Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore
21:00 / 26.09.2021 / Ulusal Premier Ligi
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
1:1
[ 0:0 ]
Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
MAÇ OLAYLAR
ASENJO MAURICIO65'
80'LENCINA GONZALO

Gimnasia y Esgrima - Independiente Rivadavia, 21:00 / 26.09.2021, pazar, Ulusal Premier Ligi

ORANLAR
2
X
1
Ortalama oranlar
3.10
2.87
2.55
PUAN DURUMU
Sir.
Takım
P
AG
OM
GROUP A
1.
Tigre
60
50-25
32
2.
Quilmes
59
45-31
32
3.
Almirante Brown
59
40-32
32
4.
San Martin de Tucuman
57
34-18
32
5.
Agropecuario
53
36-26
32
6.
Belgrano Cordoba
52
35-24
32
7.
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
44
34-35
32
8.
Alvarado
42
32-30
32
9.
Temperley
41
29-34
32
10.
Atlanta
39
27-34
32
11.
Estudiantes B.A.
38
29-28
32
12.
Atlético Mitre
37
37-44
32
13.
Deportivo Maipu
36
27-38
32
14.
Estudiantes de Río Cuarto
34
23-26
32
15.
Deportivo Riestra
34
30-36
32
16.
Chacarita Juniors
27
29-50
32
17.
Nueva Chicago
21
23-49
32
GROUP B
1.
Barracas Central
58
43-33
34
2.
Ferro Carril Oeste
57
49-28
34
3.
Independiente Rivadavia
56
47-39
34
4.
Deportivo Morón
53
36-34
34
5.
Atlético Güemes
52
38-31
34
6.
Gimnasia y Esgrima
52
34-29
34
7.
Brown de Adrogué
47
41-40
34
8.
Tristan Suarez
45
43-42
34
9.
Almagro
43
41-40
34
10.
Defensores de Belgrano
42
27-32
34
11.
Instituto Córdoba
40
33-39
34
12.
All Boys
39
31-32
34
13.
San Martin de San Juan
38
37-39
34
14.
Villa Dálmine
38
25-30
34
15.
Atletico De Rafaela
37
34-37
34
16.
Guillermo Brown
37
25-32
34
17.
San Telmo
37
34-50
34
18.
Santamarina
33
23-34
34
SON MAÇLAR İKİ TAKIM ARASINDAKİ
Independiente Rivadavia
1:1
17.05.21
Gimnasia y Esgrima
Independiente Rivadavia
3:1
12.11.18
Gimnasia y Esgrima
Independiente Rivadavia
2:1
02.04.18
Gimnasia y Esgrima
SON MAÇLAR Gimnasia y Esgrima
Villa Dálmine
3:0
21.05.22
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
1:0
16.05.22
Belgrano Cordoba
Deportivo Riestra
0:4
07.05.22
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
0:2
01.05.22
Atlético Güemes
All Boys
2:0
24.04.22
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
0:3
17.04.22
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
SON MAÇLAR Independiente Rivadavia
Santamarina
0:3
21.05.22
Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
1:0
15.05.22
Atletico De Rafaela
Guillermo Brown
3:2
08.05.22
Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
2:3
01.05.22
Chacarita Juniors
Brown de Adrogué
1:1
23.04.22
Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
3:1
19.04.22
Defensores de Belgrano
SONRAKİ MAÇLAR Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
29.05.22
21:30
Almirante Brown
Flandria
11.06.22
23:00
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
18.06.22
23:00
Temperley
Deportivo Morón
25.06.22
23:00
Gimnasia y Esgrima
Gimnasia y Esgrima
02.07.22
23:00
Deportivo Madryn
Estudiantes de Río Cuarto
09.07.22
23:00
Gimnasia y Esgrima
SONRAKİ MAÇLAR Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
28.05.22
03:10
Estudiantes B.A.
Atlanta
04.06.22
23:00
Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
11.06.22
23:00
San Martin de San Juan
Chaco For Ever
18.06.22
23:00
Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
25.06.22
23:00
San Telmo
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
02.07.22
23:00
Independiente Rivadavia
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..