Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 18.03.2023

Major League Soccer
Seattle Sounders
0:0
FC Los Angeles
on TV
Atlanta United
5:1
Portland Timbers
on TV
New York City
3:2
DC United
on TV
Montreal Impact
3:2
Philadelphia Union
on TV
Orlando City
1:2
Charlotte FC
on TV
Toronto FC
2:0
Inter Miami
on TV
New York Red Bulls
2:1
Columbus Crew
on TV
New England Revolution
1:0
Nashville SC
on TV
Chicago Fire
3:3
Cincinnati
on TV
FC Dallas
2:1
Sporting Kansas City
on TV
Houston Dynamo
2:0
Austin FC
on TV
St. Louis City
3:0
San Jose Earthquakes
on TV
Colorado Rapids
1:2
Minnesota United
on TV
Los Angeles Galaxy
1:1
Vancouver Whitecaps
on TV
USL Championship
Memphis 901 FC
1:3
Pittsburgh Riverhounds
on TV
Miami FC
0:1
New Mexico United
on TV
Colorado Springs Switchbacks
1:1
Hartford Athletic
on TV
El Paso Locomotive
1:3
Detroit City Fc
on TV
Sacramento Republic
1:1
Charleston Battery
on TV
Orange County SC
1:1
Tampa Bay Rowdies
on TV
Monterey Bay FC
0:1
Louisville City FC
on TV
USL LEAGUE ONE
Charlotte Independens
0:0
Richmond Kickers
on TV
One Knoxville SC
2:1
Lexington SC
on TV
Premier league
Wolverhampton Wanderers
2:4
Leeds United
on TV
Aston Villa
3:0
AFC Bournemouth
on TV
Brentford
1:1
Leicester City
on TV
Southampton
3:3
Tottenham Hotspur
on TV
Chelsea
2:2
Everton
on TV
Bundesliga
VfB Stuttgart
0:1
VfL Wolfsburg
on TV
Augsburg
1:1
Schalke 04
on TV
VfL Bochum
1:0
RB Leipzig
on TV
1899 Hoffenheim
3:1
Hertha Berlin
on TV
Borussia Dortmund
6:1
FC Koln
on TV
La Liga
Almeria
1:1
Cadiz
on TV
Rayo Vallecano
2:2
Girona
on TV
Espanyol
1:3
Celta Vigo
on TV
Atletico Madrid
3:0
Valencia
on TV
First Division A
Kortrijk
1:0
Club Brugge
on TV
St.Truiden
2:1
RFC Seraing
Oostende
1:2
Westerlo
Standard Liege
2:2
Zulte-Waregem
Liga Profesional
Arsenal Sarandi
2:0
Tigre
on TV
Independiente
2:2
Colon Santa Fe
on TV
Platense
1:0
Defensa Y Justicia
on TV
Godoy Cruz
3:1
Belgrano Cordoba
on TV
Atletico Tucuman
1:1
Barracas Central
on TV
CAF Champions League
Al Hilal Omdurman
1:1
Mamelodi Sundowns
Vita Club
0:0
AC Casablanca
Vipers
1:1
Raja Casablanca
Simba S.C.
7:0
Horoya
Js Kabylie
1:0
Petro Atlético
FA Cup - Quarter-finals
Manchester City
6:0
Burnley
on TV
Liga MX
Cruz Azul
1:0
Atletico San Luis
on TV
UANL Tigres
0:1
Monterrey
on TV
Guadalajara
2:4
Club America
on TV
2nd Bundesliga
Hamburger SV
0:0
Holstein Kiel
on TV
Jahn Regensburg
1:0
SC Paderborn 07
Greuther Fuerth
3:0
Magdeburg
SV Darmstadt 98
2:0
FC Kaiserslautern
on TV
Championship
Watford
1:1
Wigan Athletic
Stoke City
0:0
Norwich
Queens Park Rangers
0:1
Birmingham City
Reading
1:1
Hull City
Middlesbrough
4:0
Preston North End
on TV
Millwall
0:1
Huddersfield
Sunderland
1:1
Luton Town
Blackpool
1:4
Coventry City
Serie A
Monza
1:1
Cremonese
on TV
Salernitana
2:2
Bologna
on TV
Udinese
3:1
AC Milan
on TV
Ligue 1
Toulouse
0:2
Lille
on TV
Lens
3:0
Angers
on TV
Serie B
Cittadella
0:2
Perugia
Sudtirol
2:0
SPAL
Pisa
2:0
Benevento
Frosinone
0:1
Cosenza Calcio
Brescia
0:3
Genoa
Como
2:0
Parma
on TV
Ascoli
0:1
Venezia
Reggina
0:4
Cagliari
Ligue 2
Le Havre
2:2
Saint-Etienne
Bordeaux
1:0
Nimes
Caen
2:1
Valenciennes
Dijon
0:1
Pau
Amiens
1:3
Rodez
Chamois Niortais
3:2
Laval
Annecy
1:1
Guingamp
FC Paris
0:1
Bastia
Quevilly
1:2
Metz
Sochaux
1:0
Grenoble Foot 38
Segunda Division
FC Andorra
2:2
UD Ibiza
Albacete
1:2
Granada
Leganes
0:1
Oviedo
Tenerife
4:1
Las Palmas
on TV
S. D. Ponferradina
1:0
Alaves
Friendlies
Halmstad
1:1
Varnamo IFK
Elfsborg
1:1
Degerfors
Mjallby
Post
Osters
Fredrikstad
0:1
Sarpsborg
Osters
2:2
Malmo
IFK Goteborg
1:0
Jonkopings Sodra
Rosenborg
1:1
Ranheim
Brommapojkarna
4:2
Sundsvall
Helsingborg
2:1
Kalmar
Norrkoping
0:0
Ostersunds FK
Sandnes
Post
Viking
Guatemala
0:0
Bolivia
Seria C Girone B
Aquila Montevarchi
1:2
Imolese
Siena
0:0
US Alessandria Calcio
Reggio Audace
1:0
Torres
Fermana
0:1
Vis Pesaro
Rimini
1:2
Recanatese
Olbia
1:1
Carrarese
Virtus Entella
4:1
San Donato
Fiorenzuola
0:4
Pontedera
Gubbio
2:0
Lucchese
Eredivisie
Utrecht
1:2
Go Ahead Eagles
Emmen
0:2
Sparta Rotterdam
on TV
RKC Waalwijk
1:3
NEC Nijmegen
Erste Liga
Rapid Wien II
2:2
First Vienna FC 1894
Grazer AK
3:0
Austria Wien II
FC Dornbirn 1913
2:1
Lafnitz
Costa Rica Primera Division Clausura
Santos de Guapiles
1:0
Puntarenas
C.S. Herediano
3:0
Municipal Grecia
Albania Superliga
Bylis
1:1
KF Tirana
KF Erzeni
1:1
Kukesi
Armenian Premier League
FC Noah
2:1
Ararat Yerevan
Armenian First League
Alashkert 2
3:4
Pyunik Yerevan 2
FC Mika
2:1
Fc Ararat Armenia 2
Shirak Fc 2
0:0
Fc Urartu 2
League One
Lincoln City
0:3
Peterborough
Port Vale
2:3
Burton Albion
Bristol Rovers
0:2
Portsmouth
Morecambe
1:1
Oxford United
Accrington
0:1
Milton Keynes Dons
Derby
0:2
Fleetwood Town
Cheltenham Town
3:1
Exeter
Ipswich
2:0
Shrewsbury Town
Cambridge United
1:2
Charlton Athletic
Plymouth Argyle
2:0
Forest Green Rovers
Wycombe Wanderers
0:1
Barnsley
LigaPro
Estrela da Amadora
1:0
Torreense
Feirense
1:0
Trofense
Nacional
0:2
Moreirense
England National League
Woking
0:1
Chesterfield
Barnet
1:1
Notts County
Halifax Town
1:1
Yeovil Town
Dagenham & Redbridge FC
1:1
Oldham
Gateshead
1:1
Torquay United
Eastleigh
3:2
Altrincham
Southend
1:2
Aldershot Town
Scunthorpe
4:1
Wealdstone
York City
2:1
Dorking Wanderers
Bromley
1:2
Wrexham
Solihull Moors
2:0
Boreham Wood
Maidenhead United
2:1
Maidstone United
3rd Liga
Wehen Wiesbaden
3:0
Waldhof Mannheim
VfL Osnabruck
1:1
Freiburg II
Saarbrucken
3:0
Rot Weiss Essen
SpVgg Bayreuth
1:2
VfB Oldenburg
MSV Duisburg
3:3
Verl
Erzgebirge Aue
1:3
TSV 1860 Munich
Taiwan Premier League
Prachuap
0:1
Muangthong United
Buriram United
4:1
Khon Kaen United
Nakhon Ratchasima
3:1
Chiangrai United
K League 2
Chungnam Asan
1:0
Cheonan City
Gyeongnam FC
2:2
Cheongju FC
Bucheon FC 1995
1:0
Ansan Greeners
Super League
Zurich
2:1
Luzern
Sion
1:2
Grasshopper
Scottish Premiership
Motherwell
2:4
Rangers
on TV
Kilmarnock
1:1
St Johnstone
on TV
Aberdeen
3:0
Hearts
on TV
Celtic
3:1
Hibernian
on TV
Dundee United
1:1
St Mirren
on TV
Livingston
2:1
Ross County
on TV
Scottish League One
Dunfermline
0:0
Edinburgh City
Alloa Athletic
3:1
Clyde
Airdrieonians
7:0
Peterhead
Queen Of The South
1:0
Falkirk
Kelty Hearts
1:2
Montrose
Scottish League Two
Dumbarton
1:5
Albion Rovers
Bonnyrigg Rose
1:1
East Fife
Stranraer
1:1
Stirling Albion
Forfar Athletic
2:1
Annan Athletic
Scottish Championship
Partick Thistle
0:0
Dundee
Hamilton Academical
0:2
Ayr Utd
Queens Park
2:1
Inverness Ct
Raith Rovers
6:1
Cove Rangers
1st League
Hradec Kralove
0:2
Sparta Praha
Sigma Olomouc
2:0
Mlada Boleslav
Dynamo České Budějovice
2:1
Banik Ostrava
Slovan Liberec
2:2
Slavia Praha
Premier league
Gazovik Orenburg
2:0
Spartak Moscow
Ural
0:1
Dinamo Moscow
Fakel
3:0
PFC Sochi
Lokomotiv Moscow
3:2
Krasnodar
1st Division
Hvidovre
3:1
Hjorring
Fredericia
2:1
Fremad Amager
Naestved
0:2
Vejle
Helsingor
2:1
Hobro
Sonderjyske
1:1
Nykobing
Koge
0:1
Hillerød Fodbold
Challenge League
FC Stade Lausanne-Ouchy
0:0
FC Vaduz
First Amateur Division
Francs Borains
3:2
RFC Liege
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
2:0
Thes Sport
Heist
2:0
Royal Knokke
Norwegian Football Cup - Quarter-finals
Molde
8:9
Pen
Stabaek
Bodo Glimt
5:3
Viking
First Division B play-offs
Deinze
1:1
Lommel United
Anderlecht U23
0:4
RWD Molenbeek
1st Division
Rodina
2:0
SKA-Khabarovsk
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0:0
Rubin
Play-offs
ASA Aarhus
2:4
Djursland
National
Bastia-Borgo
1:2
Cholet
Indonesia Liga 1
Persik Kediri
1:0
Persebaya Surabaya
PSS Sleman
2:1
Pusamania Borneo
2nd League
FK Fotbal Třinec
2:1
Slovan Varnsdorf
Dukla Praha
4:1
Slavia Praha II
Opava
0:1
Vlasim
Lisen
0:1
Vyskov
Prostějov
0:2
Pribram
2nd SNL
Krsko
2:2
NK Bistrica
Nd Bilje
1:0
Nk Dob
NK Brinje Grosuplje
1:0
Rudar Velenje
Liga 1 Movistar - Apertura
Alianza Atletico
2:1
Academia Cantolao
UTC
0:0
Melgar
Cienciano
3:1
Union Comercio
Universitario de Deportes
3:1
Asociacion Deportiva Tarma
on TV
Super Lig
Kasimpasa
1:1
Umraniyespor
Adana Demirspor
2:0
Antalyaspor
Besiktas
3:1
İstanbulspor A.Ş.
League Two
Bradford
2:2
Hartlepool United
Tranmere Rovers
1:3
Newport County
Salford City
3:1
Doncaster Rovers
Rochdale
4:4
Swindon Town
Walsall
2:0
Gillingham
Northampton Town
1:0
Crewe Alexandra
Carlisle United
0:0
Stevenage
Leyton Orient
2:2
Colchester United
Harrogate Town
1:0
Barrow
AFC Wimbledon
0:1
Crawley Town
Stockport
1:1
Mansfield
1. Lig
Rizespor
3:1
Altay
Genclerbirligi
0:1
Samsunspor
J. League
Nagoya Grampus
0:0
Tokyo
Yokohama FC
1:4
Kyoto Sanga
Yokohama Marinos
2:1
Kashima Antlers
Sagan Tosu
0:1
Vissel Kobe
Gamba Osaka
2:2
Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds
2:1
Albirex Niigata
Kawasaki Frontale
0:0
Cerezo Osaka
Premier
Shakhter Soligorsk
2:1
Naftan
Gomel
0:2
BATE
Dinamo Minsk
3:0
Isloch
Dinamo Brest
0:1
Torpedo Zhodino
Greece play-offs
Asteras Tripolis
2:1
Panetolikos
OFI
1:1
Levadiakos
Atromitos Athinon
2:0
Ionikos
Lamia
2:0
Pas Giannina
Division Profesional Clausura
Guairena
0:1
Sportivo Ameliano
Club Nacional
0:1
Sportivo Luqueño
Meistriliga
Trans Narva
0:2
FCI Levadia Tallinn
Tallinna Kalev
0:2
Flora Tallinn
K League 3
Yangju Citizen FC
2:4
Mokpo City
Ulsan Citizen
2:1
Gyeongju Khnp
Changwon City
1:0
Yangpyeong FC
Paju Citizen FC
0:1
Siheung Citizen
Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
1:4
Dinamo Batumi
Samtredia
3:3
Saburtalo
Telavi
2:2
Dinamo Tbilisi
FC Dila Gori
2:0
FC Shukura
Ekstraklasa
Slask Wroclaw
1:1
Stal Mielec
Jagiellonia
2:2
Zaglebie Lubin
Pogon Szczecin
0:0
Korona Kielce
Rakow Czestochowa
4:1
Cracovia Krakow
Primera A
Envigado
0:1
Chicó
La Equidad
0:0
Unión Magdalena
Dep. Pasto
2:1
Deportivo Cali
Junior
1:1
Independiente Santa Fe
on TV
Primera
Huachipato
3:0
Everton De Vina
Cobresal
3:1
Colo Colo
OHiggins
0:2
Coquimbo Unido
Unión La Calera
0:0
Audax Italiano
Swedish cup - 1/2 Finals
Mjallby
1:0
Hammarby
1st Division
Waterford F.C.
2:2
Bray Wanderers
Longford Town
0:1
Finn Harps
NIFL Premiership
Cliftonville
1:2
Dungannon Swifts
Portadown
2:2
Crusaders
Linfield
7:0
Newry City
Carrick Rangers
0:4
Glentoran
Glenavon FC
2:1
Coleraine
1st Liga
Gornik Leczna
0:0
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepolomice
1:1
Podbeskidzie
Katowice
0:1
Resovia Rzeszow
Nemzeti Bajnokság I
MeMezokovesd-Zori
1:1
Kisvárda F.C.
Debrecen VSC
1:2
Kecskemti
MOL Fehérvár FC
2:0
Budapest Honved
Ecuador - First Division
Delfín
3:2
Libertad
Guayaquil City F.C.
4:1
Mushuc Runa
Independiente del Valle
1:0
Barcelona Guayaquil
India play-offs - Final
Bengaluru Fc
6:0
Pen
Mohun Bagan
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura
Villa San Carlos
0:0
UAI Urquiza
Atletico Fenix
1:2
Acassuso
Sacachispas
1:0
Talleres Remedios
Bundesliga (W)
FC Koln (W)
0:5
Bayern Munich (W)
on TV
Romania Liga II Playoffs
Ripensia Timișoara
1:2
Concordia
Unirea Constanța
0:2
Dumbrăviţa
FC Brasov
3:1
ACS Viitorul Târgu Jiu
Miercurea Ciuc
2:0
CSM Slatina
FC Unirea 2004 Slobozia
2:3
Comunal Selimbar
Baia Mare
2:1
FC Politehnica Timișoara
Primeira Liga
Portimonense
0:1
Vizela
Benfica
5:1
Guimaraes
Arouca
1:1
Pacos Ferreira
Estoril
0:2
Chaves
Super Liga
Novi Pazar
0:1
Kolubara
Javor
1:1
Vojvodina Novi Sad
Backa Topola
2:1
Mladost Lucani
Prva Liga
OFK Vršac
1:0
Fk Loznica
Macva
1:1
Rad
Sloboda Uzice
1:0
Trayal Kruševac
Radnicki Beograd
1:0
Proleter Novi Sad
Honduras Liga Nacional Apertura
Club Deportivo Honduras Progreso
2:2
C.D. Real Sociedad
CD Victoria
2:0
Lobos UPNFM
Qatar Stars League
Al Markhiya
2:3
Al Rayyan
Al-Wakrah
5:2
Al-Ahli Doha
Qatar SC
1:3
Al-Duhail
Northern Ireland Championship
Dergview
2:3
Dundela
Ballyclare Comrades
3:2
Warrenpoint Town
Ards
4:1
Knockbreda
Institute F.C.
0:1
Harland & Wolff Welders
Ballinamallard United
2:2
Newington Youth Club
Romania Liga I Relegation
Botosani
1:0
Chindia Targoviste
Romania Liga I - Championship
FCSB
1:1
Universitatea Craiova
Campeonato Mineiro
Democrata SL
1:0
Caldense
1 HNL
NK Osijek
0:0
Sibenik
Hajduk Split
1:0
Slaven Belupo
Premier League
Vorskla Poltava
0:0
Metalist 1925 Kharkiv
FK Lviv
2:2
Kryvbas
Dynamo Kyiv
0:1
Zorya Luhansk
Veres
0:1
Dnipro-1
Slovenian 1st SNL
Radomlje
1:1
Maribor
NK Celje
1:0
NK Domzale
S.League
Garena Young Lions
2:1
Hougang United
Lion City Sailors
3:0
Balestier Khalsa
Virsliga
Metta
0:2
FC Auda
Valmieras
0:1
Liepaja
Riga
1:1
Rigas FS
Slovakian play-offs
Ruzomberok
2:0
FC ViOn Zlate Moravce
Zemplin Michalovce
0:0
Tatran Liptovský Mikuláš
Skalica
2:0
AS Trencin
2 NHL
Orijent Rijeka
0:0
HNK Vukovar 1991
Nk Dubrava
1:1
Rudes Zagreb
BSK Bijelo Brdo
0:1
Kustosija
A Lyga
Hegelmann Litauen
2:0
FC Džiugas Telšiai
Dainava Alytus
2:1
Banga Gargždai
Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
5:2
SpVgg Hankofen-Hailing
Türkgücü-Ataspor München
4:1
FC Pipinsried
Schweinfurt
2:1
TSV Aubstadt
Ansbach
1:0
VfB Eichstätt
Vilzing
1:3
FC Nurnberg II
FV Illertissen
0:0
Bayern Munchen II
TSV Buchbach
3:0
Greuther Fuerth II
Unterhaching
3:0
Wurzburger Kickers
Regionalliga Nord
Hannover 96 II
2:0
Bremer SV
Holstein Kiel II
2:2
Hamburger SV II
Werder Bremen II
0:1
TSV Havelse
SV Atlas Delmenhorst
1:2
Schwarz-Weiss-Rehden
Regionalliga Northeast
Babelsberg 03
1:2
Greifswalder
Tennis Borussia Berlin
0:3
Dynamo Berlin
Carl Zeiss Jena
2:0
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Southwest
Wormatia Worms
0:1
Mainz 05 II
Eintracht Trier
1:3
Bahlinger SC
TSG Balingen
2:2
KSV Hessen Kassel
VfR Aalen
2:0
Kickers Offenbach
SGV Freiberg
1:1
Astoria Walldorf
FSV Frankfurt
2:1
VfB Stuttgart II
TuS Rot-Weiß Koblenz
0:1
SSV Ulm 1846
Regionalliga West
Fortuna Koeln
1:0
Alemannia Aachen
SC Wiedenbrück 2000
2:2
SV Straelen
FC Düren
3:1
Oberhausen
Wuppertaler
1:0
Rödinghausen
RW Ahlen
0:3
Lippstadt
Preussen Munster
3:0
Fc Schalke 04 II
Fortuna Dusseldorf II
1:5
Kaan-Marienborn
FC Bocholt
3:4
Borussia Moenchengladbach II
SG Wattenscheid 09
2:3
FC Koln II
K League 1
Gwangju
5:0
Incheon United
Pohang Steelers
1:1
Gangwon Fc
Jeju United
1:2
FC Seoul
Primera División
Liverpool Montevideo
1:0
Montevideo City Torque
on TV
Deportivo Maldonado
0:0
Nacional De Football
on TV
Penarol
1:0
River Plate Montevideo
on TV
Cymru Premier
Haverfordwest County
4:0
Airbus UK
Bala Town
0:0
Cardiff Metropolitan University
Newtown
0:1
Penybont FC
Finland League Cup - 1/2 Finals
HJK Helsinki
5:4
Pen
KuPS
AC Oulu
6:5
Pen
Inter Turku
Primera division Clausura
Luis Angel Firpo
1:0
Isidro Metapan
11 Deportivo
2:0
Jocoro
National League North
Brackley Town
1:1
Blyth Spartans
Chorley
1:0
Banbury United
Chester FC
2:2
Scarborough
Boston Utd
1:0
Bradford Park Avenue
Southport
0:0
Kettering
Darlington F.C.
3:0
Hereford
Alfreton Town
0:1
AFC Fylde
Telford
2:3
Curzon Ashton
Peterborough Sports
3:0
Leamington
Gloucester
1:1
Kidderminster
Kings Lynn
3:0
Spennymoor Town
Buxton FC
2:0
Farsley Celtic
National League South
Weymouth
2:1
Welling United
Bath City
1:3
St Albans
Chelmsford
4:2
Worthing
Ebbsfleet United
4:2
Dulwich Hamlet
Dover Athletic
0:3
Hampton & Richmond
Eastbourne Borough
2:0
Slough Town
Farnborough
0:1
Chippenham
Hednesford Town
2:1
Braintree Town
Oxford City
1:0
Cheshunt
Taunton Town
1:2
Hemel Hempstead Town
Havant & Wville
1:1
Tonbridge Angels
Greece Super League 2 North
Niki Volou
0:0
Panathinaikos B
Greece Super League 2 South
Olympiakos B
2:0
PAE Chania
Israeli Premier League
Hapoel Beer Sheva
1:0
Hapoel Jerusalem
Maccabi Tel Aviv
2:0
Maccabi Netanya
Hapoel Hadera
1:2
Sektzia Nes Tziona
Beitar Jerusalem
2:1
Hapoel Tel Aviv
Maccabi Haifa
2:1
FC Ashdod
Cyprus play-offs
PAEEK
1:1
Eny Digenis Ipsonas
Anagennisi Derynias
2:0
Ayia Napa FC
Alki Oroklinis
0:0
PO Xylotympou 2006
MEAP Pera Choriou Nisou
1:2
Othellos Athienou
Omonia Aradippou
2:2
PO Achyronas-Onisilos
AE Zakakiou
2:2
Ethnikos Achnas
Apollon Limassol
3:1
Omonia Nicosia
Nea Salamis
2:3
AEL Limassol
A-League
Brisbane Roar
1:0
Western United
Newcastle Jets FC
2:2
Perth Glory
Sydney
0:4
Western Sydney Wanderers
Primera B Nacional Zona B
Gimnasia Jujuy
1:0
Atletico De Rafaela
on TV
Brown de Adrogué
2:0
Aldosivi
Tristan Suarez
2:1
Chaco For Ever
Chacarita Juniors
1:1
Atlético Mitre
Quilmes
2:0
Estudiantes B.A.
Primera B Nacional Zona A
Almirante Brown
3:1
Flandria
Nueva Chicago
0:1
Agropecuario
All Boys
1:1
Guillermo Brown
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Ourense
1:1
Polvorin FC
Burgos Promesas
1:2
Coruxo
Laredo
0:2
Real Avilés
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
Ud Logrones B
0:0
Alfaro
UD Mutilvera
1:1
Sestao River
San Juan
0:0
Tudelano
Arnedo
2:2
Beasain
Spain Segunda Division Rfef - Group 4
Betis II
0:0
UCAM Murcia
Cádiz B
2:1
Juventud Torremolinos CF
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
UD Montijo
0:0
Leganes B
Premier League
Sekhukhune United
1:1
Chippa United
Orlando Pirates
1:0
Supersport United
Maritzburg United
2:3
Kaizer Chiefs
North Macedonia Prva Liga
Rabotnicki
0:1
FC Struga
Tikves
0:1
Makedonija G. P.
Akademija Pandev
1:1
Shkupi 1927
Pobeda
1:5
Sileks
Algeria - Legue 1
HB Chelghoum Laid
1:2
USM Khenchela
Es Setif
1:0
ASO Chlef
Montenegro Telekom 1st CFL
Jedinstvo B. Polje
0:0
Decic
Arsenal Tivat
0:1
Rudar Pljevlja
FK Jezero
1:2
Buducnost Podgorica
Petrovac
1:1
Sutjeska
Mornar Bar
0:0
Iskra Danilovgrad
2nd League
Bokelj
1:1
Grbalj
FC Podgorica
1:0
Igalo
KOM
0:1
Berane
FK Otrant-Olympic
0:1
Mladost Donja Gorica
Tweede Divisie
Quick Boys
4:2
Spakenburg
TEC
4:0
OFC Oostzaan
Primera División RFEF Group 1
Pontevedra
3:1
Linares
Talavera de La Reina
0:1
SS Reyes
Unionistas de Salamanca
1:0
Linense
Racing Ferrol
4:1
Rayo Majadahonda
Primera División RFEF Group 2
Athletic Club II
2:2
Sabadell
Real Unión
0:1
Barcelona B
Real Murcia
0:0
La Nucia
J2 League
Jubilo Iwata
2:2
Shimizu
Slovakia 2. Liga
Dolny Kubin
3:2
Slovan 2
Tatran Presov
1:0
Zilina 2
MŠK Považská Bystrica
3:3
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
3:0
FC ŠTK 1914 Šamorín
MFK Kosice
1:1
HFC Humenne
Tunisia - Playoffs
Olympique Beja
0:1
US Ben Guerdane
Tataouine
0:1
Etoile Sportive du Sahel
Venezuela Primera division grupo central
Deportivo La Guaira
3:0
Zamora FC
Monogas
1:1
Estudiantes de Mérida
Saudi Professional League
Al Fateh
1:5
Al-Ittihad Club Jeddah
Al Raed
2:2
Al-Shabab Riyadh
Al-Hilal Riyadh
3:0
Al Ettifaq
Al-Nassr Riyadh
2:1
Abha
Segunda Division - Central Oriental
Fundación AIFI
4:1
Petare
Segunda Division - Occidental
Yaracuyanos
1:0
TFC Maracaibo
Trujillanos
0:0
Heroes De Falcon
Urena
1:2
Academia Rey
Ghana Premier League
FC Samartex
1:2
Asante Kotoko
Tamale City
3:1
Dreams F.C.
League Cup - 1/2 Finals
Vikingur Reykjavik
0:1
Valur
Vestmannaeyar IBV
3:4
Akureyri
Russian Professional Football League Group 1
FC Biolog-Novokubansk
0:1
Druzhba Maykop
Dynamo Stavropol
1:0
Taganrog
Alania Vladikavkaz 2
3:3
Kuban Holding
Legion Dynamo
0:2
Rotor Volgograd
Chayka Peschanokopskoye
2:0
Mashuk-KMV
Chernomorets Novorossiysk
2:0
Spartak Nalchik
First Professional League
Beroe
1:3
CSKA 1948
FC Hebar Pazardzhik
1:3
Ludogorets
CSKA-Sofi
1:0
Spartak Varna
Second Professional League
Sozopol
0:2
Etar Veliko Tarnovo
Maritsa Plovdiv
3:0
Yantra 2019 Gabrovo
Litex
1:0
Dobrudzha
Premier League 2 Division 1
Blackburn U21
0:3
Liverpool U21
Brighton (U21)
1:0
Fulham (U21)
Premier League 2 Division 2
Nottingham Forest (U21)
3:1
Newcastle (U21)
Japan J3 League
Azul Claro Numazu
0:1
Vanraure Hachinohe
Fc Gifu
1:0
Kagoshima United
Poland II liga
Gornik Polkowice
0:0
Stomil Olsztyn
Kotwica Kołobrzeg
0:0
Hutnik Nowa Huta
Garbarnia Kraków
2:3
Znicz Pruszkow
Olimpia Elbląg
2:1
Slask Wroclaw II
Kks 1925 Kalisz
2:0
GKS Jastrzębie
Radunia Stezyca
4:0
Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin
4:1
Pogon Siedlce
Spain Primera Division Women
Real Madrid (W)
0:1
Granadilla Tenerife (W)
on TV
Madrid CFF (W)
3:2
Athletic Bilbao (W)
on TV
Sevilla (W)
3:0
Betis (W)
Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
3:0
Sampdoria (W)
Juventus (W)
2:0
AC Milan (W)
Denmark 2. Division
Brabrand
1:0
Skive
Frem
0:1
Aarhus Fremad
National Division
Milsami Orhei
0:3
Zimbru Chisinau
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Zrinjski
2:1
Igman Konjic
FK Borac Banja Luka
2:0
FK Leotar
Lowland League
Stirling University
2:1
Gala Fairydean Rovers
East Kilbride
2:1
Civil Service Strollers
Cumbernauld Colts
1:3
Edinburgh University
Cowdenbeath
0:4
Berwick
Gretna 2008
3:3
BSC Glasgow
Tranent Juniors
1:1
Bo Ness United
Highland League
Brora Rangers
2:1
Nairn County F.C.
Huntly
1:1
Inverurie Loco Works
Lossiemouth
0:2
Clachnacuddin
Turriff United
5:0
Strathspey Thistle
Formartine Utd
6:0
Wick Academy
Buckie Thistle
1:1
Rothes
Deveronvale
2:1
Forres Mechanics
Fraserburgh
0:3
Banks O' Dee
Uzbekistan Super League
Sogdiana Jizzakh
0:2
Neftchi Fergana
FK Andijan
0:3
FC Bunyodkor
England U18 Premier League
Manchester United U18
0:0
Stoke City U18
Aston Villa U18
2:0
Brighton U18
Chelsea U18
5:2
Southampton U18
Sunderland U18
5:2
Liverpool U18
Tottenham U18
3:2
Arsenal U18
West Brom U18
0:2
West Ham U18
Everton U18
4:2
Leeds U18
Crystal Palace U18
5:1
Leicester U18
Norwich U18
0:2
Fulham U18
Wolverhampton U18
0:4
Manchester City U18
Middlesbrough U18
1:0
Derby U18
Blackburn U18
2:4
Nottingham Forest U18
Northern Premier League Premier Division
Marine F.C.
3:0
FC United of Manchester
Warrington Rylands
2:1
Guiseley
Marske United
2:1
Matlock Town
Morpeth Town
3:2
Stalybridge
Ashton United
3:0
Atherton Collieries
Bamber Bridge
2:1
Whitby
Belper Town
1:2
Lancaster City
Gainsborough
0:1
Nantwich Town
Liversedge
3:3
Stafford Rangers
Hyde
0:1
South Shields
Southern League Central Division
Stratford Town
2:0
Alvechurch
Redditch
1:0
AFC Rushden & Diamonds
Nuneaton Town
0:1
Coalville
Mickleover Sports
2:3
Barwell
Bedford Town
0:2
Rushall Olympic
Hednesford Town
1:0
Hitchin
St Ives Town
1:4
Stourbridge
Tamworth
0:1
Needham Market
Ilkeston FC
3:3
Royston Town
Leiston Fc
3:2
Bromsgrove Sporting FC
Kings Langley
1:1
Basford Utd
Southern League South Division
Bracknell Town
0:3
Truro City
Hayes & Yeading
4:0
Dorchester
Hartley Wintney
1:1
Poole Town
Gosport Borough
0:2
Hanwell Town
Salisbury F.C.
4:2
North Leigh
Beaconsfield Town
3:2
Yate Town
Weston Super Mare `
1:1
Metropolitan Police
Chesham United
1:1
Winchester City
Plymouth Parkway
4:0
Harrow Borough
Merthyr
1:2
Hendon
Swindon Supermarine
3:3
Tiverton
Isthmian League Premier Division
Haringey Borough
1:1
AFC Hornchurch
Potters Bar Town
3:2
Kingstonian
Carshalton Athletic F.C.
1:3
Herne Bay
Horsham
4:1
Bowers & Pitsea
Margate
0:1
Aveley
Bognor Regis Town
0:1
Canvey
Brightlingsea Regent
0:1
Cray Wanderers F.C.
Folkestone Invicta
1:2
Lewes
Wingate & Finchley
0:1
Bishop S Stortford
Enfield Town
6:0
Corinthian Casuals
Malaysia Super League
PDRM
2:0
Kelantan United
Georgia Erovnuli Liga 2
Spaeri
4:1
FC Locomotive Tbilisi
France Championnat National 2 Group A
Rennes B
2:1
Voltigeurs de Châteaubriant
Poissy
3:3
Caen B
Evreux
3:3
Vannes
US Granville
2:1
St Malo
Beauvais
0:0
Chambly Oise
Blois f.41
1:1
Saint-Pryvé-Saint-Mesmin
France Championnat National 2 - National 2 group B
Haguenau
0:3
Bobigny
Reims B
2:2
Belfort
Racing Besançon
0:1
Furiani Agliani
Wasquehal
3:1
Colmar
Saint Quentin
1:2
Epinal
Creteil
0:0
Sainte-Genevieve
Fc Fleury 91
3:0
Metz B
France Championnat National 2 - National 2 group C
Toulon
0:1
Auxerre B
Frejus-saint-raphael
1:2
Lyon la Duchere
Lyon B
1:2
Hyères
Marignane Gignac FC
1:0
Jura Sud
Canet Roussillon
0:1
Aubagne
Saint Priest
2:2
RC Grasse
Olympique Alès
2:2
Louhans Cuiseaux
France Championnat National 2 - National 2 group D
Goal FC
0:1
Bourges
Bergerac Perigord
1:2
Angers B
Chamalieres
0:1
Romorantin
Olympique Saumur
0:1
Trélissac
Vierzon
1:0
Lorient B
Stade Bordelais
1:2
Angoulême
Les Herbiers
2:2
Nantes B
Moulins Yzeure
1:1
Andrézieux
Asian Cup U20 - Final
Uzbekistan U20
1:0
Iraq U20
Campionato Primavera 1
Udinese (U19)
1:1
Sassuolo (U19)
Fiorentina (U19)
0:1
Frosinone (U19)
Sampdoria (U19)
4:1
Juventus U19
Torino (U19)
1:1
Verona (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..