Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 26.06.2022

Major League Soccer
FC Los Angeles
2:0
New York Red Bulls
on TV
Philadelphia Union
2:1
New York City
on TV
Vancouver Whitecaps
0:0
New England Revolution
on TV
USL LEAGUE ONE
Charlotte Independens
6:2
Forward Madison
on TV
Friendlies
Rakow Czestochowa
5:1
Chojniczanka Chojnice
Ural
2:2
FK Akron Togliatti
FC Koln II
1:4
Eupen
Randers
6:2
Helsingor
Nordsjaelland
3:0
Koge
Lokomotiv Moscow
2:1
FC Veles Moscow
Yverdon
1:1
Dynamo Kyiv
Arminia Bielefeld
1:4
Universitatea Craiova
Ludogorets
3:0
FC Nurnberg
Dinamo Zagreb
3:0
Shkendija Tetovo
Luka Koper
0:0
Vojvodina Novi Sad
Superliga
San Lorenzo
1:1
Tigre
on TV
Platense
0:0
Sarmiento
on TV
Racing Club
5:0
Aldosivi
on TV
Argentinos Juniors
1:1
Arsenal Sarandi
on TV
Usa National Independent Soccer Association
California United
5:0
Los Angeles Force
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
CD Tepatitlan De Morelos
2:0
Dorados
Venados
1:3
Correcaminos
Pumas Tabasco
1:2
Cancun
Super League
Wuhan Three Towns
5:0
Hebei China Fortune
Shanghai Shenhua
2:1
Guangzhou Evergrande
Chengdu Qianbao
2:2
Shenzhen F.C.
League 1
Nanjing City
0:1
Qingdao Jonoon
Suzhou Dongwu
0:3
Nantong Zhiyun
Guangxi Baoyun
0:0
Hebei Kungfu
Shenyang Urban
3:1
Shanghai Jiading
Costa Rica Primera Division Clausura - Final
C.S. Cartaginés
0:0
Alajuelense
Friendlies - women
Belgium (W)
0:1
Austria (W)
Canada (W)
0:0
South Korea (W)
Supercopa MX - Final
Atlas
3:4
Pen
Cruz Azul
on TV
Faroe Islands Premier League
07 Vestur
0:1
B36 Torshavn
Taiwan Premier League
Hang Yuen
0:0
Taichung Futuro
K League 2
Busan IPark
0:2
Bucheon FC 1995
Daejon Citizen
1:1
Gimpo Citizen
Gwangju
1:4
Gyeongnam FC
V.League 1
Nam Dinh
1:1
Hanoi
Serie A
Botafogo
0:1
Fluminense
on TV
Avai
2:2
Palmeiras
on TV
Sao Paulo
0:0
Juventude
on TV
Ceara
1:1
Atletico GO
on TV
Goias
1:0
Cuiaba
on TV
Eliteserien
Sandefjord
2:2
Tromso
Bodo Glimt
2:0
Aalesund
Ham Kam
3:2
Sarpsborg
Stromsgodset
3:0
Lillestrom
Valerenga
0:1
Odd Ballklubb
1. Division
Stabaek
0:0
Fredrikstad
Start
0:1
Kongsvinger
Raufoss
1:0
Skeid
Serie B
Tombense
1:1
Natutico Recife
on TV
Liga 1 Movistar - Apertura
Academia Cantolao
3:0
Asociacion Deportiva Tarma
on TV
Carlos Stein
2:2
Cienciano
Cesar Vallejo
4:0
Deportivo Binacional
on TV
Sport Huancayo
2:0
Universitario de Deportes
on TV
Alianza Lima
2:0
Ayacucho Fc
on TV
J. League
Consadole Sapporo
1:0
Gamba Osaka
Nagoya Grampus
1:1
Kashima Antlers
Cerezo Osaka
1:1
Shimizu
Vissel Kobe
0:1
Urawa Red Diamonds
Kyoto Sanga
0:1
Shonan Bellmare
Sagan Tosu
5:0
Tokyo
Premier
FC Minsk
2:4
Belshina Bobruisk
Dinamo Brest
1:3
Dinamo Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
3:2
Slavia Mozyr
Division Profesional Clausura
Club Olimpia
4:1
12 de octubre
Club Nacional
0:1
Club Guarani
K League 3
Gyeongju Khnp
3:1
Busan Transport.Corp
Hwaseong Fc
1:0
Mokpo City
Cheonan City
0:2
Yangju Citizen FC
Gimhae City
0:2
Changwon City
Georgia Erovnuli Liga
FC Locomotive Tbilisi
0:2
Telavi
Canadian Premier League
York United Fc
1:3
Valour Fc
on TV
Cavalry Fc
3:1
FC Edmonton
on TV
Primera A - Final
Deportes Tolima
2:1
Atletico Nacional
on TV
Allsvenskan
Degerfors
1:1
AIK
Hammarby
2:2
Hacken
on TV
Mjallby
1:1
Norrkoping
Sundsvall
2:5
Djurgarden
Superettan
Skovde AIK
0:2
Vasteras
Utsiktens
1:0
Brage
Dalkurd
3:2
AFC Eskilstuna
Segunda Divisin
Sportivo Iteno
0:1
Club Atlético 3 de Febrero
Atyra FC
1:0
River Plate Asunción
Deportivo LLacubamba
2:1
Deportivo Coopsol
Alfonso Ugarte De Puno
2:1
Alianza Universidad
Molinos El Pirata
1:1
Union Huaral
Cusco FC
3:2
Comerciantes Unidos
Chavelines Juniors
1:1
Juan Aurich
Cultural Santa Rosa
2:0
Santos de Nasca
Argentina - Primera Nacional
Deportivo Madryn
2:0
Almirante Brown
Almagro
0:1
Deportivo Riestra
Deportivo Maipu
1:1
All Boys
Atlético Mitre
0:1
San Martin de San Juan
Estudiantes de Río Cuarto
4:1
Villa Dálmine
Agropecuario
1:2
Santamarina
Independiente Rivadavia
4:0
San Telmo
Tristan Suarez
4:0
Atletico De Rafaela
San Martin de Tucuman
1:0
Guillermo Brown
Argentina - Division 3 Federal A Zona A
Olimpo Bahia Blanca
0:1
Sol de Mayo
Sansinena
2:0
Huracán Las Heras
Ciudad de Bolivar
1:1
Club Sportivo Penarol
Club Atlético Camioneros
0:1
Círculo Deportivo
Cipolletti
Post
Juventud Unida Univ.
Villa Mitre
3:1
Ferro Carril Oeste General Pico
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Gimnasia Uruguay
0:0
Gimnasia y Tiro
Boca Unidos
0:0
Sportivo Las Parejas
Juventud Antoniana
2:1
Crucero del Norte
Premier League
Misr El Makasa
0:2
Al Masry
Uruguay - Torneo Intermedio
River Plate Montevideo
0:1
Boston River
on TV
Plaza Colonia
3:0
Cerrito
on TV
Penarol
0:1
Liverpool Montevideo
on TV
S.League
Geylang
1:0
Tanjong Pagar Utd Fc
Virsliga
Tukums 2000
0:1
BFC Daugavpils
Spartaks Jurmala
0:2
Rigas FS
Riga
0:2
Valmieras
A Lyga
FC Džiugas Telšiai
2:0
FK Jonava
Suduva Marijampole
0:5
Zalgiris Vilnius
Kauno Zalgiris
1:1
Banga Gargždai
K League 1
Ulsan Hyundai
0:0
Seongnam
Pohang Steelers
1:1
Sangju Sangmu
Gangwon Fc
4:2
Jeju United
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Racing Montevideo
3:2
Villa Espanola
Atenas
0:0
CA Cerro
Rampla Juniors
1:2
Miramar Misiones
Premier League
FC Kyzyl-Zhar SK
1:3
Tobol Kostanay
FC Caspiy
0:2
FC Turan
Taraz
1:1
Kairat Almaty
Aktobe
4:1
Astana
Maktaaral
1:1
Atyrau
FA Cup Chile - Round of 32
Palestino
6:7
Pen
Cobreloa
Santiago Wanderers
0:2
Pen
Curicó Unido
Unión La Calera
3:4
Pen
Santiago Morning
Huachipato
3:0
Deportes Puerto Montt
Coquimbo Unido
2:1
Deportes Melipilla
Morocco Botola
Rabat
0:0
Mouloudia Oujda
Rapide Oued Zem
3:2
Renaissance Sportive de Berkane
Chabab Mohammedia
0:3
Far Rabat
Maghreb Fes
2:0
Olympique Khouribga
J2 League
JEF United Chiba
3:1
Tokyo Verdy
Tochigi Sc
1:1
Grulla Morioka
Yokohama FC
2:0
Albirex Niigata
Tokushima Vortis
1:0
Thespakusatsu Gunma
Fc Ryukyu
0:1
Machida Zelvia
Omiya Ardija
0:1
Zweigen Kanazawa
Renofa Yamaguchi
2:1
Ventforet Kofu
Egypt Cup - Quarter-finals
Al Ahly
2:1
Pyramids FC
Tunisia - Playoffs
Etoile Sportive du Sahel
0:0
Club Africain
CS Sfaxien
2:2
Monastirienne
Esperance
2:1
US Ben Guerdane
Argentina - Division 3 Clausura
Argentino de Quilmes
1:2
Colegiales
J.J. de Urquiza
1:2
Deportivo Merlo
Los Andes
0:3
Villa San Carlos
Sweden Division 1 Norra
Motala AIF FK
0:3
Piteå IF
Sandvikens IF
4:1
Umeå FC
Taby FK
1:1
Karlstad BK
Team TG FF
1:6
Sollentuna FK
Icelandic Cup - Round of 16
Akureyri
4:1
Fram Reykjavik
Hafnarfjordur
6:1
IR Reykjavik
Aegir
1:0
Fylkir
Njardvik
0:1
KR Reykiavik
Norway 2. Divisjon AVD.1
Moss
2:0
Egersunds
Ullern
2:2
Sotra
Vard Haugesund
1:1
Notodden
Norway 2. Divisjon VD.2
Ull/Kisa
2:1
Levanger
Alta
1:1
Kjelsas
Asker
1:1
Hodd
Serie C
Botafogo SP
1:0
Manaus
Ferroviário
0:2
Floresta
Volta Redonda
0:3
Aparecidense
Paysandu
1:1
Brasil de Pelotas
Japan J3 League
Vanraure Hachinohe
1:0
Fukushima United
Tegevajaro Miyazaki
1:4
Fc Gifu
Fc Imabari
0:0
Azul Claro Numazu
Giravanz Kitakyushu
1:0
Kamatamare Sanuki
Matsumoto Yamaga
2:1
Iwaki
Uzbekistan Super League
Metallurg Bekabad
0:0
Olympic
FC AGMK
2:2
Nasaf Qarshi
Georgia Erovnuli Liga 2
Spaeri
1:1
FC Merani Martvili
FC Shukura
3:1
Gareji Sagarejo
Samtredia
6:0
FC Merani Tbilisi
Nigeria Premier League
Enyimba
0:0
Heartland
Sunshine Stars
2:1
Mfm Fc
Katsina United
3:2
Remo Stars
Gombe United
2:1
Wikki Tourists
Lobi Stars
1:0
Dakkada Fc
Nasarawa United
2:1
Rivers United
Kano Pillars
1:0
Enugu Rangers
Shooting Stars
2:2
Abia Warriors
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..