Mobile app:
Premier league
Cardiff City
2:1
Brighton
Huddersfield
1:1
West Ham United
Leicester City
0:0
Burnley
Newcastle United
2:1
AFC Bournemouth
Southampton
1:1
Watford
Crystal Palace
0:1
Tottenham Hotspur
Championship
Middlesbrough
2:0
Wigan Athletic
Norwich
4:3
Millwall
Nottingham Forest
0:0
Stoke City
Queens Park Rangers
3:2
Brentford
Reading
2:2
Ipswich
Birmingham City
3:3
Hull City
Blackburn Rovers
1:1
Rotherham United
Bolton Wanderers
0:1
Swansea City
Bristol City
0:1
Preston North End
Derby
0:3
Aston Villa
West Bromwich Albion
4:1
Leeds United
FA Cup
Maidenhead United
0:4
Portsmouth
Southend
1:1
Crawley Town
Sutton United
0:0
Slough Town
Swindon Town
2:1
York City
Torquay United
0:1
Woking
Walsall
3:2
Coventry City
Yeovil Town
1:3
Stockport
Metropolitan Police
0:2
Newport County
Chesterfield
1:1
Billericay
Morecambe
0:0
Halifax Town
Southport
2:0
Boreham Wood
Tranmere Rovers
3:3
Oxford City
Accrington
1:0
Colchester United
Aldershot Town
1:1
Bradford
Barnsley
4:0
Notts County
Bromley
1:3
Peterborough
Bury
5:0
Dover Athletic
Crewe Alexandra
0:1
Carlisle United
Ebbsfleet United
0:0
Cheltenham Town
Exeter
2:3
Blackpool
Gillingham
0:0
Hartlepool United
Grimsby
3:1
Milton Keynes Dons
Lincoln City
3:2
Northampton Town
Luton Town
2:0
Wycombe Wanderers
Maidstone United
2:1
Macclesfield Town
Oxford United
0:0
Forest Green Rovers
Plymouth Argyle
1:0
Stevenage
Rochdale
2:1
Gateshead
Scunthorpe
2:1
Burton Albion
Bundesliga
1899 Hoffenheim
2:1
Augsburg
FC Nurnberg
0:2
VfB Stuttgart
Fortuna Dusseldorf
4:1
Hertha Berlin
SC Freiburg
1:3
FSV Mainz 05
Werder Bremen
1:3
Borussia Monchengladbach
Borussia Dortmund
3:2
Bayern Munich
2nd Bundesliga
Erzgebirge Aue
1:3
Hamburger SV
FC Koln
8:1
Dynamo Dresden
FC St. Pauli
1:1
FC Heidenheim
La Liga
Valladolid
0:0
Eibar
Getafe
0:1
Valencia
Atletico Madrid
3:2
Athletic Club
Girona
0:0
Leganes
First Division A
Sporting Charleroi
2:1
Club Brugge
Eupen
1:4
St.Truiden
Zulte-Waregem
2:0
Lokeren
Cercle Brugge
2:0
Waasland-Beveren
Superliga
Colon Santa Fe
1:1
Estudiantes
Liga MX
Cruz Azul
2:1
Lobos BUAP
Leon
0:1
Guadalajara
UANL Tigres
6:1
Puebla
Necaxa
1:1
Monterrey
Club Tijuana
2:3
Monarcas
Serie A
Torino
1:2
Parma
SPAL
2:2
Cagliari
Genoa
1:2
Napoli
Ligue 1
Guingamp
2:4
Lyon
Nimes
0:1
Nice
Saint-Etienne
2:0
Reims
Toulouse
0:1
Amiens
Angers
1:0
Montpellier
Serie B
Ascoli
2:3
Padova
Carpi
2:2
Benevento
Cremonese
1:0
Livorno
Salernitana
1:0
Spezia
Cosenza Calcio
2:3
Lecce
Ligue 2
Valenciennes
4:2
Lens
Segunda Division
Cadiz
2:0
Reus Deportiu
Extremadura
2:3
Osasuna
Lugo
0:1
Alcorcon
Deportivo La Coruna
4:0
Oviedo
Elche
0:0
Las Palmas
Regionalliga Bayern
TSV Buchbach
4:0
Augsburg II
Memmingen
1:0
VfR Garching
Greuther Fuerth II
0:1
FV Illertissen
VfB Eichstätt
3:1
FC Ingolstadt 04 II
Wacker Burghausen
3:1
FC Pipinsried
SV Heimstetten
3:4
SpVgg Bayreuth
1860 Rosenheim
2:2
Viktoria Aschaffenburg
Seria C Girone C
Casertana
0:0
Trapani
Matera
1:0
Viterbese
Reggina
1:0
Paganese
Rieti
1:5
Potenza
Virtus Francavilla
2:0
Siracusa
Bisceglie
0:1
Monopoli
Sicula Leonzio
0:2
Rende
Cavese
0:1
Juve Stabia
Argentina - Primera B Nacional
Brown de Adrogué
0:0
Agropecuario
Chacarita Juniors
2:2
Instituto Córdoba
Deportivo Morón
0:0
Santamarina
Argentina - Primera B Metropolitana
San Miguel
Post
Comunicaciones
Defensores Unidos
2:1
Atlanta
Colegiales
Post
Talleres Remedios
Ascenso MX
Zacatepec
1:1
Tampico Madero
Cafetaleros de Tapachula
2:3
Jurez
Dorados
1:1
Atltico San Luis
Eredivisie
Emmen
2:0
NAC Breda
De Graafschap
1:4
PSV
Vitesse
2:1
Utrecht
VVV Venlo
3:2
Fortuna Sittard
Bundesliga
LASK Linz
5:1
Admira Wacker
Sturm Graz
0:0
SKN St. Polten
Wacker Innsbruck
1:0
SCR Altach
Erste Liga
Vorwärts Steyr
2:1
Austria Klagenfurt
Regionalliga Nord
VfL Wolfsburg II
2:1
Werder Bremen II
Weiche Flensburg
4:2
Jeddeloh
Regionalliga Nordost
Chemnitzer
0:1
Viktoria Berlin
Altglienicke
5:0
Dynamo Berlin
Auerbach
2:2
Union Furstenwalde
Optik Rathenow
0:2
FSV Wacker 90 Nordhausen
Regionalliga Sudwest
FSV Frankfurt
1:1
Freiburg II
Mainz 05 II
0:3
Waldhof Mannheim
SSV Ulm 1846
3:2
TSV Steinbach
SV Elversberg
3:0
Fc Piramasens
Wormatia Worms
2:1
VfB Stuttgart II
Astoria Walldorf
3:0
TSG Balingen
Hessen Dreieich
1:1
Saarbrucken
Segunda Division B Group 2
Durango
1:1
Real Unión
Arenas de Getxo
0:1
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad II
1:2
Leioa
Langreo
0:2
Sporting Gijon II
Izarra
1:1
Tudelano
Segunda Division B Group 1
Real Madrid II
1:0
Burgos CF
Segunda Division B Group 3
Espanyol B
0:1
Ontinyent
Levante B
2:2
Peralada
Villarreal B
1:2
UE Olot
Segunda Division B Group 4
Jumilla
2:1
Atlético Sanluqueño
Primeira Liga
Aves
2:1
Rio Ave
Belenenses
0:0
Boavista
Nacional
1:0
Maritimo
FC Porto
1:0
SC Braga
Segunda Liga
Penafiel
1:0
Benfica B
Farense
2:2
Guimaraes B
Viseu
1:0
Mafra
3rd Liga
Eintracht Braunschweig
0:2
KFC Uerdingen 05
Energie Cottbus
2:2
Sportfreunde Lotte
Hansa Rostock
4:1
FC Kaiserslautern
SV Meppen
2:3
Karlsruher SC
TSV 1860 Munich
1:1
Hallescher FC
VfR Aalen
1:1
VfL Osnabruck
2.Lig Red Group
Etimesgut Belediyespor
2:2
Menemen Belediye
Pendikspor
2:0
Darica Genclerbirligi
Manisa Büyükşehir Belediyesi
5:1
Tokatspor
Super League
FC Lugano
1:4
Luzern
FC Thun
4:2
Basel
Scottish Premiership
Dundee
1:1
St Mirren
Hearts
0:1
Kilmarnock
St Johnstone
4:0
Hamilton Academical
ALKA Superliga
Horsens
1:1
Sonderjyske
Scottish League One
Arbroath
2:0
Montrose
Brechin
4:0
Forfar Athletic
Dumbarton
2:1
Stenhousemuir
East Fife
2:1
Raith Rovers
Stranraer
1:2
Airdrieonians
Scottish League Two
Albion Rovers
1:2
Edinburgh City
Annan Athletic
0:2
Cowdenbeath
Clyde
1:1
Stirling Albion
Elgin City
2:4
Berwick
Queens Park
2:0
Peterhead
Scottish Championship
Ayr Utd
1:1
Queen Of The South
Dunfermline
0:1
Falkirk
Morton
0:2
Alloa Athletic
Partick Thistle
0:1
Inverness Ct
Ross County
0:1
Dundee United
1st League
Karvina
1:3
Sparta Praha
Slovacko
0:1
Slovan Liberec
Premier league
Ural
2:1
Gazovik Orenburg
Krylya Sovetov
1:2
Akhmat Grozny
Rostov
0:0
Dinamo Moscow
Serie A
Amrica Mineiro
0:1
Paran
Corinthians
1:1
Sao Paulo
Atletico Paranaense
2:0
Cruzeiro
Botafogo
2:1
Flamengo
Challenge League
Schaffhausen
3:2
FC Chiasso
1st Division
SKA-Khabarovsk
2:1
FC Tyumen
Rotor Volgograd
1:0
Avangard Kursk
Sibir Novosibirsk
0:0
Mordovya
FC Krasnodar 2
2:0
FC Tambov
Khimki
1:0
Shinnik Yaroslavl
Armavir
1:3
Chertanovo Moscow
PFC Sochi
2:0
Zenit St. Petersburg II
Baltika
1:0
Tom Tomsk
Fakel
3:0
Spartak Moscow II
National
Le Mans
1:0
Laval
Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura
1:0
Bali United Pusam
Pusamania Borneo
2:1
PSIS Semarang
Persija Jakarta
0:0
PS TIRA
Persebaya Surabaya
3:0
PSM Makassar
2nd League
FK Fotbal Třinec
2:1
Zbrojovka Brno
MFK Chrudim
4:0
Prostějov
Baník Sokolov
0:2
Mas Taborsko
Regionalliga West
FC Koln II
1:1
Wuppertaler
Borussia Moenchengladbach II
1:1
Viktoria Koln
Rot Weiss Essen
1:3
Fortuna Dusseldorf II
Verl
1:2
Oberhausen
Herkenrath
1:2
Rödinghausen
Kaan-Marienborn
3:2
Bonner
Lippstadt
1:3
SC Wiedenbrück 2000
SV Straelen
1:1
SG Wattenscheid 09
Alemannia Aachen
0:0
Borussia Dortmund II
AFC Champions League
Persepolis
0:0
Kashima Antlers
Premier League
Sabah fc
0:4
Sabail
Neftchi Baku
2:2
Zira
Serie B
Criciuma
3:3
CRB
Centro Sportivo Alagoano
0:0
Atletico GO
Oeste
0:0
Londrina
Avai
0:1
Fortaleza FC
Sampaio Correa
2:1
Sao Bento
Guaraní
0:2
Paysandu
Primera Divisin - Clausura
Sporting Cristal
4:0
Deportivo Binacional
Comerciantes Unidos
3:1
Universidad San Martin
Real Garcilaso
0:1
Universitario de Deportes
Sport Boys
3:1
Sport Rosario
Super Lig
Erzurum BB
2:1
Goztepe
Konyaspor
2:0
Ankaragucu
Rizespor
1:2
Istanbul Basaksehir
Kayserispor
0:3
Galatasaray
Super League
Larisa
2:0
Pas Giannina
Xanthi FC
0:1
Panionios
Levadiakos
2:1
OFI
1. Lig
Afjet Afyonspor
1:2
Hatayspor
Boluspor
1:2
Denizlispor
Giresunspor
4:0
Kardemir Karabukspor
Balikesirspor
3:1
Genclerbirligi
J. League
V-Varen Nagasaki
0:1
Yokohama Marinos
Vissel Kobe
0:0
Sagan Tosu
Cerezo Osaka
2:1
Kawasaki Frontale
Consadole Sapporo
1:2
Urawa Red Diamonds
Tokyo
0:0
Jubilo Iwata
Sanfrecce Hiroshima
0:1
Vegalta Sendai
Shimizu
2:0
Nagoya Grampus
Gamba Osaka
1:0
Shonan Bellmare
Division Profesional Clausura
Independiente F.B.C.
1:1
Club Olimpia
Libertad
4:0
Sol de America
Ekstraklasa
Wisla Plock
2:0
Zaglebie Sosnowiec
Lechia Gdansk
1:0
Cracovia Krakow
Wisla Krakow
3:2
Zaglebie Lubin
Primera A
Deportes Tolima
2:1
Patriotas
Once Caldas
1:0
Alianza Petrolera
La Equidad
1:2
America de Cali
Independiente Medellin
2:2
Envigado
Primera
San Luis
1:2
Universidad de Chile
Superettan
Falkenbergs
0:2
GAIS Goteborg
Gefle
2:2
AFC Eskilstuna
Helsingborg
3:1
Varbergs
Brage
1:1
Degerfors
Frej
1:0
Varnamo IFK
Jonkopings Sodra
0:0
Norrby
Orgryte
4:0
Landskrona Bols
Osters
1:4
Halmstad
Premiership
Linfield
1:2
Coleraine
Dungannon Swifts
2:1
Institute F.C.
Ards
0:1
Crusaders
Glenavon FC
1:1
Warrenpoint Town
Glentoran
0:1
Ballymena United
1st Liga
Warta Poznan
0:1
Stomil Olsztyn
LKS Lodz
2:0
Chrobry Glogow
Bytovia Bytow
2:2
Termalica Nieciecza
Stal Mielec
6:1
Garbarnia Kraków
Sandecja Nowy Sacz
2:0
Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie
0:2
Katowice
Wigry Suwalki
1:3
GKS Jastrzębie
Segunda Division - Clausura
Margarita F.C.
0:1
Angostura
Urena
5:1
Yaracuyanos
C Furrial
1:0
Petare
CD Hermanos Colmenares
0:2
Real Frontera
Deportivo JBL
1:4
Titanes FC
Llaneros
2:1
Atletico El Vigia
Ula FC
Post
Union Atletico Falcon
Ecuador - First Division
Técnico Universitario
2:1
L.D.U. Quito
Deportivo Cuenca
0:2
Emelec
Liga I
Astra Giurgiu
1:2
CSMS Iasi
Viitorul Constanta
0:0
Concordia
CFR Cluj
0:0
Dunarea Calarasi
Super Liga
Backa
1:0
Vozdovac
Partizan Beograd
2:0
Radnik Surdulica
Macva
0:0
Spartak Subotica
Zemun
0:3
Cukaricki
Dinamo Vranje
0:3
Crvena Zvezda
Mladost Lucani
1:0
Vojvodina
Rad
0:2
Napredak
Premier League
El Entag El Harby
1:2
Zamalek
El Gouna FC
1:1
Smouha
Prva Liga
Indjija
2:0
Borac Cacak
FK Teleoptik
0:0
Novi Pazar
Backa Topola
1:1
Sindjelic Beograd
Honduras Liga Nacional Apertura
Club Deportivo Honduras Progreso
2:3
C.D. Marathón
F.C. Motagua
6:1
Real de Minas
Platense F.C.
0:0
Juticalpa F.C.
Real C.D. España
1:2
Lobos UPNFM
1 HNL
Slaven Belupo
0:2
NK Osijek
Hajduk Split
3:0
Inter Zapresic
Premier League
FK Lviv
1:1
Olimpik Donetsk
Desna Chernihiv
2:0
Chornomorets Odesa
Zorya Luhansk
2:1
Karpaty Lviv
Arsenal Kyiv
0:3
FC Oleksandriya
Super Liga
AS Trencin
0:2
MSK Zilina
Ruzomberok
0:1
Dunajska Streda
Sport Podbrezova
2:4
FK Senica
1st SNL
Mura
1:0
HIT Gorica
Maribor
4:1
ND Triglav
Virsliga
Valmieras
1:0
Jelgava
Ventspils
4:1
Metta
Riga
4:4
Spartaks Jurmala
Rigas FS
0:1
Liepaja
First League
Ahrobiznes Volochysk
0:1
Avanhard Kramatorsk
Kolos Kovalivka
0:0
Balkany
Zirka Kirovohrad
3:3
Sumy
Mykolaiv
Post
Kobra Kharkiv
Metalist Kharkiv
1:0
Volyn Lutsk
Premier League
Carmarthen Town
2:3
Cefn Druids
Connah's Quay
2:2
Barry Town
Newtown
7:1
Llanelli Town A.F.C.
Primera division Apertura
Asuila
3:0
Luis Angel Firpo
Isidro Metapan
3:1
Chalatenango
Copa Chile 2018
Audax Italiano
0:1
Palestino
1st League
APOEL
3:0
Enosis Neon Paralimni
Ermis
3:0
Pafos FC
Anorthosis
1:0
Nea Salamis
Israeli Premier League
Maccabi Netanya
0:1
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Haifa
0:2
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
0:0
Hapoel Raanana
Hapoel Hadera
1:2
Maccabi Haifa
OTP Bank Liga
Diosgyori
1:0
Debreceni
MTK Budapest
3:2
Puskas Academy
Paks
0:0
Budapest Honved
Kisvárda F.C.
1:4
Ujpest
Szombathelyi Haladas
1:0
Ferencvaros
Meistriliga
FCI Levadia Tallinn
2:1
Flora Tallinn
Kalju Nomme
4:1
Trans Narva
Kuressaare
2:1
Parnu Vaprus
Paide Linnameeskond
4:1
Tulevik Viljandi
Tammeka Tartu
2:1
Tallinna Kalev
A-League
Western Sydney Wanderers
2:2
Brisbane Roar
Newcastle Jets FC
1:1
Sydney
Super League
Atletico de Kolkata
1:0
Pune City
Premier League
Golden Arrows
1:2
Baroka
Mamelodi Sundowns
0:0
Orlando Pirates
Kaizer Chiefs
0:0
Chippa United
Bidvest Wits
1:2
Bloemfontein Celtic
Free State Stars
0:1
Supersport United
Prva Liga
Rabotnicki
1:2
Shkendija Tetovo
Renova
2:1
Pobeda
Sileks
1:0
Akademija Pandev
Shkupi 1927
1:0
Vardar Skopje
FK Belasica
1:4
Makedonija G. P.
Algeria - Legue 1
Cr Belouizdad
4:1
MO Bejaia
Cs Constantine
3:3
Tadjenant
Es Setif
0:1
Js Saoura
Paradou Ac
3:0
AS Ain M'lila
Telekom 1st CFL
Grbalj
1:1
Zeta
Petrovac
1:1
Buducnost Podgorica
Lovcen
1:3
Rudar Pljevlja
Mornar Bar
1:1
Iskra Danilovgrad
Sutjeska
3:0
OFK Titograd Podgorica
Indian I-Legue
Aizawl
1:2
Minerva Punjab
Indian Arrows
0:2
Mohun Bagan
First Professional League
Botev Plovdiv
2:0
Septemvri Sofia
Cherno More Varna
1:0
Levski Sofia
Vereya Stara Zagora
0:1
Etar Veliko Tarnovo
Second Professional League
Botev Galabovo
4:1
Pomorie
Lokomotiv G. Oryahovitsa
0:2
Lokomotiv Sofia
Nesebar
0:0
Chernomorets Balchik
Pirin Blagoevgrad
0:3
Montana
Strumska Slava
3:1
Dobrudzha
Kariana Erden
1:2
Tsarsko Selo
Litex
2:0
Ludogorets II
Third league - South-East
Zagorets Nova Zagora
2:1
Sokol Markovo
Haskovo
1:0
Atletik (Kuklen)
National Division
Dinamo-auto Tiraspol
1:0
Petrocub
Speranta Nisporeni
1:0
Milsami Orhei
Zaria Balti
1:1
AET
Sfintul Gheorghe
Zimbru Chisinau
1:0
Sheriff Tiraspol
Premier
Isloch
0:1
Vitebsk
Gomel
0:2
FC Minsk
Neman
1:1
Smolevichi-STI
Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj
2:0
Radnik Bielina
Zvijezda 09
2:0
Celik Zenica
Zrinjski
2:2
Sarajevo
Northwest
Belasitsa Petrich
0:1
Bansko
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..