Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

Kupa
Sivasspor
13:00
Arnavutkoy Belediyespor
Manisa Büyükşehir Belediyesi
13:00
Kastamonuspor
TV'de
Gazisehir Gaziantep FK
15:00
Etimesgut Belediyespor
TV'de
Ankaragücü
17:00
İskenderun FK
TV'de
Çaykur Rizespor Kulübü
19:00
Bucaspor
TV'de
Medipol Basaksehir FK
21:00
Sanliurfaspor
TV'de
Premier Lig
Everton
22:30
Newcastle
TV'de
Tottenham Hotspur
23:15
West Ham United
TV'de
İspanya Kupası
Arandina CF
21:00
Cadiz
Melilla
22:00
Eibar
Linares
22:00
Elche
Racing Ferrol
22:00
Leganes
Sestao River
23:00
Celta
CD Cayon
23:00
Athletic Club
Orihuela
23:00
Girona
Ligue 1
Brest
22:30
Strasbourg
TV'de
Eredivisie
PSV
20:45
Heerenveen
TV'de
Feyenoord
23:00
Volendam
TV'de
Seri A
Goias
1:0
Amrica Mineiro
Cuiaba
3:0
Atletico Paranaense
Santos
1:2
Fortaleza
Fluminense
2:3
Gremio
Sao Paulo
1:0
Flamengo
Internacional
3:1
Botafogo
Bahia
4:1
Atlético Mineiro
Coritiba
0:2
Corinthians
Vasco da Gama
2:1
Red Bull Bragantino
Cruzeiro
1:1
Palmeiras
Belgian Cup - Son 16 turu
S.K. Beveren
22:00
Union S.Gilloise
Anderlecht
22:30
Standard Liege
Kupa - Son 16 turu
CSKA 1948
15:30
Beroe
Etar Veliko Tarnovo
18:30
Botev Plovdiv
Cupa - Son 16 turu
Levadiakos
16:00
Niki Volou
PAOK
20:00
Volos N.F.C.
Saudi Professional League
Al Hazem
18:00
Al Fateh
Dhamk
18:00
Al-Ittihad Club Jeddah
TV'de
Al-Shabab Riyadh
21:00
Al Ettifaq
Premier League
Dynamo Kyiv
16:00
Metalist 1925 Kharkiv
Second Professional League
CSKA 1948 II
13:00
Spartak Varna
Kupa - Son 16 turu
Carina Gubin
14:00
Piast Gliwice
Wisla Krakow
20:00
Stal Rzeszow
Arka Gdynia
23:00
Lech Poznan
Romanya Kupası
ACS Progresul Pecica
18:00
Corvinul Hunedoara
Chindia Targoviste
18:00
AFC Hermannstadt
Petrolul Ploiesti
18:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Dinamo Bucuresti
21:45
Otelul Galati
Craiova 1948
21:45
FCSB
Slovenian 1st SNL
Mura
17:00
NK Rogaska
Olimpija Ljubljana
19:30
NK Bravo
Birinci Bölüm
Cerro Largo
2:0
Deportivo Maldonado
Racing Montevideo
23:00
CA Cerro
Defensor Sporting
23:00
Danubio
Nacional De Football
23:00
Montevideo City Torque
La Luz
23:00
Fenix
Albania Superliga
Partizani
19:00
Teuta Durrës
Liga MX - 1/2 Finals
Atltico San Luis
0:5
Club America
Premier Lig
Al Masry
Gönder
Future FC
Zamalek
Gönder
Al Ittihad Alexandria
Cezayir - 1. Lig
Paradou Ac
21:00
MC Alger
Primera A Playoff Group A
Millonarios
0:1
Atletico Nacional
Independiente Medellin
2:1
America de Cali
Primera A Playoff Group B
Rionegro
3:1
Deportivo Cali
Junior
4:2
Deportes Tolima
Fas GNF 1
Renaissance Sportive de Berkane
20:00
Olympic Safi
Pro Lig
Gol Gohar
14:30
Tractor Sazi
Premier league
Newroz
14:30
Al Kahraba
Indian Super League
Jamshedpur
17:30
Chennaiyin
Coupe du Danemark - Çeyrek final
Aarhus
20:00
Brondby
Fredericia
22:15
Lyngby
Guatemala Liga Nacional - 1/2 Finals
Zacapa
1:1
Guastatoya
Indian I-Legue
Real Kashmir
11:30
Sreenidi Deccan
TRAU F.C.
16:30
Aizawl
Bolivia Primera División
The Strongest
1:0
Nacional Potosi
Blooming
2:1
Always Ready
Real Tomayapo
4:0
Atletico Palmaflor
Honduras Liga Nacional Apertura - 1/2 Finals
F.C. Motagua
2:1
C.D. Marathón
Ürdün Pro League
Al Hussein Sc
16:00
Mgaear al Sarhan
Al-Wehdat
18:30
Fc Maan
Kuwait Premier League
Al Kuwait
17:20
Al-Nasr Kuwait
Al-Arabi Kuwait
20:10
Kazma
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..