Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 29.06.2022

Libertadores Kupas - Son 16 turu
Emelec
1:1
Atlético Mineiro
TV'de
Atletico Paranaense
2:1
Libertad
TV'de
Corinthians
0:0
Boca Juniors
TV'de
USL Championship
Hartford Athletic
2:0
Colorado Springs Switchbacks
San Antonio
2:1
FC Tulsa
İsveç Kupası
Husqvarna FF
4:2
Motala AIF FK
FC Trollhattan
3:1
Vänersborgs
Ullareds
3:4
EZ
Onsala
Jaerfaella
1:3
IFK Stocksund
Finlandiya Kupası - Çeyrek final
Inter Turku
5:4
Pen
HJK Helsinki
Haka
2:4
Pen
KuPS
PK-35 Vantaa
4:5
Pen
HIFK Helsinki
Serie B
Gremio
1:0
Londrina
Brusque
0:2
Bahia
Cruzeiro
2:1
Sport Club do Recife
Guaraní
0:2
Ituano
Vila Nova
1:1
Ponte Preta
Japon 1. Ligi
Gamba Osaka
2:0
Sanfrecce Hiroshima
CSL
Shanghai SIPG
1:1
Shanghai Shenhua
Meizhou Hakka
4:1
Shijiazhuang Ever Bright
Shenzhen F.C.
2:3
Tianjin Teda
Changchun Yatai
1:1
Hangzhou Greentown
Kupa
Lillestrom
1:0
Aalesund
Moss
0:3
Start
FK Gjøvik-Lyn
0:7
Stabaek
Sotra
0:1
Haugesund
Byåsen
1:2
Sandefjord
Eidsvold
1:4
Molde
Kjelsas
3:4
Pen
Skeid
Valerenga
0:1
Bodo Glimt
Gürcistan Erovnuli Liga
Torpedo Kutaisi
4:1
FC Dila Gori
FC Gagra
3:3
Saburtalo
Dinamo Batumi
4:1
Dinamo Tbilisi
Dostluk Maçları (W)
Danimarka (W)
1:2
Norveç (W)
S Ligi
Lion City Sailors
5:1
Garena Young Lions
Çin 1. Ligi
Nantong Zhiyun
0:0
Qingdao Youth Island
Zibo Cuju
0:0
Guangxi Baoyun
Premier Lig
Pyramids FC
1:0
ENPPI
Smouha
3:2
Al Ahly
Meistriliiga
Tammeka Tartu
1:0
Trans Narva
Flora Tallinn
6:1
Parnu Vaprus
Tallinn Jk Legion
1:2
Paide Linnameeskond
Faroe Islands Premier League
Klaksvik
4:2
NSI Runavik
Skala
5:0
AB Argir
Fas GNF 1
Raja Casablanca
2:1
Far Rabat
Mouloudia Oujda
2:2
AC Casablanca
Ittihad Tanger
1:1
Maghreb Fes
Difaa El Jadida
1:0
Youssoufia Berrechid
Rabat
0:2
Rapide Oued Zem
Renaissance Sportive de Berkane
3:1
Chabab Mohammedia
Olympique Khouribga
1:4
Olympic Safi
Copa Sudamericana - Son 16 turu
Nacional De Football
2:0
Unión de Santa Fe
Colo Colo
2:0
Internacional
Korean FA Cup - Çeyrek final
Jeonbuk
3:0
Suwon Bluewings
Ulsan Hyundai
6:5
Pen
Bucheon FC 1995
Daegu FC
3:2
Pohang Steelers
Busan Transport.Corp
0:3
FC Seoul
Dostluk Maçları
Holstein Kiel
2:2
Qarabag
Hibernian
2:0
Hartlepool United
Standard Liege
0:2
St.Truiden
Red Bull Salzburg
3:2
Legia Warszawa
Club Brugge
1:1
Lierse
Cherno More Varna
2:1
Sozopol
CSKA 1948
3:1
Akademija Pandev
Spartak Moscow
3:2
Baltika Bfu Kaliningrad
Queens Park
1:3
Lokomotiva Zagreb
Fenerbahce A.Ş.
4:2
Al Shamal
FC Stade Lausanne-Ouchy
1:2
Servette FC
Levski Sofia
2:1
Lokomotiv Sofia
Rapid Wien
5:2
Lafnitz
Botev Vratsa
0:1
Spartak Pleven
Arda
1:2
Vitosha Bistritsa
Hajduk Split
2:2
Hamburger SV
Wolfsberger AC
1:3
Hansa Rostock
Monaco
1:1
St Gallen
Union Berlin
3:1
Viktoria Berlin
Zulte-Waregem
1:1
Charleroi
Slavia Praha
1:1
Olympiakos Piraeus
Cukaricki
1:0
Slask Wroclaw
Maribor
1:1
Partizani
Viktoria Berlin
19:00
Union Berlin
Cherno More Varna
3:1
Etar Veliko Tarnovo
Yverdon
1:2
Sion
CSKA Moscow
0:3
Zenit St. Petersburg
Go Ahead Eagles
0:4
PAOK
Lausanne-Sport
2:0
Dynamo Kyiv
Clachnacuddin
0:10
Inverness Ct
Raith Rovers
1:2
Queen Of The South
Premier Lig
BATE
4:0
Slutsk
Gomel
1:0
Torpedo Zhodino
Premier Lig
Ordabasy
3:0
Aksu
Uzbekistan Super League
Fk Termez Surkhon
1:1
Neftchi Fergana
Pakhtakor
2:3
FC Bunyodkor
Iceland 2. Deild
Njardvik
6:0
KF Fjallabyggdar
Volsungur
3:1
IR Reykjavik
Haukar
0:1
Throttur Reykjavik
Reynir Sandgerði
3:4
Vikingur Olafsvik
Fjardabyggd Leiknir
2:0
Magni
Aegir
2:0
Höttur Huginn
Ecuador Liga Pro Serie B
Independiente Juniors
0:0
Libertad
América de Quito
1:2
Guayaquil Sc
Olmedo
1:1
Atletico Santo Domingo
Chacaritas Fc
0:1
Manta FC
Imbabura
2:1
El Nacional
Malaysia Super LeagueMalaysia Super League
Terengganu
0:0
Negeri Sembilan
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..