Мобільний додаток:
Премьер-Лига
Десна Чернигов
14:00
Динамо Киев
Ворскла Полтава
14:00
Карпаты
Днипро-1
17:00
Олександрія
Премьер-Лига
Манчестер Юнайтед
16:00
Эвертон
Вулверхэмптон Уондерерс
16:00
Тоттенхэм Хотспур
Арсенал
18:30
Манчестер Сити
Бундеслига
Вольфсбург
16:30
Боруссия Менхенгладбах
Шальке-04
19:00
Айнтрахт Франкфурт
Серия А
Хеллас Верона
13:30
Торино
Милан
16:00
Сассуоло
Болонья
16:00
Аталанта
Ювентус
16:00
Удинезе
Рома
19:00
СПАЛ
Фиорентина
21:45
Интернационале
Примера-Дивизион
Хетафе
13:00
Реал Вальядолид
Сельта Виго
15:00
Мальорка
Эспаньол
17:00
Реал Бетис
Севилья
19:30
Вильярреал
Валенсия
22:00
Реал Мадрид
Про-Лига
Стандард Льеж
15:30
Андерлехт
Клуб Брюгге
19:00
Мехелен
Остенде
21:00
Гент
Лига 1
Бордо
16:00
Страсбур
Олимпик Лион
18:00
Ренн
Сент-Этьен
22:00
ПСЖ
Лига Португезе
Морейренсе ФК
17:00
Белененсиш
Жил Висенте
19:30
Витория Гимарайнш
Спортинг Брага
22:00
Пасуш де Феррейра
Серия В
Козенца
16:00
Порденоне Кальчио
Кремонезе
16:00
Перуджа
Салернитана
22:00
Кротоне
Премьер-Лига
Мотеруэлл
14:00
Рейнджерс
Селтик
17:00
Хиберниан
2. Бундеслига
ФК Нюрнберг
14:30
Хольштайн Киль
Зандхаузен
14:30
Гамбург
Оснабрюк
14:30
Динамо Дрезден
Эредивизи
Эммен
13:15
Спарта Роттердам
Фейеноорд
15:30
ПСВ
АЗ Алкмаар
17:45
Аякс
Хераклес
17:45
Утрехт
Суперлига
Газисехир Газиантеп
13:00
Кайсериспор
Сивасспор
15:30
Фенербахче
Бешикташ
18:00
Йени Малатияспор
Суперлига
Лугано
17:00
Янг Бойз
Люцерн
17:00
Базель
Сьон
17:00
Невшатель Ксамакс
Бундеслига
Аустрия Вена
15:30
Волфсбергер
Сваровський Тироль
15:30
Маттерсбург
ЛАСК Линц
18:00
Штурм Грац
Сегунда-Дивизион
Эстремадура УД
13:00
Малага
Реал Овьедо
17:00
Кадис
Эльче
19:00
Лас Пальмас
Луго
19:00
Спортинг Хихон
Фуенлабрада
21:00
Альмерия
Райо Вальекано
21:00
Албасете
Премьер-Лига
ФК Маср
14:30
Исмаили
Семуха
17:00
Асван ФК
Аль-Ахли
19:30
Харас Эль-Ходуд
Серие С Група B
Фералписало
16:00
Вис Пезаро
Губио
16:00
Фермана
Зюдтирол
16:00
Пьяченца
Римини
16:15
Триестина
Арциняно Валчиампо
16:15
Чезена
Карпи ФК 1909
18:30
Самбенедетесе
Фано
18:30
Виртус Верона
Имолезе
18:45
Виченца Виртус
Серие С Група А
Алесандрия Калчо
16:15
Про Верчелли
Гиана Ерминио
16:15
Про Патрия
Новара
16:15
Сиена
Олбиа
16:15
Ювентус U23
Ренате
16:15
Арецо
Комо
18:45
Албинолефе
Понтедера
18:45
Монца
Годзано
18:45
Пергокрема
Пистоиезе
18:45
Леко
Серие С Група С
Ренде
16:15
Риети
Терамо
16:15
Катания
Витербесе
16:15
Виртус Франкавила
Бисчеглие
18:45
Вибонезе
Касертана
18:45
Бари
Монополи
18:45
Авеллино
Потенца
18:45
Паганезе
Сикула Леонцио
18:45
Реджина
Катанзаро
18:45
Пичерно
Суперлига
Ларисса
15:00
Атромитос
Волос
17:15
Паниониос
Астерас Триполис
19:30
Олимпиакос Пирей
Панетоликос
19:30
ПАОК
Данія Суперлига
Хорсенс
13:00
СендерийскЕ
Рандерс
15:00
Эсбьерг
Люнгбю
15:00
Силкеборг
Брондбю
17:00
Хобро
Мидтъюлланд
19:00
АГФ
1.Лига
Кеджиоренгюджю
13:00
Хатайспор
Юмраниеспор
13:00
Анкараспор
Баликесирспор
15:30
Акхисар Беледийе ГС
Алтынорду СК
18:00
Бурсаспор
Чешская лига
Виктория Плзень
15:30
Теплице
Славия Прага
18:00
Динамо Ческе-Будеёвице
Экстракласа
Пяст Гливице
13:30
ЛКС Лодз
Корона Кельце
16:00
Краковия Краков
Ягеллония Белосток
18:30
Лехия Гданьск
Лига де Онра
Оливейренсе
13:15
Пенафиел
Фарензе
17:00
Фейренсе
Спортинг Ковильян
17:00
Академика
3. Лига
Зонненхоф Гроссаспах
14:00
Карл Цайс Йена
Унтерхахинг
15:00
МСФ Дуйсбург
Регионаллига Север
Хольштайн Киль II
15:00
Любек
Хановершер
15:00
Шварц-Вайс Реден
Регионаллига Северо-восток
Локомотив Лейпциг
14:30
Рот-Вайс Эрфурт
Вакер Нордхаузен 90
Від
БабелсБерг 03
Берлинер
14:30
Унион Фюрстенвалде
Динамо Берлин
14:30
Бишофсвердаер
Кубок
Габала
13:00
Сабах
Сабаил
15:00
Зира
Сегунда-Дивизион B Група 2
Туделано
13:00
Културал Леонеса
Логронес
13:00
Лейоа
Бургос СФ
18:00
Изара
Реал Юнион
18:00
Реал Сосьедад II
Испания Секунда Дивизион B група 1
Коруксо
12:00
Лас Пальмас II
Овиедо Б
12:30
Мелилла
Атлетико Мадрид II
13:00
Сельта Виго II
Интернасионал де Мадрид
13:00
Сан Себастиан де лос Рейес
Спортинг Хихон II
13:00
Пеня Депортива
Реал Мадрид II
13:00
Хетафе Б
УД Ибиса
13:00
Марино де Луанко
Испания Секунда Дивизион B група 3
Леванте Б
18:00
Химнастик Таррагона
Сабаделл
18:00
АЕ Прат
Барселона Б
19:00
Ла Нусия
Корнелья
21:00
Лейда Еспортиу
Испания Секунда Дивизион B група 4
Дон Бенито
13:00
Талавера
Реал Мурсия
13:00
Еклано Депортиво
Линенсе
13:30
Кордоба
Атлетико Санлукеньо
17:30
Сан Фернандо
Мерида
18:00
Вильярробледо
Суперкубок
Расинг Клуб
2:0
Тигре
1. Хорваткая национальная лига
Осиек
16:00
Славен Копривница
Хайдук Сплит
18:30
Истра 1961
Второй дивизион
Юнион Сент-Жиллуаз
17:00
Локерен
Лига I
Чиндия Търговище
18:00
Херманщат
СК ФК Вииторул Констанца
20:30
Стяуа Бухарест
Суперлига
ФК Радник Сурдулица
14:00
Партизан
Црвена Звезда
16:00
Чукарички
Лига вызова
Виль
15:30
Винтертур
Аарау
16:00
Кьяссо
Вадуц
17:00
Кринс
Национальный чемпионат I
Диошдьор ВТК
19:00
Ференцварош
Индонезия Лига 1
ПСМ Макассар
13:30
ПСС Слеман
Кубок Восточной Азии по футболу
Республика Корея
12:30
Китайская Народная Республика
1. Дивизион
Еносис Неон Паралимни
17:00
АЕЛ
Неа Саламис
19:00
Омония Никосия
Премьер-Лига
Ашдод
19:00
Апоел Хадера
Маккаби Нетания
20:15
Хапоэль Тель-Авив
Профессиональный дивизион
Клуб Гуарани
23:00
Насьональ Асунсьон
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
23:00
Ривър Плейт Асунсион
Депортиво Капиата
23:00
Либертад
Депортиво Сантани
23:00
Спортиво Лукеньо
Керо Портено
23:00
Хенераль Диас
Первая Лига
Грбаль
14:00
Будучност
А-Лига
Ньюкасл Джетс
09:30
Мельбурн Харт
2. Лига Беяз
Санлиурфаспор
12:00
Пендикспор
Хаджеттепе
12:30
Тарс Идман Юрду
Инегюлспор
12:30
Амедспор
Сарийер ГК
12:30
Гюмюшханеспор
Зонгулдак Комюрспор
12:30
Афжет Афйонспор
Киркларелиспор
12:30
Йени Чорумспор
2. Лига Красный
Элазигспор
12:00
Кастамонуспор
Кахраманмарасспор
12:00
Ергин Велимесе Спор
Байбурт Йозел Идареспор
12:00
Сакарьяспор
Нигде Анадолу
12:30
Сивас Беледиеспор
Бандърмаспор
12:30
Етимесгут Беледиеспор
Бодрумспор
12:30
Ушакспор
Карабюкспор
12:30
Анкара Демирспор
Первая профессиональная лига
ФК Витоша Бистрица
12:00
Ботев Пловдив
Локомотив Пловдив
14:15
Левски
Славия София
16:30
Лудогорець
Чемпионат Эквадора по футболу
Делфин
22:00
ЛДУ Кито
Суперлига
Бенгалуру
16:00
Мумбаи Сити
Трофей Английской футбольной лиги
Кингстониан
17:00
Уокинг
Плей-офф
Насьонал Монтевидео
22:00
Пеньяроль
В Этники
Трикала
13:45
Трианда
Караискакис
14:00
АО Платаниас
Аполлон Ларисас
14:45
Аполлон Смирнис
Аполлон Каламариа
15:00
Паначаики
Верия ФК
15:00
Ники Волоу
Сегунда-Дивизион
Альянса Лима
22:30
Депортиво Бинасионал
Примера-Дивизион Апертура
ФАС
23:00
Санта Текла
Чемпионат Гватемалы
Комуникасионес Гватемала
3:1
Гуастатоя
Антигуа
19:30
Депортиво Санарет
Черногория Кубок
Сутьеска
14:00
Зета
ОФК Петровац
14:00
ОФК Титоград Подгорица
Искра Д
14:00
ФК Подгорица
И-Лига
Реал Кашмир
Від
Чърчил Брадърс
Премьер-Лига 2 Дивизия 1
Манчестър Сити U23
14:00
Тоттенхэм (U23)
Премьер-Лига 2 Дивизия 2
Норидж U23
15:00
Сандерленд U23
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..