Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 24.11.2023

1. Lig
Sakaryaspor
2:2
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
TV'de
Bundesliga
FC Koln
0:1
Bayern Munich
TV'de
2. Bundesliga
Hannover 96
2:2
Hertha Berlin
TV'de
Hamburger SV
2:1
Eintracht Braunschweig
TV'de
La Liga
Alaves
3:1
Granada
TV'de
2. Lig
Huesca
0:1
Valladolid
Ligue 1
Paris Saint Germain
5:2
Monaco
TV'de
Serie B
Sampdoria
2:1
Spezia
Dünya Kupası U17 - Çeyrek final
Spain U17
0:1
Germany U17
Brazil U17
0:3
Argentina U17
Championship
Rotherham United
1:1
Leeds United
Pro Lig
St.Truiden
1:1
Antwerp
2.Lig
S.K. Beveren
3:2
Dender
Lommel United
1:2
Patro Maasmechelen
Portekiz Kupası
Vizela
2:1
EZ
Estrela da Amadora
FC Porto
4:0
Montalegre
Seri A
Fortaleza
2:2
Botafogo
Flamengo
1:0
Red Bull Bragantino
Nemzeti Bajnokság I
Paks
4:1
Diosgyori
Ekstraklasa
LKS Lodz
0:2
Zaglebie Lubin
Jagiellonia
0:0
Piast Gliwice
İskoçya Kupası
Dunfermline
0:3
Raith Rovers
Clyde
2:0
Jeanfield Swifts
Arjantin Kupası - 1/2 Finals
Defensa Y Justicia
1:0
San Lorenzo
Saudi Professional League
Al-Taawon
1:2
Al Riyadh
Al Ettifaq
1:1
Al-Ittihad Club Jeddah
TV'de
Al Taee
4:3
Al Raed
Al-Nassr Riyadh
3:0
Al Akhdoud
TV'de
1. HNL
Lokomotiva Zagreb
1:3
Slaven Belupo
Premier League
Shakhtar Donetsk
0:0
FC Polissya Zhytomyr
Dostluk Maçları
Hacken
2:1
Kongsvinger
IFK Goteborg
3:4
Fredrikstad
Copa Colombia - Finali
Atletico Nacional
6:5
Millonarios
1.Lig
AFC Hermannstadt
0:0
CSMS Iasi
Petrolul Ploiesti
2:1
Botosani
Süper Lig
Fk Imt Beograd
0:1
Spartak Subotica
Süper Lig
Ruzomberok
1:0
AS Trencin
Japon 1. Ligi
Yokohama Marinos
0:0
Albirex Niigata
Kawasaki Frontale
3:0
Kashima Antlers
1.Lig
Helsingor
1:2
Horsens
Sonderjyske
4:1
Naestved
First Amateur Division
Sporting Charleroi U23
22:00
OH Leuven U23
Liga Leumit
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
1:0
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Akko
3:3
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Nes Tziona
2:2
Hapoel Afula
Kafr Qasim
0:0
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Nir Ramat HaSharon
1:3
Bnei Yehuda Tel Aviv
Birinci Bölüm
Boston River
2:0
Montevideo City Torque
Premier Lig
Palestino
0:2
Everton De Vina
Erste Liga
Floridsdorfer AC
2:0
SV Stripfing/Weiden
SKN St. Polten
0:2
SV Horn
Kapfenberger SV
2:3
Grazer AK
Mexico - Liga MX playoff - 1/2 Finals
Atltico San Luis
3:2
Leon
Santos Laguna
2:1
Mazatlán F.C.
Albania Superliga
Skenderbeu Korce
3:1
Teuta Durrës
KF Vllaznia
0:0
KF Laçi
Gürcistan Erovnuli Liga
FC Shukura
0:9
Samtredia
Dinamo Batumi
3:0
Telavi
Torpedo Kutaisi
2:2
Dinamo Tbilisi
FC Dila Gori
1:0
FC Gagra
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
Sarajevo
6:2
FK Tuzla City
Allsvenskan - Finali
Utsiktens
0:7
Brommapojkarna
Profesyonel Lig Clausura
Guairena
4:1
Resistencia
Tacuary
1:1
Sportivo Luqueño
A Ligi
Macarthur
1:1
Melbourne Victory
NIFL Premiership
Newry City
0:3
Glenavon FC
Larne
2:1
Glentoran
3rd Liga
Waldhof Mannheim
1:2
Verl
Ulusal
Chateauroux
1:2
Avranches
FC Villefranche
2:0
Le Mans
Nimes
2:3
Orleans
Cholet
0:2
Martigues
Nancy
1:0
Rouen
Marignane Gignac FC
2:2
Goal FC
Dijon
3:1
Red Star FC 93
Cezayir - 1. Lig
Paradou Ac
0:0
Cs Constantine
NC Magra
1:1
MCE Bayadh
Costa Rica Primera Division Apertura
Municipal Grecia
1:2
Deportivo Saprissa
San Carlos
1:0
Pérez Zeledón
Taiwan Premier League
Buriram United
0:0
Ratchaburi
V.League 1
Becamex Binh Duong
0:1
Hanoi
Fas GNF 1
Touarga
0:0
Rabat
Pro Lig
Aluminium Arak
1:1
Paykan
Havadar SC
0:1
Malavan
Mes Rafsanjan
0:2
Sanat Naft
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx - 1/2 Finals
Mineros de Zacatecas
1:0
Cancun
Premyer Liqasi
Sabah fc
1:2
Qarabag
TV'de
K League 1
Incheon United
3:1
Ulsan Hyundai
Challenge Lig
Schaffhausen
2:2
Neuchatel Xamax
Stade Nyonnais
3:2
FC Thun
FC Vaduz
2:2
FC Wil
Lega Pro 1 Grup A
Atalanta (U23)
0:2
Mantova
Trento
1:2
Albinoleffe
Lega Pro 1 Grup C
Foggia
1:2
Latina
2. HNL
HNK Vukovar 1991
15:30
Radnik Sesvete
Eerste Divisie
Groningen
2:1
FC Eindhoven
Dordrecht
2:2
ADO Den Haag
VVV Venlo
1:2
Cambuur
NAC Breda
1:0
Den Bosch
Telstar
1:5
Willem II
Jong Utrecht
2:0
De Graafschap
Jong Ajax
1:0
TOP Oss
Jong PSV
1:2
Jong AZ
Helmond Sport
1:2
Emmen
CAF Champions League
Pyramids FC
1:0
Mazembe
Cr Belouizdad
3:0
Young Africans
1.Lig
Chrobry Glogow
3:0
Podbeskidzie
Arka Gdynia
1:0
Lechia Gdansk
First Professional League
Beroe
2:1
FC Hebar Pazardzhik
SÜPER LİG
OFI
1:1
Volos N.F.C.
Danimarka Superliga
Hvidovre
1:1
Vejle
Regionalliga Nord
SV Droctersen-Assel
3:3
SV Meppen
Regionalliga Northeast
Berliner
3:2
Babelsberg 03
FSV Zwickau
2:2
Greifswalder
ZFC Meuselwitz
0:1
Eilenburg
Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
1:0
VfR Aalen
Regionalliga West
Lippstadt
1:1
SC Wiedenbrück 2000
SSVg Velbert
0:1
Alemannia Aachen
Fortuna Dusseldorf II
3:2
FC Koln II
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Sud America
0:4
CA Progreso
Albion FC
0:1
Uruguay Montevideo
France Championnat National 2 Group A
Le Puy
21:00
RC Grasse
France Championnat National 2 - National 2 group C
Stade Briochin
21:00
Chambly Oise
Liga II
Dumbrăviţa
0:1
Gloria Buzău
Qatar Stars League
Qatar SC
0:2
Al Shamal
Al Markhiya
0:2
Al-Ahli Doha
Uzbekistan Super League
Olympic
14:00
Navbahor Namangan
Fk Termez Surkhon
16:15
Pakhtakor
Bolivia Primera División
Aurora
3:1
Blooming
Cyprus Division 2
Digenis Akritas M.
0:3
Olympiakos Nicosia
Kuzey İrlanda Championship
Portadown
22:45
Newington Youth Club
Institute F.C.
22:45
Ballinamallard United
Poland II liga
Olimpia Elbląg
2:3
Kotwica Kołobrzeg
Hollanda Eredivisie Women
ADO Den Haag (W)
3:0
Excelsior Barendrecht (W
Sittard (W)
7:1
Telstar (W)
Twente (W)
4:0
FC Utrecht (W)
First League Group A
Bukovina Chernivtsi
13:00
Podillya Khmelnytskyi
Prikarpatye
13:00
Ahrobiznes Volochysk
Khust
13:00
Metalist Kharkiv
Karpaty Lviv
13:00
PFC Nyva Ternopil
Nyva Buzova
13:00
Epitsentr Dunaivtsi
Fransa Division 1 Women
FC Fleury 91 (W)
2:2
Le Havre (W)
Georgia Erovnuli Liga 2
Kolkheti Khobi
12:00
Gareji Sagarejo
Malaysia Super LeagueMalaysia Super League
Terengganu
0:4
Sabah
Ürdün Pro League
Al Aqaba
17:00
Al Salt
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..