Мобільний додаток:
download from googleplay
download from appstore

Livescores та світильники | Футбольні матчі 14.10.2021

КОНМЕБОЛ Отборочный турнир Чемпионат мира по футболу 2022
Боливия
4:0
Парагвай
на ТБ
2022 Чемпионат мира по футболу 2022 Отборочный турнир КОНКАК
США
2:1
Коста-Рика
Канада
4:1
Панама
Гондурас
0:2
Ямайка
Ел Салвадор
0:2
Мексика
Серие А
Фламенго
3:1
Жувентуде
на ТБ
Атлетико Минейро
3:1
Сантос
на ТБ
Чапекоенсе
1:1
Атлетико Паранаенсе
Форталеса
1:0
Гремио
Коринтианс
1:0
Флуминенсе
Интернасионал
3:1
Америка Минейро
Кубок
Архентинос Хуниорс
2:1
San Telmo
1-й дивизион
Элите 3000 Хелсингор
3:0
Эсбьерг
Мексико - Лига де Експеншън МХ
Минерос де Сакатекас
0:1
Тапатио
Канкун
0:1
Атлетико Морелия
Кубок Китаю з футболу
Шицзячжуан Эвер Брайт
5:1
Цзыбо Цуцзюй
Хэбэй ХФУК
0:1
Шанхи Чанган
Ухань Чжоэр
7:0
Дандонг Тенгуе
Чангша Гинде
4:5
ПЕН
Чънду Кинбао
Шанхай Шенхуа
3:0
Съчуан Минзу
Бейджин Гуоан
2:3
ПЕН
Шучуан Жиунио
Циндао
3:2
Куньшань
Шанхай Ист Эйшиа
1:0
Сиан Уулвс
Купа на Сърбия
Металац ГМ
3:2
Жарково
Лига 2
Меркуря-Чук
3:1
КСМС Яши
Суперэттан
Йончепинг Седра
1:1
ГИФ Сундсвалл
Юкконен
ТПС
1:1
ЕИФ
А-Лига
Невежис Кедайняй
19:00
Жальгирис
на ТБ
Жальгирис
6:0
Невежис Кедайняй
Есилига
Маарду Линамеесконд
2:1
Елва
Грузия Эровнули лиги 2
Мерани Тбилиси
2:1
Мерани Мартвили
Зугдиди
2:1
Сиони Болниси
Рустави
2:1
Гареджи Сагареджо
ФК Гагра
2:0
Сачхере
Шевардени-1906
1:3
ВИТ Джорджия
Чемпионшип ЮСЛ
Лоудоун
2:3
Хартфорд Атлетик
Бирмингам Легион
3:1
Остин Болд
Мемфис 901
2:1
Луисвил Сити
Спортинг Канзас Сити 2
1:0
Атланта Юнайтед 2
Ел Пасо Локомотив
4:2
Колорадо Спрингс
Ориндж Каунти
1:0
Финикс Райзинг
Такома Дефианс
0:1
Лас Вегас Лайт
Сакраменто Републик
1:1
Лос Анджелес Галакси II
Чемпионат Венесуэлы по футболу - Ориентал
Лала ФК
0:3
Минерос
Чемпионат Гватемалы
Гуастатоя
0:1
Кобан Империал
Антигуа
1:1
Мунисипал
Примера Б
Унион Сан Фелипе
0:1
Фернандез Виал
Депортес Пуерто Монт
1:3
Кокимбо Унидо
Рейнджърс де Талка
0:2
Темуко
Парагвай Кубок
2 мая
4:5
ПЕН
Депортиво Сантани
УСЛ - Лига 1
ФК Тусон
0:2
Каролина
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 2
Звезда Санкт Петербург
2:0
Кайрат Москва
Зенит II
1:0
Красава
Балтика-БФУ Калининград
1:2
Твер ФК
Луки-Энергия
0:1
Чита
Смоленськ
Від
Ленинградец
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 2
Динамо Москва 2
2:2
Чертаново
Казанка Москва
2:1
Химик Дзержинск
Волна
1:3
Шинник Ярославль
Торпедо Владимир
0:3
Олимп Долгопрудный II
Муром
3:0
Енисей Красноярск 2
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 3
СКА Харабовск 2
0:1
Родина
Металург Видное
2:2
Химки 2
Коломна
6:2
Знамя Ногинск
Квант Обининск
1:4
Саранск
Пересвет Домодедово
3:1
Строгино Москов
Профессиона́льная футбо́льная ли́га Группа 3
Авангард Курск
0:0
Сокол
Факел Воронезх
0:3
Зенит Пенза
Динамо Брянск
3:0
Салют Белгород
18+
Додаток містить інформацію про шанс. Ми закликаємо до відповідальних та розумних ставок..