Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 13.10.2019

United Soccer League
Charleston Battery
1:2
Loudoun United
on TV
OKC Energy
0:2
Rio Grande Valley
on TV
CONCACAF Nations League A
Costa Rica
0:0
Curaçao
on TV
Honduras
1:0
Martinique
on TV
CONCACAF Nations League B
Saint Kitts and Nevis
0:1
Belize
on TV
Grenada
1:0
French Guiana
CONCACAF Nations League C
British Virgin Islands
3:4
Bonaire
UEFA Euro 2020 Qualifying
Kazakhstan
0:2
Belgium
on TV
Belarus
1:2
Netherlands
on TV
Cyprus
0:5
Russia
on TV
Hungary
1:0
Azerbaijan
on TV
Scotland
6:0
San Marino
on TV
Wales
1:1
Croatia
on TV
Poland
2:0
North Macedonia
on TV
Estonia
0:3
Germany
on TV
Slovenia
0:1
Austria
on TV
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Cartaginés
2:2
Pérez Zeledón
League One
Coventry City
0:1
Tranmere Rovers
on TV
Copa Mexico
Potros UAEM
0:0
U.N.A.M. Pumas
2021 Africa Cup of Nations qualification
Seychelles
0:1
South Sudan
Chad
5:4
Pen
Liberia
Gambia
3:2
Pen
Djibouti
São Tomé and Príncipe
2:1
Mauritius
Segunda Division
Mirandes
2:1
Fuenlabrada
Numancia
0:1
Real Zaragoza
Albacete
1:2
Oviedo
Huesca
1:1
Racing Santander
on TV
Las Palmas
3:0
Deportivo La Coruna
on TV
Seria C Girone B
Cesena
1:3
Sambenedettese
Fano Alma J.
0:0
Rimini
Feralpisalo
1:0
Sudtirol
Gubbio
1:2
Carpi
Virtus Verona
3:1
Vis Pesaro
Reggio Audace
3:1
Triestina
Fermana
0:1
Imolese
Piacenza
2:1
L.R. Vicenza Virtus
Arzignano Valchiampo
1:1
Modena
Seria C Group А
Olbia
0:1
Pro Patria
Carrarese
3:0
Pergolettese
Lecco
1:3
Pianese
US Alessandria Calcio
1:1
Como
Giana Erminio
2:1
Novara
Monza
1:0
Albinoleffe
Renate
3:0
Gozzano
Siena
1:1
Arezzo
Seria C Girone C
Potenza
1:0
Teramo
Rende
0:1
Cavese
Virtus Francavilla
6:2
Vibonese
Catania
1:0
Picerno
Bari 1908
2:0
Ternana
Casertana
1:1
Sicula Leonzio
Paganese
3:1
Avellino
Rieti
0:1
Monopoli
Viterbese
1:0
Bisceglie
Eerste Divisie
Volendam
1:1
Den Bosch
Almere City
1:1
Go Ahead Eagles
Excelsior
3:2
Dordrecht
Super League
Beijing Renhe F.C.
1:4
Chongqing Lifan
Regionalliga Nord
VfB Oldenburg
2:0
Jeddeloh
Eintracht Norderstedt
1:2
Lubeck
Holstein Kiel II
0:0
TSV Havelse
Hannoverscher SC
1:2
Heider SV
Regionalliga Sudwest
Giessen
0:3
SSV Ulm 1846
Segunda Division B Group 2
Burgos CF
3:2
Osasuna II
Izarra
0:1
Cultural Leonesa
Guijuelo
1:2
CF Salmantino
Barakaldo
2:1
Haro Deportivo
Real Sociedad II
3:0
Alavés B
Segunda Division B Group 1
Getafe B
0:2
SS Reyes
Atlético Baleares
2:0
Sporting Gijon II
Atletico Madrid II
3:0
Coruxo
Celta Vigo II
0:1
Rayo Majadahonda
Melilla
0:1
Las Palmas Atlético
Oviedo B
0:1
Racing Ferrol
UD Ibiza
2:0
Internacional de Madrid
Las Rozas CF
0:0
Langreo
Marino de Luanco
1:0
Pena Deportiva
Segunda Division B Group 3
Ebro
3:1
Levante B
FC Andorra
2:1
Hercules
UE Olot
1:1
Espanyol B
Lleida Esportiu
2:0
AE Prat
La Nucia
1:1
Badalona
UE Cornellà
1:2
Villarreal B
Castellón
1:1
Ejea
Segunda Division B Group 4
Cádiz B
1:0
San Fernando
Marbella
0:0
F.C. Cartagena
Recreativo Huelva
1:1
Linense
Algeciras
2:2
Cordoba
Badajoz
3:2
Villarrobledo
Yeclano Deportivo
2:1
UCAM Murcia
Villarrubia
0:1
Don Benito
Real Murcia
1:0
Mérida UD
LigaPro
Cova De Piedade
0:2
Farense
U.D. Vilafranquense
3:2
Oliveirense
League Cup
SC Braga
2:1
Maritimo
Penafiel
1:2
Pacos Ferreira
TFF 2. LIG White Group
Gumushanespor
0:1
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Hekimoğlu Trabzon
1:4
Zonguldak Kömürspor
1922 Konyaspor
0:1
Amedspor
Bak Spor Kulübü
1:0
Tarsus İdman Yurdu
Hacettepe
1:3
Yeni Çorumspor
Pendikspor
0:0
Afjet Afyonspor
Sarıyer
3:2
Inegolspor
Samsunspor
4:0
Kirklarelispor
Sanliurfaspor
0:5
Sancaktepe Belediye
2.Lig Red Group
BB Bodrumspor
5:1
Elazigspor
Sivas Belediyespor
0:0
Etimesgut Belediyespor
Ankara Demirspor
2:0
Van Spor
Kardemir Karabukspor
0:2
Tuzlaspor
Niğde Anadolu FK
1:3
Kırşehir Belediyespor
Bandirmaspor
3:0
Sakaryaspor
Ergene Velimese Spor
2:3
Kastamonuspor
Uşakspor
2:0
Eyupspor
Kahramanmarasspor AS
1:1
Bayburt Özel İdarespor
Second Division B
Lokeren
1:1
Union S.Gilloise
Friendlies
Dnipro-1
2:1
FC Oleksandriya
Brazil
1:1
Nigeria
on TV
Olimpik Donetsk
2:0
Kolos Kovalivka
Kenya
0:1
Mozambique
South Africa
2:1
Mali
Bloemfontein Celtic
2:0
Kaizer Chiefs
Dinamo Moscow
2:0
Pyunik Yerevan
Ethiopia
0:1
Uganda
Argentina
6:1
Ecuador
on TV
Vejle
2:4
Haugesund
Ivory Coast
3:1
DR Congo
Slovakia
1:1
Paraguay
on TV
Serie A
Atletico Paranaense
0:2
Flamengo
Ceara
1:0
Avai
Internacional
0:0
Santos
Vasco da Gama
1:0
Fortaleza
Sao Paulo
1:0
Corinthians
Atlético Mineiro
1:4
Gremio
Chapecoense AF
1:1
Cruzeiro
1st Division
Hjorring
1:1
Naestved
J-Legue Cup
Consadole Sapporo
1:0
Gamba Osaka
Kashima Antlers
0:0
Kawasaki Frontale
Primera Division - Clausura
Deportivo La Guaira
2:2
Academia Puerto Cabello
Atletico Venezuela
2:1
Monogas
Deportivo Lara
1:0
Deportivo Táchira
Llaneros Escuela de Futbol
1:0
Aragua
Zamora FC
3:0
Metropolitanos
Liga 1 Movistar - Clausura
Molinos El Pirata
1:1
Sport Boys
on TV
Universidad San Martin
2:3
Alianza Lima
on TV
Melgar
1:0
Deportivo Binacional
on TV
Greece Football League
Trikala
08:00
Olympiacos Volou 1937
Niki Volou
09:00
Kalamata
Primera A
La Equidad
1:1
Once Caldas
on TV
Unión Magdalena
1:0
Envigado
Atletico Nacional
1:0
Rionegro
on TV
Jaguares
0:1
Independiente Medellin
Cucuta
1:0
Patriotas
on TV
Primera
OHiggins
1:2
Universidad De Concepcion
Segunda Division - Clausura
Petare
3:2
Yaracuyanos
Yaracuy
1:0
Libertador FC
Fundación AIFI
2:1
Angostura
Segunda Divisiоn
Los Caimanes
2:5
Atletico Grau
Alianza Atletico
3:1
Juan Aurich
Cultural Santa Rosa
2:1
Deportivo Coopsol
Comerciantes Unidos
16:30
Santos de Nasca
Argentina - Primera B Nacional
All Boys
1:1
Santamarina
Brown de Adrogué
1:1
Sarmiento
Guillermo Brown
2:0
Nueva Chicago
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2:0
Gimnasia Jujuy
Alvarado
3:2
Estudiantes de Río Cuarto
San Martin de San Juan
3:1
Independiente Rivadavia
on TV
Atlético Mitre
1:1
Deportivo Morón
Argentina - Division 3
Almirante Brown
3:0
San Miguel
on TV
Deportivo Armenio
1:1
Flandria
Torneo Federal A
Sol de Mayo
1:2
Deportivo Maipu
Defensores de Pronunciamiento
0:0
Juventud Unida