Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Football today | Upcoming football matches with odds

Champions League
Manchester City
0:1
HT'
Lyon
on TV
Scottish Premiership
Celtic
Post
Aberdeen
Hamilton Academical
0:1
St Mirren
Kilmarnock
1:2
St Johnstone
Ross County
1:2
Dundee United
Hibernian
0:0
Motherwell
on TV
Eliteserien
Sarpsborg
2:1
Molde
First Division A
Genk
1:1
OH Leuven
Sporting Charleroi
1:0
Oostende
Gent
1:2
Kortrijk
A-League
Sydney
1:2
Western United
on TV
K League 1
FC Seoul
2:1
Sangju Sangmu
Suwon Bluewings
1:3
Jeonbuk
Ulsan Hyundai
2:0
Pohang Steelers
Premier league
Dinamo Moscow
0:0
Rotor Volgograd
on TV
Rubin
1:1
Ural
on TV
CSKA Moscow
2:1
FC Tambov
on TV
Lokomotiv Moscow
1:0
Krasnodar
on TV
Rostov
0:2
Zenit St. Petersburg
on TV
Airtricity League
Finn Harps
0:1
Bohemians
on TV
Shelbourne
1:1
Derry City
on TV
1st Division
Shamrock Rovers II
2:0
Wexford
Shamrock Rovers II
15:00
Wexford
Netherlands Eredivisie Comeback
De Graafschap
5:1
Heerenveen
PSV
1:1
Vitesse
on TV
First Professional League
Lokomotiv Plovdiv
2:1
Botev Vratsa
Arda
1:1
Levski Sofia
Super League
Shandong Luneng
2:0
Shenzhen F.C.
J. League
Consadole Sapporo
1:6
Kawasaki Frontale
on TV
Vegalta Sendai
0:0
Shimizu
on TV
Yokohama FC
4:2
Shonan Bellmare
Oita Trinita
1:0
Yokohama Marinos
Tokyo
1:0
Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol
1:3
Cerezo Osaka
Sagan Tosu
Post
Gamba Osaka
Urawa Red Diamonds
1:0
Sanfrecce Hiroshima
Friendlies
Universitatea Cluj
6:2
FC Zalău
Jong AZ
3:3
Jong Utrecht
Karvina
1:1
FK Fotbal Třinec
VfL Wolfsburg
0:1
Eintracht Braunschweig
Chojniczanka Chojnice
2:0
Bytovia Bytow
Hannover 96
3:1
Roda
Heracles
2:0
Go Ahead Eagles
Lyngby
4:3
HIK
Borussia Monchengladbach
4:0
MSV Duisburg
Emmen
1:0
Telstar
Dijon
0:0
Nimes
Stockport
0:2
Fleetwood Town
Randers
2:1
Helsingor
FSV Mainz 05
6:0
Wurzburger Kickers
SC Freiburg
1:1
Karlsruher SC
Union Berlin
2:0
Dynamo Dresden
Lorient
1:0
Guingamp
Linfield
0:1
Stoke City
VfL Bochum
0:0
KFC Uerdingen 05
TSV 1860 Munich
2:0
SpVgg Bayreuth
Arminia Bielefeld
1:1
VfL Osnabruck
FC Nurnberg
1:2
Augsburg
Holstein Kiel
2:1
FC St. Pauli
MVV Maastricht
1:3
Westerlo
NAC Breda
0:0
ADO Den Haag
Rapid Wien
3:0
Slovan Liberec
Nantes
3:1
Le Havre
Sturm Graz
1:1
Opava
Swindon Town
2:1
Coventry City
Fenerbahce
4:0
İstanbulspor A.Ş.
Hartberg
1:4
Banik Ostrava
De Graafschap
15:30
Heerenveen
Jablonec
2:1
Vysocina Jihlava
Angers
1:0
Saint-Etienne
Admira Wacker
3:2
Slovacko
Bohemians 1905
1:1
Teplice
Pribram
1:3
Dukla Praha
Zlin
1:2
Zbrojovka Brno
Sigma Olomouc
3:0
Prostějov
SV Straelen
3:0
NEC Nijmegen
Strasbourg
2:3
Metz
Maribor
6:1
HIT Gorica
Metz
0:0
Strasbourg
Az Alkmaar
0:2
AS Monaco
Reims
3:1
Midtjylland
Nea Salamis
0:1
Ermis
Schalke 04
4:5
Verl
Auxerre
0:0
Bordeaux
Nice
3:2
Rennes
Lens
0:0
Sparta Rotterdam
Amiens
1:2
Troyes
Lens
1:0
Dijon
Toulouse
1:2
Chamois Niortais
Grenoble Foot 38
4:0
Clermont Foot 63
Veikkausliiga
HJK Helsinki
1:1
Honka
Ilves
0:0
SJK
Super Liga
AS Trencin
2:4
MSK Zilina
Dunajska Streda
6:0
FC Nitra
Zlate. Moravce
2:1
Slovan Bratislava
FK Senica
3:0
Zemplin Michalovce
Ruzomberok
0:0
Sereď
Spartak Trnava
1:1
FK Pohronie
Superettan
Dalkurd
1:1
Halmstad
Sundsvall
3:0
GAIS Goteborg
Osters
4:2
Brage
Meistriliga
Tallinn Jk Legion
0:6
Kalju Nomme
Tulevik Viljandi
1:3
Paide Linnameeskond
Israel - Toto Cup
Hapoel Hadera
0:1
Maccabi Netanya
Maccabi Petah Tikva
1:4
Hapoel Kfar Saba
Belarusian First League
Smorgon
Post
FC Sputnik Rechitsa
FC Granit Mikashevichi
Post
Krumkachy Minsk
Lida
Post
Orsha
Primera División
Liverpool Montevideo
2:2
Fenix
River Plate Montevideo
2:3
90+'
Nacional De Football
Montevideo Wanderers
21:30
Deportivo Maldonado
Liga MX - Guard1aes
Puebla
0:1
Pachuca
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FK Mladost Doboj Kakanj
2:5
FK Tuzla City
Sloboda Tuzla
0:2
Zeljeznicar
Velež Mostar
2:0
FK Krupa
Urvalsdeild
Valur
1:0
Akureyri
Akraness
3:2
Fylkir
Allsvenskan
Orebro
0:3
Djurgarden
Telekom 1st CFL
FK Jezero
1:0
Rudar Pljevlja
FC Podgorica
2:0
OFK Titograd Podgorica
Sutjeska
3:3
Petrovac
Zeta
0:1
Iskra Danilovgrad
1st Deild
Afturelding
0:0
Vestri
Leiknir F.
4:3
Grindavik
Leiknir R.
3:3
Thor Akureyri
Magni
1:4
Keflavik
Vikingur Olafsvik
1:2
Throttur Reykjavik
USL LEAGUE ONE
Orlando City II
1:1
Fort Lauderdale Strikers
Forward Madison
4:0
South Georgia Tormenta
Second Professional League
Dobrudzha
0:1
Ludogorets II
Kariana Erden
3:0
Septemvri Simitli
Lokomotiv Sofia
2:0
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Septemvri Sofia
3:0
Neftochimic Burgas
Strumska Slava
Post
Dunav Ruse
Litex
3:2
Sozopol
Vitosha Bistritsa
0:0
FC Hebar Pazardzhik
Pirin Blagoevgrad
4:1
Yantra 2019 Gabrovo
Belarus Cup
Naftan
Post
Gorodeya
Gomel
Post
Shakhter Soligorsk
Liga 1 Movistar - Apertura
Carlos Mannucci
Post
Deportivo LLacubamba
Cusco FC
Post
Sport Boys
Melgar
Post
Carlos Stein
Atletico Grau
Post
Alianza Universidad
Ayacucho Fc
Post
Sport Huancayo
Deportivo Binacional
Post
Academia Cantolao
Deportivo Municipal
Post
Cienciano
Sporting Cristal
Post
Alianza Lima
Universitario de Deportes
Post
Universidad San Martin
UTC
Post
Cesar Vallejo
K League 2
Ansan Greeners
0:0
Jeonnam Dragons
FC Anyang
2:1
Bucheon FC 1995
K League 3
Chuncheon Fc
2:1
Cheongju FC
Gyeongju Citizen
2:2
Changwon City
Hwaseong Fc
1:0
Gimpo Citizen
Pyeongtaek Citizen
0:2
Gangneung City FC
Yangju Citizen FC
1:2
Jeonju Fc
Busan Transport.Corp
1:2
Gimhae City
Cheonan City
1:2
Mokpo City
Daejeon Korail
0:0
Gyeongju Khnp
North Macedonia Prva Liga
Rabotnicki
2:0
FK Belasica
Regionalliga Northeast
Berliner
3:2
Union Furstenwalde
Bischofswerdaer
2:0
Auerbach
Energie Cottbus
1:2
Lichtenberg 47
Luckenwalde
1:0
FC Germania Halberstadt
Optik Rathenow
0:2
ZFC Meuselwitz
Carl Zeiss Jena
1:1
Babelsberg 03
Hertha Berlin II
3:1
Lokomotive Leipzig
BSG Chemie Leipzig
3:1
Dynamo Berlin
Chemnitzer
1:2
Viktoria Berlin
Serie B
Ponte Preta
3:3
Vitoria
Parana
3:1
Juventude
Botafogo SP
0:1
Guaraní
Brasil de Pelotas
0:0
32'
Oeste
Confianca
Post
Avai
Serie C Group A
Vila Nova
21:00
Paysandu
Imperatriz
Post
Jacuipense
Serie C Group B
Tombense
20:00
São José
Prva Liga
Zemun
3:1
Trayal Kruševac
Ecuador - First Division
Barcelona Guayaquil
1:0
Orense SC
Premier League
Zamalek
1:0
Misr El Makasa
Nemzeti Bajnokság I
Paks
1:2
Ujpest
Zalaegerszeg
3:3
MOL Fehérvár FC
1 HNL
HNK Rijeka
2:1
Sibenik
NK Osijek
0:0
Slaven Belupo
Super Liga
Indjija
1:0
Napredak
FC Zlatibor
1:5
Cukaricki
Novi Pazar
2:3
Javor
Radnicki Nis
1:0
Macva
Radnik Surdulica
0:2
Partizan Beograd
2nd SNL
Jadran Dekani
0:0
Brežice
Rudar Velenje
1:2
Nd Bilje
Nk Drava Ptuj
2:3
Fuzinar
Nafta Lendava
2:0
Primorje
Radomlje
0:1
Smartno
ND Triglav
16:30
Krka
Krka
3:1
ND Triglav
National Division
Codru Lozova
15:00
Petrocub
Dinamo-auto Tiraspol
15:00
Sheriff Tiraspol
Speranta Nisporeni
15:00
Milsami Orhei
Premier League
Taraz
Post
Kairat Almaty
Kaysar
Post
FC Caspiy
FC Kyzyl-Zhar SK
Post
Astana
Irtysh Pavlodar
Post
Tobol Kostanay
Okzhetpes
Post
Zhetysu
Shakhter Karagandy
Post
Ordabasy
Astana
Post
Taraz
Kaysar
Post
Okzhetpes
Kairat Almaty
Post
Shakhter Karagandy
Ordabasy
Post
Taraz
Tobol Kostanay
Post
Zhetysu
Ykkonen
KooTeePee
2:0
VPS
AC Oulu
15:00
MyPa
KooTeePee
15:00
KPV Kokkola
Musan Salama
15:00
VPS
Musan Salama
1:3
AC Oulu
Esiliiga
FC Nomme United
1:0
FCI Levadia II
Flora Tallinn II
5:1
Elva
JK Vaprus Vändra
2:3
Parnu Vaprus
Armenian Premier League
Fc Van
2:1
Gandzasar
Tajikistan Vysshaya Liga
Istiklol Dushanbe
4:0
Khujand
Russian Professional Football League Group 1
FC Makhachkala
1:0
Taganrog
Anzhi
1:0
SKA Rostov
FC Biolog-Novokubansk
2:4
Kuban Holding
Spartak Nalchik
0:0
Legion Dynamo
Dynamo Stavropol
3:0
Druzhba Maykop
Inter Cherkessk
3:2
Tuapse
Chernomorets Novorossiysk
1:0
FC Krasnodar 3
Pfc Kuban
4:1
Mashuk-KMV
Russian Professional Football League Group 2
Znamya Truda
0:2
Kazanka Moscow
Rodina
4:3
Dinamo Moscow 2
Luki-Energiya Velikiye Luki
4:1
Zenit St. Petersburg II
Torpedo Vladimir
1:2
Leningradets
Kolomna
2:3
Murom
Smolensk
1:0
Zvezda St Petersburg
Russian Professional Football League Group 3
FC Kaluga
1:2
FC Ryazan
Sokol Saratov
5:0
Kvant Obninsk
FC Salyut Belgorod
3:0
Strogino Moscow
Saturn Ramenskoye
Post
Sakhalin
Avangard Kursk
1:1
Fk Khimik-Arsenal
Znamya Noginsk
Post
Metallurg Lipetsk
Fakel-M Voronezh
1:2
Krasny
Russian Professional Football League Group 4
Ural 2
2:1
Volna Nizhny Novgorod Oblast
Chelyabinsk
0:1
Volga Ulyanovsk
Zvezda Perm
3:2
Lada Dimitrovgrad
FC Tyumen
2:0
Lada Toljatti
Canadian Premier League
Pacific Fc
0:0
Hfx Wanderers
York 9 Fc
2:2
Atletico Ottawa
Hfx Wanderers
1:0
HT'
Pacific Fc
Pro League