Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 29.06.2022

Копа Либертадорес - 1/8 финали
Емелек
1:1
Атлетико Минейро
по ТВ
Атлетико Паранаенсе
2:1
Клуб Либертад
Коринтианс
0:0
Бока Хуниорс
по ТВ
Копа Судамерикана - 1/8 финали
Насионал Монтевидео
2:0
Унион Санта Фе
Коло Коло
2:0
Интернасионал
по ТВ
Приятелски
Холщайн Кил
2:2
Карабах
Хибърниън
2:0
Хартлипул
Стандарт Лиеж
0:2
Сент Трюиден
Ред Бул Залцбург
3:2
Легия Варшава
Брюж
1:1
Лиерс
Черно море
2:1
Созопол
ЦСКА 1948
3:1
Академия Пандев
по ТВ
Спартак Москва
3:2
Балтика-БФУ Калининград
Куйнс Парк
1:3
Локомотива Загреб
Арда (Кърджали)
1:2
Витоша (Бистрица)
Фенербахче
4:2
Ал Шамал
Стад Лозана Уши
1:2
Сервет
Левски
2:1
Локомотив (София)
по ТВ
Рапид Виена
5:2
Лафниц
Ботев (Враца)
0:1
Спартак Плевен
Хайдук Сплит
2:2
Хамбургер
Волфсбергер
1:3
Ханза Рощок
Монако
1:1
Санкт Гален
Унион Берлин
3:1
Виктория Берлин
Зулте Варегем
1:1
Шарльороа
Славия Прага
1:1
Олимпиакос
Чукарички
1:0
Шльонск Вроцлав
Марибор
1:1
Партизани
Виктория Берлин
19:00
Унион Берлин
Черно море
3:1
Етър
Ивердон
1:2
Сион
ЦСКА Москва
0:3
Зенит
Го Ахед Игълс
0:4
ПАОК
Лозана
2:0
Динамо Киев
Клачнакадин
0:10
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
Рейт Роувърс
1:2
Куин оф Саут
Купа на Швеция
Хускварна
4:2
Мотала АИФ ФК
ФК Тролхетан
3:1
Ванерсборгс
Улларедс
3:4
СП
Онсала
Йерфела
1:3
Стоксунд
Япония Джей лига
Гамба Осака
2:0
Санфрече Хирошима
Китай - Супер лига
Шанхай СИПГ
1:1
Шанхай Шънхуа
Мейджоу Хака
4:1
Шъдзяджуан Евър Брайт
Шънджън
2:3
Тиянджин Теда
Чанчун Ятай
1:1
Хангжу Грийнтаун
Купа на Аржентина - 1/16 финали
Росарио Централ
отл
Килмес
Купа на Южна Корея - 1/4 финали
Чонбък
3:0
Сувон Самсунг Блюуингз
Улсан Хюндай
6:5
СД
Бушеон 1995
ФК Таегу
3:2
Поханг Стийлърс
Пусан Транспорт.Корп
0:3
Сеул
Беларус Висша Лига
БАТЕ Борисов
4:0
Слуцк
Гомел
1:0
Торпедо Белаз Жодино
Египет Висша лига
ФК Пирамидс
1:0
ЕНППИ
Смоуха
3:2
Ал Ахли
Купа на Норвегия
Лилестрьом
1:0
Олесун
Мосс
0:3
Старт
Йовик-Лин
0:7
Стабек
Сотра
0:1
Хаугесунд
Бясен
1:2
Сандефьорд
Ейдсволд
1:4
Молде
Кйелсас
3:4
СД
Шайд
Волеренга
0:1
Будьо/Глимт
Казахстан Висша Лига
Ордабаси
3:0
Аксу
Грузия Еровнули лига
Торпедо Кутаиси
4:1
Дила Гори
ФК Гагра
3:3
Сабуртало
Динамо Батуми
4:1
Динамо Тбилиси
Купа на Финландия - 1/4 финали
Интер Турку
5:4
СД
ХИК Хелзинки
Хака
2:4
СД
КуПС Куопио
ПК-35 Вантаа
4:5
СД
ХИФК Хелзинки
Естония Мастерлига
Таммека Тарту
1:0
Транс Нарва
Флора Талин
6:1
Пярну Вапрус
Талин Легион
1:2
Пайде
Юнайтед Сокър Лийг
Хартфорд Атлетик
2:0
Колорадо Спрингс
Сан Антонио
2:1
ФК Тулса
Бразилия Серия Б
Гремио
1:0
Лондрина
Бруске
0:2
Байя
Крузейро
2:1
Спорт клуб Ресифе
Гуарани
0:2
Итуано
Вила Нова
1:1
Понте Прета
Сингапур С-лига
Лайън Сити Сейлорс
5:1
Йънг Лайънс
Китай - Лига 1
Нантонг Жиуин
0:0
Циндао Ют Айлънд
Дзъбо Цучу
0:0
Гуанси Баоюн
Фарьорски острови Висша лига
КИ Клаксвик
4:2
Рунавик
Скала
5:0
АБ Аргир
Приятелски - жени
Дания (Ж)
1:2
Норвегия (Ж)
Еквадор Втора дивизия
Индепендиенте Хуниорс
отл
Клуб Либертад
Америка де Кито
отл
Гуаякил
Олмедо
отл
Атлетико Санто Доминго
Чакаритас ФК
отл
Манта
Имбабура
отл
Ел Насионал
Исландия Трета лига
Жардвик
6:0
Фялабигдар
Волсунгур
3:1
ИР Рейкявик
Хаукар
0:1
Тротур Рейкявик
Рейнир С.
3:4
Викингур Олафсвик
Фярдабигд Лейкнир
2:0
Магни
Егир
2:0
Хьотур Хугин
Мароко Ботола
Рабат
0:2
Рапид Уед Зем
Раджа Казабланка
2:1
ФАР Рабат
Мулудия Уджда
2:2
Казабланка
Итихад Танжер
1:1
МАС Фес
Дифаа ел Джадида
1:0
Юсуфия Берешид
Ренесанс Беркан
3:1
Шабаб Мохамедия
Олимпик Курибга
1:4
Олимпик Сафи
Малайзия Суперлига
Теренгану
0:0
Негери Сембилан
Узбекистан Суперлига
ФК Термез Сурхан
1:1
Нефтчи Фергана
Пахтакор
2:3
Буньодкор
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.