Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 10.10.2021

Первая лига
Краматорськ
Від
Полися Житомир
ВПК-Агро Шевченківка
0:0
Кривбас
Металіст Харків
17:00
Николаев
Волынь Луцк
1:1
Нива Тернопіль
на ТБ
Фінал чотирьох Ліги націй УЄФА 2021
Италия
2:1
Бельгия
на ТБ
Испания
1:2
Франция
на ТБ
КОНМЕБОЛ Отборочный турнир Чемпионат мира по футболу 2022
Боливия
1:0
Перу
на ТБ
Венесуэла
2:1
Эквадор
на ТБ
Товарищеские матчи
Никарагуа
0:0
Куба
ЦСКА Москва
1:1
Нижний Новгород
Фатих Карагюмрюк
1:0
Бурсаспор
Коньяспор
2:0
Кеджиоренгюджю
Химки
2:2
Арсенал Тула
Йени Малатияспор
0:1
Газиантеп
Лига професійний
Банфилд
0:1
Ривер Плейт
на ТБ
Бока Хуниорс
4:2
Ланус
на ТБ
Серие А
Атлетико Паранаенсе
0:2
Байя
Форталеса
0:3
Фламенго
Палмейрас
2:4
Ред Бул Брагантино
Жувентуде
1:1
Америка Минейро
Интернасионал
5:2
Чапекоенсе
на ТБ
Сантос
1:0
Гремио
на ТБ
МЛС
Нью-Йорк РБ
1:0
Интер Майами
Цинциннати
1:2
Филадельфия Юнион
Сиэттл Саундерс
4:1
Ванкувер Уайткапс
Миннесота Старс
1:3
Колорадо Рэпидс
Сегунда-Дивизион
Реал Сосьедад II
1:1
Понферадина
Картахена
5:1
УД Ибиса
Тенерифе
2:1
СД Аморебиета
Фуенлабрада
2:1
Леганес
Алькоркон
1:0
Бургос СФ
Первый дивизион
АДО Ден Хааг
3:2
Ден Босх
Дордрехт
0:1
Хелмонд Спорт
Омниворлд
1:2
Де Графсхап
Лига де Онра
Рио Аве
2:1
Вилафранкуенсе
Спортинг Ковильян
1:1
Насьонал
Мафра
1:1
Каса Пиа
Лейшойнш
2:0
Фейренсе
Депортиво Чавес
3:1
Пенафиел
Ештрела Амадора
4:0
Академико Визеу ФК
Мексико - Лига де Експеншън МХ
Тампико Мадеро
3:3
Корекаминос
Атлетико Морелия
1:0
Атланте
Кубок J-Лиги
Токио
2:1
Нагоя Грампус
Середзо Осака
1:0
Урава Редз
Кей-ли́га 1
Кануън
2:2
Чеджу Юнайтед
Первая Лига
Жарково
2:1
Тимок
Раднички Сремска-Митровиця
2:3
Кабел Нови Сад
Инджия
4:0
ФК ИМТ Белград
Явор Иваньица
0:1
Младост Нови-Сад
Рад
3:4
Будучност Добановчи
Белоруссия Пе́рвая ли́га
Белшина Бобруйска
4:0
Слоним-2017
Барановичи
2:3
Крумкачы Мінськ
Орша
0:0
Шахтёр-2 Петриков
2. СНЛ
Фузинар
5:0
Драва Птуй
Илирия
1:0
Доб
Юкконен
ПК-35 Вантаа
1:2
Мусан Салама
КПВ-ж
2:1
Миккелин Паллоильят
Джипо
0:6
Клуби 04
Яро
2:0
Гнистан
Есилига
Пярну Ялгпаликлуби
1:3
Таммека Тарту II
Серие С Група B
Лукезе
1:2
Вис Пезаро
Чезена
2:0
Мателика
Витербесе
0:1
Гроссето
Имолезе
2:4
Карарезе
Серие С Група А
Виртус Верона
0:0
Триестина
Про Сесто
1:1
Про Патрия
Леньяго Салус
3:1
Пергокрема
Албинолефе
2:3
Ренате
Зюдтирол
0:0
Гиана Ерминио
Сереньо
1:1
Мантова
Тренто
1:0
Фйоренцуола
Серие С Група С
Палермо
3:0
Фоджа
Паганезе
0:2
Катанзаро
Потенца
2:0
Фиделис Андриа
Латина
3:0
Пичерно
Бари
4:2
Турис
Катания
3:2
Юве Стабия
Таранто
0:0
Вибонезе
Монополи
1:2
Кампобассо
2. Лига Беяз
Ерзинчаспор
1:1
Киршехир Беледийеспор
Пазарспор
1:1
Киркларелиспор
Зонгулдак Комюрспор
3:1
Эскишехирспор
Кастамонуспор
0:0
Карацабей
1922 Коньяспор
1:1
Назилли Беледиеспор
Буджаспор
2:1
Анкара Демирспор
Амедспор
2:2
Санлиурфаспор
Испарта 32 Спор
0:1
Пендикспор
Тарс Идман Юрду
1:1
Ушакспор
2. Лига Красный
Адъяманспор
3:0
Етимесгут Беледиеспор
Ван Спор
2:0
Серик Беледийеспор
Хекимоглу Трабзон
3:1
Ергин Велимесе Спор
Нигде Анадолу
0:0
Афжет Афйонспор
Сарийер ГК
3:0
Байбурт Йозел Идареспор
Сомаспор
1:1
Тургутлуспор
Бодрумспор
4:0
Кахраманмарасспор
Инегюлспор
1:0
Диярбекирспор
Анкараспор
1:1
Сакарьяспор
Йени Чорумспор
0:2
Сивас Беледиеспор
Регионаллига Север группа - Север
Теутония Отенсен
1:1
Хольштайн Киль II
Санкт-Паули II
2:1
Вайхе Фленсбург
Дрохтерсен Асел
3:0
Любек
Регионаллига Север группа - Юг
Ганновер 96 II
2:1
Гилдесхайм
Хановершер
1:3
ВФБ Олденбург
Примера-Дивизион
Бостон Ривер
1:0
Вілла Еспаньйола
Суд Америка
0:1
Ливерпуль Монтевидео
Феникс
1:2
Насьонал Монтевидео
Примера А
Депортиво Кали
2:2
Ла Экидад
Мильонариос
0:0
Америка де Кали
Атлетико Уила
1:4
Атлетико Насьонал
Примера-Дивизион
Антофагаста
1:0
Депортес Мелипия
Коло Коло
2:0
Уачипато
Депортес Ла Серена
2:1
Кобресаль
Чемпионшип ЮСЛ
Шарлот Индепендънс
2:1
Нью-Йорк РБ 2
Нью-Мексико Юнайтед
1:1
Рио Гранде Валей
Луисвил Сити
4:3
Спортинг Канзас Сити 2
ФК Тулса
1:2
Ел Пасо Локомотив
Такома Дефианс
4:1
Ориндж Каунти
Сан Диего Лоялс
2:1
Сакраменто Републик
Финикс Райзинг
1:0
Окленд
Лоудоун
3:2
Майами
Чарлстон
4:3
Хартфорд Атлетик
Серие Б
Витория
0:1
Конфьянса
Центро Спортиво Алагоано
4:1
Бруске
Сампайо Кореа
1:0
Васко да Гама
Сегунда-Дивизион
Унион Комерсио
6:7
ПЕН
Карлос Стайн
Чавелинос Хуниорс
1:2
Атлетико Грау
Чемпионат Гватемалы
Мунисипал
1:1
Санта Лусия
Кселаху
0:1
Антигуа
Солола
1:2
Кобан Империал
Малакатеко
1:0
Депортиво Ачуапа
Нуева Консепсион
1:2
Комуникасионес Гватемала
Хондурас Лига Насионал Апертура
Маратон
2:1
Хондурас Прогресо
Лобос УПНФМ
0:0
Вида
Платенсе
2:3
Мотагуа
Олимпиа
4:0
СД Реал Сосиедад
СД Виктория
0:2
Реал Еспаня
Примера-Дивизион Апертура
Муниципал Лимено
1:1
11 Депортиво
Платензе Мъниципал
1:3
Луиз Ангел Фирпо
Примера Б
Фернандез Виал
2:2
Рейнджърс де Талка
Лаутаро Де Буин
Від
Рейнджърс де Талка
УСЛ - Лига 1
Нью-Інгленд Революшн
00:00
Торонто 2
Унион Омаха
0:1
Грінвілл Триумф
Первый дивизион RFEF Группа 1
Самора
0:1
Райо Махадаонда
Сан Себастиан де лос Рейес
1:0
Интернасионал де Мадрид
Унионистас де Саламанка
3:1
Туделано
Расинг Ферол
0:1
Бадахос
Логронес
0:1
СД Логронес
Первый дивизион RFEF Группа 2
Атлетико Балеарес
1:1
Линарес
Атлетико Санлукеньо
2:2
Алькойяно
Альхесирас
5:1
Льягостера
Вильяреал II
5:1
Севилья II
Барселона Б
2:1
Андора
S-Лига
Хёган Юнайтед
1:3
Янг Лайонз
Таньчжон Пагар Юнайтед
4:4
Албирекс Ниигата Сингапур
Тампинс Роверс
1:1
Гейланг Юнайтед
Лайон Сити Сейлорс
4:1
Балестиер Халса
Кей-ли́га 2
Даейон Ситдзен
4:1
Ансан Грийнърс
Гионгнам
1:1
Юнгам Асан
КАФ Отборочный турнир Чемпионат мира по футболу 2022
Уганда
1:0
Руанда
Кения
0:1
Мали
Централна Африканска Република
0:2
Нигерия
Бенин
0:1
Танзания
Замбия
1:1
Екваториална Гвинея
Кабо-Верде
1:0
Либерия
Мадагаскар
1:0
Демократическая Республика Конго
Мавритания
0:0
Тунис
Чемпионат Венесуэлы по футболу - Централ
Карабобо
2:0
Яракуянос
Венецуела - Примера Дивисион - Група Західна
Эстудиантес де Мерида
0:2
Депортиво Тачира
Бразилия Серия C - Група C
Итуано
0:2
Крисиума
Бразилия Серия C - Група D
Новоризонтионо
1:0
Ипиранга
Второй дивизион - Ориентал
Фундасион
5:1
Динамо Де Пуерто Ла Круз
Минервен Експресо Азул
0:2
Либертадор
Второй дивизион - Оксидентал
Депортиво дел Сулия
1:2
Льянерос
Япония Джей лиги 2
Монтедио Ямагата
2:1
Блаублиц Акита
Мито Холихок
2:1
Зеспакусацу Гумма
Мацумото Ямага
0:1
Тотігі
Киото Санга
2:1
Сагаміхара
Мачида Зелвия
0:1
ДЖЕФ Юнайтед
Ехіме
0:2
В-Варен Нагасаки
Кубок Премьер-лига до 23 год
Сандерленд U23
2:1
Лидс U23
Чампионат УЕФА до 17
Швейцария U17
7:0
Гибралтар U17
Босния и Герцеговина U17
1:1
Финляндия U17
Польша U17
1:0
Андорра U17
Ирландия U17
2:0
Північна Македонія U17
Чемпионат Таиланда по футболу
Чонбури
1:0
Суфанабури
Prachuap
0:0
Самут Пракан Сити
Рачабури
2:0
Чиангмай Юнайтед
Порт
0:2
Бурирам Юнайтед
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 2
Кайрат Москва
3:0
Зенит II
Луки-Энергия
0:4
Красава
Балтика-БФУ Калининград
1:0
Чита
Красава
17:00
Луки-Энергия
Твер ФК
0:0
Смоленськ
ФК Сочи
2:2
Звезда Санкт Петербург
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 2
Енисей Красноярск 2
0:2
Динамо Москва 2
Чертаново
0:1
Казанка Москва
Знамя Труда
2:1
Волна
Химик Дзержинск
0:0
Торпедо Владимир
Шинник Ярославль
1:0
Муром
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 3
СКА Харабовск 2
1:1
Коломна
Строгино Москов
1:1
Родина
Химки 2
1:1
Пересвет Домодедово
Знамя Ногинск
1:1
Квант Обининск
Сатурн Раменскоие
2:0
Металург Видное
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 3
Сахалин
0:2
Рязан
Динамо Владивосток
3:0
Арсенал Тула 2
Калуга
2:3
Салют Белгород
Факел Воронезх
0:2
Динамо Брянск
Зенит Пенза
3:1
Авангард Курск
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 1
Биолог-Новокубанск
3:0
Ротор Волгоград 2
Легион Динамо
0:0
Махачкала
Анжи Махачкала
0:0
Дружба (Майкоп)
Спартак Нальчик
1:1
Кубань Холдинг
Машук-КМВ Пятигорск
0:2
Таганрог
Чайка Песчанокопское
4:0
Алания Владикавказ 2
Черноморец Новороссийск
0:1
СКА Ростов
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 4
Тюмень
1:3
Волга Ульяновск
Торпедо Миасс
2:1
Лада-Тольятти
Челябинск
1:2
Звезда Пермь
Носта
3:0
Оренбург 2
Амкар Пермь
0:2
Урал 2
Зенит-Ижевск
0:1
Спартак Туймазы
Кубок Южная Азия
Малдиви
1:0
Шри Ланка
Непал
0:1
Индия
Япония Джей Лига 3
Ванрауре Хатінохе
0:5
Роассо Кумамото
ФК Імабарі
0:1
Міядзакі
Фукусіма Юнайтед
1:1
Кагошима Юнайтед
Каматамаре Сануки
0:0
ФК Гiфу
Фудзиеда МИФК
5:1
Асул Кларо Нумадзу
Полша II Лига
Заглембе Сосновец
0:1
Ресовия Жешов
Радуния Стенжиця
1:2
Рух Хожув
Сандеция Новы Сач
1:3
Медзь Легница
Видзев Лодз
3:1
Ястшембе
Второй дивизион
Академиск
1:0
Коллинг ИФ
Тистед
2:0
ФА 2000
Third league - South-East
Сокол
1:1
Гигант (Съединение)
Third league - North-East
Черноморец Балчик
1:0
Устрем Дончево
Панама Клаусура
Спортинг С.М.
1:1
Сан Франциско ФК
Еррера
0:2
Пласа Амадор
Депортиво Университарио
2:1
Арабе Унидо
Индепендьенте (Панама)
1:0
Тауро
Національна незалежна футбольна асоціація
Стъмптаун Атлетик
0:0
Лос-Анджелес
Нью Амстердам
4:0
Мериленд Бобкатс
18+
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..