Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

Pro Lig
St.Truiden
14:30
Gent
Zulte-Waregem
17:00
Genk
Mechelen
19:15
Anderlecht
Kortrijk
21:45
Waasland-Beveren
Premiership
Rangers
17:00
St Mirren
Kilmarnock
18:30
Celtic
TV'de
Seri A
Fortaleza
0:2
Atletico Paranaense
Coritiba
0:0
65'
Internacional
Sport Club do Recife
03:00
Ceara
Botafogo
Gönder
Bahia
Corinthians
Gönder
Atletico GO
Flamengo
22:00
Atlético Mineiro
Goias
22:00
Sao Paulo
Santos
22:00
Red Bull Bragantino
İsviçre Kupası
Young Boys
17:00
Sion
Italy play-offs
Frosinone
22:00
Pordenone
Netherlands Eredivisie Comeback
Dordrecht
13:15
NAC Breda
De Graafschap
15:30
Volendam
Feyenoord
15:30
Sparta Rotterdam
Heracles
17:45
PEC Zwolle
First Professional League
Botev Plovdiv
18:45
Lokomotiv Plovdiv
Slavia Sofia
21:00
Cherno More Varna
Veikkausliiga
RoPS
17:00
IFK Marieham
IFK Marieham
18:30
Lahti
RoPS
18:30
Ilves
KuPS
18:30
HJK Helsinki
Lahti
18:30
Ilves
Inter Turku
18:30
Haka
Haka
18:30
Honka
Premier Lig
Derry City
19:00
Shamrock Rovers
ABD Majör Lig
Montreal Impact
Gönder
New York Red Bulls
New York City
Gönder
Philadelphia Union
Toronto FC
Gönder
Columbus Crew
Inter Miami
Gönder
DC United
FC Dallas
Gönder
Real Salt Lake
Vancouver Whitecaps
Gönder
Orlando City
Portland Timbers
Gönder
Cincinnati
Minnesota United
Gönder
Atlanta United
Allsvenskan
Falkenbergs
15:30
Malmo FF
Hacken
15:30
Kalmar
Orebro
15:30
IFK Goteborg
Djurgarden
18:30
Hammarby
Mjallby
18:30
AIK
Ostersunds FK
18:30
Elfsborg
Premier Lig
Misr El Makasa
18:00
Aswan
Al Ahly
21:00
ENPPI
Super Copa
Legia Warszawa
Gönder
Cracovia Krakow
Primera B Kapanış
Atletico FC
Gönder
Bogota FC
Barranquilla Fútbol Club
Gönder
Real San Andrés
Cortulua
Gönder
Fortaleza FC
Huila
Gönder
Leones FC
Llaneros
Gönder
Boca Juniors de Cali
Tigres
Gönder
Quindio
Unión Magdalena
Gönder
Orsomarso
Valledupar
Gönder
Real Cartagena
Serie B
Avai
3:1
90+'
Natutico Recife
Cruzeiro
2:1
90+'
Botafogo SP
Vitoria
1:0
90+'
Sampaio Correa
Centro Sportivo Alagoano
03:00
Guaraní
Ponte Preta
03:00
Amrica Mineiro
Oeste
17:00
Chapecoense-SC
K League 1
Incheon United
13:00
Seongnam
Sangju Sangmu
13:00
Busan IPark
K League 2
Jeonnam Dragons
12:00
Seoul E-Land
Bucheon FC 1995
13:00
Suwon FC
Premier Lig
FC Ufa
17:00
Krasnodar
Arsenal Tula
19:00
Akhmat Grozny
Spartak Moscow
20:00
PFC Sochi
Japon 1. Ligi
Sanfrecce Hiroshima
12:00
Shonan Bellmare
Cerezo Osaka
13:00
Tokyo
1.Lig
Chindia Targoviste
20:30
CS Mioveni
Süper Lig
Macva
19:30
Crvena Zvezda
Spartak Subotica
20:00
Metalac
Mladost Lucani
20:00
Indjija
Napredak
20:00
Radnik Surdulica
Radnicki Nis
20:00
Novi Pazar
Backa Topola
20:00
FC Zlatibor
Cukaricki
21:30
Rad
Partizan Beograd
21:30
Javor
Vozdovac
21:30
Vojvodina
Proleter Novi Sad
21:30
Backa
Süper Lig
Dunajska Streda
19:00
Sereď
Superettan
Orgryte
15:30
Trelleborg
Eliteserien
Aalesund
19:00
Viking
Kristiansund BK
19:00
Start
Mjondalen
19:00
Haugesund
Stabaek
19:00
Odd Ballklubb
Stromsgodset
19:00
Sandefjord
Rosenborg
21:30
Sarpsborg
Ykkönen
VPS
17:00
AC Kajaani
FF Jaro
18:30
Musan Salama
Gnistan
18:30
VPS
KPV Kokkola
18:30
FF Jaro
CSL
Guangzhou Evergrande
13:00
Shandong Luneng
Guangzhou R&F
15:00
Jiangsu Suning
USL
Memphis 901 FC
0:1
North Carolina FC
Charlotte Independens
1:1
HT'
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
1:0
45+'
New York Red Bulls II
Birmingham Legion
0:0
18'
Atlanta United 2
Louisville City FC
03:00
Indy Eleven
OKC Energy
03:00
San Antonio
Saint Louis
03:00
FC Tulsa
Austin Bold
04:00
Rio Grande Valley
El Paso Locomotive
04:30
Colorado Springs Switchbacks
Portland Timbers II
05:00
Sacramento Republic
Las Vegas Lights FC
05:30
San Diego Loyals
Phoenix Rising
05:30
New Mexico United
Reno 1868 FC
05:30
Tacoma Defiance
Israel - Toto Cup
Hapoel Haifa
20:00
Bnei Sakhnin
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
21:00
Maccabi Haifa
Gürcistan Erovnuli Liga
Chikhura
16:30
Dinamo Batumi
Birinci Bölüm
Fenix
1:0
45+'
CA Progreso
Deportivo Maldonado
0:1
HT'
Cerro
Boston River
17:15
Montevideo Wanderers
Nacional De Football
21:00
Penarol
Birinci Bölüm
Cruz Azul
03:00
Leon
Monterrey
03:06
Santos Laguna
Guadalajara
05:00
Puebla
U.N.A.M. - Pumas
20:00
Jurez
Úrvalsdeild
Valur
Gönder
Grotta
HK Kopavogs
Gönder
KR Reykiavik
Akraness
Gönder
Hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
Gönder
Akureyri
Stjarnan
Gönder
Fjolnir
Profesyonel Lig Clausura
Libertad
1:0
65'
12 de octubre
Sol de America
23:00
River Plate Asunción
1. Deild
Vestri
Gönder
Magni
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
13:00
Tallinna Kalev
Kalju Nomme
16:00
Trans Narva
Tammeka Tartu
19:00
FCI Levadia Tallinn
Serie C Group A
Manaus
01:00
Vila Nova
Treze
22:00
Imperatriz
Taiwan Premier League
Hang Yuen
11:00
Taipower
TV'de
Hasus Tsu
11:00
Taicheng Lions
TV'de
Taichung Futuro
11:00
Ming Chuan
TV'de
Tatung F.C.
11:00
Tainan City
TV'de
Dostluk Maçları
Werder Bremen
14:00
Eintracht Braunschweig
KFC Uerdingen 05
15:00
PSV
Schalke 04
20:00
VfL Osnabruck
Nimes
21:00
Marsilya
Endonezya Super Liga
Pusamania Borneo
Gönder
Arema
Persib Bandung
Gönder
Persita Tangerang
North Macedonia 1.Lig
FK Belasica
18:30
Sileks
Makedonija G. P.
18:30
Rabotnicki
Renova
18:30
FC Struga
Pelister
18:30
Akademija Pandev
Shkupi 1927
18:30
Shkendija Tetovo
Ligai futboli Tocikiston
Khatlon
15:00
Regar-tadaz
Cska Pamir
15:00
Fc Istaravshan
Super Cup Armenia
FC Noah
18:00
FC Ararat-Armenia
USL LEAGUE ONE
Richmond Kickers
Gönder
New England Revolution Ii
Richmond Kickers
1:0
59'
Forward Madison
Chattanooga Red Wolves Sc
Gönder
Greenville Triumph Sc
South Georgia Tormenta
03:00
Fort Lauderdale StrikersFort Lauderdale Strikers
North Texas
04:00
Chattanooga Red Wolves Sc
Fc Tucson
05:30
Union Omaha
Liga 1 Movistar - Cılış
Sport Boys
Gönder
Sporting Cristal
Cienciano
Gönder
Atletico Grau
Alianza Universidad
Gönder
Carlos Mannucci
Cesar Vallejo
Gönder
Melgar
Ulusal Lig
Milsami Orhei
17:00
Codru Lozova
Sheriff Tiraspol
17:00
Sfintul Gheorghe
Premier Lig
FC Kyzyl-Zhar SK
Gönder
Shakhter Karagandy
Astana
Gönder
Zhetysu
FC Kyzyl-Zhar SK
Gönder
Kaysar
Okzhetpes
Gönder
Kairat Almaty
Shakhter Karagandy
Gönder
FC Caspiy
Taraz
Gönder
Tobol Kostanay
Nemzeti Bajnokság II
Debreceni EAC
18:30
Dorogi FC
Soroksar
18:30
Nyiregyhaza
Siofok
18:45
Debreceni VSC
Gyirmot SE
20:00
Szombathelyi Haladas
Kaposvar
20:00
Kazincbarcika
Ajka
20:00
Békéscsaba
Szeged-Csanád
20:00
Szentlőrinc
Szolnoki MÁV FC
20:00
Budaörs
Vasas
20:00
Csákvár
Endonezya 2 Lig - Bati
Babel United
Gönder
Pskc Kota Cimahi
Persekat Tegal
Gönder
Tiga Naga
Perserang Serang
Gönder
Psps Pekanbaru
Perseru Badak Lampung
Gönder
PSMS Medan
Psim Yogyakarta
Gönder
Semen Padang
Sriwijaya FC
Gönder
Cilegon United
Liga Nacional
Cobán Imperial
Gönder
Antigua
Comunicaciones Guatemala
Gönder
Guastatoya
Iztapa
Gönder
Xelaju
Deportivo Sanarate
Gönder
C.S.D. Municipal
Russian Professional Football League Group 1
Mashuk-KMV
16:00
FC Makhachkala
Legion Dynamo
16:30
Chernomorets Novorossiysk
Druzhba Maykop
17:00
Anzhi Makhachkala
Tuapse
17:00
Pfc Kuban
SKA Rostov
18:00
Spartak Nalchik
FC Krasnodar 3
19:00
FC Biolog-Novokubansk
Taganrog
19:00
Dynamo Stavropol
Kuban Holding
19:00
Yessentuki
Russian Professional Football League Group 2
Leningradets
14:00
Rodina
Zenit St. Petersburg II
14:00
Smolensk
Dolgoprudny
16:00
Chita
Kazanka Moscow
17:00
Kolomna
Tver Fc
17:00
Zenit Irkutsk
Murom
18:00
Znamya Truda
Russian Professional Football League Group 3
Strogino Moscow
16:00
Znamya Noginsk
Fk Khimik-Arsenal
16:00
Sokol Saratov
Krasny
17:00
FC Kaluga
Kvant Obninsk
17:00
Metallurg Vidnoe
FC Salyut Belgorod
17:00
Saturn Ramenskoye
Metallurg Lipetsk
17:00
Fakel-M Voronezh
FC Ryazan
18:00
Avangard Kursk
Russian Professional Football League Group 4