Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore
23:00 / 24.11.2019 / Ulusal B Premier Ligi
Villa Dálmine
Villa Dálmine
0:1
[ 0:0 ]
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
MAÇ OLAYLAR
CASTILLEJOS GONZALO47'
87'MARTINEZ GASTON

Villa Dálmine - Gimnasia y Esgrima, 23:00 / 24.11.2019, pazar, Ulusal B Premier Ligi

ORANLAR
2
X
1
Ortalama oranlar
3.60
3.10
2.00
PUAN DURUMU
Sir.
Takım
P
AG
OM
ZONA A
1.
Atlanta
28
28-18
15
2.
Estudiantes de Río Cuarto
28
24-15
15
3.
Platense
28
18-14
15
4.
Temperley
25
15-12
15
5.
San Martin de San Juan
24
13-10
15
6.
Estudiantes B.A.
23
18-17
15
7.
Alvarado
20
23-21
15
8.
Agropecuario
19
15-14
15
9.
Deportivo Morón
19
13-16
15
10.
Independiente Rivadavia
18
22-26
15
11.
Guillermo Brown
18
12-16
15
12.
Ferro Carril Oeste
18
11-16
15
13.
Barracas Central
17
14-16
15
14.
Belgrano Cordoba
15
18-20
15
15.
Atlético Mitre
15
9-12
15
16.
Nueva Chicago
10
12-22
15
ZONA B
1.
San Martin de Tucuman
34
27-9
15
2.
Sarmiento
30
28-15
15
3.
Defensores de Belgrano
26
17-10
15
4.
Tigre
22
17-13
15
5.
Deportivo Riestra
22
10-12
15
6.
Atletico De Rafaela
21
19-17
15
7.
Instituto Córdoba
20
20-18
15
8.
Villa Dálmine
18
13-11
15
9.
Gimnasia y Esgrima
17
11-15
15
10.
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
17
9-15
15
11.
Quilmes
16
13-17
15
12.
Chacarita Juniors
16
10-21
15
13.
Santamarina
15
12-15
15
14.
Brown de Adrogué
15
13-17
15
15.
Almagro
15
9-15
15
16.
All Boys
12
8-16
15
SON MAÇLAR İKİ TAKIM ARASINDAKİ
Villa Dálmine
4:4
14.04.19
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
0:1
15.10.17
Villa Dálmine
SON MAÇLAR Villa Dálmine
Santamarina
2:1
03.12.19
Villa Dálmine
All Boys
0:1
16.11.19
Villa Dálmine
Villa Dálmine
0:0
09.11.19
Atletico De Rafaela
Quilmes
1:2
02.11.19
Villa Dálmine
Villa Dálmine
0:0
21.10.19
Defensores de Belgrano
Tigre
1:0
16.10.19
Villa Dálmine
SON MAÇLAR Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
1:3
30.11.19
Sarmiento
Gimnasia y Esgrima
0:0
16.11.19
Almagro
San Martin de Tucuman
2:0
11.11.19
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
3:0
03.11.19
Instituto Córdoba
Santamarina
0:0
22.10.19
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2:0
13.10.19
Gimnasia y Esgrima
SONRAKİ MAÇLAR Villa Dálmine
Instituto Córdoba
08.02.20
22:00
Villa Dálmine
Villa Dálmine
15.02.20
22:00
San Martin de Tucuman
Almagro
22.02.20
22:00
Villa Dálmine
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
29.02.20
22:00
Villa Dálmine
Villa Dálmine
07.03.20
22:00
Sarmiento
Deportivo Riestra
14.03.20
22:00
Villa Dálmine
SONRAKİ MAÇLAR Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
08.02.20
22:00
Deportivo Riestra
Chacarita Juniors
15.02.20
22:00
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
22.02.20
22:00
Brown de Adrogué
Tigre
29.02.20
22:00
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
07.03.20
22:00
Defensores de Belgrano
Quilmes
14.03.20
22:00
Gimnasia y Esgrima
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..