Мобилно приложение:
17:30 / 25.11.2019 / Първа лига
Ботев (Пловдив)
2:0
[ 0:0 ]
Етър (Велико Търново)
НА ЖИВО ПО
СЪБИТИЯТА ОТ МАЧА
STOYANOV KRUM23'
48'BALTANOV LACHEZAR
76'BALTANOV LACHEZAR
79'TERZIEV RADOSLAV
RUMENOV RUMEN90'
КОЕФИЦИЕНТИ
2
X
1
bet365
6.50
3.50
1.60
КЛАСИРАНЕ
Поз.
Отбор
Точ.
ГР
Мач.
1.
Лудогорец
48
30-8
20
2.
Левски
43
37-13
20
3.
Локомотив (Пловдив)
41
41-19
20
4.
ЦСКА-София
39
35-14
20
5.
Славия
30
23-20
20
6.
Черно море
29
24-18
20
7.
Берое
28
31-29
20
8.
Ботев (Пловдив)
28
23-23
20
9.
Арда (Кърджали)
28
23-24
20
10.
Етър (Велико Търново)
19
18-34
20
11.
Дунав (Русе)
17
16-34
20
12.
ФК Царско село
16
19-33
20
13.
Ботев (Враца)
14
17-38
20
14.
Витоша (Бистрица)
5
11-41
20
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА
Етър (Велико Търново)
2:2
03.08.19
Ботев (Пловдив)
Ботев (Пловдив)
1:0
28.06.19
Етър (Велико Търново)
Етър (Велико Търново)
1:0
25.11.18
Ботев (Пловдив)
Ботев (Пловдив)
2:0
03.08.18
Етър (Велико Търново)
Ботев (Пловдив)
3:0
09.12.17
Етър (Велико Търново)
Етър (Велико Търново)
1:1
25.08.17
Ботев (Пловдив)
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Ботев (Пловдив)
Ботев (Пловдив)
0:4
18.01.20
ФК Олександрия
Ботев (Пловдив)
6:0
15.01.20
Марица
Витоша (Бистрица)
0:2
15.12.19
Ботев (Пловдив)
Ботев (Пловдив)
3:1
07.12.19
Берое
Славия
1:2
03.12.19
Ботев (Пловдив)
ФК Царско село
0:3
30.11.19
Ботев (Пловдив)
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Етър (Велико Търново)
Етър (Велико Търново)
2:1
19.01.20
Ротор Волгоград
Струмска слава
1:4
15.01.20
Етър (Велико Търново)
Етър (Велико Търново)
1:1
13.12.19
Ботев (Враца)
ФК Царско село
2:2
06.12.19
Етър (Велико Търново)
Етър (Велико Търново)
0:2
29.11.19
Славия
Етър (Велико Търново)
1:0
09.11.19
Черно море
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Ботев (Пловдив)
Ботев (Пловдив)
31.01.20
14:00
ФК Царско село
Ботев (Пловдив)
16.02.20
14:30
Локомотив (Пловдив)
ЦСКА-София
22.02.20
16:30
Ботев (Пловдив)
Ботев (Пловдив)
29.02.20
15:00
Черно море
Ботев (Гълъбово)
04.03.20
18:00
Ботев (Пловдив)
Славия
08.03.20
12:30
Ботев (Пловдив)
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Етър (Велико Търново)
Берое
16.02.20
12:00
Етър (Велико Търново)
Етър (Велико Търново)
23.02.20
16:30
Лудогорец
Витоша (Бистрица)
02.03.20
17:30
Етър (Велико Търново)
Етър (Велико Търново)
07.03.20
12:30
Арда (Кърджали)
Локомотив (Пловдив)
14.03.20
17:00
Етър (Велико Търново)
Етър (Велико Търново)
21.03.20
17:00
Дунав (Русе)