Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
22:00 / 23.11.2019 / Аржентина - Дивизия 3
Виля Сан Карлос
Виля Сан Карлос
1:1
[ 0:0 ]
Депортиво Арменио
Депортиво Арменио
СЪБИТИЯТА ОТ МАЧА
59'SPROAT MATIAS
PERALTA NAHUEL61'
PAZ GONZALO81'
SORIA CHRISTIAN90'

Виля Сан Карлос - Депортиво Арменио, 22:00 / 23.11.2019, събота, Аржентина - Дивизия 3

КЛАСИРАНЕ
Поз.
Отбор
Точ.
ГР
Мач.
1.
Алмиранте Браун
33
16-7
17
2.
Виля Сан Карлос
30
17-9
17
3.
Комуникасионес
29
22-14
17
4.
Талерес Рамидиос
29
20-16
17
5.
Хосе де Ургуиза
28
21-17
17
6.
Тристан Суарес
26
20-17
17
7.
Сан Телмо
26
20-17
17
8.
Лос Андес
25
19-16
17
9.
Дефенсорес Унидос
25
17-15
17
10.
Депортиво Арменио
23
22-22
17
11.
Фландрия
22
24-19
17
12.
Акасусо
21
20-18
17
13.
УАИ Уркиса
21
21-22
17
14.
Архентино де Килмес
19
14-25
17
15.
Сан Мигел
16
11-18
17
16.
Атлетико Феникс
16
11-19
17
17.
Колегиалес
10
15-27
17
18.
Сакачиспас
10
11-23
17
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Виля Сан Карлос
Виля Сан Карлос
2:1
22.02.20
Колегиалес
Комуникасионес
0:1
15.02.20
Виля Сан Карлос
Виля Сан Карлос
1:2
09.02.20
Сан Мигел
Хосе де Ургуиза
3:2
02.02.20
Виля Сан Карлос
Виля Сан Карлос
0:1
25.01.20
Лос Андес
Виля Сан Карлос
0:0
07.12.19
Фландрия
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Депортиво Арменио
Депортиво Арменио
3:2
15.02.20
Атлетико Феникс
УАИ Уркиса
2:1
07.02.20
Депортиво Арменио
Депортиво Арменио
0:3
01.02.20
Талерес Рамидиос
Дефенсорес Унидос
1:0
26.01.20
Депортиво Арменио
Архентино де Килмес
3:1
07.12.19
Депортиво Арменио
Депортиво Арменио
0:3
01.12.19
Акасусо
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Виля Сан Карлос
Виля Сан Карлос
29.02.20
22:00
Акасусо
Архентино де Килмес
07.03.20
22:00
Виля Сан Карлос
Атланта
11.03.20
22:00
Виля Сан Карлос
Виля Сан Карлос
14.03.20
22:00
Дефенсорес Унидос
Талерес Рамидиос
21.03.20
22:00
Виля Сан Карлос
Виля Сан Карлос
28.03.20
22:00
УАИ Уркиса
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Депортиво Арменио
Алмиранте Браун
25.02.20
22:35
Депортиво Арменио
Депортиво Арменио
29.02.20
22:00
Сакачиспас
Тристан Суарес
07.03.20
22:00
Депортиво Арменио
Колегиалес
14.03.20
22:00
Депортиво Арменио
Депортиво Арменио
21.03.20
22:00
Сан Телмо
Фландрия
28.03.20
22:00
Депортиво Арменио