Mobil uygulama:
15:00 / 29.11.2019 / Liga III - Serie 4
Flacăra Horezu
2:1
[ 1:0 ]
Viitorul Dăești
MAÇ OLAYLAR
7'
47'
87'

Flacăra Horezu - Viitorul Dăești, 15:00 / 29.11.2019, cuma, Liga III - Serie 4

PUAN DURUMU
Sir.
Takım
P
AG
OM
1.
Craiova 1948
41
38-7
15
2.
Șoimii Lipova
28
30-13
15
3.
Crișul Chișineu-Criș
28
22-17
15
4.
ACS Progresul Pecica
25
25-18
15
5.
Flacăra Horezu
24
19-15
15
6.
Dumbrăviţa
22
31-22
15
7.
Corvinul Hunedoara
22
28-28
15
8.
ACS Ghiroda
20
26-22
15
9.
Fortuna Becicherecu
20
22-18
15
10.
Viitorul Dăești
19
32-36
15
11.
Gloria Cermei
18
23-27
15
12.
Cetate Deva
17
15-18
15
13.
Național Sebiș
14
20-36
15
14.
ACSO Filiasi
12
23-36
15
15.
Poli Timisoara
11
15-34
15
16.
CS Gilortul Târgu Cărbunești
11
14-36
15
SON MAÇLAR Flacăra Horezu
ACS Ghiroda
1:1
22.11.19
Flacăra Horezu
Flacăra Horezu
2:1
15.11.19
Dumbrăviţa
ACS Progresul Pecica
3:1
08.11.19
Flacăra Horezu
Flacăra Horezu
0:2
02.11.19
Fortuna Becicherecu
Crișul Chișineu-Criș
1:0
26.10.19
Flacăra Horezu
Flacăra Horezu
1:0
19.10.19
Cetate Deva
SON MAÇLAR Viitorul Dăești
Viitorul Dăești
0:2
22.11.19
Craiova 1948
ACSO Filiasi
3:3
16.11.19
Viitorul Dăești
Viitorul Dăești
4:2
08.11.19
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Șoimii Lipova
4:0
01.11.19
Viitorul Dăești
Viitorul Dăești
1:3
26.10.19
Național Sebiș
Viitorul Dăești
2:0
19.10.19
Poli Timisoara
SONRAKİ MAÇLAR Flacăra Horezu
Flacăra Horezu
07.03.20
16:00
Național Sebiș
Șoimii Lipova
14.03.20
16:00
Flacăra Horezu
Flacăra Horezu
21.03.20
16:00
CS Gilortul Târgu Cărbunești
ACSO Filiasi
28.03.20
16:00
Flacăra Horezu
Flacăra Horezu
04.04.20
17:00
Craiova 1948
Flacăra Horezu
08.04.20
17:00
Poli Timisoara
SONRAKİ MAÇLAR Viitorul Dăești
Corvinul Hunedoara
07.03.20
16:00
Viitorul Dăești
Viitorul Dăești
14.03.20
16:00
Gloria Cermei
Cetate Deva
21.03.20
16:00
Viitorul Dăești
Viitorul Dăești
28.03.20
16:00
Crișul Chișineu-Criș
Fortuna Becicherecu
04.04.20
17:00
Viitorul Dăești
Viitorul Dăești
08.04.20
17:00
ACS Progresul Pecica
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..