Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 21.10.2020

Major League Soccer
Colorado Rapids
Post
Sporting Kansas City
on TV
USL LEAGUE ONE
Orlando City II
1:3
Richmond Kickers
on TV
South Georgia Tormenta
4:0
New England Revolution Ii
on TV
Forward Madison
0:1
North Texas
on TV
Champions League
Real Madrid
2:3
Shakhtar Donetsk
on TV
Red Bull Salzburg
2:2
Lokomotiv Moscow
on TV
Olympiakos Piraeus
1:0
Marseille
on TV
Ajax
0:1
Liverpool
on TV
Bayern Munich
4:0
Atletico Madrid
on TV
Midtjylland
0:4
Atalanta
on TV
Inter
2:2
Borussia Monchengladbach
on TV
Manchester City
3:1
FC Porto
on TV
CONCACAF League
Independiente F.C.
2:4
Pen
Antigua
on TV
Championship
Cardiff City
1:1
AFC Bournemouth
Queens Park Rangers
0:2
Preston North End
Sheffield Wednesday
1:2
Brentford
on TV
Watford
3:1
Blackburn Rovers
Stoke City
2:2
Barnsley
Copa Libertadores
Nacional De Football
2:0
Alianza Lima
on TV
Racing Club
2:1
Estudiantes de Mérida
on TV
Club Bolívar
2:3
Club Guarani
on TV
Flamengo
3:1
Junior
on TV
Independiente del Valle
2:0
Barcelona Guayaquil
on TV
Palmeiras
5:0
Tigre
on TV
Copa Mexico
Club Tijuana
0:1
Monterrey
on TV
UEFA Euro U17
Northern Ireland U17
Post
Slovakia U17
Republic of Ireland U17
Post
Estonia U17
Liga De Expansion MX Apertura
Tlaxcala
2:1
Cimarrones de Sonora
Leones Negros
0:1
Cancun
Dorados
1:1
Tapatio
2nd Bundesliga
Hamburger SV
3:0
Erzgebirge Aue
Serie B
Lecce
2:2
Cremonese
Segunda Division
Espanyol
2:0
Mirandes
Las Palmas
2:1
Castellón
Lugo
3:0
Girona
S. D. Ponferradina
1:0
Tenerife
Almeria
1:1
F.C. Cartagena
Fuenlabrada
0:0
Logrones
Sabadell
Post
Alcorcon
Seria C Girone B
Sudtirol
3:0
Carpi
Mantova
5:2
Matelica
Arezzo
0:5
Padova
Vis Pesaro
0:1
Triestina
Legnago Salus
0:2
Perugia
Modena
0:0
Feralpisalo
Cesena
3:0
Fano Alma J.
Fermana
2:1
Gubbio
Imolese
1:1
Sambenedettese
Ravenna
2:0
Virtus Verona
Seria C Group
Piacenza
1:1
Olbia
Albinoleffe
1:0
Renate
Livorno
2:3
Novara
US Alessandria Calcio
0:1
Grosseto
Pontedera
1:0
Lecco
Carrarese
2:0
Pistoiese
Pro Vercelli
1:0
Juventus U23
Pro Sesto
1:0
Giana Erminio
Seria C Girone C
Paganese
0:0
Virtus Francavilla
Casertana
0:0
Catanzaro
Potenza
1:1
Teramo
Trapani
Post
Vibonese
Ssd Palermo
Post
Turris
Palermo
Post
Turris
Viterbese
1:1
Bisceglie
Catania
1:3
Ternana
Monopoli
0:0
Bari 1908
Copa Colombia
Jaguares
0:1
Quindio
Deportivo Pereira
1:0
Tigres
La Equidad
1:2
Cucuta
Chicó
1:1
Real San Andrés
Envigado
3:0
Once Caldas
Eredivisie
RKC Waalwijk
1:1
PEC Zwolle
China - relegation play - offs
Shenzhen F.C.
1:1
Tianjin Teda
on TV
Championship Play-offs
Guangzhou Evergrande
5:0
Hebei China Fortune
on TV
3rd Liga
FC Kaiserslautern
1:1
FC Ingolstadt 04
Viktoria Koln
3:2
Bayern Munchen II
Hallescher FC
4:1
SV Meppen
Unterhaching
0:1
MSV Duisburg
TSV 1860 Munich
1:2
Saarbrucken
TFF 2. LIG White Group
Gumushanespor
1:5
Sancaktepe Belediye
Hacettepe
3:3
Kahramanmarasspor AS
Manisa Büyükşehir Belediyesi
1:1
Ergene Velimese Spor
Sanliurfaspor
0:2
Hekimoğlu Trabzon
Sarıyer
Post
Ankara Demirspor
Uşakspor
1:3
24 Erzincanspor
Yeni Çorumspor
4:0
Niğde Anadolu FK
Zonguldak Kömürspor
0:1
Amedspor
Kocaelispor
1:0
Inegolspor
2.Lig Red Group
Bak Spor Kulübü
0:3
Eyupspor
BB Bodrumspor
0:0
Kirklarelispor
Karacabey
0:1
Van Spor
Pendikspor
1:1
1922 Konyaspor
Sakaryaspor
2:1
Pazarspor
Serik Belediyespor
2:0
Turgutluspor
Sivas Belediyespor
4:1
Kardemir Karabukspor
Bosnia and Herzegovina Football Cup
FK Tuzla City
3:1
Radnik Bielina
Rudar Kakanj
1:6
FK Borac Banja Luka
Rudar Prijedor
3:4
Pen
Zvijezda 09
FK Krupa
2:4
Sarajevo
Velez Nevesinje
0:2
Klis
Zeljeznicar
3:0
Gorazde
Zrinjski
4:0
Slavija
Turkmenistan Ýokary Liga
Ahal FK
1:1
FC Energetik
Altyn Asyr
7:1
FC Asgabat
Nebitci
2:0
Merw
Şagadam
0:0
Kopetdag Asgabat
Faroe Islands Premier League
Klaksvik
1:1
B36 Torshavn
Russian Cup
FC Veles Moscow
1:3
Ural
Tekstilshchik Ivanovo
3:4
Pen
Arsenal Tula
Yenisey Krasnoyarsk
1:0
Spartak Moscow
Dynamo Bryansk
0:2
FC Tambov
Nizhny Novgorod
9:10
Pen
Khimki
Gazovik Orenburg
2:4
Pen
PFC Sochi
Krylya Sovetov
3:0
Rotor Volgograd
Shinnik Yaroslavl
3:4
Pen
Akhmat Grozny
Chertanovo Moscow
0:4
FC Ufa
Serie A
Vasco da Gama
1:2
Corinthians
on TV
1st Division
Skive
1:1
Hjorring
Fremad Amager
5:1
Helsingor
Koge
0:1
Fredericia
Ykkonen
AC Kajaani
10:2
MyPa
Serie B
Figueirense
2:0
CRB
on TV
Cuiaba
3:3
Paran
on TV
Sampaio Correa
1:3
Confianca
on TV
Primera Division - Clausura
Deportivo Lara
0:0
Academia Puerto Cabello
Carabobo FC
0:0
Atletico Venezuela
Super League
Apollon Smirnis
1:2
Pas Giannina
1. Lig
Giresunspor
4:3
Adanaspor
Adana Demirspor
4:2
Umraniyespor
Altinordu
2:1
Altay
Balikesirspor
0:0
Boluspor
J. League
Vissel Kobe
1:3
Kashima Antlers
Shonan Bellmare
0:0
Sagan Tosu
Yokohama Marinos
2:1
Nagoya Grampus
Premier
FC Minsk
2:1
Slavia Mozyr
Meistriliga
Trans Narva
1:2
Flora Tallinn
Turkish Cup
Esenler Erokspor
4:2
Pen
Arnavutkoy Belediyespor
Elazid Karakocan
1:2
Diyarbekirspor
1954 Kelkit Belediyespor
0:1
Artvin Hopaspor
Muğlaspor
3:1
Pen
Kizilcabolukspor
Çatalcaspor
0:1
AET
Şile Yıldız Spor
Nevsehir Belediyespor
1:0
Kozanspor
Ofspor
0:1
Yomraspor
Cizrespor
2:1
Siirt İl Ozel Idaresispor
Isparta 32 Spor
0:1
Kestelspor
Kirikkalespor Buyuk A.
4:5
Pen
Duzcespor
Sultanbeyli Belediyespor
1:0
Yalovaspor
68 Aksaray Belediyespor
3:2
AET
Malatya Belediyespor
Tekirdağspor
2:1
Silivrispor
Fethiyespor
2:1
Nazilli Belediyespor
Ekstraklasa
Legia Warszawa
2:1
Slask Wroclaw
Primera
Santiago Wanderers
2:1
Antofagasta
Coquimbo Unido
0:2
Universidad De Concepcion
Universidad de Chile
2:2
Audax Italiano
Union Espanola
1:0
Cobresal
Superettan
AFC Eskilstuna
3:2
Trelleborg
Dalkurd
1:3
Sundsvall
Degerfors
2:0
Orgryte
Norrby
0:2
Halmstad
Osters
2:0
Umeå FC
Vasteras
2:1
Akropolis
Swedish cup
IFK Haninge
1:2
Orebro
1st Liga
Radomiak Radom
2:0
Puszcza Niepolomice
Gornik Leczna
2:0
Arka Gdynia
Chrobry Glogow
Post
Termalica Nieciecza
Serbian Cup
Macva
1:2
Metalac
Radnicki Pirot
0:2
Proleter Novi Sad
Smederevo 1924
1:2
Radnicki Nis
Jedinstvo Rumenka
0:2
Vojvodina
Susica
0:2
Spartak Subotica
Fk Imt Beograd
2:1
Indjija
Trayal Kruševac
0:2
Backa Topola
Vozdovac
4:2
Pen
Graficar Beograd
FK Kabel Novi Sad
3:4
Radnik Surdulica
Mladost Lucani
3:0
Dinamo Vranje
Novi Pazar
1:3
Cukaricki
Rad
5:3
Pen
Kolubara
Partizan Beograd
2:0
Backa
Javor
2:1
Radnicki 1923
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
Post
Club Deportivo Honduras Progreso
Real de Minas
Post
C.D. Real Sociedad
CD Olimpia
Post
Real C.D. España
on TV
Belarusian First League
Naftan
2:1
Arsenal Dzerzhinsk
Orsha
1:3
Slonim-2017
Qatar Stars League
Al Sadd
11:45
Al-Duhail
Al-Duhail
1:3
Al Sadd
Cup
Radomlje
3:2
NK Tabor Sežana
Nafta Lendava
Post
Fuzinar
Brežice
0:2
Pen
Olimpija Ljubljana
Luka Koper
3:1
AET
Aluminij
First League
FC Polissya Zhytomyr
2:0
Kremin Kremenchuk
Obolon-Brovar
1:0
Ahrobiznes Volochysk
Prikarpatye
2:1
PFC Nyva Ternopil
Ahrobiznes Volochysk
Post
Obolon-Brovar
Krystal Kherson
1:3
Hirnyk-Sport Komsomolsk
Mykolaiv
0:0
Veres
PFC Nyva Ternopil
Post
Prikarpatye
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
0:2
Chornomorets Odesa
FC Alians Lypova Dolyna
0:2
Volyn Lutsk
Metalist Kharkiv
2:1
Avanhard Kramatorsk
Regionalliga Southwest
Sonnenhof Großaspach
Post
VfB Stuttgart II
Mainz 05 II
2:0
TSV Eintracht Stadtallendorf
TSG Balingen
2:1
Bayern Alzenau
TSV Steinbach
2:4
Freiburg II
TuS Rot-Weiß Koblenz
0:2
Fc Piramasens
Regionalliga West
Lippstadt
Post
Borussia Dortmund II
Fc Schalke 04 II
3:0
FC Koln II
Fortuna Koeln
4:1
Bonner
Preussen Munster
2:1
SC Wiedenbrück 2000
RW Ahlen
2:2
FC Wegberg-Beeck
Oberhausen
3:1
Sportfreunde Lotte
Rödinghausen
Post
Alemannia Aachen
Regionalliga North Group - South
Werder Bremen II
4:1
Oberneuland
VfL Wolfsburg II
1:3
Schwarz-Weiss-Rehden
1st League
Doxa Katokopias
2:0
Nea Salamis
Premier League
FC Kyzyl-Zhar SK
1:0
Taraz
Cypriot Cup
Aris Limassol
1:4
Ethnikos Achnas
North Macedonia Football Cup
Akademija Pandev
1:0
Vardar Skopje
Bregalnica Stip
0:1
FK Belasica
Renova
6:5
Pen
Pelister
FC Struga
4:3
Pen
Rabotnicki
Makedonija G. P.
6:0
Sasa
Shkupi 1927
5:0
Kit-Go Pehcevo
Kozuf Gevgelija
1:3
Sileks
Shkendija Tetovo
1:0
Gostivar
Nemzeti Bajnokság II
Szeged-Csanád
0:1
Gyirmot SE
Montenegro Cup
Bokelj
3:0
KOM
Buducnost Podgorica
3:1
Rudar Pljevlja
Grbalj
0:4
Arsenal Tivat
Petrovac
1:5
Decic
Sutjeska
3:0
Jedinstvo B. Polje
Zeta
8:0
Ibar
FC Podgorica
2:0
FK Jezero
Iskra Danilovgrad
3:0
OFK Titograd Podgorica
Cup
Partizan Cherven Bryag
1:4
Levski Sofia
FC Drenovets
0:6
CSKA 1948
Izvor
1:2
Montana
Sevlievo
1:5
Slavia Sofia
Yantra 2019 Gabrovo
1:6
Cherno More Varna
Pirin Blagoevgrad
3:4
Beroe
National Division
Codru Lozova
0:1
Dacia Buiucani
Petrocub
2:0
Speranta Nisporeni
Premier league Malta
Floriana FC
1:0
Senglea Athletic
Mosta Fc
2:3
Hibernians
Sliema Wanderers
1:2
Gudja United
Valletta
Post
Sirens
Georgia Erovnuli Liga 2
FC Merani Martvili
5:2
FC Shevardeni-1906
FC Shukura
5:0
FC Aragvi Dusheti
Campionato Primavera 1
Sampdoria (U19)
Post
Empoli (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..