Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 11.10.2020

Major League Soccer
New York City
1:2
New England Revolution
on TV
FC Los Angeles
3:1
Seattle Sounders
on TV
Cincinnati
0:1
Toronto FC
on TV
Philadelphia Union
2:1
Montreal Impact
on TV
Chicago Fire
2:1
DC United
on TV
Sporting Kansas City
2:1
Nashville SC
on TV
FC Dallas
Post
Minnesota United
on TV
Portland Timbers
3:0
San Jose Earthquakes
on TV
USL LEAGUE ONE
Forward Madison
0:0
Union Omaha
on TV
UEFA Nations League C
Kazakhstan
0:0
Albania
on TV
Armenia
2:2
Georgia
on TV
Estonia
3:3
North Macedonia
on TV
Lithuania
2:2
Belarus
on TV
Greece
2:0
Moldova
on TV
Kosovo
0:1
Slovenia
on TV
UEFA Nations League А
Bosnia & Herzegovina
0:0
Netherlands
on TV
Croatia
2:1
Sweden
on TV
England
2:1
Belgium
on TV
France
0:0
Portugal
on TV
Iceland
0:3
Denmark
on TV
Poland
0:0
Italy
on TV
UEFA Nations League B
Republic of Ireland
0:0
Wales
on TV
Finland
2:0
Bulgaria
on TV
Norway
4:0
Romania
on TV
Israel
1:2
Czech Republic
on TV
Northern Ireland
0:1
Austria
on TV
Russia
1:1
Turkey
on TV
Scotland
1:0
Slovakia
on TV
Serbia
0:1
Hungary
on TV
Liga MX - Guard1aes
Santos Laguna
2:0
Club Tijuana
on TV
Belgian Cup
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
2:1
AET
Eendracht Aalst
Union S.Gilloise
4:0
Heist
Westerlo
5:1
Hades
UR La Louviere
2:0
RSD Jette
RFC Warnant
0:1
RFC Liege
URSL Vise
1:2
AET
Dessel Sport
Tongeren
3:0
Tertre-Hautrage
K.Olsa Brakel
2:0
Dender
RFC Seraing
6:1
Ksc Blankenberge
Royal Knokke
0:2
OH Leuven
Lommel United
3:2
KVV Zelzate
Liga De Expansion MX Apertura
Celaya
1:1
Cimarrones de Sonora
Alebrijes Oaxaca
1:0
Venados
Leones Negros
1:1
Tapatio
on TV
Dorados
0:1
Mineros de Zacatecas
Segunda Division
Fuenlabrada
1:1
Castellón
Lugo
0:1
Mallorca
Leganes
0:1
Girona
Malaga
0:0
Las Palmas
Real Zaragoza
1:0
Albacete
S. D. Ponferradina
0:2
F.C. Cartagena
Oviedo
1:0
Sporting Gijon
Seria C Girone B
Fermana
0:1
Padova
Mantova
5:1
Perugia
Sudtirol
1:1
Gubbio
Legnago Salus
3:0
Triestina
Cesena
2:4
Feralpisalo
Vis Pesaro
2:1
Matelica
Arezzo
0:3
Virtus Verona
Fano Alma J.
0:2
Sambenedettese
Imolese
2:1
Carpi
Modena
3:0
Ravenna
Seria C Group А
Pro Sesto
1:1
Olbia
Pontedera
0:1
Renate
Pro Patria
0:0
Pistoiese
Como
0:3
Lecco
Pro Vercelli
2:1
Lucchese
Carrarese
1:1
Piacenza
Pergolettese
1:2
Grosseto
Seria C Girone C
Juve Stabia
2:1
Virtus Francavilla
Monopoli
0:2
Teramo
Viterbese
0:3
Bari 1908
Vibonese
0:0
Catanzaro
Ssd Palermo
Post
Avellino
Palermo
0:2
Avellino
Casertana
3:3
Ternana
Paganese
0:0
Cavese
Bisceglie
0:1
Turris
Foggia
2:0
Potenza
Eerste Divisie
Cambuur
5:0
Dordrecht
League 1
Taizhou Yuanda
2:2
Beijing Sport University
Kunshan F.C.
1:3
Changchun Yatai
Shaanxi Changan
3:1
Guizhou Zhicheng
Inner Mongolia Zhongyou
0:0
Beijing Renhe F.C.
Jiangxi Liansheng
0:2
Shenyang Urban
Sichuan Jiuniu
1:2
Nantong Zhiyun
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Cartaginés
2:0
Sporting San Jose
Limón F.C.
1:0
Deportivo Saprissa
on TV
San Carlos
0:0
Jicaral Sercoba
Esiliiga
JK JARVE
0:6
FCI Levadia II
Pärnu Jalgpalliklubi
2:3
Flora Tallinn II
Maardu Linnameeskond
0:0
Elva
Copa Portugal
Juv. Evora
1:3
Academica
Moncarapachense
1:2
Anadia FC
Sanjoanense
4:2
Pen
Canelas
Montalegre
3:1
Vila Cortez
Espinho
1:0
Chaves
Trofense
4:2
Águeda
Vila Real
2:3
Casa Pia A.C.
Portomosense
0:3
Real Sport Clube de Queluz
Vitoria Sernache
0:2
Fabril Barreiro
Moura
0:2
S.C. Beira-Mar
Pero Pinheiro
0:1
AD Fafe
Joao Ver
0:1
AET
Marinhense
Santa Marta
1:5
Leixoes
São Martinho
1:2
Paredes
Sesimbra
1:4
Oliveirense
Uniao Idanhense
0:8
Torreense
Vianense
0:1
Vilar De Perdizes
Cerveira
0:2
Clube Oriental de Lisboa
Grap
1:4
Cova De Piedade
Oleiros
3:2
Mirandela
AE Africanos Braganca
0:5
Arouca
Anca FC
3:4
Pen
Sertanense
Camara Lobos
0:2
Vizela
Carapinheirense
0:2
Pinhalnovense
Limianos
2:1
AET
Aljustrelense
Lusitano Evora
2:1
AET
Mortágua
Moncao
2:0
Barreirense
Ideal
3:4
Pen
Merelinense
Alverca
2:1
Camacha
3rd Liga
Unterhaching
2:1
SV Meppen
Viktoria Koln
2:0
FC Ingolstadt 04
Taiwan Premier League
Ming Chuan
2:3
Hang Yuen
Tainan City
2:1
Taichung Futuro
Tatung F.C.
3:1
Hasus Tsu
Taipower
1:0
Taicheng Lions
K League 2
Jeju United
1:1
Ansan Greeners
Seoul E-Land
3:0
Bucheon FC 1995
Jeonnam Dragons
1:0
Chungnam Asan
V.League 1
Song Lam Nghe An
4:1
Qnk Quang Nam
Friendlies
Besiktas
5:2
Fatih Karagumruk
Malawi
0:0
Zimbabwe
Zambia
09:00
South Africa
Tanzania
0:1
Burundi
Ural
1:1
Rubin
South Africa
1:2
Zambia
Kasimpasa
0:5
Istanbul Basaksehir
Goztepe
4:0
Menemen Belediye
Comoros
2:1
Libya
Benin
2:0
Gabon
Serie A
Fluminense
1:0
Bahia
on TV
Santos
2:1
Gremio
on TV
Atletico GO
2:1
Red Bull Bragantino
on TV
Sport Club do Recife
1:2
Botafogo
on TV
Ceara
2:1
Corinthians
on TV
Internacional
2:1
Atletico Paranaense
on TV
1. Division
Asane
2:1
Stjordals Blink
Ham Kam
2:0
Sandnes
KFUM Oslo
3:1
Grorud
Lillestrom
3:0
Oygarden
Sogndal
1:1
Tromso
Strommen
0:0
Kongsvinger
Ull/Kisa
1:0
Ranheim
Serie B
Oeste
0:0
Cruzeiro
on TV
Sampaio Correa
2:0
Botafogo SP
on TV
K League 3
Gyeongju Khnp
2:1
Busan Transport.Corp
Primera A
Cucuta
0:3
Deportes Tolima
Deportes Tolima
Post
Jaguares
Envigado
Post
Cucuta
Independiente Medellin
0:0
Dep. Pasto
Junior
0:0
Deportivo Pereira
Once Caldas
0:0
Chicó
Patriotas
0:0
Millonarios
Rionegro
0:0
Alianza Petrolera
Independiente Santa Fe
0:0
Deportivo Cali
America de Cali
Post
Atletico Nacional
Bucaramanga
Post
La Equidad
Chicó
1:0
Independiente Medellin
on TV
America de Cali
3:0
Patriotas
on TV
Millonarios
0:0
Rionegro
on TV
Primera
Unión La Calera
1:0
Palestino
Universidad de Chile
3:0
Deportes La Serena
Superettan
Vasteras
3:2
Sundsvall
Norrby
0:2
Osters
1st Liga
Korona Kielce
0:2
Odra Opole
Serie C Group A
Imperatriz
1:2
Treze
Santa Cruz
2:1
Paysandu
Serie C Group B
Ypiranga
1:1
Brusque
Criciuma
2:1
Londrina
Premier League
Al Ahly
0:0
Pyramids FC
Prva Liga
Dinamo Vranje
3:1
Zeleznicar Pancevo
Radnicki Sremska Mitrovica
1:2
Trayal Kruševac
Sloga Kraljevo
1:0
Buducnost Dobanovci
Liga Nacional
Santa Lucia
0:1
Malacateco
Iztapa
5:0
Xelaju
Honduras Liga Nacional Apertura
F.C. Motagua
2:1
C.D. Real Sociedad
Real C.D. España
5:0
Club Deportivo Honduras Progreso
Belarusian First League
FC Oshmyany
5:1
Naftan
Orsha
0:2
Lokomotiv Gomel
First League
FC Polissya Zhytomyr
1:1
Chornomorets Odesa
Mykolaiv
6:1
Hirnyk-Sport Komsomolsk
PFC Nyva Ternopil
2:1
Obolon-Brovar
Krystal Kherson
0:1
Volyn Lutsk
Ahrobiznes Volochysk
1:0
Avanhard Kramatorsk
Kremin Kremenchuk
0:1
Prikarpatye
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
Post
Veres
Regionalliga Southwest
TuS Rot-Weiß Koblenz
0:4
FC 08 Homburg
Regionalliga North Group - North
Eintracht Norderstedt
1:0
Altona 93
Teutonia Ottensen
0:3
FC St. Pauli II
Regionalliga North Group - South
Oberneuland
1:0
SV Atlas Delmenhorst
Hannoverscher SC
1:3
Schwarz-Weiss-Rehden
VfV Hildesheim
1:1
TSV Havelse
VfB Oldenburg
1:3
Werder Bremen II
Primera División
Liverpool Montevideo
3:2
Boston River
Danubio
1:1
Rentistas
Defensor Sporting
2:0
Cerro Largo
Nacional De Football
1:1
Deportivo Maldonado
on TV
Plaza Colonia
1:1
Montevideo City Torque
Primera division Apertura
11 Deportivo
17:00
Sonsonate
Alianza
17:15
Santa Tecla
Liga III - Serie 4
Rapid Bucuresti II
0:2
Progresul Spartac
Liga III - Serie 6
ACSO Filiasi
1:2
Vediţa Coloneşti
Liga III - Serie 9
Unirea Ungheni
1:3
Unirea Dej
2nd League
Arsenal Tivat
1:1
Ibar
Berane
1:1
Bokelj
Grbalj
2:3
Mornar Bar
Jedinstvo B. Polje
0:0
Igalo
KOM
4:0
Drezga
Russian Professional Football League Group 1
Tuapse
1:5
Kuban Holding
FC Makhachkala
1:4
Chernomorets Novorossiysk
Mashuk-KMV
3:0
FC Krasnodar 3
Druzhba Maykop
1:3
SKA Rostov
Pfc Kuban
6:1
FC Biolog-Novokubansk
Taganrog
2:2
Legion Dynamo
Dynamo Stavropol
4:1
Spartak Nalchik
Russian Professional Football League Group 3
Sakhalin
0:1
Strogino Moscow
Znamya Noginsk
1:1
Sokol Saratov
Krasny
4:1
Kvant Obninsk
FC Salyut Belgorod
1:2
Metallurg Vidnoe
Metallurg Lipetsk
4:0
Khimki 2
Saturn Ramenskoye
2:0
FC Kaluga
Fakel-M Voronezh
1:0
Avangard Kursk
Third league - South-East
Levski Karlovo
3:2
Gigant Saedinenie
Rodopa Smolyan
6:1
Vereya (Stara Zagora)
Third league - North-East
Spartak Varna
Post
Ludogorets III
Ustrem Donchevo
1:4
Chernomorets Balchik
Northwest
Bdin Vidin
1:0
Akademik Svishtov
Etar Veliko Tarnovo II
6:2
Peshtera Galata
Levski 2007
1:0
Pavlikeni
Lokomotiv 1927 Dryanovo
0:4
Lokomotiv Mz
Parva Atomna
0:1
Levski 2020 Lom
Sevlievo
5:0
FC Drenovets
Spartak Pleven
1:0
Akademia Botev Vratsa
Tryavna
0:2
Partizan Cherven Bryag
Vihar Slavyanovo
2:0
Yantra Polski Trambesh
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..