Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 04.06.2023

Serie A
Napoli
2:0
Sampdoria
on TV
Roma
2:1
Spezia
on TV
Atalanta
5:2
Monza
on TV
Lecce
2:3
Bologna
on TV
AC Milan
3:1
Verona
on TV
Udinese
0:1
Juventus
on TV
La Liga
Real Madrid
1:1
Athletic Club
on TV
Osasuna
2:1
Girona
on TV
Mallorca
3:0
Rayo Vallecano
Real Sociedad
2:1
Sevilla
on TV
Villarreal
2:2
Atletico Madrid
Espanyol
3:3
Almeria
Elche
1:1
Cadiz
Valladolid
0:0
Getafe
Betis
1:1
Valencia
on TV
Celta
2:1
Barcelona
on TV
Major League Soccer
Philadelphia Union
3:0
Montreal Impact
on TV
Columbus Crew
4:2
Charlotte FC
on TV
Inter Miami
1:2
DC United
on TV
New York Red Bulls
0:3
Orlando City
on TV
Cincinnati
1:0
Chicago Fire
on TV
Minnesota United
1:1
Toronto FC
on TV
Austin FC
1:2
Real Salt Lake
on TV
FC Dallas
1:2
Nashville SC
on TV
St. Louis City
3:0
Houston Dynamo
on TV
Colorado Rapids
0:0
San Jose Earthquakes
on TV
Vancouver Whitecaps
1:1
Sporting Kansas City
on TV
Italy play-offs - 1/2 Finals
Lecco
1:2
Cesena
Foggia
2:2
Pescara
Turkey play-offs - 1/2 Finals
BB Bodrumspor
2:0
Eyupspor
Netherlands play-off - 1/2 Finals
Twente
4:0
Heerenveen
on TV
Sparta Rotterdam
5:4
Pen
Utrecht
on TV
First Division A Championship Play-offs
Union S.Gilloise
1:3
Club Brugge
on TV
Genk
2:2
Antwerp
on TV
Scottish play-offs - Final
Ross County
5:4
Pen
Partick Thistle
on TV
Spain play-offs - Final
Cacereño
0:0
Recreativo Huelva
Atletico Madrid II
1:1
UCAM Murcia
Deportivo La Coruna
1:0
Castellón
Real Avilés
1:1
Granada II
Super Lig
Galatasaray
3:0
Fenerbahce
Liga Profesional
Racing Club
2:0
Banfield
Unión de Santa Fe
2:0
Gimnasia La Plata
San Lorenzo
0:0
Colon Santa Fe
Godoy Cruz
2:1
Independiente
CAF Champions League - Final
Al Ahly
2:1
AC Casablanca
Copa Portugal - Final
SC Braga
0:2
FC Porto
Serie A
Santos
1:1
Internacional
Gremio
2:1
Sao Paulo
Fluminense
2:1
Red Bull Bragantino
Goias
0:1
Cuiaba
Palmeiras
3:1
Coritiba
Super League
Shijiazhuang Ever Bright
0:1
Shanghai Shenhua
Nantong Zhiyun
1:0
Qingdao Jonoon
Tianjin Teda
1:1
Wuhan Three Towns
Play-offs
Sonderjyske
3:2
Helsingor
Vejle
4:3
Hjorring
Hvidovre
2:3
Naestved
Aarhus Fremad
1:3
Kolding IF
Esbjerg
2:1
Thisted FC
Copenhagen
1:1
Randers
Aarhus
3:3
Brondby
Nordsjaelland
0:0
Viborg
J. League
Sanfrecce Hiroshima
3:1
Kyoto Sanga
Urawa Red Diamonds
0:0
Kashima Antlers
Superettan
Osters
0:1
Utsiktens
Orebro
2:0
Gefle
Ostersunds FK
1:2
Vasteras
Swiss Cup - Final
FC Lugano
2:5
Young Boys
World Cup U20 - Quarter-finals
South Korea U20
1:0
AET
Nigeria U20
on TV
USA U20
0:2
Uruguay U20
on TV
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx - Final
Club Atlante
1:0
Tapatio
Allsvenskan
AIK
1:1
Kalmar
Halmstad
0:0
Hammarby
Elfsborg
1:1
Djurgarden
Sirius
2:0
Varnamo IFK
Eliteserien
Rosenborg
4:0
Ham Kam
Valerenga
1:3
Bodo Glimt
Tromso
2:1
Sarpsborg
Lillestrom
3:1
Stabaek
Sandefjord
4:1
Odd Ballklubb
Aalesund
1:3
Brann
Stromsgodset
1:2
Haugesund
Viking
3:4
Molde
1. Division
Asane
1:2
Kongsvinger
Sandnes
2:3
Jerv
Raufoss
1:1
Fredrikstad
KFUM Oslo
2:0
Kristiansund BK
Skeid
2:0
Bryne
Sogndal
2:1
Start
Ranheim
2:1
Moss
Hodd
1:2
Mjondalen
USL Championship
Pittsburgh Riverhounds
1:0
Phoenix Rising
Hartford Athletic
0:0
Louisville City FC
Tampa Bay Rowdies
1:1
Sacramento Republic
Memphis 901 FC
5:1
Miami FC
New Mexico United
0:1
El Paso Locomotive
San Antonio
3:3
San Diego Loyals
Monterey Bay FC
4:1
Loudoun United
Orange County SC
2:0
Rio Grande Valley
Virsliga
Metta
0:2
Riga
SK Super Nova
1:6
Rigas FS
League 1
Nanjing City
0:0
Jiangxi Liansheng
Sichuan Jiuniu
2:0
Shanghai Jiading
Division Profesional Clausura
Club Nacional
2:0
Tacuary
Resistencia
0:2
Guairena
V.League 1
Hong Linh Ha Tinh
2:1
Binh Dinh
Hai Phong
2:0
Hoang Anh Gia Lai
Hanoi
1:0
Nam Dinh
USL LEAGUE ONE
Greenville Triumph Sc
1:1
South Georgia Tormenta
Richmond Kickers
1:0
Chattanooga Red Wolves Sc
Lexington SC
2:2
Northern Colorado Hailstorm
One Knoxville SC
0:1
North Carolina FC
Forward Madison
1:2
Central Valley Fuego FC
Primera A Playoff Group B
Independiente Medellin
0:0
Chicó
Millonarios
2:1
America de Cali
Second Professional League
Etar Veliko Tarnovo
0:1
Litex
Spartak Pleven
0:0
Dunav Ruse
Sportist Svoge
1:0
Dobrudzha
Minyor Pernik
1:0
Yantra 2019 Gabrovo
Vitosha Bistritsa
1:2
Krumovgrad
Belasitsa Petrich
0:2
Ludogorets II
Montana
0:0
Botev Plovdiv II
CSKA 1948 II
3:0
Sozopol
Strumska Slava
3:1
Maritsa Plovdiv
2nd League - Final
Pardubice
0:0
Pribram
Vyskov
0:0
Zlin
Primera B PB Apertura
Fortaleza FC
0:1
Llaneros
Liga 1 Movistar - Apertura
Deportivo Binacional
3:0
Carlos Mannucci
Deportivo Garcilaso
2:2
Union Comercio
Atletico Grau
3:0
Academia Cantolao
Sport Boys
1:0
Sport Huancayo
K League 2
Gimpo Citizen
1:2
Cheongju FC
Seoul E-Land
1:2
Busan IPark
Jeonnam Dragons
1:0
Sangju Sangmu
K League 3
Chuncheon Fc
0:1
Mokpo City
Albania Superliga - Final
KF Erzeni
2:1
AET
Korabi Peshkopi
Serie B
Guaraní
0:1
CRB
Londrina
1:2
Sport Club do Recife
Segunda Divisin
Martin Ledesma
0:4
Independiente F.B.C.
Cultural Santa Rosa
2:0
Juan Aurich
Comerciantes FC
2:1
Deportivo Coopsol
Ecuador - First Division
Barcelona Guayaquil
1:3
Emelec
Cumbaya
0:1
Universidad Católica del Ecuador
Técnico Universitario
3:0
Guayaquil City F.C.
Premier League
Rukh Lviv
0:0
FC Oleksandriya
Veres
1:0
Ingulets
FC Mynai
0:3
Zorya Luhansk
Metalist Kharkiv
0:3
Chornomorets Odesa
Vorskla Poltava
2:1
Shakhtar Donetsk
Dnipro-1
1:0
Kryvbas
Metalist 1925 Kharkiv
1:1
Dynamo Kyiv
Kolos Kovalivka
1:0
FK Lviv
K League 1
Daejon Citizen
1:3
Incheon United
Daegu FC
1:0
FC Seoul
1. Lig
Yeni Malatyaspor
Post
Denizlispor
Adanaspor
Post
Samsunspor
Super Liga - Final
Radnik Surdulica
2:0
Graficar Beograd
Radnicki Nis
3:0
Indjija
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura
Deportivo Armenio
0:0
Talleres Remedios
Argentino de Quilmes
0:0
Argentino de Merlo
Deportivo Merlo
1:5
Dock Sud
Los Andes
1:1
Acassuso
Comunicaciones
0:0
Canuelas
Romania Liga II Playoffs - Final
SCM Gloria Buzău
1:13
UTA Arad
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Juventud Unida Univ.
0:0
Ciudad de Bolivar
Huracán Las Heras
2:1
Sportivo Estudiantes
Argentina - Division 3 Federal A Zona C
Gimnasia Uruguay
1:2
Sportivo Belgrano
Independiente De Chivilcoy
0:0
Defensores Villa Ramallo
Sportivo Las Parejas
0:1
Defensores de Pronunciamiento
Douglas Haig
2:1
Unión de Sunchales
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
San Martin de Formosa
2:0
Central Norte
Primera B
Universidad De Concepcion
0:2
San Luis
Deportes La Serena
1:1
Antofagasta
Deportes Recoleta
1:1
Santiago Morning
Santiago Wanderers
1:1
Deportes Iquique
Premier League
Zhetysu
3:2
FC Caspiy
Kaysar
0:2
Maktaaral
A Lyga
Zalgiris Vilnius
2:2
FA Šiauliai
Premier
Isloch
0:3
Neman
Slutsk
1:0
BATE
Ykkonen
Gnistan
0:0
JäPS
SJK Akatemia
2:0
KPV Kokkola
HIFK Helsinki
1:1
FF Jaro
KaPa
2:3
Ekenas
Erste Liga
FC Blau-Weiss Linz
2:1
Sturm Graz 2
First Vienna FC 1894
1:2
Lafnitz
Liefering
5:0
Austria Wien II
Admira Wacker
3:0
Vorwärts Steyr
SKN St. Polten
1:0
Rapid Wien II
Amstetten
2:2
SV Horn
FC Dornbirn 1913
1:1
Grazer AK
Kapfenberger SV
0:3
Floridsdorfer AC
Esiliiga
Paide Lm II
2:2
Viimsi JK
FCI Levadia II
1:0
Elva
Armenian Premier League
FC Noah
1:0
Fc Van
Greece Super League 2 North
Almopos Arideas
3:0
Apollon Larissa F.C.
Larisa
1:0
Apollon Pontou
Veria
1:0
Anagennisi Karditsa
Greece Super League 2 South
Panachaiki
Post
Irodotos
Egaleo
2:1
P.A.O. Rouf
Episkopi
1:5
Kifisia
Ilioupolis
1:0
Kallithea
Primera B Nacional Zona B
Aldosivi
1:2
Ferro Carril Oeste
Primera B Nacional Zona A
Temperley
1:1
Almirante Brown
Nueva Chicago
2:0
Estudiantes de Río Cuarto
San Telmo
2:1
Deportivo Morón
Guillermo Brown
1:2
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
Defensores Unidos
0:0
Alvarado
San Martin de San Juan
2:0
Flandria
Sweden Division 1 Norra
Taby FK
3:3
Bodens BK
IFK Stocksund
0:1
Umeå FC
Sandvikens IF
1:1
Piteå IF
IF Sylvia
1:2
Dalkurd
Sweden Division 1 Soedra
FC Trollhattan
0:0
Lunds BK
Ljungskile SK
1:1
IK Oddevold
J2 League
Tokyo Verdy
0:2
Vegalta Sendai
Oita Trinita
2:1
Ventforet Kofu
Ghana Premier League
Kotoku Royals
4:1
Tamale City
Nsoatreman
2:1
Aduana Stars
Karela
3:2
Gold Stars
FC Samartex
0:0
Medeama
Hearts Of Oak
1:2
Real Tamale United
Bechem United
2:0
Berekum Chelsea
Tunisia - Playoffs
Monastirienne
3:2
Esperance
US Ben Guerdane
2:0
Olympique Beja
Bolivia Primera División
Blooming
3:1
Vaca Diez
Real Santa Cruz
1:0
Independiente Petrolero
The Strongest
1:0
Jorge Wilstermann
Norway 2. Divisjon AVD.1
Arendal
3:0
Orn Horten
Notodden
2:1
Fram Larvik
Grorud
0:1
Egersunds
Norway 2. Divisjon VD.2
FK Gjøvik-Lyn
1:3
Ull/Kisa
Stjordals Blink
1:2
Baerum
Strommen
2:0
Ullern
Belarusian First League
Dnyapro Mogilev
1:1
Lokomotiv Gomel
Bumprom Gomel
2:0
FC Molodechno
Vitebsk
1:0
Maxline Rogachev
Zhodino Yuzhnoe
1:0
Slonim-2017
Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
2:1
Vikingur Gota
TB Tvoroyri
1:0
EB/Streymur
If Fuglafjordur
1:2
07 Vestur
B68 Toftir
0:2
HB Torshavn
Taiwan Premier League
Tainan City
3:1
Taicheng Lions
Tatung F.C.
3:2
Hang Yuen
Ming Chuan
0:6
Taichung Futuro
Russian Professional Football League Group 1
Druzhba Maykop
1:4
Legion Dynamo
Spartak Nalchik
4:0
Mashuk-KMV
SKA Rostov
1:0
Dynamo Stavropol
Taganrog
0:1
Chernomorets Novorossiysk
FC Biolog-Novokubansk
1:4
Chayka Peschanokopskoye
Rotor Volgograd
1:0
Kuban Holding
Russian Professional Football League Group 2
Yenisey Krasnoyarsk 2
0:2
Murom
Zvezda St Petersburg
0:1
Chertanovo Moscow
Luki-Energiya Velikiye Luki
2:3
Torpedo Vladimir
FC Baltika-BFU Kaliningrad
2:0
Tekstilshchik Ivanovo
Dinamo Vologda
3:1
Zorkiy Krasnogorsk
Leningradets
3:0
Spartak Kostroma
Russian Professional Football League Group 3
Sakhalin
2:1
SKA-Khabarovsk 2
Strogino Moscow
4:1
Balashikha
Arsenal Tula 2
1:1
Kolomna
Metallurg Lipetsk
2:0
Kosmos Dolgoprudny
Sakhalinets
0:3
Sokol Saratov
Spartak Tambov
1:2
Znamya Noginsk
Dynamo Bryansk
7:0
FC Kaluga
Rodina Moscow 2
4:1
Saturn Ramenskoye
Kvant Obninsk
2:2
Zenit Penza
Avangard Kursk
2:0
FC Salyut Belgorod
Russian Professional Football League Group 4
Ural 2
1:2
Dynamo Barnaul
Chelyabinsk
1:1
Irtysh Omsk
FC Novosibirsk
0:2
FC Tyumen
Amkar
1:1
Torpedo Miass
FC Khimik August
0:0
Zenit-Izhevsk
Orenburg 2
3:0
Nosta
Serie C
Botafogo RB
1:1
Floresta
Paysandu
1:1
Sao Jose RS
Ypiranga
0:1
Aparecidense
Canadian Premier League
Atletico Ottawa
2:0
Hfx Wanderers
Valour Fc
1:1
York United Fc
Japan J3 League
Gainare Tottori
1:2
Fc Gifu
Vanraure Hachinohe
0:0
Tegevajaro Miyazaki
Kataller Toyama
3:0
Kamatamare Sanuki
Poland II liga
Hutnik Nowa Huta
0:1
Znicz Pruszkow
Polonia Warszawa
1:1
Motor Lublin
Radunia Stezyca
0:0
Stomil Olsztyn
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Slask Wroclaw II
Zaglebie lubin II
4:3
Kks 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Pogon Siedlce
Wisla Pulawy
3:1
Lech II Poznan
GKS Jastrzębie
1:0
Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków
3:1
Gornik Polkowice
Georgia Erovnuli Liga 2
FC Merani Tbilisi
0:3
Spaeri
FC WIT Georgia
0:3
Gareji Sagarejo
Sioni Bolnisi
1:1
FC Merani Martvili
Malaysia Super League
Kuching FA
1:1
Negeri Sembilan
Pahang
1:2
Kuala Lumpur
Usa National Independent Soccer Association
Maryland Bobcats FC
1:2
Chattanooga
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..