Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

Süper Lig
Kasimpasa A.Ş.
20:00
Goztepe A.Ş.
TV'de
Bundesliga
VfB Stuttgart
21:30
FC Koln
TV'de
2. Bundesliga
FC Nurnberg
19:30
Karlsruher SC
TV'de
Jahn Regensburg
19:30
Eintracht Braunschweig
Primeira Liga
Tondela
22:30
Portimonense
Premier Lig
Aston Villa
22:00
Leeds United
TV'de
La Liga
Elche
22:00
Valencia
TV'de
Seri A
Sassuolo
21:45
Torino
TV'de
Ligue 1
Rennes
22:00
Angers
TV'de
Serie B
Empoli
22:00
Pisa
Libertadores Kupası
Boca Juniors
03:30
Caracas FC
TV'de
Gremio
03:30
America de Cali
Libertad
03:30
Independiente Medellin
Universidad Catolica
03:30
Internacional
Eerste Divisie
Jong Utrecht
19:45
TOP Oss
MVV Maastricht
19:45
Jong Ajax
NEC Nijmegen
19:45
Go Ahead Eagles
Telstar
19:45
Helmond Sport
Volendam
19:45
Dordrecht
Almere City
22:00
NAC Breda
Cambuur
22:00
Roda
De Graafschap
22:00
Jong PSV
Den Bosch
22:00
Excelsior
FC Eindhoven
22:00
Jong AZ
CAF Champions League
Al Ahly
22:00
AC Casablanca
Championship
Nottingham Forest
21:45
Derby
Pro Lig
Kortrijk
21:45
Anderlecht
Championship
Arbroath
21:45
Hearts
2.Lig
Deinze
21:00
Westerlo
Çek Ligi
Bohemians 1905
Gönder
Teplice
Ekstraklasa
Piast Gliwice
19:00
Wisla Plock
Zaglebie Lubin
21:30
Lechia Gdansk
Premier Lig
Derry City
21:45
Shelbourne
ABD Majör Lig
Seattle Sounders
05:30
Portland Timbers
LigaPro
Penafiel
20:30
Arouca
3rd Liga
FSV Zwickau
20:00
Türkgücü-Ataspor München
Copa Colombia
Bucaramanga
02:00
Alianza Petrolera
Rionegro
02:00
Leones FC
Patriotas
04:00
Independiente Santa Fe
Serie B
Vitoria
03:30
Guaraní
K League 1
Suwon Bluewings
13:00
Seongnam
Armenian First League
Sevan
14:30
West Armenia
Second Professional League
Lokomotiv G. Oryahovitsa
20:00
FC Hebar Pazardzhik
1. HNL
NK Varazdin
19:00
Slaven Belupo
1.Lig
Gaz Metan Medias
18:00
Botosani
Universitatea Craiova
21:00
FC Academica Clinceni
Cymru Premier
Connah's Quay
Gönder
Newtown
Liga Leumit
Hapoel Afula
Gönder
Hapoel Katamon
Gürcistan Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
19:00
Saburtalo
Liga De Expansion MX Apertura
Alebrijes Oaxaca
03:00
Celaya
Venados
05:05
Correcaminos
China - relegation play - offs
Wuhan Zall F.C.
10:30
Henan Jianye
Championship Play-offs
Shanghai SIPG
14:35
Shanghai Shenhua
1. Lig
Pafos FC
18:00
Karmiotissa Polemidion
Birinci Bölüm
Liverpool Montevideo
20:15
CA Cerro
River Plate Montevideo
22:30
Danubio
Erste Liga
FC Dornbirn 1913
19:30
SV Horn
FC Juniors OÖ
19:30
Kapfenberger SV
Grazer AK
19:30
Amstetten
Lafnitz
19:30
Austria Klagenfurt
Wacker Innsbruck
19:30
FC Blau-Weiss Linz
Austria Wien II
19:30
Austria Lustenau
Floridsdorfer AC
21:25
Liefering
NIFL Premiership
Crusaders
21:45
Cliftonville
Ulusal
Quevilly
Gönder
Stade Briochin
Bourg en Bresse Peronnas
21:00
Concarneau
Cholet
Gönder
Bastia-Borgo
Red Star FC 93
Gönder
Avranches
FC Villefranche
Gönder
Sete
Annecy
Gönder
Lyon la Duchere
Bastia
21:00
Orleans
Boulogne
21:00
Creteil
Endonezya Super Liga
PSS Sleman
Gönder
Persebaya Surabaya
Persita Tangerang
Gönder
Pusamania Borneo
Madura United
Gönder
Persib Bandung
Barito Putera
Gönder
PSIS Semarang
Challenge Lig
Kriens
21:00
FC Thun
Ecuador - First Division
Mushuc Runa
23:30
Aucas
2. Liga
Hradec Kralove
Gönder
Usti nad Labem
Vysocina Jihlava
Gönder
FK Blansko
1.Lig
GKS Tychy
18:40
Jastrzębie
Widzew Lodz
Gönder
GKS Belchatow
Resovia Rzeszow
Gönder
Sandecja Nowy Sacz
Regionalliga Northeast
Tennis Borussia Berlin
20:00
Dynamo Berlin
Viktoria Berlin
20:00
Babelsberg 03
Altglienicke
20:00
Hertha Berlin II
Regionalliga North Group - North
SV Droctersen-Assel
20:30
Luneburger
Regionalliga North Group - South
Jeddeloh
Gönder
SV Atlas Delmenhorst
Danimarka Superliga
Lyngby
20:00
Odense
Liga Concacaf
Alajuelense
01:00
Cibao
Municipal Limeno
03:15
Forge FC
F.C. Motagua
05:30
Comunicaciones Guatemala
Saudi Professional League
Al Qadsiah
17:40
Dhamk
Al Raed
18:05
Al-Shabab Riyadh
Al Faisaly
19:55
Al Batin
Liga III - Serie 4
Balotesti
15:00
FCSB II
Concordia II
15:00
Voluntari II
Liga III - Serie 5
Kids Tampa Brasov
15:00
Targu Secuiesc
Odorheiu Secuiesc
15:00
Sepsi Sfantu Gheorghe II
Liga III - Serie 6
FCM Alexandria
15:00
Unirea Bascov
Vediţa Coloneşti
15:00
Universitatea Craiova II
Flacăra Moreni
15:00
Academica Clinceni II
Liga III - Serie 7
Cetate Deva
15:00
Flacăra Horezu
Viitorul Selimbar
15:00
Jiul Petrosani
Liga III - Serie 8
Dumbrăviţa
15:00
Poli Timisoara
Fortuna Becicherecu
15:00
Avantul Periam
Liga III - Serie 9
Ariesu Turda
15:00
CS Sanatatea Cluj
Avântul Reghin
15:00
Unirea Ungheni
Russian Professional Football League Group 3
Strogino Moscow
13:00
Sokol Saratov
Honduras Liga Nacional Apertura
Platense F.C.
Gönder
C.D.S. Vida
Premier League 2 Division 1
Derby County U23
15:00
Southampton (U23)
West Ham U23
16:00
Blackburn U23
Manchester United (U23)
21:00
Everton U23
Leicester (U23)
21:00
Brighton U23
Brighton U23
21:00
Leicester (U23)
Premier League 2 Division 2
Middlesbrough U23
16:00
Burnley U23
West Bromwich U23
16:00
Newcastle U23
AFC Cup
TC Sports Club
0:0
Chennai City
Altyn Asyr
0:0
Istiklol Dushanbe
Khujand
0:0
FC Dordoi Bishkek
Maziya S&RC
0:0
Bashundhara Kings
Al-Qadsia
0:0
Dhofar
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..