Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 15.04.2024

Süper Lig
Alanyaspor
0:4
Galatasaray A.Ş.
TV'de
1. Lig
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
0:0
Sakaryaspor
TV'de
Adanaspor A.Ş.
1:1
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
TV'de
Premier Lig
Chelsea
6:0
Everton
TV'de
La Liga
Osasuna
0:1
Valencia
TV'de
2. Lig
Alcorcon
1:0
Villarreal II
TV'de
Seri A
Fiorentina
1:1
Genoa
TV'de
Atalanta
2:2
Verona
TV'de
Primeira Liga
Vizela
0:1
Chaves
Ligue 2
Grenoble Foot 38
0:0
Angers
TV'de
Copa De La Profesional
Gimnasia La Plata
1:2
Banfield
Central Córdoba
0:0
San Lorenzo
Seri A
Vitoria
0:1
Palmeiras
USL Championship
North Carolina FC
1:1
Birmingham Legion
Ekstraklasa
Piast Gliwice
2:0
Zaglebie Lubin
Premier League
Cherkasy
1:0
Veres
Metalist 1925 Kharkiv
1:1
Dnipro-1
Süper Lig
Novi Pazar
2:2
Radnicki Nis
Spartak Subotica
1:0
Javor
Mladost Lucani
1:2
Fk Imt Beograd
Vozdovac
1:2
Radnicki 1923
Superettan
Orgryte
1:2
Brage
Gefle
2:2
Degerfors
Slovenian 1st SNL
Aluminij
1:1
Radomlje
Birinci Bölüm
Penarol
2:0
Danubio
Israeli Premier League
Hapoel Beer Sheva
1:0
Maccabi Tel Aviv
Primera A
Independiente Medellin
1:0
Bucaramanga
Dep. Pasto
2:3
Millonarios
Alianza Petrolera
0:3
La Equidad
Premier Lig
Audax Italiano
2:2
Unión La Calera
Esiliiga
FCI Levadia II
3:0
Paide Lm II
Gürcistan Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskhaltubo
2:3
Saburtalo
Telavi
0:0
Torpedo Kutaisi
Liga MX
Atlas
2:1
Atltico San Luis
U.N.A.M. - Pumas
1:0
Leon
Jurez
0:1
Club Tijuana
Úrvalsdeild
Fram Reykjavik
0:1
Vikingur Reykjavik
Allsvenskan
Varnamo IFK
0:4
Malmo
Hacken
4:3
Brommapojkarna
Hammarby
3:0
Elfsborg
1.Lig
Sandnes
2:0
Raufoss
Mjondalen
1:1
Start
Kongsvinger
3:3
Egersunds
Bryne
0:1
Levanger
Asane
1:1
Sogndal
Aalesund
0:3
Lyn
Moss
2:1
Ranheim
Profesyonel Lig Clausura
Sportivo Luqueño
0:3
Libertad
Cerro Porteno
3:0
Sportivo Ameliano
Premier Lig
Al Mokawloon
0:2
Pyramids FC
Zamalek
2:1
Al Ahly
Premier League
Moroka Swallows
2:2
Mamelodi Sundowns
1.Lig
Neftekhimik
0:3
FC Makhachkala
Play-offs
Silkeborg
0:1
Nordsjaelland
Ulusal
Nancy
3:2
Martigues
Faroe Islands Premier League
Vancouver
4:1
Valour Fc
B68 Toftir
1:2
07 Vestur
Fas GNF 1
Chabab Riadi Salmi
1:1
Renaissance Zemamra
Endonezya Super Liga
Persita Tangerang
3:3
Persib Bandung
PSS Sleman
4:1
Arema
Persikabo 1973
3:2
Bali United Pusam
Afc U23 Championship
Australia U23
0:0
Ürdün U20
TV'de
Katar U23
2:0
Indonesia U23
Süper Lig
OFK Vršac
17:00
Tekstilac Odžaci
Ecuador - First Division
Libertad
0:3
Barcelona Guayaquil
Premier Lig
Bohemians
1:0
Dundalk
Indian Super League
Mohun Bagan
2:1
Mumbai FC
Liga II Playoff
CS Mioveni
0:0
Comunal Selimbar
Lega Pro 1 Grup B
Arezzo
1:1
Torres
Cesena
3:0
Recanatese
Lega Pro 1 Grup C
Juve Stabia
1:1
Crotone
Avellino
1:0
Benevento
Ulusal Premier Ligi
Atlético Güemes
1:1
Gimnasia y Esgrima
San Martin de San Juan
0:0
San Martin de Tucuman
Defensores de Belgrano
2:3
Deportivo Madryn
Bolivya Playoffs - Çeyrek final
GV San Jose
0:2
The Strongest
Nacional Potosi
0:1
Universitario de Vinto
Bundesliga (W)
Hoffenheim (W)
1:1
FC Koln (W)
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
Juventud Antoniana
1:0
San Martin de Formosa
Liga 1 Movistar - Cılış
Cusco FC
3:2
Asociacion Deportiva Tarma
Alianza Lima
2:0
Atletico Grau
UTC
2:0
Cultural Santa Rosa
Eerste Divisie
Jong Utrecht
0:2
Den Bosch
Jong Ajax
2:1
Cambuur
2. LİG
Academia Cantolao
2:1
Santos de Nasca
Recoleta
6:0
Deportivo Santaní
Union Huaral
0:3
Carlos Stein
Nemzeti Bajnokság II
Vasas
2:1
Kozarmisleny
Romania Liga I - Championship
Rapid Bucuresti
0:1
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
First Professional League
CSKA 1948
2:1
Lokomotiv Sofia
Ludogorets
2:0
Arda
Regionalliga West
Paderborn 07 II
4:1
FC Wegberg-Beeck
Primera B Açılış
Real Cartagena
2:1
Valledupar
Huila
1:0
Real San Andrés
Cucuta
1:1
Leones FC
Orsomarso
2:2
Barranquilla Fútbol Club
Conference National
Gateshead
2:1
Chesterfield
Primera division Clausura
Fuerte San Francisco
5:2
CD Platense Municipal
11 Deportivo
1:0
Jocoro
Municipal Limeno
2:0
Isidro Metapan
Greece Super League 2 Group
Diagoras
1:0
Giouchtas
Panachaiki
1:0
Egaleo
Olympiakos B
0:1
Panathinaikos B
Guatemala Liga Nacional
Guastatoya
2:0
Comunicaciones Guatemala
Ghana Premier League
Accra Lions
2:0
Gold Stars
Venezuela Primera division
Deportivo Táchira
1:0
Carabobo FC
Caracas FC
2:2
Universidad Central de Venezuela
Norway 2. Divisjon AVD.1
Hodd
2:3
Brann 2
Norway 2. Divisjon VD.2
Valerenga 2
0:2
Stjordals Blink
Honduras Liga Nacional Apertura
Olancho
1:0
CD Olimpia
F.C. Motagua
4:0
Lobos UPNFM
Premier League 2 Division 2
Leeds U21
3:0
Derby (U21)
Arsenal (U21)
3:5
Aston Villa U21
Leicester (U21)
3:0
Stoke City (U21)
Sunderland (U21)
1:2
Middlesbrough (U21)
Tottenham (U21)
5:1
Wolverhampton (U21)
Primera B
Union San Felipe
2:3
Deportes Temuco
San Luis
0:1
Deportes La Serena
Poland II liga
LKS Lodz II
2:2
Lech II Poznan
Group 2
Spartak Moscow II
1:0
Saturn Ramenskoye
İtalya Seri A Women
AS Roma (W)
2:1
Juventus (W)
Highland League
Buckie Thistle
22:00
Strathspey Thistle
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..