Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 26.02.2020

Champions League
Real Madrid
15:00
Manchester City
on TV
Lyon
15:00
Juventus
on TV
Europa League
SC Braga
12:00
Rangers
on TV
CONCACAF Champions League
New York City
18:00
San Carlos
on TV
Montreal Impact
20:00
Deportivo Saprissa
on TV
UANL Tigres
20:00
Alianza
on TV
Club America
22:00
Comunicaciones Guatemala
on TV
Championship
Fulham
14:45
Swansea City
Blackburn Rovers
14:45
Stoke City
Hull City
14:45
Barnsley
Middlesbrough
14:45
Leeds United
Millwall
14:45
Birmingham City
on TV
Sheffield Wednesday
14:45
Charlton Athletic
Reading
15:00
Wigan Athletic
Copa Sudamericana
Club Nacional
17:15
Bahia
Liverpool Montevideo
17:15
Llaneros Escuela de Futbol
on TV
Dep. Pasto
19:30
Huachipato
Universidad Catolica
19:30
Lanus
Recopa Sudaamericana
Flamengo
19:30
Independiente del Valle
on TV
Copa Libertadores
Cerro Porteno
17:15
Barcelona Guayaquil
on TV
Internacional
19:30
Deportes Tolima
Copa Argentina
Aldosivi
15:35
Talleres Remedios
on TV
Seria C Girone B
Sudtirol
11:30
Feralpisalo
Carpi
12:30
Gubbio
Modena
12:30
Arzignano Valchiampo
Rimini
12:30
Fano Alma J.
Sambenedettese
12:30
Cesena
Vis Pesaro
12:30
Virtus Verona
Imolese
14:45
Fermana
L.R. Vicenza Virtus
14:45
Piacenza
Ravenna
14:45
Padova
Triestina
14:45
Reggio Audace
Seria C Group А
Pianese
09:00
Lecco
Pro Patria
10:00
Olbia
Como
12:30
US Alessandria Calcio
Gozzano
12:30
Renate
Pergolettese
12:30
Carrarese
Albinoleffe
14:45
Monza
Arezzo
14:45
Siena
Pistoiese
14:45
Pontedera
Seria C Girone C
Picerno
09:00
Catania
Sicula Leonzio
09:00
Casertana
Avellino
09:00
Paganese
Vibonese
10:30
Virtus Francavilla
Cavese
12:30
Rende
Teramo
12:30
Potenza
Bisceglie
12:30
Viterbese
Catanzaro
14:45
Reggina
Monopoli
14:45
Rieti
Ternana
14:45
Bari 1908
Primera B PB Apertura
Quindio
19:40
Tigres
Regionalliga Nord
Altona 93
08:00
Hannover 96 II
Regionalliga Nordost
FSV Wacker 90 Nordhausen
13:00
Babelsberg 03
Scottish League Two
Brechin
14:45
Queens Park
Friendlies
Flora Tallinn
06:00
Sogndal
Bulgaria
10:00
Belarus
Copa do Brasil
XV de Piracicaba
14:30
Juventude
Paulista
Corinthians
19:30
Santo Andre
J-Legue Cup
Nagoya Grampus
05:00
Shimizu
Oita Trinita
05:00
Gamba Osaka
Sagan Tosu
05:00
Yokohama FC
Sanfrecce Hiroshima
05:00
Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
05:00
Kashiwa Reysol
Vegalta Sendai
05:00
Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds
05:30
Matsumoto Yamaga
1. Lig
Akhisar Belediye
08:30
Giresunspor
Altinordu
08:30
Erzurum BB
Adanaspor
11:00
Umraniyespor
Menemen Belediye
12:00
Adana Demirspor
Segunda Division - Clausura
Un. Local Andina
10:00
CD Hermanos Colmenares
Dynamo De Puerto La Cruz
14:00
Angostura
Fundación AIFI
14:00
Libertador FC
Deportivo JBL
14:30
Atletico El Vigia
Real Frontera
14:30
Urena
Estudiantes de Caracas
15:00
Petare
Llaneros Escuela de Futbol
15:00
Universidad Central de Venezuela
Super Liga