Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
01:00 / 10.04.2023 / Аржентина Лига Профешънал
Уракан
Уракан
0:3
[ 0:2 ]
Ривър Плейт
Ривър Плейт
СЪБИТИЯТА ОТ МАЧА
SALOMON RONDON JOSE11'
11'PIZARRO PATRICIO
SALOMON RONDON JOSE17'
25'COCCARO MATIAS
48'GUDINO GABRIEL
56'PIZARRO PATRICIO
BARCO EZEQUIEL60'
SALOMON RONDON JOSE62'
HERNAN DIAZ ENZO73'

Уракан - Ривър Плейт, 01:00 / 10.04.2023, понеделник, Аржентина Лига Профешънал

СТАРТОВ СЪСТАВ:
4-2-3-1
4-4-2
1
L. Abraham Chavez
Franco Armani
1
12
Guillermo Soto
Milton Casco
20
2
Fernando Tobio
L. Gonzalez Pirez
14
35
P. Pizarro
Paulo Diaz
17
14
G. Benitez
E. Hernan Diaz
13
5
Santiago Hezze
I. Fernandez
10
24
F. Fattori
Enzo Perez
24
8
Gabriel Gudino
R. Aliendro
29
10
L. Nahuel Castro
Ezequiel Barco
21
33
Juan Gauto
J. Salomon Rondon
25
7
Matias Coccaro
Lucas Beltran
18
РЕЗЕРВИ:
34
Santiago Lujan
Franco Alfonso
35
32
Dante Campisi
Jose Paradela
26
4
F. Torrent
Santiago Simon
31
9
Nicolas Cordero
Elias Gomez
30
18
Gaston Sauro
J. Ramon Maidana
4
25
Cesar Ibanez
Marcelo Herrera
15
30
Jonas Acevedo
Emanuel Mammana
23
22
J. Fernando Garro
E. Centurion
33
19
J. Manuel Garcia
A. Palavecino
8
11
F. Gabriel Godoy
Matias Suarez
7
16
Valentin Burgoa
Miguel Borja
9
28
Joaquin Novillo
Pablo Solari
36
КОЕФИЦИЕНТИ
2
X
1
Среден коеф.
1.91
3.30
4.33
КЛАСИРАНЕ
Поз.
Отбор
Точ.
ГР
Мач.
1.
Ривър Плейт
61
50-20
27
2.
Талерес де Кордоба
50
42-23
27
3.
Сан Лоренцо
46
23-13
27
4.
Ланус
45
38-27
27
5.
Естудиантес
45
35-24
27
6.
Дефенса и Хустисия
44
36-23
27
7.
Бока Хуниорс
44
33-24
27
8.
Росарио Централ
42
36-29
27
9.
Годой Круз
41
37-32
27
10.
Архентинос Хуниорс
40
31-22
27
11.
Атлетико Тукуман
37
25-27
27
12.
Расинг Клуб
36
36-35
27
13.
Атлетико Белграно
36
20-26
27
14.
Нюелс Олд Бойс
35
24-24
27
15.
Баракас Сентрал
35
25-30
27
16.
Тигре
34
27-29
27
17.
Платенсе
34
26-29
27
18.
Институто Кордоба
32
24-35
27
19.
Сармиенто
30
23-26
27
20.
Унион Санта Фе
30
19-25
27
21.
Банфийлд
30
21-32
27
22.
Химнасия Ла Плата
30
24-38
27
23.
Сентрал Кордоба
29
20-30
27
24.
Индепендиенте
28
23-32
27
25.
Велез Сарсфийлд
27
24-27
27
26.
Уракан
25
18-29
27
27.
Колон Санта Фе
25
20-33
27
28.
Арсенал Саранди
22
18-34
27
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА
Уракан
1:0
30.03.24
Ривър Плейт
Ривър Плейт
1:2
04.11.23
Уракан
Уракан
3:2
04.07.22
Ривър Плейт
Ривър Плейт
1:1
02.08.21
Уракан
Уракан
1:3
21.12.20
Ривър Плейт
Уракан
0:4
15.09.19
Ривър Плейт
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Уракан
Уракан
1:0
16.06.24
Индепендиенте Ривадивия
Платенсе
4:5 СД
08.06.24
Уракан
Баракас Сентрал
0:2
04.06.24
Уракан
Уракан
1:0
26.05.24
Институто Кордоба
Банфийлд
1:1
19.05.24
Уракан
Уракан
3:1
11.05.24
Дефенса и Хустисия
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Ривър Плейт
Депортиво Риестра
2:0
13.06.24
Ривър Плейт
Ривър Плейт
3:1
03.06.24
Тигре
Ривър Плейт
2:0
31.05.24
Депортиво Тачира
Архентинос Хуниорс
1:0
25.05.24
Ривър Плейт
Темперлей
5:4 СД
22.05.24
Ривър Плейт
Ривър Плейт
3:0
19.05.24
Атлетико Белграно
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Уракан
Сан Лоренцо
21.07.24
23:00
Уракан
Уракан
24.07.24
23:00
Естудиантес
Росарио Централ
28.07.24
23:00
Уракан
Уракан
04.08.24
23:00
Расинг Клуб
Ривър Плейт
11.08.24
23:00
Уракан
Уракан
18.08.24
23:00
Атлетико Белграно
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Ривър Плейт
Ривър Плейт
21.07.24
23:00
Ланус
Годой Круз
24.07.24
23:00
Ривър Плейт
Ривър Плейт
28.07.24
23:00
Сармиенто
Унион Санта Фе
04.08.24
23:00
Ривър Плейт
Ривър Плейт
11.08.24
23:00
Уракан
Талерес де Кордоба
15.08.24
03:30
Ривър Плейт
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.