Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Fotbal astăzi | Următoarele meciuri de fotbal cu cote

România Liga I
CS Mioveni
3:1
Academica Clinceni
la TV
UTA
0:1
CS Gaz Metan Mediaș
la TV
FCSB
1:1
36'
CFR Cluj
la TV
Premier League
Crystal Palace
1:3
Liverpool
la TV
Arsenal
0:0
Burnley
Leicester City
1:1
Brighton
Chelsea
2:0
Tottenham Hotspur
la TV
Bundesliga
RasenBallsport Leipzig
2:0
VfL Wolfsburg
la TV
Hertha Berlin
1:4
Bayern Munich
la TV
Serie A
Cagliari
1:1
Fiorentina
la TV
Napoli
4:1
Salernitana
la TV
Spezia
1:0
Sampdoria
Torino
1:1
Sassuolo
la TV
Empoli
2:4
78'
Roma
la TV
AC Milan
21:45
Juventus
la TV
La Liga
Granada
0:2
Osasuna
la TV
Real Madrid
2:2
Elche
la TV
Real Sociedad
0:0
46'
Getafe
Rayo Vallecano
0:1
49'
Athletic Bilbao
la TV
Deportivo Alaves
22:00
Barcelona
la TV
Ligue 1
Metz
0:2
Nice
la TV
Nantes
4:2
Lorient
Clermont Foot 63
2:1
Rennes
Angers
2:1
Troyes
Bordeaux
4:3
Strasbourg
Montpellier
3:2
Monaco
Paris Saint Germain
21:45
Reims
la TV
2. Bundesliga
Jahn Regensburg
1:2
Holstein Kiel
Hannover 96
0:0
Dynamo Dresden
Eredivisie
NEC Nijmegen
1:4
Feyenoord
PSV
1:2
Ajax
la TV
Heracles
1:1
Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam
0:3
Utrecht
RKC Waalwijk
21:00
Fortuna Sittard
Süper Lig
Kasimpasa
3:1
Kayserispor
Hatayspor
0:0
Rizespor
Altay
0:1
Konyaspor
Giresunspor
1:3
Alanyaspor
Antalyaspor
0:0
Gaziantep FK
Galatasaray
1:2
Trabzonspor
la TV
Prima Ligă Belgiană
Standard Liege
2:2
Club Brugge
Union S.Gilloise
2:1
Genk
Mechelen
0:1
51'
Anderlecht
Cercle Brugge
22:00
Zulte-Waregem
Primeira Liga
Maritimo
1:1
Belenenses SAD
Guimaraes
3:1
Estoril
Gil Vicente
0:0
36'
Portimonense
FC Porto
22:30
Famalicao
Cupa Africii pe Națiuni
Burkina Faso
1:1
Pen'
Gabon
Nigeria
21:00
Tunisia
Superliga Greacă
Aris Thessaloniki
0:0
Lamia
Atromitos Athinon
0:2
AEK Athens
Volos N.F.C.
0:4
PAOK
Olympiakos Piraeus
1:0
50'
Pas Giannina
Serie B
L.R. Vicenza Virtus
3:3
Cittadella
Lecce
1:1
48'
Cremonese
Segunda División
Burgos CF
4:0
Leganes
Sporting Gijon
2:1
SD Amorebieta
Girona
1:0
62'
Lugo
Huesca
0:1
63'
S. D. Ponferradina
Alcorcon
22:00
Mirandes
Eerste Divisie
Telstar
1:0
Jong Ajax
1. Lig Turcia
Bandirmaspor
2:1
Erzurum BB
Adanaspor
0:1
Keciorengucu
Boluspor
amâ
Tuzlaspor
Eyupspor
1:0
Bursaspor
Divizia Secundă Belgiană
Virton
0:4
Waasland-Beveren
Royal Excel Mouscron
21:00
Lierse
A-League Australia
Melbourne City
4:1
Central Coast Mariners
Central Coast Mariners
1:3
Melbourne City
Brisbane Roar
1:3
Adelaide United
Campeonato Paulista
Novorizontiono
21:00
Palmeiras
3. Liga Germania
SV Meppen
1:3
FSV Zwickau
MSV Duisburg
3:4
Saarbrucken
Magdeburg
1:1
TSV Havelse
Serie C Grup B
Olbia
1:0
Lucchese
Siena
2:2
Imolese
Grosseto
0:0
Carrarese
Serie C Grup А
Fiorenzuola
3:1
Pro Sesto
Pro Patria
2:2
Piacenza
Renate
1:0
Seregno
Legnago Salus
1:1
Virtus Verona
Triestina
0:2
Padova
Giana Erminio
0:0
Trento
Feralpisalo
1:0
Lecco
Pergolettese
0:2
Sudtirol
Pro Vercelli
2:0
Juventus U23
Mantova
1:1
Albinoleffe
Italie Seria C Grup C
Virtus Francavilla
5:1
A.C.R. Messina
Bari 1908
3:3
Catania
Monterosi
3:1
Potenza
Foggia
1:3
Latina
Picerno
0:1
Turris
Taranto
1:1
Paganese
Avellino
2:2
Monopoli
Vibonese
0:0
Fidelis Andria
Campobasso
0:0
Juve Stabia
Prima Divizie Cipriotă
APOEL
1:1
Aris Limassol
Doxa Katokopias
0:0
81'
Olympiakos Nicosia
Ligat ha Al Israel
Bnei Sakhnin
0:0
81'
FC Ashdod
Maccabi Petah Tikva
0:0
21'
Hapoel Beer Sheva
Primera A
Once Caldas
1:1
Unión Magdalena
Junior
3:1
Patriotas
Independiente Medellin
23:05
Deportes Tolima
Primera B PB Apertura Columbia
Tigres
21:00
Real Cartagena
Valledupar
22:00
Real San Andrés
Liga De Expansion MX
Guadalajara
1:1
Club Queretaro
Leon
2:1
Pachuca
Club America
0:2
Atlas
Monterrey
2:2
Cruz Azul
U.N.A.M. Pumas
1:0
35'
UANL Tigres
LigaPro
Feirense
1:0
Mafra
FC Porto B
0:3
Casa Pia A.C.
Rio Ave
2:1
Farense
Benfica B
0:0
38'
Penafiel
Estrela da Amadora
21:30
Trofense
Pro League
Tractor Sazi
0:0
Gol Gohar
Naft Masjed Soleyman
1:2
Paykan
Zob Ahan
0:1
Sanat Naft
Aluminium Arak
2:2
Shahr Khodro F.C.
Torneo de Verano Group B
Talleres Cordoba
0:1
San Lorenzo
Meci amical
Guatemala
amâ
Canada
Rubin
0:0
Wisla Plock
Fakel
0:0
Nizhny Novgorod
Silkeborg
amâ
Raufoss
Krasnodar
3:2
MSK Zilina
Dinamo Zagreb
4:3
Sturm Graz
Schaffhausen
1:3
St Gallen
FC Ufa
4:1
Gazovik Orenburg
Vojvodina Novi Sad
0:2
Nizhny Novgorod
Super League India
Bengaluru Fc
1:1
Goa
Mohun Bagan
0:0
Odisha FC
Primera División RFEF Group 1
Internacional de Madrid
2:3
Deportivo La Coruna
Calahorra
1:0
Badajoz
Talavera de La Reina
0:1
Zamora
Racing Ferrol
0:1
Logrones
Unionistas de Salamanca
2:1
Rayo Majadahonda
Primera División RFEF Group 2
Atlético Baleares
2:1
Algeciras
Betis II
amâ
Sevilla Atletico
Villarreal B
4:1
Atlético Sanluqueño
Linense
0:0
Gimnastic
Castellón
1:1
Linares
Greece Super League 2 North
Kavala
2:2
Panserraikos
Thesprotos
1:5
Iraklis
Olympiacos Volou 1937
1:2
Larisa
Pierikos
1:0
Apollon Pontou
Greece Super League 2 South
Diagoras
0:0
Ierapetra
AEK Athens B
1:0
Episkopi
Asteras Vlachioti
0:2
Kallithea
Panathinaikos B
1:3
Levadiakos
PAE Chania
5:1
Zakynthos
Ergotelis
1:0
Egaleo
Karaiskakis
2:1
Irodotos
Kalamata
amâ
Rhodos AS
Regionalliga Northeast
FC Germania Halberstadt
0:2
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga West
Rot Weiss Essen
2:1
Wuppertaler
2022 AFC Women Asian Cup
Iran (W)
0:7
Chineză (W)
Chinese Taipei (W)
amâ
India (W)
Qatar Stars League
Al Shamal
0:6
Umm Salal
Qatar SC
2:3
Al-Gharafa
Al Rayyan
1:1
Al-Ahli Doha
Cyprus Division 2
Omonia Aradippou
1:2
PO Xylotympou 2006
Achyronas Liopetri FC
0:1
Olympias Lympion
Omonoia 29m
1:1
Karmiotissa Polemidion
Liga Nacional Guatemala
Xelaju
0:0
Antigua
Iztapa
1:0
34'
Solola
Deportivo Achuapa
0:1
37'
Santa Lucia
Nueva Concepcion
23:00
Malacateco
Primera division Clausura
Santa Tecla
1:1
11 Deportivo
Isidro Metapan
2:1
Chalatenango
Atletico Marte
23:00
Luis Angel Firpo
Municipal Limeno
23:15
CD Platense Municipal
C.D. FAS
23:15
Asuila
Honduras Liga Nacional Clausura
Club Deportivo Honduras Progreso
1:2
Lobos UPNFM
CD Victoria
2:0
C.D. Real Sociedad
Thailand Thai League 1
Chonburi
2:0
Khon Kaen United
Nakhon Ratchasima
2:2
Chiangmai United
Buriram United
1:0
Bangkok United
Premier League 2 Division 2
Southampton U23
1:0
Middlesbrough U23
Ghana Premier League
Gold Stars
2:1
Legon Cities FC
Elmina Sharks
0:0
Berekum Chelsea
Great Olympics
2:1
King Faisal Babes
Asante Kotoko
1:0
Medeama
Bechem United
0:0
Wafa
Eleven Wonders
1:0
Real Tamale United
Costa Rica Primera Division Clausura
Alajuelense
4:0
Guanacasteca
Santos de Guapiles
0:0
C.S. Herediano
Deportivo Saprissa
2:4
C.S. Cartaginés
Albania Superliga
Kukesi
1:0
Skenderbeu Korce
Premier league Malta
Gzira United
1:1
Valletta
Sirens
2:1
St Lucia
Floriana FC
19:00
Birkirkara
Tanzania Premier League
Polisi Tanzania
0:1
Young Africans
Coastal Union
1:3
Namungo
Nigeria Premier League
Kano Pillars
1:0
Mfm Fc
Akwa United
0:0
Sunshine Stars
Wikki Tourists
2:1
Plateau United
Abia Warriors
1:1
Dakkada Fc
Lobi Stars
1:0
Enyimba
Nasarawa United
1:0
Katsina United
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..