Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Soccer today | Upcoming soccer matches with odds

Europa League
Riga
1:0
S.P. Tre Fiori
Bundesliga
Bayern Munich
14:30
Schalke 04
on TV
Championship
Coventry City
14:45
Queens Park Rangers
on TV
First Division A
Sporting Charleroi
14:45
Beerschot
2nd Bundesliga
Hamburger SV
12:30
Fortuna Dusseldorf
Jahn Regensburg
12:30
FC Nurnberg
Ligue 1
Lyon
15:00
Nimes
on TV
Eredivisie
VVV Venlo
14:00
Utrecht
Erste Liga
Austria Wien II
12:30
Grazer AK
FC Dornbirn 1913
12:30
Austria Klagenfurt
Vorwärts Steyr
12:30
Kapfenberger SV
Wacker Innsbruck
12:30
Floridsdorfer AC
Lafnitz
14:25
Amstetten
Eerste Divisie
Helmond Sport
12:45
Volendam
Jong PSV
12:45
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
15:00
Jong Ajax
Roda
15:00
Dordrecht
Chinese FA Cup
Jiangsu Suning
2:0
Shenzhen F.C.
Shanghai Shenhua
0:0
35'
Guangzhou R&F
Guangzhou Evergrande
07:35
Henan Jianye
Shandong Luneng
08:00
Dalian Pro
LigaPro
Oliveirense
11:00
Penafiel
Chaves
12:00
Varzim
U.D. Vilafranquense
13:00
Feirense
3rd Liga
FC Kaiserslautern
11:45
Dynamo Dresden
1st League
Slavia Praha
14:00
Teplice
Premier league
Krasnodar
13:00
Khimki
Friendlies
L.R. Vicenza Virtus
10:00
Sudtirol
Inter
0:0
Carrarese
Monza
11:00
US Alessandria Calcio
Sevilla
13:30
Athletic Club
on TV
1st Division
Helsingor
13:00
Hjorring
Challenge League
FC Thun
13:00
FC Stade Lausanne-Ouchy
Grasshopper
14:00
Winterthur
National
Avranches
14:00
Stade Briochin
Bastia-Borgo
14:00
Le Mans
Bourg en Bresse Peronnas
14:00
Boulogne
Concarneau
14:00
Quevilly
Creteil
14:00
Cholet
Orleans
14:00
Lyon la Duchere
Sete
Post
Red Star FC 93
FC Villefranche
14:00
Bastia
2nd League
Vysocina Jihlava
12:00
Lisen
AFC Champions League
Al Sadd
11:00
Al-Ain
Sharjah FC
11:00
Al-Duhail
Al-Nassr Riyadh
14:00
Sepahan
Al-Taawon
14:00
Persepolis
Liga 1 Movistar - Apertura
Carlos Stein
12:00
Atletico Grau
Deportivo Binacional
14:00
Deportivo LLacubamba
on TV
Melgar
16:30
Universidad San Martin
on TV
Super Lig
Yeni Malatyaspor
13:00
Goztepe
Super League
PAOK
12:00
Atromitos Athinon
Olympiakos Piraeus
13:30
Asteras Tripolis
1. Lig
Eskisehirspor
12:00
Adanaspor
Premier
Smolevichi-STI
09:30
Rukh Brest
Neman
11:30
FC Minsk
Ekstraklasa
Podbeskidzie
12:00
Rakow Czestochowa
Wisla Krakow
14:30
Wisla Plock
Airtricity League
Derry City
12:45
St Patricks Athletic
Sligo Rovers
14:45
Bohemians
1st Division
Shamrock Rovers II
14:45
Cabinteely
Athlone Town
14:45
Cobh Ramblers
Bray Wanderers
14:45
Longford Town
Galway United
14:45
Wexford
UCD
14:45
Drogheda United
1st Liga
Arka Gdynia
11:40
Miedz Legnica
Primeira Liga
Famalicao
14:00
Benfica
on TV
Guimaraes
16:15
Belenenses
on TV
Liga I
Chindia Targoviste
11:00
AFC Hermannstadt
Astra Giurgiu
14:00
CFR Cluj
Super Liga
Vojvodina
12:00
Radnik Surdulica
Premier League
Haras El Hodoud
12:00
ENPPI
Aswan
14:00
Zamalek
Prva Liga
Graficar Beograd
10:00
Žarkovo
Radnicki Sremska Mitrovica
10:00
Borac Cacak
1 HNL
Sibenik
12:00
Lokomotiva Zagreb
Premier League
Dnipro-1
12:00
Mariupol
Regionalliga Northeast
ZFC Meuselwitz
13:00
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga North Group - South
Schwarz-Weiss-Rehden
12:30
Werder Bremen II
VfL Wolfsburg II
13:00
Hannoverscher SC
Cymru Premier
Aberystwyth Town
14:45
Flint Town
Liga III - Serie 2
Dacia Unirea Braila
10:00
C.S. Viitorul Ianca
ACS Sportul Chiscani
10:00
CSM Râmnicu Sărat
Liga III - Serie 4
Balotesti
10:00
Concordia II
Liga III - Serie 5
Kids Tampa Brasov
10:00
Cetate Râșnov
Liga III - Serie 6