Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Fotbal astăzi | Următoarele meciuri de fotbal cu cote

România Liga I
FCSB
20:00
FC Botoşani
la TV
Cupa Germaniei
Bayer Leverkusen
21:00
Bayern Munich
la TV
România Liga II Playoffs
UTA
amâ
Petrolul
la TV
Premier League
Norwich
14:30
Brighton
la TV
Leicester City
17:00
Crystal Palace
Manchester United
17:00
AFC Bournemouth
la TV
Wolverhampton Wanderers
19:30
Arsenal
la TV
Chelsea
22:00
Watford
la TV
La Liga
Celta Vigo
18:00
Real Betis
la TV
Real Valladolid
20:30
Deportivo Alaves
la TV
Granada
23:00
Valencia
la TV
Serie A
Juventus
18:15
Torino
la TV
Sassuolo
20:30
Lecce
la TV
Lazio
22:45
AC Milan
la TV
Primeira Liga
Vitoria Setubal
19:00
Pacos Ferreira
Portimonense
21:15
Guimaraes
Benfica
23:15
Boavista
la TV
SC Braga
23:30
Aves
Süper Lig
Ankaragucu
18:30
Alanyaspor
Yeni Malatyaspor
18:30
Genclerbirligi
Antalyaspor
21:00
Istanbul Basaksehir
Fenerbahce
21:00
Goztepe
la TV
Prima Ligă
Levski Sofia
18:00
Slavia Sofia
EFL Championship
Derby
14:30
Nottingham Forest
Fulham
17:00
Birmingham City
Huddersfield
17:00
Preston North End
Luton Town
17:00
Reading
Stoke City
17:00
Barnsley
Blackburn Rovers
17:00
Leeds United
Brentford
17:00
Wigan Athletic
Bristol City
17:00
Cardiff City
Superliga Greacă
Asteras Tripolis
19:15
Volos N.F.C.
OFI
21:30
PAOK
Austria Bundesliga
Austria Wien
18:00
Mattersburg
SKN St. Polten
18:00
SCR Altach
WSG Swarovski Tirol
18:00
Admira Wacker
Prva HNL
Istra 1961
19:55
HNK Gorica
Lokomotiva Zagreb
22:05
Inter Zapresic
NK Varazdin
22:05
Slaven Belupo
Premier Liga
Mariupol
amâ
Karpaty Lviv
Dynamo Kyiv
19:30
Șahtar Donețk
Superliga Daneză
Silkeborg
15:30
Lyngby
Sonderjyske
19:00
Odense
Segunda División
Numancia
18:00
Extremadura
Racing Santander
18:00
Elche
Almeria
20:30
Tenerife
Cadiz
22:45
Oviedo
Fuenlabrada
22:45
Mirandes
Prima Ligă
Mlada Boleslav
21:00
Bohemians 1905
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
16:00
Zaglebie Lubin
Lech Poznan
18:30
Legia Warszawa
Lechia Gdansk
21:00
Cracovia Krakow
Tippeligaen
Start
19:00
Viking
Valerenga
21:30
Aalesund
Cupa Estoniei
Flora Tallinn
16:00
Trans Narva
2. League Cehia
Hradec Kralove
18:00
Usti nad Labem
Lisen
18:00
Dukla Praha
FK Slavoj Vysehrad
18:00
Zbrojovka Brno
Viktoria Zizkov
18:00
Vlasim
Vysocina Jihlava
18:00
Prostějov
Faroe Islands Premier League
If Fuglafjordur
17:00
HB Torshavn
AB Argir
19:00
B36 Torshavn
Skala
19:00
Vikingur Gota
Klaksvik
19:30
TB Tvoroyri
NSI Runavik
21:00
EB/Streymur
K League 2
Jeonnam Dragons
12:00
Ansan Greeners
Seoul E-Land
13:00
Suwon FC
K League 3
Chuncheon Fc
11:00
Cheonan City
Gyeongju Khnp
11:00
Yangju Citizen FC
Pyeongtaek Citizen
11:00
Gyeongju Citizen
Gimhae City
13:00
Mokpo City
Busan Transport.Corp
13:00
Hwaseong Fc
Changwon City
13:00
Gimpo Citizen
Cheongju FC
13:00
Jeonju Fc
Armenian First League
Lernayin Artsakh
amâ
Lokomotiv Yerevan
Superliga Elvețiană
Basel
19:15
Neuchatel Xamax
Zurich
21:30
Servette FC
Prima Ligă
Dinamo Moscow
16:30
Arsenal Tula
Krylya Sovetov
18:30
Rostov
Spartak Moscow
18:30
FC Tambov
Akhmat Grozny
20:30
CSKA Moscow
Lokomotiv Moscova
20:30
PFC Sochi
J1 League
Gamba Osaka
12:00
Cerezo Osaka
Shimizu
12:00
Nagoya Grampus
Yokohama FC
12:00
Consadole Sapporo
Oita Trinita
12:30
Sagan Tosu
Kashiwa Reysol
13:00
Tokyo
Kawasaki Frontale
13:00
Kashima Antlers
Shonan Bellmare
13:00
Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds
13:00
Yokohama Marinos
Vissel Kobe
13:30
Sanfrecce Hiroshima
Veikkausliiga
Honka
15:00
Lahti
KuPS
15:00
HIFK Helsinki
SJK
15:00
Ilves
Superliga Slovaciei
FK Senica
19:00
Zlate. Moravce
Slovan Bratislava
19:00
Zemplin Michalovce
AS Trencin
19:00
Sereď
Spartak Trnava
19:00
Ruzomberok
Dunajska Streda
19:00
MSK Zilina
FC Nitra
19:00
FK Pohronie
Prima Ligă Bielorusă
BATE
16:00
FC Energetik-BGU Minsk
Gorodeya
18:00
Vitebsk
Neman
20:00
Isloch
First Division
Cobh Ramblers
amâ
Drogheda United
Longford Town
amâ
Shamrock Rovers II
Brazilia Serie B
Paran
amâ
Chapecoense AF
Vitoria
amâ
Centro Sportivo Alagoano
Avai
amâ
Figueirense
Confianca
amâ
Brasil de Pelotas
CRB
amâ
Amrica Mineiro
Cruzeiro
amâ
Ponte Preta
Cuiaba
amâ
Natutico Recife
Guaraní
amâ
Sampaio Correa
Juventude
amâ
Operário PR
Oeste
amâ
Botafogo SP
1. Lig Turcia
Bursaspor
20:00
Altinordu
Menemen Belediye
20:00
Adanaspor
Meci amical
Lokomotiv Sofia
11:00
Sportist Svoge
Montana
11:00
FC Hebar Pazardzhik
Khimki
15:00
Spartak Moscow II
Lyon
19:30
Nice
FC Dallas
23:00
New York City
Divizia Națională
Sfintul Gheorghe
18:00
Codru Lozova
Milsami Orhei
20:30
Petrocub
Prima Divizie Daneză
Hjorring
16:00
Fremad Amager
Superettan
Dalkurd
16:00
Degerfors
Umeå FC
16:00
Osters
Brage
18:30
Halmstad
Norrby
18:30
Ljungskile SK
Orgryte
18:30
AFC Eskilstuna
Ykkonen
AC Oulu
15:00
VPS
Ekenas
15:00
FF Jaro
Gnistan
15:00
KPV Kokkola
KooTeePee
15:00
Musan Salama
Ekenas
16:00
VPS
MyPa
17:00
AC Oulu
Musan Salama
17:00
AC Kajaani
SJK Akatemia
17:00
KooTeePee
3. Liga Germania
Carl Zeiss Jena
15:00
Sonnenhof Großaspach
Chemnitzer
15:00
Hansa Rostock
FC Kaiserslautern
15:00
Bayern Munchen II
Magdeburg
15:00
Preussen Munster
Wurzburger Kickers
15:00
Hallescher FC
KFC Uerdingen 05
15:00
Viktoria Koln
MSV Duisburg
15:00
Unterhaching
SV Meppen
15:00
Eintracht Braunschweig
TSV 1860 Munich
15:00
FC Ingolstadt 04
Waldhof Mannheim
15:00
FSV Zwickau
Carioca
America-RJ
21:00
Nova Iguacu
PrvaLiga
Rudar Velenje
21:00
Aluminij
Ligat ha Al Israel
Beitar Jerusalem
20:45
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva
20:45
Hapoel Haifa
Maccabi Haifa
21:00
Maccabi Tel Aviv
Úrvalsdeild
Fjolnir
17:00
Fylkir
Grotta
17:00
HK Kopavogs
KR Reykiavik
20:00
Vikingur Reykjavik
Virslīga
Ventspils
16:00
Liepaja
Riga
18:00
BFC Daugavpils
Rigas FS
20:00
Jelgava
1st Deild
Vestri
17:00
Grindavik
Belarusian First League
Smorgon
17:00
Lokomotiv Gomel
Volna Pinsk
17:30
Naftan
FC Oshmyany
18:00
Gomel
Orsha
19:00
FC Sputnik Rechitsa
?
Tractor Sazi
18:45
Sanat Naft
Zob Ahan
19:15
Paykan
Persepolis
19:30
Shahin Bushehr
Erste Liga
Kapfenberger SV
15:00
Wacker Innsbruck
FC Dornbirn 1913
16:00
Lafnitz
Austria Klagenfurt
21:25
FC Juniors OÖ
Challenge League
FC Chiasso
19:15
Schaffhausen
FC Wil
21:30
Kriens
K League 1
Ulsan Hyundai
12:00
Incheon United
Gangwon Fc
13:00
Busan IPark
Suwon Bluewings
14:00
FC Seoul
Tajikistan Vysshaya Liga
Dushanbe 83
15:30
Fc Istaravshan
Fayzkand
15:30
Istiklol Dushanbe
Lokomotiv Pamir
15:30
Khujand
USL S.U.A.
OKC Energy
amâ
El Paso Locomotive
San Antonio
amâ
Orange County SC
Reno 1868 FC
amâ
Los Angeles Galaxy II
Loudoun United
amâ
Atlanta United 2
Georgia Erovnuli Liga
Chikhura
17:00
FC Dila Gori
Telavi
20:00
Samtredia
Grecia Football League
AO Platanias
amâ
Panachaiki
Ergotelis
amâ
Apollon Pontou