Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

FA upasi
Sunderland
22:45
Fulham
TV'de
FIFA Club World Cup - 1/2 Finals
Al Ahly
22:00
Real Madrid
TV'de
Premier Lig
Manchester United
23:00
Leeds United
TV'de
Almanya Kupası - Son 16 turu
FC Nurnberg
20:00
Fortuna Dusseldorf
TV'de
VfL Bochum
22:45
Borussia Dortmund
Libertadores Kupas
Sport Huancayo
2:1
Nacional Asunción
KNVB Beker - Son 16 turu
PSV
20:45
Emmen
Spakenburg
22:00
Katwijk
Feyenoord
23:00
NEC Nijmegen
Fransa Kupası - Çeyrek final
Toulouse
20:15
Reims
TV'de
Vierzon
20:15
Grenoble Foot 38
Lyon
20:15
Lille
TV'de
FC Paris
20:15
Annecy
TV'de
Angers
20:15
Nantes
TV'de
Auxerre
20:15
Rodez
Marsilya
23:10
Paris Saint Germain
TV'de
UEFA Youth League - Son 32 turu
Rukh Lviv U19
1:1
87'
Inter U19
Genk U19
18:00
Juventus U19
TV'de
AZ Alkmaar U19
20:00
Eintracht Frankfurt U19
TV'de
Panathinaikos U19
20:00
FC Porto U19
TV'de
Hajduk Split U19
20:00
Shakhtar Donetsk U19
TV'de
MTK Budapest U19
20:00
Ajax U19
Challenge Cup - 1/2 Finals
Dundee
22:45
Raith Rovers
Portekiz Kupası - Çeyrek final
Famalicao
21:45
Belenenses SAD
Viseu
23:45
FC Porto
First Amateur Division
Royal Knokke
22:00
URSL Vise
Paulista
Mirassol
4:1
Ferroviaria
Carioca
Nova Iguacu
0:2
Vasco da Gama
1. Lig
Pafos FC
20:00
AEL Limassol
Israeli Premier League
Bnei Sakhnin
20:45
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Hadera
21:30
Maccabi Haifa
2.Lig ırmızı
Adıyamanspor
Gönder
İskenderun FK
Cezayir - 1. Lig
USM Alger
1:0
44'
RC Arbaa
Costa Rica Primera Division Clausura
C.S. Herediano
2:1
Santos de Guapiles
Municipal Grecia
20:00
Guadalupe F.C.
V.League 1
Shb Da Nang
0:1
Nam Dinh
Becamex Binh Duong
1:1
Hoang Anh Gia Lai
Ho Chi Minh City
0:1
Hai Phong
Ligue I Group A
Esperance
1:0
78'
Es Hammam Sousse
Etoile Sportive du Sahel
0:1
78'
CA Bizertin
Stade Tunisien
2:1
78'
Tataouine
CS Sfaxien
2:0
78'
CS Chebba
Pro Lig
Havadar SC
0:1
Tractor Sazi
Zob Ahan
1:1
Malavan
Gol Gohar
1:1
Mes Kerman
Sanat Naft
1:0
15'
Persepolis
Endonezya Super Liga
Martapura
1:0
Pusamania Borneo
PSIS Semarang
Gönder
Persebaya Surabaya
Cilegon United
1:2
Arema
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Raya2 Expansión
2:0
Atletico La Paz
Cancun
1:1
Club Atlante
Cimarrones de Sonora
0:1
Tlaxcala
Leones Negros
1:0
Alacranes De Durango
Ligue I Group B
Rejiche
0:2
78'
Monastirienne
Olympique Beja
1:1
77'
Club Africain
US Ben Guerdane
2:2
78'
AS Soliman
Sidi Bouzid
2:3
78'
ES Métlaoui
Magyar Kupa - Son 16 turu
ESMTK
1:0
EZ
Kisvárda F.C.
Békéscsaba
0:2
Zalaegerszeg
Ivancsa Kse
1:2
Budafoki MTE
Monori SE
1:5
Paks
Gyri ETO
21:00
Debrecen VSC
Indian Super League
East Bengal
1:2
44'
Northeast United
Dostluk Maçları
Fakel
1:1
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
17:30
FC Volgar
Norrkoping
18:00
Viborg
Varbergs
20:00
Tvååkers IF
Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen
21:30
Holstein Kiel II
Primera B Açılış
Leones FC
1:1
Boca Juniors de Cali
Finland League Cup
HJK Helsinki
5:2
Lahti
League Cup (W) - 1/2 Finals
Arsenal (W)
22:15
Manchester City (W)
Campeonato Paranaense
Sao Joseense
21:30
Aruko
Indian I-Legue
Real Kashmir
4:2
Sudeva
NEROCA F.C.
1:0
Kenkre
Campeonato Catarinense
Barra FC
22:30
Avai
Campeonato Mineiro
Athletic Club
1:1
Amrica Mineiro
Cruzeiro
0:1
Pouso Alegre
İspanya Primera Division Women
Granadilla Tenerife (W)
22:00
Real Madrid (W)
Lowland League
East Stirlingshire
22:45
East Kilbride
Bo Ness United
22:45
Spartans Edinburgh
Dalbeattie Star
22:45
BSC Glasgow
Stirling University
22:45
Celtic B
Hearts B
22:45
Caledonian Braves
Campeonato Goiano
Vila Nova
1:0
Inhumas
Southern League South Division
Gosport Borough
22:45
Weston Super Mare
Kuwait Premier League
Al Kuwait
18:00
Al Sahel
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..