Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 16.04.2024

Liga Campionilor UEFA - Sferturi de finală
Borussia Dortmund
4:2
Atletico Madrid
la TV
Barcelona
1:4
Paris Saint Germain
la TV
Primeira Liga
Famalicao
0:1
Sporting CP
EFL Championship
Southampton
3:0
Preston North End
Football League One
Burton Albion
1:2
Cheltenham Town
Bristol Rovers
1:0
Cambridge United
Port Vale
1:2
Wycombe Wanderers
Portsmouth
3:2
Barnsley
Bolton Wanderers
2:2
Shrewsbury Town
Oxford United
0:1
Lincoln City
Peterborough
4:1
Fleetwood Town
Football League Two
Notts County
2:5
Stockport
Colchester United
2:0
Grimsby
Crawley Town
1:1
Barrow
Walsall
2:1
Swindon Town
Mansfield
2:1
Accrington
Eliteserien
KFUM Oslo
1:3
Stromsgodset
Conference National
Rochdale
0:0
Boreham Wood
Wealdstone
0:1
Eastleigh
Halifax Town
0:0
Ebbsfleet United
Oxford City
1:3
Bromley
Cupa Rusiei
CSKA Moscow
2:0
Baltika Bfu Kaliningrad
First Division
Wexford
2:2
Longford Town
Superettan
Osters
2:0
Orebro
Cupa Slovaciei - 1/2 Finals
Ruzomberok
0:1
Lipany
A-League Australia
Western United
3:3
Adelaide United
Bulgaria B PFG
CSKA 1948 II
1:1
Spartak Pleven
Primera División
Cobresal
3:0
Deportes Copiapó
Colo Colo
0:2
Cobreloa
Virslīga
Tukums 2000
2:1
Riga
NIFL Premiership
Dungannon Swifts
2:0
Loughgall
Crusaders
2:1
Cliftonville
Glentoran
1:2
Larne
Linfield
2:2
Coleraine
Newry City
1:3
Carrick Rangers
Ballymena United
1:0
Glenavon FC
Primera B PB Apertura Columbia
Bogota FC
1:2
Llaneros
Quindio
1:1
Cortulua
League One Scoțiană
Edinburgh City
1:0
Montrose
Superliga Indoneziei
Persebaya Surabaya
0:3
Martapura
Bhayangkara
7:0
Persik Kediri
PSM Makassar
3:1
PSIS Semarang
Nedjma D1 Algeria
USM Alger
amâ
Ben Aknoun
Cr Belouizdad
1:1
Paradou Ac
Js Kabylie
3:1
Mc Oran
Afc U23 Championship
Japonia U23
1:0
Chineză U23
Iraq U23
0:2
Thailand U23
Coreea de Sud U23
1:0
UAE U23
Arabia Saudită U23
4:2
Tajikistan U23
Ecuador - First Division
L.D.U. Quito
2:1
Delfín
Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
0:2
Dinamo Tbilisi
Kolkheti Poti
1:3
FC Dila Gori
Dinamo Batumi
3:1
Samtredia
Bolivia Playoffs - Sferturi de finală
Independiente Petrolero
0:1
Aurora
Liga 1 Movistar - Apertura Peru
Deportivo Garcilaso
2:3
Sporting Cristal
Segunda Divisin Peru
Deportivo Coopsol
0:0
Comerciantes FC
Copa De La Profesional
Instituto Córdoba
1:3
River Plate
Argentinos Juniors
3:3
Barracas Central
Independiente Rivadavia
0:1
Velez Sarsfield
Independiente
2:2
Talleres Cordoba
Cupa AFC - 1/2 Finals
Al-Ahed
1:0
Al-Nahda Club
Irlanda de Nord Championship
Dergview
21:45
Harland & Wolff Welders
Ards
1:2
Ballyclare Comrades
National League North
Banbury United
0:1
Boston Utd
National League South
Truro City
1:0
Dover Athletic
Taunton Town
1:2
Torquay United
Weston Super Mare `
1:1
Eastbourne Borough
St Albans
1:0
Hampton & Richmond
Regionalliga Bayern
Greuther Fuerth II
3:1
Wurzburger Kickers
Qatar Stars League
Al Shamal
0:0
Al-Wakrah
Al Markhiya
3:2
Al-Gharafa
Venezuela Primera division
Academia Puerto Cabello
2:3
Metropolitanos
Primera B
Curicó Unido
0:0
Magallanes
England U18 Premier League
Norwich U18
2:0
Tottenham U18
Wolverhampton U18
1:2
Manchester United U18
Newcastle U18
4:3
Liverpool U18
Meistriliiga
Tallinna Kalev
1:2
FCI Levadia Tallinn
Northern Premier League Premier Division
Matlock Town
0:4
Gainsborough
Atherton Collieries
0:1
Macclesfield Town
Bamber Bridge
1:3
Ilkeston FC
Whitby
3:1
Morpeth Town
Southern League Central Division
Kettering
1:2
Stamford
Coalville
0:0
Stourbridge
Southern League South Division
Tiverton
0:2
Dorchester
Poole Town
2:2
Plymouth Parkway
Sholing
2:2
Hendon
Winchester City
2:0
Merthyr
Isthmian League Premier Division
Lewes
2:1
Horsham
Whitehawk
3:0
Kingstonian
Folkestone Invicta
1:1
Concord Rangers
Potters Bar Town
2:1
Haringey Borough
Canvey
4:1
AFC Hornchurch
Nigeria Premier League
Enugu Rangers
3:2
Abia Warriors
Bendel Insurance
2:1
Kano Pillars
Gombe United
1:2
Kwara United
Bayelsa United
1:1
Katsina United
Akwa United
4:1
Niger Tornadoes FC
Sporting Lagos
1:0
Sunshine Stars
Enyimba
1:0
Heartland
Rivers United
3:1
Plateau United
Shooting Stars
2:0
Lobi Stars
Lowland League
Albion Rovers
21:45
East Kilbride
Civil Service Strollers
21:45
Gretna 2008
BSC Glasgow
21:45
Bo Ness United
Highland League
Keith
22:00
Brechin
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..