15
Aberdeen
Endonezya Super Liga
PSIS Semarang
Gönder
Persik Kediri
Persebaya Surabaya
Gönder
Persiraja Banda
Persib Bandung
Gönder
Persija Jakarta
North Macedonia 1.Lig
Vardar Skopje
15:00
Akademija Pandev
Premyer Liqasi
Sumgayıt
Gönder
Qabala
TV'de
Neftchi Baku PFC
15:00
Zira
TV'de
Challenge Lig
FC Thun
20:15
FC Chiasso
Süper Lig
Buducnost Dobanovci
15:00
Žarkovo
Fk Dubocica
15:00
Radnicki Pirot
Fk Loznica
15:00
Dinamo Vranje
Jagodina
15:00
Radnicki 1923
Zeleznicar Pancevo
15:00
FK Kabel Novi Sad
Ecuador - First Division
L.D.U. Quito
3:0
Olmedo
Mushuc Runa
0:2
19'
Emelec
Técnico Universitario
23:30
Deportivo Cuenca
Super League
Bengaluru Fc
17:00
Hyderabad
2. Liga
Viktoria Zizkov
15:30
Dukla Praha
Hradec Kralove
15:30
Prostějov
Vysocina Jihlava
15:30
Slovan Varnsdorf
MFK Chrudim
15:30
FK Blansko
Usti nad Labem
15:30
FK Fotbal Třinec
FK Slavoj Vysehrad
15:30
Vlasim
Mas Taborsko
15:30
Lisen
Lega Pro 1 Grup A
Pergolettese
17:00
Renate
1. Lİg
Ipswich
18:00
Charlton Athletic
Oxford United
18:00
Swindon Town
2. Lİg
Port Vale
16:00
Leyton Orient
Bolton Wanderers
18:00
Southend
Primera Division - Clausura
Portuguesa
0:3
Metropolitanos
Gran Valencia
0:0
13'
Aragua
Liga 1 Movistar - Kapanış
Deportivo LLacubamba
19:00
Cusco FC
Atletico Grau
23:30
Alianza Universidad
Carlos Stein
23:30
UTC
Sport Huancayo
23:30
Alianza Lima
Sporting Cristal
23:30
Academia Cantolao
Ulusal Lig
Codru Lozova
17:00
Sheriff Tiraspol
Premier Lig
Belshina Bobruisk
14:00
Rukh Brest
TV'de
Dinamo Brest
14:00
Neman
TV'de
Dinamo Minsk
14:00
BATE
TV'de
Isloch
14:00
Gorodeya
TV'de
Slutsk
14:00
Smolevichi-STI
TV'de
Vitebsk
14:00
Torpedo Zhodino
TV'de
Shakhter Soligorsk
14:00
FC Minsk
TV'de
Slavia Mozyr
14:00
FC Energetik-BGU Minsk
TV'de
1.Lig
Jastrzębie
14:30
Zaglebie Sosnowiec
Puszcza Niepolomice
14:30
Stomil Olsztyn
Termalica Nieciecza
14:40
GKS Tychy
Chrobry Glogow
17:00
Sandecja Nowy Sacz
Korona Kielce
20:00
Resovia Rzeszow
Radomiak Radom
21:10
GKS Belchatow
Armenian Premier League
Lori FC
13:30
FC Ararat-Armenia
Segunda Division
Universidad Central de Venezuela
16:00
Academia Rey
Yaracuy
16:00
Ciudad Bolívar
Fundación AIFI
22:30
Llaneros Escuela de Futbol
Regionalliga Bayern
VfR Garching
Gönder
TSV Rain am Lech
Regionalliga Southwest
TSV Eintracht Stadtallendorf
Gönder
Freiburg II
FC 08 Homburg
Gönder
TSG Balingen
Astoria Walldorf
Gönder
Bahlinger SC
Fc Piramasens
Gönder
Giessen
FSV Frankfurt
Gönder
Sonnenhof Großaspach
Hessen Kassel
Gönder
TSV Steinbach
SV Elversberg
Gönder
Hoffenheim II
TSV Schott Mainz
Gönder
Bayern Alzenau
TuS Rot-Weiß Koblenz
Gönder
Kickers Offenbach
VfR Aalen
Gönder
Mainz 05 II
Regionalliga West
Borussia Moenchengladbach II
16:00
Fortuna Koeln
FC Koln II
16:00
Sportfreunde Lotte
Fc Schalke 04 II
16:00
Lippstadt
Preussen Munster
16:00
FC Wegberg-Beeck
Oberhausen
16:00
Fortuna Dusseldorf II
Rödinghausen
16:00
RW Ahlen
VfB Homberg
16:00
Bonner
Wuppertaler
16:00
SC Wiedenbrück 2000
Regionalliga North Group - North
Weiche Flensburg
Gönder
VFB Phoenix Lubeck
Heider SV
Gönder
Hamburger SV II
Regionalliga North Group - South
Schwarz-Weiss-Rehden
Gönder
SV Atlas Delmenhorst
First Professional League
Arda
14:00
Montana
Lokomotiv Plovdiv
19:00
Botev Plovdiv
Copa de la Liga Profesional
Racing Club
23:10
Unión de Santa Fe
SÜPER LİG
Larisa
18:15
Atromitos Athinon
Aris Thessaloniki
20:30
Olympiakos Piraeus
Danimarka Superliga
Midtjylland
18:00
Aalborg
Saudi Professional League
Al Ain Atawlah
15:35
Al Raed
Kings Cup Saudi Arabia
Al-Hilal Riyadh
19:45
Al-Nassr Riyadh
Segunda Division B Group I -
Compostela
19:00
Pontevedra
Segunda Division B Group I - B
Numancia
18:00
Valladolid II
Segunda Division B Group II -
SD Amorebieta
17:45
Real Unión
Alavés B
18:00
Leioa
Racing Santander
20:00
Barakaldo
Segunda Division B Group II- B
Osasuna II
18:00
Izarra
Segunda Division B Group IV - A
San Fernando
20:00
Algeciras
Conference National
Sutton United
18:00
Halifax Town
Weymouth
18:00
Chesterfield
Aldershot Town
Gönder
Solihull Moors
Altrincham
18:00
Maidenhead United
Barnet
Gönder
Yeovil Town
Bromley
18:00
Wrexham
Dover Athletic
Gönder
Boreham Wood
Eastleigh
Gönder
Kings Lynn
Macclesfield Town
Gönder
Woking
Primera B Nacional Fase Segundo Ascenso Zona B
Almagro
23:10
Gimnasia y Esgrima
Brown de Adrogué
23:10
All Boys
Santamarina
23:10
Quilmes
Primera B Nacional Fase Segundo Ascenso Zona A
Barracas Central
23:10
Independiente Rivadavia
Primera B Nacional Fase Primer Ascenso Zona A
Atlanta
23:10
Platense
Liga Nacional
Cobán Imperial
20:00
Malacateco
Sacachispas Chiquimula
22:05
Xelaju
Bolivia Primera División
Real Potosi
0:1
Guabir
Oriente Petrolero
03:00
Club Bolívar
Atletico Palmaflor
22:00
San Jose Earthquakes
Primera B
San Luis
Gönder
Santiago Morning
Thailand Thai League 1
Chonburi
14:00
Port F.C.
Rayong Fc
14:00
Sukhothai
Suphanburi
14:30
Ratchaburi
Premier League 2 Division 1
Liverpool U23
16:00
Manchester City U23
Third league - South-Eas
Haskovo
Gönder
Rozova dolina
Atletik (Kuklen)
Gönder
Spartak Plovdiv
Borislav Parvomay
15:30
Maritsa Plovdiv
Chernomorets Bs
15:30
Karnobat
Gigant Saedinenie
Gönder
Zagorets Nova Zagora
Izvor
15:30
Dimitrovgrad
Sokol Markovo
Gönder
Rodopa Smolyan
Yambol
15:30
Nesebar
Vereya (Stara Zagora)
Gönder
Levski Karlovo
Yeni Zelanda Premiership
Waitakere United
03:00
Team Wellington
Wellington Phoenix
03:00
Eastern Suburbs
South-West
Bansko
15:00
Velbazhd Kyustendil
Chavdar Etropole
15:00
Belasitsa Petrich
Granit Vladaya
15:00
Levski Chepintsi
Nadezhda Dobroslavtsi
Gönder
Balkan Botevgrad
Perun Kresna
15:00
Pirin Razlog
Pirin Gotse Delchev
15:00
Oborishte
Rilski Sportist
15:00
Botev Ihtiman
Velbazhd
15:00
Slivnishki geroi
Vihren
15:00
Marek
Premier league Malta
Birkirkara
16:00
Gudja United
Hibernians
16:00
Sirens
Gzira United
20:15
St Lucia
Sliema Wanderers
20:15
Lija Athletic
Lowland League
Vale of Leithen
17:00
Civil Service Strollers
Cumbernauld Colts
18:00
Caledonian Braves
Spartans Edinburgh
18:00
Dalbeattie Star
Edinburgh University
18:00
BSC Glasgow
Stirling University
18:00
East Stirlingshire
Bonnyrigg Rose
18:00
East Kilbride
Gala Fairydean Rovers
18:00
Kelty Hearts
Gretna 2008
18:00
Berwick
Highland League
Deveronvale
18:00
Brora Rangers
Fort William
18:00
Strathspey Thistle
Inverurie Loco Works
18:00
Keith
Lossiemouth
18:00
Fraserburgh
Nairn County F.C.
18:00
Clachnacuddin
Rothes
18:00
Huntly
Turriff United
18:00
Formartine Utd
Wick Academy
18:00
Buckie Thistle
Campionato Primavera 1
Genoa (U19)
Gönder
Juventus (U19)
Inter Milan U19
Gönder
Roma U19
Ascoli (U19)
Gönder
Sassuolo (U19)
Lazio (U19)
Gönder
Empoli (U19)
Spal (U19)
Gönder
Fiorentina (U19)
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..