Мобилно приложение:
Първа лига
Витоша (Бистрица)
0:2
Ботев (Пловдив)
Локомотив (Пловдив)
0:0
Левски
Славия
1:1
Лудогорец
Висша лига
Манчестър Юнайтед
1:1
Евертън
Уулвърхемптън
1:2
Тотнъм
Арсенал
0:1
8'
Манчестър Сити
Бундеслига
Волфсбург
2:1
Борусия Мьонхенгладбах
Шалке 04
19:00
Айнтрахт Франкфурт
Серия А
Верона
3:3
Торино
Милан
0:0
Сасуоло
Болоня
2:1
Аталанта
Ювентус
3:1
Удинезе
Рома
19:00
Спал 2013
Фиорентина
21:45
Интер
Ла лига
Хетафе
2:0
Валядолид
Селта Виго
2:2
Майорка
Еспаньол
2:2
77'
Бетис
Севиля
19:30
Виляреал
Валенсия
22:00
Реал Мадрид
Франция Лига 1
Бордо
0:1
Страсбург
Лион
0:0
33'
Рен
Сент Етиен
22:00
ПСЖ
Ередивизия
Еммен
2:0
Спарта Ротердам
Фейенорд
3:1
ПСВ Айндховен
АЗ Алкмаар
0:0
HT'
Аякс
Хераклес
1:0
HT'
Утрехт
Португалия Супер Лига
Морейрензе
1:1
78'
Белененсес
Жил Висенте
19:30
Витория Гимараеш
Брага
22:00
Пасош Ферейра
Шотландия Висша Лига
Мъдъруел
0:2
Рейнджърс
Селтик
2:0
80'
Хибърниън
Втора Бундеслига
Нюрнберг
2:2
Холщайн Кил
Сандхаузен
1:1
Хамбургер
Оснабрюк
3:0
Динамо Дрезден
Турция Супер Лига
Газисехир Газиантеп
3:0
Кайзериспор
Сивасспор
3:1
Фенербахче
Бешикташ
0:0
38'
Йени Малатияспор
Белгия Про Лига
Стандарт Лиеж
1:1
Андерлехт
Брюж
19:00
Мехелен
Остенде
21:00
Гент
Гърция Суперлига
Лариса
1:2
Атромитос
Волос
0:1
64'
Паниониос
Астерас Триполис
19:30
Олимпиакос
Панетоликос
19:30
ПАОК
Серия Б
Козенца
1:2
Порденоне
Кремонезе
2:1
Перуджа
Салернитана
22:00
Кротоне
Австрия Бундеслига
Аустрия Виена
1:1
Волфсбергер
ВШГ Сваровски
1:3
Матерсбург
ЛАСК Линц
0:3
38'
Щурм Грац
Украйна Премиер лига
Десна
0:1
Динамо Киев
Ворскла
2:1
Карпати
Днипро-1
0:1
82'
ФК Олександрия
Дания Суперлига
Хорсенс
2:1
Сондериск
Люнгби
1:0
Силкеборг
Рандерс
3:0
Есберг
Брьондби
1:1
78'
Хобро
Мидтиланд
19:00
Архус
Испания Сегунда Дивизион
Екстремадура
0:0
Малага
Овиедо
0:2
75'
Кадис
Елче
19:00
Лас Палмас
Луго
19:00
Спортинг Хихон
Фуенлабрада
21:00
Алмерия
Райо Валекано
21:00
Албасете
Чехия Лига 1
Виктория Пилзен
1:1
Теплице
Славия Прага
3:0
36'
Динамо Чешке Будейовице
Полша Екстракласа
Пяст Гливице
2:1
ЛКС Лодз
Корона
1:0
Краковия
Ягиелония Бялосток
0:0
8'
Лехия Гданск
Румъния Лига 1
Чиндия Търговище
0:1
35'
Херманщат
Виторул
20:30
Стяуа
Швейцарска Супер Лига
Лугано
0:0
78'
Йънг Бойс
Люцерн
2:1
80'
Базел
Сион
1:1
81'
Ксамакс
Хърватска 1 HNL
Осиек
3:2
Славен Белупо
Хайдук Сплит
0:0
6'
Истра 1961
Сърбия Супер лига
Радник Сурдулица
1:2
Партизан
Цървена Звезда
3:1
Чукарички
ОТП Банк лига
Диосгьор
19:00
Ференцварош
Германия Трета Лига
Зоненхоф Гросашпах
1:2
Карл Цайс Йена
Унтерхахинг
2:2
Дуисбург
Регионална лига Север
Холщайн Кил II
0:5
Любек
Хановершер
отл
Шварц-Вайс Реден
Регионална лига Североизток
Берлинер
3:3
Унион Фюрстенвалде
Динамо Берлин
4:0
Бишофсвердаер
Локомотиве Лайпциг
2:1
Рот-Вайс Ерфурт
Вакер Нордхаузен 90
отл
БабелсБерг 03
Испания Секунда Дивизион B група 2
Туделано
2:3
Културал Леонеса
Логронес
4:1
Лейоа
Бургос СФ
0:0
38'
Изара
Реал Юнион
2:1
38'
Реал Сосиедад II
Испания Секунда Дивизион B група 1
Коруксо
4:1
Лас Палмас II
Овиедо Б
1:1
Мелиля
Атлетико Мадрид II
3:1
Селта Виго II
Интернасионал де Мадрид
3:3
Сан Себастиан де лос Рейес
Спортинг Хихон II
6:0
Пеня Депортива
Реал Мадрид II
3:0
Хетафе Б
УД Ибиса
3:1
Марино де Луанко
Испания Секунда Дивизион B група 3
Леванте Б
0:0
37'
Химнастик
Сабадел
0:0
38'
АЕ Прат
Барселона Б
19:00
Ла Нусия
Корнея
21:00
Лейда Еспортиу
Испания Секунда Дивизион B група 4
Дон Бенито
1:0
Талавера
Реал Мурсия
0:1
Йеклано Депортиво
Линенсе
0:1
Кордоба
Атлетико Санлукеньо
0:0
49'
Сан Фернандо
Мерида
0:0
40'
Вилярробледо
Купа на Източна Азия
Южна Корея
1:0
Китай
Суперкупа - Аржентина
Расинг Клуб
2:0
Тигре
Турция 1.Лига
Кеджиоренгюджю
0:1
Хатайспор
Юмраниеспор
1:0
Османлиспор
Балъкесирспор
0:0
Акхисар
Алтънорду
0:0
38'
Бурсаспор
Белгия Б
Юнион Синт Гилис
1:1
81'
Локерен
Австралия А лига
Нюкасъл Джетс
0:4
Мелбърн Сити
Серия С Група Б
Губио
0:1
Фермана
Римини
0:1
Триестина
Зюдтирол
0:2
Пиаченца
Арциняно Валчиампо
0:1
Чезена
Фералписало
1:1
Вис Пезаро
Карпи
18:45
Самбенедетесе
Фано
18:45
Виртус Верона
Имолезе
18:45
Виченца Виртус
Серия С Група А
Алесандрия Калчо
2:1
Про Верчели
Гиана Ерминио
0:3
Про Патрия
Новара
4:0
Сиена
Олбиа
1:1
Ювентус U23
Ренате
1:1
Арецо
Комо
18:45
Албинолефе
Понтедера
18:45
Монца
Гоцано
18:45
Перголетезе
Пистоиезе
18:45
Леко
Серия С Група С
Ренде
1:0
Риети
Терамо
1:1
Катания
Витербесе
2:1
Виртус Франкавила
Бисчеглие
18:45
Вибонезе
Касертана
18:45
Бари
Монополи
18:45
Авелино
Потенца
18:45
Паганезе
Сикула Леонцио
18:45
Реджина
Катанзаро
18:45
Пичерно
Кипър
Еносис Неон Паралимни
1:2
81'
АЕЛ Лимасол
Неа Саламис
19:00
Омония
Израел Премиер Лига
Ашдод
19:00
Апоел Хадера
Макаби Нетания
20:15
Апоел Тел Авив
Парагвай Примера
Керо Портено
23:00
Хенерал Диас
Клуб Гуарани
23:00
Клуб Насионал
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
23:00
Ривър Плейт Асунсион
Депортиво Капиата
23:00
Клуб Либертад
Депортиво Сантани
23:00
Лукеньо
Черна гора 1-ва лига
Гарбал Радановци
0:4
Будучност Подгорица
Турция 2.Лига - Бяла група
Шанлъурфаспор
1:4
Пендикспор
Хаджеттепе
4:0
Тарс Идман Юрду
Инегюлспор
4:1
Амедспор
Саръйер
2:2
Гюмюшханеспор
Зонгулдак Комюрспор
2:2
Афжет Афйонспор
Киркларелиспор
2:0
Йени Чорумспор
2.Лига - Червена група
Елязъгспор
0:2
Кастамонуспор
Караманмараспор
0:4
Ергин Велимесе Спор
Байбурт Йозел Идареспор
0:2
Сакаряспор
Бандърмаспор
2:1
Етимесгут Беледиеспор
ББ Бодрумспор
1:2
Ушакспор
Карабюкспор
0:1
Анкара Демирспор
Нигде Анадолу
3:0
Сивас Беледиеспор
Португалия Лига 2 Хонра
Оливейренсе
2:1
Пенафиел
Фарензе
1:0
76'
Фейренсе
Спортинг Ковиля
1:1
79'
Академика Коимбра
Индонезия Лига 1
ПСМ Макасар
1:1
ПСС Слеман
Купа на Азербайджан
ФК Габала
3:0
Сабах
Сабаил
0:0
Зира
Египет Примиер лига
ФК Маср
0:1
Исмаили
Смоуха
1:0
78'
Асуан
Ал Ахли
19:30
Харас Ел Ходуд
Швейцария Challenge League
Вил
4:0
Винтертур
Аарау
3:3
Киасо
Вадуц
1:2
80'
Криенс
Еквадор - Първа дивизия
Делфин
22:00
ЛДУ Кито
Индия Супер Лига
Бенгалуру
2:3
Мумбай
Трофей на Футболната лига
Кингстониан
3:1
78'
Уокинг
Уругвай - плейофи
Насионал Монтевидео
22:00
Пенярол
Гърция 2 Лига
Трикала
3:0
Ялисос
А.Е. Караискакис
4:2
АО Платаниас
Аполон Лариса
1:0
Аполон Смирнис
Аполон Понтоу
0:3
Паначаики
Верия
3:0
Ники Волоу
Перу - Секунда Дивизион
Алианса Лима
22:30
Депортиво Бинасионал
Салвадор - Примера дивизион Апертура
ФАС
23:00
Санта Текла
Лига Насионал
Комуникасионес Гватемала
3:1
Гуастатоя
Антигуа
19:30
Депортиво Санарет
Купа на Черна гора
Петровац
2:0
ОФК Титоград Подгорица
Искра Даниловград
1:1
ФК Подгорица
Сутиеска
1:0
Зета
Индия И-Лига
Реал Кашмир
отл
Чърчил Брадърс
Премиер Лига 2 Дивизия 1
Манчестър Сити U23
2:0
Тотнъм (U23)
Премиер Лига 2 Дивизия 2
Норич U23
3:1
Съндърланд U23