Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
03:30 / 30.05.2023 / Аржентина Лига Профешънал
Велез Сарсфийлд
Велез Сарсфийлд
2:2
[ 0:1 ]
Ривър Плейт
Ривър Плейт
СЪБИТИЯТА ОТ МАЧА
ROJAS ROBERT26'
31'GODIN DIEGO
DE LA CRUZ NICOLAS44'
48'GIANETTI LAUTARO
52'PRATTO LUCAS
SOLARI PABLO57'
HERRERA MARCELO69'
BELTRAN LUCAS82'
87'ORTEGA FRANCISCO

Велез Сарсфийлд - Ривър Плейт, 03:30 / 30.05.2023, вторник, Аржентина Лига Профешънал

СТАРТОВ СЪСТАВ:
4-2-3-1
4-2-3-1
1
Gaston Gomez
Franco Armani
1
24
T. Ezequiel Guidara
Marcelo Herrera
15
17
L. Gianetti
Robert Rojas
2
2
Diego Godin
L. Gonzalez Pirez
14
5
F. Ortega
Milton Casco
20
32
C. Ordonez
R. Aliendro
29
34
D. Fernandez
N. de la Cruz
11
42
G. Prestianni
Pablo Solari
36
33
Elias Cabrera
I. Fernandez
10
11
Lucas Janson
Ezequiel Barco
21
12
Lucas Pratto
Miguel Borja
9
РЕЗЕРВИ:
19
Abiel Osorio
M. Kranevitter
22
22
Leonardo Burian
A. Palavecino
8
28
Miguel Brizuela
J. Salomon Rondon
25
10
Walter Bou
Franco Alfonso
35
9
Santiago Castro
Matias Suarez
7
14
Lenny Lobato
Elias Gomez
30
18
J. Fernandez
Santiago Simon
31
7
Jose Florentin
Jose Paradela
26
26
Mateo Seoane
J. Ramon Maidana
4
4
Roberto Garcia
C. Jeremias Echeverri
19
29
Leonardo Jara
Lucas Beltran
18
23
P. Pernicone
E. Centurion
33
КОЕФИЦИЕНТИ
2
X
1
Среден коеф.
1.83
3.50
4.50
КЛАСИРАНЕ
Поз.
Отбор
Точ.
ГР
Мач.
1.
Ривър Плейт
61
50-20
27
2.
Талерес де Кордоба
50
42-23
27
3.
Сан Лоренцо
46
23-13
27
4.
Ланус
45
38-27
27
5.
Естудиантес
45
35-24
27
6.
Дефенса и Хустисия
44
36-23
27
7.
Бока Хуниорс
44
33-24
27
8.
Росарио Централ
42
36-29
27
9.
Годой Круз
41
37-32
27
10.
Архентинос Хуниорс
40
31-22
27
11.
Атлетико Тукуман
37
25-27
27
12.
Расинг Клуб
36
36-35
27
13.
Атлетико Белграно
36
20-26
27
14.
Нюелс Олд Бойс
35
24-24
27
15.
Баракас Сентрал
35
25-30
27
16.
Тигре
34
27-29
27
17.
Платенсе
34
26-29
27
18.
Институто Кордоба
32
24-35
27
19.
Сармиенто
30
23-26
27
20.
Унион Санта Фе
30
19-25
27
21.
Банфийлд
30
21-32
27
22.
Химнасия Ла Плата
30
24-38
27
23.
Сентрал Кордоба
29
20-30
27
24.
Индепендиенте
28
23-32
27
25.
Велез Сарсфийлд
27
24-27
27
26.
Уракан
25
18-29
27
27.
Колон Санта Фе
25
20-33
27
28.
Арсенал Саранди
22
18-34
27
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА
Ривър Плейт
5:0
05.02.24
Велез Сарсфийлд
Велез Сарсфийлд
2:0
03.09.23
Ривър Плейт
Велез Сарсфийлд
2:2
18.07.22
Ривър Плейт
Ривър Плейт
0:0
07.07.22
Велез Сарсфийлд
Велез Сарсфийлд
1:0
30.06.22
Ривър Плейт
Ривър Плейт
2:0
15.08.21
Велез Сарсфийлд
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Велез Сарсфийлд
Велез Сарсфийлд
3:0
22.07.24
Талерес де Кордоба
Бока Хуниорс
1:0
15.06.24
Велез Сарсфийлд
Арсенал Саранди
1:2
06.06.24
Велез Сарсфийлд
Велез Сарсфийлд
1:1
02.06.24
Атлетико Тукуман
Индепендиенте
1:1
27.05.24
Велез Сарсфийлд
Велез Сарсфийлд
1:0
22.05.24
Нюелс Олд Бойс
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Ривър Плейт
Годой Круз
2:1
25.07.24
Ривър Плейт
Ривър Плейт
2:2
21.07.24
Ланус
Депортиво Риестра
2:0
13.06.24
Ривър Плейт
Ривър Плейт
3:1
03.06.24
Тигре
Ривър Плейт
2:0
31.05.24
Депортиво Тачира
Архентинос Хуниорс
1:0
25.05.24
Ривър Плейт
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Велез Сарсфийлд
Платенсе
26.07.24
00:45
Велез Сарсфийлд
Сентрал Кордоба
30.07.24
00:45
Велез Сарсфийлд
Велез Сарсфийлд
03.08.24
21:00
Дефенса и Хустисия
Банфийлд
11.08.24
23:00
Велез Сарсфийлд
Велез Сарсфийлд
18.08.24
23:00
Институто Кордоба
Баракас Сентрал
25.08.24
23:00
Велез Сарсфийлд
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Ривър Плейт
Ривър Плейт
29.07.24
00:30
Сармиенто
Унион Санта Фе
04.08.24
21:00
Ривър Плейт
Ривър Плейт
11.08.24
23:00
Уракан
Талерес де Кордоба
15.08.24
03:30
Ривър Плейт
Химнасия Ла Плата
18.08.24
23:00
Ривър Плейт
Ривър Плейт
22.08.24
03:30
Талерес де Кордоба
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.