Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
02:00 / 16.04.2024 / Копа Де Ла Лига Профешънал
Индепендиенте
Индепендиенте
2:2
[ 2:0 ]
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
СЪБИТИЯТА ОТ МАЧА
RODRIGUEZ JUAN23'
24'SPORLE ADRIAN
BOTTA RUBEN24'
NAVARRO MIGUEL29'
31'COSTA AYRTON
34'SPORLE ADRIAN
NAVARRO MIGUEL45'
45'PEDRO CANELO ALEXIS
HERRERA GUIDO45'
GIROTTI FEDERICO50'
AMERICO BENAVIDEZ GASTON52'
55'MARTINEZ DAVID
AMERICO BENAVIDEZ GASTON88'
GIROTTI FEDERICO90'

Индепендиенте - Талерес де Кордоба, 02:00 / 16.04.2024, вторник, Копа Де Ла Лига Профешънал

СТАРТОВ СЪСТАВ:
4-2-3-1
4-3-3
33
Rodrigo Rey
Guido Herrera
22
29
Juan Fedorco
G. Americo Benavidez
29
2
Joaquin Laso
Matias Catalan
4
79
Ayrton Costa
Juan Rodriguez
6
3
Adrian Sporle
Miguel Navarro
16
23
Ivan Marcone
Diego Ortegoza
30
21
David Martinez
J. Camilo Portilla
27
4
Mauricio Isla
Marcos Portillo
26
17
Lucas Gonzalez
Ruben Botta
20
32
A. Pedro Canelo
F. Girotti
9
9
Gabriel Avalos
Ramiro Ruiz
25
РЕЗЕРВИ:
18
M. Puch Ignacio
N. Lautaro Bustos
10
7
J. Alberto Buffarini
Gustavo Bou
7
25
Diego Segovia
Lautaro Morales
17
30
Tomas Parmo
Alex Vigo
2
28
Jhonny Quinonez
Lucas Suarez
3
27
Diego Tarzia
Kevin Mantilla
5
19
Alex Luna
Matias Galarza
8
11
F. Mancuello
Blas Riveros
15
8
Gabriel Neves
Juan Portillo
28
35
Santiago Salle
V. Depietri
11
26
Felipe Aguilar
Jose Romero
34
15
Damian Perez
A. Martinez
14
КОЕФИЦИЕНТИ
2
X
1
Среден коеф.
3.40
3.10
2.30
КЛАСИРАНЕ
Поз.
Отбор
Точ.
ГР
Мач.
1.
Годой Круз
29
16-6
14
2.
Ривър Плейт
27
26-10
14
3.
Естудиантес
27
19-9
14
4.
Архентинос Хуниорс
26
25-14
14
5.
Баракас Сентрал
26
20-15
14
6.
Дефенса и Хустисия
26
17-13
14
7.
Бока Хуниорс
25
20-12
14
8.
Велез Сарсфийлд
25
14-13
14
9.
Расинг Клуб
24
24-11
14
10.
Талерес де Кордоба
24
24-16
14
11.
Ланус
23
20-14
14
12.
Индепендиенте
23
14-10
14
13.
Нюелс Олд Бойс
21
13-15
14
14.
Унион Санта Фе
20
16-14
14
15.
Платенсе
18
10-14
14
16.
Институто Кордоба
17
18-17
14
17.
Банфийлд
17
14-15
14
18.
Уракан
16
12-12
14
19.
Сан Лоренцо
16
10-14
14
20.
Химнасия Ла Плата
16
18-23
14
21.
Росарио Централ
15
10-18
14
22.
Атлетико Белграно
14
19-21
14
23.
Депортиво Риестра
13
8-16
14
24.
Сентрал Кордоба
11
10-20
14
25.
Атлетико Тукуман
10
8-23
14
26.
Сармиенто
9
9-19
14
27.
Индепендиенте Ривадивия
8
13-25
14
28.
Тигре
5
7-25
14
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА
Индепендиенте
1:3
11.05.24
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
3:2
26.11.23
Индепендиенте
Талерес де Кордоба
0:1
29.01.23
Индепендиенте
Индепендиенте
2:4 СД
28.09.22
Талерес де Кордоба
Индепендиенте
1:0
11.06.22
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
1:3
19.01.22
Индепендиенте
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Индепендиенте
Индепендиенте
2:1
13.06.24
Банфийлд
Дефенса и Хустисия
0:0
04.06.24
Индепендиенте
Индепендиенте
1:1
27.05.24
Велез Сарсфийлд
Платенсе
0:0
19.05.24
Индепендиенте
Индепендиенте
1:3
11.05.24
Талерес де Кордоба
Хувентуд Унида Университарио
0:2
04.05.24
Индепендиенте
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
2:1
15.06.24
Платенсе
Талерес де Кордоба
1:0
07.06.24
Колон Санта Фе
Сентрал Кордоба
2:4
03.06.24
Талерес де Кордоба
Сао Пауло
2:0
30.05.24
Талерес де Кордоба
Бока Хуниорс
0:0
26.05.24
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
2:0
19.05.24
Атлетико Тукуман
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Индепендиенте
Институто Кордоба
21.07.24
23:00
Индепендиенте
Индепендиенте
24.07.24
23:00
Баракас Сентрал
Индепендиенте Ривадивия
28.07.24
23:00
Индепендиенте
Индепендиенте
04.08.24
23:00
Сан Лоренцо
Естудиантес
11.08.24
23:00
Индепендиенте
Индепендиенте
18.08.24
23:00
Росарио Централ
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Талерес де Кордоба
Велез Сарсфийлд
21.07.24
23:00
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
24.07.24
23:00
Дефенса и Хустисия
Банфийлд
28.07.24
23:00
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
04.08.24
23:00
Институто Кордоба
Баракас Сентрал
11.08.24
23:00
Талерес де Кордоба
Талерес де Кордоба
15.08.24
03:30
Ривър Плейт
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.