Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 17.04.2024

Liga Campionilor UEFA - Sferturi de finală
Manchester City
3:4
Pen
Real Madrid
la TV
Bayern Munich
1:0
Arsenal
la TV
Cupa României - 1/2 Finals
Corvinul Hunedoara
3:1
Voluntari
la TV
Prima Ligă Scoțiană
Dundee
0:0
Rangers
Cupa Portugaliei - 1/2 Finals
FC Porto
3:1
Guimaraes
Prva HNL
Dinamo Zagreb
2:1
NK Varazdin
Premier Liga
FC Mynai
1:3
Dynamo Kyiv
FC Oleksandriya
2:2
Obolon-Brovar
Eliteserien
Molde
1:2
Odd Ballklubb
Brann
1:0
Ham Kam
Conference National
Gateshead
0:1
Aldershot Town
2. League Cehia
Prostějov
0:1
Vyskov
MFK Chrudim
1:1
Slovan Varnsdorf
Sigma Olomouc II
4:2
Kromeriz
Sparta Praha II
5:1
Pribram
Mas Taborsko
5:0
Viktoria Zizkov
Dukla Praha
2:0
Opava
Vlasim
4:5
Lisen
Zbrojovka Brno
1:0
Vysocina Jihlava
Cupa Rusiei
Ural
1:3
Rostov
Gazovik Orenburg
2:4
Dinamo Moscow
Zenit
0:0
Spartak Moscow
Cupa Argentinei - Round 32
Tigre
4:5
Pen
Chacarita Juniors
Liga Campionilor CAF - 1/2 Finals
Ulsan Hyundai
1:0
Yokohama Marinos
Al-Ain
4:2
Al-Hilal Riyadh
J.League Cup
Grulla Morioka
0:1
Cerezo Osaka
Vanraure Hachinohe
1:2
DOE
Kashima Antlers
Fc Imabari
1:2
DOE
Vissel Kobe
Azul Claro Numazu
1:3
Consadole Sapporo
Yscc
0:4
Tokyo
Kagoshima United
0:1
Tokyo Verdy
Giravanz Kitakyushu
1:2
Machida Zelvia
V-Varen Nagasaki
1:0
Jubilo Iwata
Iwaki
0:2
Albirex Niigata
Matsumoto Yamaga
2:4
Pen
Avispa Fukuoka
Omiya Ardija
0:2
Nagoya Grampus
Armenian Premier League
Ararat Yerevan
0:1
Pyunik Yerevan
FC Ararat-Armenia
2:0
Fc Urartu
Slovenian 1st SNL
Olimpija Ljubljana
1:2
Maribor
Primera División
Montevideo Wanderers
2:3
Liverpool Montevideo
Miramar Misiones
1:2
Nacional De Football
Primera A
Envigado
0:2
Deportes Tolima
Jaguares
1:1
Deportivo Cali
Once Caldas
0:1
Independiente Santa Fe
Primera División
Palestino
2:0
Huachipato
Cupa Bulgariei - 1/2 Finals
CSKA-Sofi
0:1
Botev Plovdiv
Virslīga
FC Auda
1:0
BFC Daugavpils
Rigas FS
2:0
Metta
First Amateur Division
Thes Sport
21:00
Gent U23
Muntenegru League Two
Iskra Danilovgrad
17:00
FC Podgorica
Turcia TFF 2. LIG Grup Alb
Van Spor
15:00
Ankaraspor
Série A
Bahia
2:1
Fluminense
Cuiaba
amâ
Vitoria
Pro League
Sepahan
1:0
Zob Ahan
Africa de Sud Premier League
Sekhukhune United
1:1
Stellenbosch FC
Supersport United
1:1
Polokwane City
Superliga Indoneziei
Pusamania Borneo
0:4
Madura United
Cilegon United
1:1
Barito Putera
Persija Jakarta
1:0
Persis Solo
Cupa Bielorusiei - 1/2 Finals
Isloch
1:0
Torpedo Zhodino
Dinamo Minsk
1:0
Neman
Afc U23 Championship
Uzbekistan U23
2:0
Malaysia U23
Vietnam U23
3:1
Kuwait U23
Korean FA Cup
Gimhae City
0:1
Incheon United
Seongnam
1:0
Suwon FC
Gimpo Citizen
1:0
DOE
FC Anyang
Sangju Sangmu
3:2
DOE
Busan IPark
Mokpo City
1:2
Bucheon FC 1995
Daegu FC
1:2
DOE
Cheongju FC
Gangwon Fc
3:1
DOE
Hwaseong Fc
Gyeongnam FC
1:0
Jeonnam Dragons
Jeju United
4:3
Pen
Cheonan City
Seoul E-Land
0:1
FC Seoul
Ansan Greeners
0:1
Suwon Bluewings
Primera Nacional Argentina
Almirante Brown
0:3
Estudiantes de Río Cuarto
Bolivia Playoffs - Sferturi de finală
Universitario de Vinto
3:1
Nacional Potosi
Premier League Egipt
El Gouna FC
1:0
Smouha
National Bank of Egypt
0:1
El Geish
ENPPI
0:0
El Dakhleya
U.S. Open Cup
Louisville City FC
3:1
Greenville Triumph Sc
Detroit City Fc
1:0
Michigan Stars
Copa De La Profesional
Belgrano Cordoba
0:4
Racing Club
Boca Juniors
1:0
Godoy Cruz
Defensa Y Justicia
1:0
Newells Old Boys
Lanus
1:2
Estudiantes
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Oriental
2:0
Albion FC
Cupa Ciprului - 1/2 Finals
Omonia Nicosia
0:0
Aris Limassol
Apollon Limassol
1:1
Pafos FC
Regionalliga Nord
Eimsbutteler
5:1
FC Kilia Kiel
Regionalliga Southwest
TSV Steinbach
1:0
Hoffenheim II
Qatar Stars League
Umm Salal
2:1
Al-Arabi
Qatar SC
0:3
Al Rayyan
Al-Ahli Doha
1:9
Al Sadd
England Womens Super League
Chelsea (W)
3:0
Aston Villa (W)
England U18 Premier League
Reading U18
1:4
Chelsea U18
Meistriliiga
Flora Tallinn
1:3
Paide Linnameeskond
Costa Rica Primera Division Clausura
Deportivo Saprissa
2:2
Municipal liberia
Nigeria Premier League
Doma United
1:1
Remo Stars
Georgia Erovnuli Liga 2
Sioni Bolnisi
5:1
Spaeri
Kolkheti Khobi
2:2
FC Locomotive Tbilisi
Rustavi
2:3
Gareji Sagarejo
Dinamo Tbilisi II
3:1
FC Aragvi Dusheti
Highland League
Fraserburgh
22:00
Brora Rangers
Strathspey Thistle
22:00
Buckie Thistle
Formartine Utd
22:00
Inverurie Loco Works
Forres Mechanics
22:00
Wick Academy
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..