Mobile app:
United Soccer League
North Carolina FC
2:0
Swope Park Rangers
Tampa Bay Rowdies
1:1
Charleston Battery
Charlotte Independens
4:1
Birmingham Legion
Ottawa Fury
0:0
Memphis 901 FC
Atlanta United 2
0:5
Pittsburgh Riverhounds
Loudoun United
1:2
Indy Eleven
Bethlehem Steel
3:1
Saint Louis
Tulsa Roughnecks
0:2
El Paso Locomotive
Rio Grande Valley
3:0
Colorado Springs Switchbacks
Austin Bold
1:1
Tacoma Defiance
OKC Energy
1:1
San Antonio
Las Vegas Lights FC
5:1
New Mexico United
Phoenix Rising
3:0
Orange County SC
Reno 1868 FC
4:2
Los Angeles Galaxy II
CONCACAF Gold Cup
Canada
4:0
Martinique
Mexico
7:0
Cuba
Friendlies
Cherno More Varna
6:0
Chernomorets Balchik
Plzen
5:2
Jiskra Domazlice
Spartak Subotica
1:1
Backa Topola
Ivory Coast
0:1
Uganda
South Africa
0:0
Ghana
Qarabag
3:1
Sabail
Zlin
2:1
Spartak Trnava
NK Celje
0:2
Ferencvaros
Kenya
1:1
DR Congo
World Cup U20
Ukraine U20
3:1
South Korea U20
Womens Cup France 2019
Netherlands (W)
3:1
Cameroon (W)
Canada (W)
2:0
New Zealand (W)
Copa America
Venezuela
0:0
Peru
Argentina
0:2
Colombia
Toulon Tournament
Mexico U23
4:3
Pen
Republic of Ireland U21
Brazil U23
5:4
Pen
Japan U23
Spain play-offs
Malaga
0:1
Deportivo La Coruna
Italy play-offs
Trapani
2:0
Piacenza
Super League
Hebei China Fortune
1:0
Dalian Yifang F.C.
Guangzhou R&F
3:4
Wuhan Zall F.C.
League 1
Heilongjiang Lava Spring
2:1
Meizhou Hakka
Xinjiang Tianshan
3:0
Sichuan Longfor
Guizhou Zhicheng
2:1
Shijiazhuang Ever Bright
Beijing Sport University
3:1
Qingdao Huanghai F.C.
Shanghai Shenxin
0:1
Inner Mongolia Zhongyou
Nantong Zhiyun
0:0
Hangzhou Greentown
Eliteserien
Haugesund
1:1
Brann
1. Division
Kongsvinger
4:2
Start
Suomen Cup
IFK Marieham
0:2
Ilves
J. League
Shimizu
3:2
Yokohama Marinos
Urawa Red Diamonds
2:1
Sagan Tosu
Oita Trinita
1:1
Nagoya Grampus
Tokyo
0:1
Vissel Kobe
Jubilo Iwata
0:0
Gamba Osaka
Matsumoto Yamaga
0:1
Vegalta Sendai
Superettan
Brage
2:0
Trelleborg
Frej
1:3
Dalkurd
Osters
2:2
Brommapojkarna
Varbergs
3:2
Norrby
Degerfors
3:2
Vasteras
Serie C Group A
Sampaio Correa
1:0
ABC Natal
Serie C Group B
Paysandu
0:0
Luverdense
Segunda División B - Playoffs
Logrones
0:0
Hercules
S. D. Ponferradina
1:0
F.C. Cartagena
S.League
Albirex Niigata Singapore
3:1
Tampines
Home United
4:4
Warriors
Virsliga
Jelgava
0:1
Valmieras
Rigas FS
4:1
Ventspils
Liepaja
1:2
Riga
A Lyga
Stumbras
0:3
Palanga
Suduva Marijampole
2:1
FK Panevezys
Premier League
Aktobe
0:1
Tobol Kostanay
Meistriliga
Maardu Linnameeskond
3:8
Flora Tallinn
Kalju Nomme
3:2
Trans Narva
Kuressaare
1:1
Tammeka Tartu
Urvalsdeild
Valur
5:1
Vestmannaeyar IBV
Akraness
1:3
KR Reykiavik
Akureyri
2:1
Grindavik
1st Deild
Leiknir R.
0:3
Thor Akureyri
National Division
Codru Lozova
0:2
Sheriff Tiraspol
Petrocub
4:1
Speranta Nisporeni
Premier
Dnyapro Mogilev
3:0
Isloch
Slavia Mozyr
1:1
Slutsk
Torpedo Zhodino
1:0
Vitebsk
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..