Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 24.09.2020

United Soccer League
Portland Timbers II
22:00
Tacoma Defiance
on TV
Europa League
FC Ararat-Armenia
10:00
NK Celje
KuPS
11:30
Suduva Marijampole
Plzen
12:00
Sonderjyske
MOL Fehérvár FC
12:00
Reims
Rostov
12:30
Maccabi Haifa
Mura
13:00
PSV
Rosenborg
13:00
Alanyaspor
Besiktas
13:00
Rio Ave
Sporting Charleroi
13:00
Partizan Beograd
Riga
13:00
Celtic
CSKA-Sofia
13:00
B36 Torshavn
Djurgarden
13:00
CFR Cluj
Floriana FC
13:00
Flora Tallinn
Malmo FF
13:00
Lokomotiva Zagreb
Steaua Bucuresti
13:30
Slovan Liberec
Hapoel Beer Sheva
13:30
Motherwell
APOEL
14:00
Zrinjski
Copenhagen
14:00
Piast Gliwice
Galatasaray
14:00
Hajduk Split
Granada
14:00
FC Locomotive Tbilisi
Shkendija Tetovo
14:00
Tottenham Hotspur
Standard Liege
14:00
Vojvodina
Sarajevo
14:00
Buducnost Podgorica
Klaksvik
14:00
Dinamo Tbilisi
Sheriff Tiraspol
14:00
Dundalk
VfL Wolfsburg
14:15
Desna Chernihiv
St Gallen
14:30
AEK Athens
AC Milan
14:30
Bodo Glimt
Basel
14:30
Anorthosis
LASK Linz
14:30
Dunajska Streda
Legia Warszawa
14:30
Drita
HNK Rijeka
14:45
Kolos Kovalivka
Sporting CP
15:00
Aberdeen
Willem II
15:00
Rangers
UEFA Super Cup
Bayern Munich
15:00
Sevilla
on TV
EFL Cup
Bristol City
14:00
Aston Villa
Lincoln City
14:45
Liverpool
on TV
Manchester City
14:45
AFC Bournemouth
on TV
Liga MX - Guard1aes
Pachuca
22:00
Toluca
on TV
Copa Libertadores
Jorge Wilstermann
18:00
Penarol
on TV
Independiente Medellin
20:00
Boca Juniors
on TV
Delfín
22:00
Santos
on TV
UEFA Euro U17
Finland U17
Post
Israel U17
Latvia U17
Post
Denmark U17
Serbia U17
Post
Armenia U17
Sweden U17
Post
Kazakhstan U17
Liga De Expansion MX Apertura
Alebrijes Oaxaca
19:00
Atletico Morelia
on TV
Copa Colombia
Huila
16:15
Real San Andrés
Fortaleza FC
20:40
Quindio
Super League
Henan Jianye
03:30
Shandong Luneng
Jiangsu Suning
06:00
Guangzhou Evergrande
on TV
Guangzhou R&F
08:00
Shanghai Shenhua
Dalian Pro
08:00
Shenzhen F.C.
League 1
Chengdu Qianbao
04:00
Suzhou Dongwu
Meizhou Hakka
07:35
Hangzhou Greentown
Xinjiang Tianshan
08:00
Heilongjiang Lava Spring
Armenian Premier League
Fc Van
08:30
Alashkert
Armenian First League
Sevan
08:00
Noravank
Lernayin Artsakh
08:30
Bkma
LigaPro
Viseu
11:00
Estoril
Turkmenistan Ýokary Liga
FC Asgabat
Post
Nebitci
FC Energetik
Post
Altyn Asyr
Şagadam
Post
Merw
Veikkausliiga
HJK Helsinki
11:30
TPS
Copa do Brasil
Atletico GO
19:00
Fluminense
on TV
AFC Champions League
Al-Nassr Riyadh
11:00
Al-Ain
Sepahan
11:00
Al Sadd
Al-Duhail
14:00
Al-Taawon
Persepolis
14:00
Sharjah FC
Liga 1 Movistar - Apertura
Ayacucho Fc
16:30
Deportivo Binacional
Primera
Deportes Iquique
10:00
Unión La Calera
Universidad De Concepcion
12:30
OHiggins