Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
01:15 / 13.06.2023 / Аржентина Лига Профешънал
Банфийлд
Банфийлд
1:4
[ 1:2 ]
Ривър Плейт
Ривър Плейт
СЪБИТИЯТА ОТ МАЧА
BELTRAN LUCAS6'
SOLARI PABLO21'
ROJAS ROBERT39'
40'GIMENEZ MILTON
BELTRAN LUCAS48'
72'OLIVERA EMANUEL
80'INSUA EMANUEL
SALOMON RONDON JOSE90'

Банфийлд - Ривър Плейт, 01:15 / 13.06.2023, вторник, Аржентина Лига Профешънал

СТАРТОВ СЪСТАВ:
4-2-3-1
4-1-3-2
21
F. Cambeses
Franco Armani
1
32
Emanuel Coronel
Marcelo Herrera
15
22
Emanuel Olivera
Robert Rojas
2
30
Luis Del Pino
L. Gonzalez Pirez
14
33
Emanuel Insua
Elias Gomez
30
16
A. Cabrera
R. Aliendro
29
5
E. Daian Remedi
N. de la Cruz
11
23
Nicolas Sosa
I. Fernandez
10
10
Brahian Aleman
Ezequiel Barco
21
17
Juan Bisanz
Pablo Solari
36
45
Milton Gimenez
Lucas Beltran
18
РЕЗЕРВИ:
46
Geronimo Rivera
Paulo Diaz
17
7
Sebastian Sosa
Milton Casco
20
6
A. Maciel
J. Salomon Rondon
25
3
Aaron Quiroz
J. Ramon Maidana
4
19
A. Piedrahita
M. Kranevitter
22
20
I. Rodriguez
Santiago Simon
31
15
Lautaro Rios
Jose Paradela
26
8
Nicolas Bertolo
A. Palavecino
8
25
Alan Di Pippa
C. Jeremias Echeverri
19
27
Pedro Souto
Franco Alfonso
35
12
F. Sanguinetti
Matias Suarez
7
4
Matias Romero
E. Centurion
33
КОЕФИЦИЕНТИ
2
X
1
bet365
1.75
3.60
4.75
КЛАСИРАНЕ
Поз.
Отбор
Точ.
ГР
Мач.
1.
Ривър Плейт
61
50-20
27
2.
Талерес де Кордоба
50
42-23
27
3.
Сан Лоренцо
46
23-13
27
4.
Ланус
45
38-27
27
5.
Естудиантес
45
35-24
27
6.
Дефенса и Хустисия
44
36-23
27
7.
Бока Хуниорс
44
33-24
27
8.
Росарио Централ
42
36-29
27
9.
Годой Круз
41
37-32
27
10.
Архентинос Хуниорс
40
31-22
27
11.
Атлетико Тукуман
37
25-27
27
12.
Расинг Клуб
36
36-35
27
13.
Атлетико Белграно
36
20-26
27
14.
Нюелс Олд Бойс
35
24-24
27
15.
Баракас Сентрал
35
25-30
27
16.
Тигре
34
27-29
27
17.
Платенсе
34
26-29
27
18.
Институто Кордоба
32
24-35
27
19.
Сармиенто
30
23-26
27
20.
Унион Санта Фе
30
19-25
27
21.
Банфийлд
30
21-32
27
22.
Химнасия Ла Плата
30
24-38
27
23.
Сентрал Кордоба
29
20-30
27
24.
Индепендиенте
28
23-32
27
25.
Велез Сарсфийлд
27
24-27
27
26.
Уракан
25
18-29
27
27.
Колон Санта Фе
25
20-33
27
28.
Арсенал Саранди
22
18-34
27
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА
Ривър Плейт
1:1
19.02.24
Банфийлд
Банфийлд
1:1
25.09.23
Ривър Плейт
Ривър Плейт
3:2
23.02.23
Банфийлд
Ривър Плейт
1:2
15.09.22
Банфийлд
Банфийлд
1:2
18.04.22
Ривър Плейт
Банфийлд
0:1
10.10.21
Ривър Плейт
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Банфийлд
Химнасия Ла Плата
3:0
26.05.24
Банфийлд
Банфийлд
1:1
19.05.24
Уракан
Унион Санта Фе
1:0
14.05.24
Банфийлд
Химнасия Ла Плата
1:2
15.04.24
Банфийлд
Банфийлд
6:0
10.04.24
Циудад де Боливар
Банфийлд
0:1
06.04.24
Индепендиенте
ПОСЛЕДНИ МАЧОВЕ Ривър Плейт
Архентинос Хуниорс
1:0
25.05.24
Ривър Плейт
Темперлей
5:4 СД
22.05.24
Ривър Плейт
Ривър Плейт
3:0
19.05.24
Атлетико Белграно
Ривър Плейт
2:0
15.05.24
Клуб Либертад
Ривър Плейт
3:0
12.05.24
Сентрал Кордоба
Насионал Монтевидео
2:2
08.05.24
Ривър Плейт
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Банфийлд
Индепендиенте Ривадивия
30.05.24
21:30
Банфийлд
Банфийлд
05.06.24
02:00
Нюелс Олд Бойс
Индепендиенте
13.06.24
03:15
Банфийлд
Банфийлд
21.07.24
23:00
Атлетико Тукуман
Бока Хуниорс
24.07.24
23:00
Банфийлд
Банфийлд
28.07.24
23:00
Талерес де Кордоба
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ Ривър Плейт
Ривър Плейт
31.05.24
03:00
Депортиво Тачира
Ривър Плейт
03.06.24
02:30
Тигре
Депортиво Риестра
13.06.24
21:30
Ривър Плейт
Ривър Плейт
21.07.24
23:00
Ланус
Годой Круз
24.07.24
23:00
Ривър Плейт
Ривър Плейт
28.07.24
23:00
Сармиенто
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.